The College At Brockport State University Of New York

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

60963_commencement.jpg

Założona w 1835 roku, The College at Brockport to uznana w całym kraju czteroletnia, kompleksowa uczelnia publiczna nastawiona na sukcesy studentów. Jesteśmy dumni z naszej akademickiej jakości i wyjątkowej wartości.

Brockport jest wybiórczą, uznawaną w kraju i akredytowaną instytucją publiczną. Jesteśmy zaangażowanym kampusem SUNY i jednym z najbardziej zaangażowanych kampusów uczelnianych w kraju.

Odpowiedzialność instytucjonalna

Akredytowana przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego w Środkowych Państwach, The College w Brockport zapewnia skuteczność instytucjonalną i rozliczalność poprzez różnorodne biura, systemy i relacje.

Różnorodności i integracji

Biuro Różnorodności, wraz z Collegewide Diversity Committee, kieruje wysiłkami, aby przekazać społeczności College'owi zaangażowanie Brockport w różnorodność i sprawiedliwość; opracować i monitorować Plan Diversity College; przygotowywać i analizować raporty w celu monitorowania naszego sukcesu; i konceptualizować i kultywować różnorodność jako priorytet instytucjonalny i edukacyjny.

Alumni i przyjaciele

Sieć Brockport obejmuje ponad 90 000 absolwentów żyjących na całym świecie. Mamy ponad 8 000 studentów; setki obecnych i byłych wykładowców, pracowników, emeritów i emerytów; i niezliczonych innych przyjaciół, takich jak rodziny, korporacje i fundacje. Trzymanie wszystkich tych kluczowych partnerów w kontakcie z dzisiejszym Brockport to stały punkt zainteresowania Kolegium.

Wesprzyj nas

Wysiłki Brockport, aby zdobyć wsparcie finansowe, akademickie, stażowe i empiryczne dla naszych studentów z sieci absolwentów i rodziny, utrzymają rozwój Kolegium przez dziesięciolecia. Zawsze możesz pomóc!

Lokalizacje

Rochester

Address
350 New Campus Drive Brockport, NY 14420
Rochester, Nowy Jork, Stany Zjednoczone