The Culinary Institute of America

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na świecie PREMIER kulinarnych COLLEGE

"Niemal każdy zawód ma znakomity poligon. Wojsko ma West Point, muzyka ma Juilliard i sztuki kulinarnej ma Instytutu. "- Craig Claiborne, Obchodzony Autor i krytyk kulinarny, The New York Times

Kulinarny Instytut Ameryki został wyznacza standardy doskonałości w edukacji zawodowej kulinarnej od ponad sześciu lat.

Założona w 1946 roku, CIA jest niezależną, nie nastawioną na zysk kojarzy oferta uczelni i tytuł licencjata z kierunków w sztuce kulinarnej, pieczenia i ciastkarskich sztuki i nauki kulinarnej, a także programów świadectwa. Jako premier na świecie kulinarnym college'u, CIA zapewnia przywództwo myśli w dziedzinie doskonałości zawodowej, zdrowia i wellness, trwałości i kuchni świata i kultur poprzez badania i konferencje. Uczelnia posiada kampusy w Hyde Park, Nowy Jork; Helena, Kalifornia; San Antonio, Teksas.

CIA Misja:

Kulinarny Instytut Ameryki (CIA) jest prywatny, nie dla zysku uczelni specjalizuje się w dostarczaniu najlepszej profesjonalnej edukacji kulinarnej na świecie.

Doskonałość, przywództwo, profesjonalizm, etyka i poszanowanie różnorodności są podstawowe wartości, którymi kierujemy nasze wysiłki.

Uczymy naszych studentów ogólnej wiedzy i konkretnych umiejętności niezbędnych do życia udane życie i do wzrastania w pozycji wpływów i przywództwa w wybranym zawodzie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

Food Is Life™—Create and Savor Yours at The Culinary Institute of America