The Catholic University of America

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Katolicki Uniwersytet Ameryki, Założona w 1887 przez amerykańskich biskupów katolickich, przy wsparciu papieża Leona XIII, jest Narodowy Uniwersytet Kościoła Katolickiego w Stanach Zjednoczonych. Założona jako centrum badawczego absolwent, Uniwersytet rozpoczął oferowanie edukacji w 1904 roku studiów, a dziś znajduje się 12 szkół i 21 ośrodków badawczych. Uniwersytet katolicki jest tylko amerykański uniwersytet z wydziałów kościelnych przyznawania stopni kanoniczne w trzech dyscyplinach. Zieleń uczelni 180-hektarowy kampus, położony na północ od Kapitolu, Pozwala studentom łatwy dostęp do szerokiego zakresu możliwości edukacyjnych, kulturowych i politycznych, które Waszyngton, DC ma do zaoferowania.

Misja Jak National University Kościoła katolickiego w Stanach Zjednoczonych, założonego i sponsorowanego przez biskupów z kraju za zgodą Stolicy Apostolskiej, Katolicki Uniwersytet Ameryki jest zobowiązana do bycia katolikiem i amerykański kompleksowe uczelnią, wierni z naukami Jezusa Chrystusa jako wydanych przez Kościół. Poświęcony pogłębianie dialogu między wiarą i rozumem, Katolicki Uniwersytet Ameryki stara się odkryć i przekazywania prawdy poprzez doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, wszystko w służbie dla Kościoła, narodu i świata.

Celem Uniwersytetu Katolicki Uniwersytet Ameryki jest społeczność uczonych, zarówno wykładowców i studentów, oddzielony, aby odkryć, zachowania i przekazywania prawdy we wszystkich jej formach, w szczególności w odniesieniu do potrzeb i możliwości narodu. W uczelni, to jest w zasadzie wolne i autonomiczne centrum badań i agencji obsługującej potrzeby społeczeństwa ludzkiego. Z zadowoleniem przyjmuje współpracę wszystkich uczonych dobrej woli, którzy w procesie badań i refleksji, przyczyniają się do osiągnięcia tych celów w atmosferze kompetencji akademickiej, gdzie wolność jest wspierane i gdzie tylko ograniczenie na prawdzie sam jest prawdą.

W katolickiej uczelni, to pragnie pielęgnować i przekazywać zrozumienie wiary chrześcijańskiej w kontekście wszelkich form ludzkich poszukiwań i wartości. To ma na celu zapewnienie, w sposób instytucjonalny, właściwego intelektualną i naukową świadectwo chrześcijańskiej inspiracji w jednostkach i w społeczności, i aby zapewnić miejsce dla kontynuowania refleksji, w świetle wiary chrześcijańskiej, na rosnącą skarbów ludzkiej wiedzy.

Jako członek amerykańskiej społeczności akademickiej, akceptuje normy i procedury instytucji amerykańskich i dąży do osiągnięcia różnicy w świecie akademickim.

Wiernym orędzia chrześcijańskiego, jak to jest przez Kościół i wiernych do własnych tradycji narodowych, Catholic University of America posiada unikalne obowiązki służyć edukacji i myśli chrześcijańskiej w społeczności katolickiej, jak również służyć narodowi i światu .

Lokalizacje

Waszyngton

The Catholic University of America

Address
The Catholic University of America,
620 Michigan Ave., N.E.

DC 20064 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 202-319-4289