The Catholic University of America

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Katolicki Uniwersytet Ameryki , założony w 1887 r. Przez amerykańskich biskupów katolickich przy wsparciu papieża Leona XIII, jest narodowym uniwersytetem Kościoła katolickiego w Stanach Zjednoczonych. Uniwersytet, założony jako centrum badawcze dla absolwentów, rozpoczął studia licencjackie w 1904 roku, a dziś jest domem dla 12 szkół i 21 placówek badawczych. Uniwersytet Katolicki jest jedynym amerykańskim uniwersytetem z wydziałami kościelnymi nadającymi stopnie kanoniczne w trzech dyscyplinach . 180-akrowy kampus uniwersytecki, położony na północ od Wzgórza Kapitolu , umożliwia studentom łatwy dostęp do szerokiej gamy edukacyjnych, kulturalnych i politycznych możliwości, jakie oferuje Waszyngton .

Misja

Jako narodowy uniwersytet Kościoła katolickiego w Stanach Zjednoczonych, założony i sponsorowany przez biskupów tego kraju za zgodą Stolicy Apostolskiej, The Catholic University of America dąży do tego, aby być wszechstronną katolicką i amerykańską instytucją szkolnictwa wyższego, wierną do nauk Jezusa Chrystusa przekazanych przez Kościół. The Catholic University of America poświęcony rozwojowi dialogu między wiarą a rozumem, stara się odkrywać i przekazywać prawdę poprzez doskonałość w nauczaniu i badaniach, a wszystko to w służbie Kościołowi, narodowi i światu.

Cele uniwersytetu

The Catholic University of America jest wspólnotą uczonych, zarówno wykładowców, jak i studentów, których zadaniem jest odkrywanie, ochrona i przekazywanie prawdy we wszystkich jej postaciach, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i możliwości narodu. Jako uniwersytet jest zasadniczo wolnym i autonomicznym centrum studiów oraz agencją służącą potrzebom społeczeństwa ludzkiego. Z zadowoleniem przyjmuje współpracę wszystkich uczonych dobrej woli, którzy poprzez proces studiowania i refleksji przyczyniają się do realizacji tych celów w atmosferze kompetencji akademickich, w których sprzyja się wolności, a jedynym ograniczeniem prawdy jest sama prawda. Jako katolicki uniwersytet pragnie kultywować i przekazywać zrozumienie wiary chrześcijańskiej w kontekście wszelkich form ludzkich dociekań i wartości. Dąży do zapewnienia, w sposób instytucjonalny, właściwego intelektualnego i akademickiego świadectwa chrześcijańskiej inspiracji w jednostkach i we wspólnocie, a także zapewnić miejsce do dalszej refleksji, w świetle wiary chrześcijańskiej, nad rosnącym skarbcem ludzkiej wiedzy. Jako członek amerykańskiej społeczności akademickiej akceptuje standardy i procedury amerykańskich instytucji i dąży do osiągnięcia wyróżnienia w świecie akademickim. Wierny chrześcijańskiemu przesłaniu, przekazywanemu przez Kościół i swoim narodowym tradycjom, The Catholic University of America ma wyjątkowy obowiązek służenia myśli chrześcijańskiej i edukacji w społeczności katolickiej, a także służenia narodowi i światu .

CUA 3

134733_ChristianinJamaica.png

Christian Domaas, ałun, obecnie z Chemonics International Development Consulting Firm, W., DC: „Umiejętności, które można zastosować naprawdę w dowolnym miejscu. Applied Research Project to naprawdę wyjątkowa i niesamowita okazja do pracy nad projektem, aby zobaczyć rozwój jako pierwszy- ręka i do pracy nad ocenami ".

Lokalizacje

Waszyngton

The Catholic University of America

Address
The Catholic University of America,
620 Michigan Ave., N.E.

DC 20064 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 202-319-4289

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium