Przeczytaj oficjalny opis

Test Katolicki Uniwersytet Ameryki, Założona w 1887 przez amerykańskich biskupów katolickich, przy wsparciu papieża Leona XIII, jest Narodowy Uniwersytet Kościoła Katolickiego w Stanach Zjednoczonych. Założona jako centrum badawczego absolwent, Uniwersytet rozpoczął oferowanie edukacji w 1904 roku studiów, a dziś znajduje się 12 szkół i 21 ośrodków badawczych. Uniwersytet katolicki jest tylko amerykański uniwersytet z wydziałów kościelnych przyznawania stopni kanoniczne w trzech dyscyplinach. Zieleń uczelni 180-hektarowy kampus, położony na północ od Kapitolu, Pozwala studentom łatwy dostęp do szerokiego zakresu możliwości edukacyjnych, kulturowych i politycznych, które Waszyngton, DC ma do zaoferowania.

Misja Jak National University Kościoła katolickiego w Stanach Zjednoczonych, założonego i sponsorowanego przez biskupów z kraju za zgodą Stolicy Apostolskiej, Katolicki Uniwersytet Ameryki jest zobowiązana do bycia katolikiem i amerykański kompleksowe uczelnią, wierni z naukami Jezusa Chrystusa jako wydanych przez Kościół. Poświęcony pogłębianie dialogu między wiarą i rozumem, Katolicki Uniwersytet Ameryki stara się odkryć i przekazywania prawdy poprzez doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, wszystko w służbie dla Kościoła, narodu i świata.

Celem Uniwersytetu Katolicki Uniwersytet Ameryki jest społeczność uczonych, zarówno wykładowców i studentów, oddzielony, aby odkryć, zachowania i przekazywania prawdy we wszystkich jej formach, w szczególności w odniesieniu do potrzeb i możliwości narodu. W uczelni, to jest w zasadzie wolne i autonomiczne centrum badań i agencji obsługującej potrzeby społeczeństwa ludzkiego. Z zadowoleniem przyjmuje współpracę wszystkich uczonych dobrej woli, którzy w procesie badań i refleksji, przyczyniają się do osiągnięcia tych celów w atmosferze kompetencji akademickiej, gdzie wolność jest wspierane i gdzie tylko ograniczenie na prawdzie sam jest prawdą.

W katolickiej uczelni, to pragnie pielęgnować i przekazywać zrozumienie wiary chrześcijańskiej w kontekście wszelkich form ludzkich poszukiwań i wartości. To ma na celu zapewnienie, w sposób instytucjonalny, właściwego intelektualną i naukową świadectwo chrześcijańskiej inspiracji w jednostkach i w społeczności, i aby zapewnić miejsce dla kontynuowania refleksji, w świetle wiary chrześcijańskiej, na rosnącą skarbów ludzkiej wiedzy.

Jako członek amerykańskiej społeczności akademickiej, akceptuje normy i procedury instytucji amerykańskich i dąży do osiągnięcia różnicy w świecie akademickim.

Wiernym orędzia chrześcijańskiego, jak to jest przez Kościół i wiernych do własnych tradycji narodowych, Catholic University of America posiada unikalne obowiązki służyć edukacji i myśli chrześcijańskiej w społeczności katolickiej, jak również służyć narodowi i światu .

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

The Catholic University of America

... [+]

Rejestrując się w programie IEDM lub IEDP pozwoli Ci nauczyć i doświadczenia z pierwszej ręki szeroki wachlarz praktyk rozwoju zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym poprzez interakcję z osobami głośnych prowadzących udanych inicjatyw rozwojowych, którzy tworzą naszą Międzynarodowy Komitet Doradczy, naszego wydziału i prowadzą nasi przywódcy w seminariach Rozwoju.

, , !

[-]
Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Catholic University of America

Integralny rozwój gospodarczy jest podejście do rozwoju, które ma na celu wzmocnienie instytucji obywatelskich i społecznych niezbędnych do zrównoważonego rozwoju; który ... [+]

Magister Integral Polityki Rozwoju Gospodarczego Dwa lata w pełnym wymiarze godzin programu, z opcją w niepełnym wymiarze czasu. Pionierzy wdrożenie zintegrowanego podejścia do polityki rozwoju gospodarczego. Uczy techniki stosowanej polityki i gospodarki w ramach integralnego rozwoju. Co to jest zintegrowane podejście

Integralny rozwój gospodarczy jest podejście do rozwoju, które ma na celu wzmocnienie instytucji obywatelskich i społecznych niezbędnych do zrównoważonego rozwoju; który zajmuje zintegrowany widok roli osoby w społeczeństwie. Jest to podejście, które żądają coraz podmioty rozwoju. Integralny rozwój gospodarczy, widziana z perspektywy całego człowieka i całej społeczności ludzkiej, jest w centrum naszych programów i misji Katolickiego Uniwersytetu Ameryki.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
Address
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 202-319-4289