The Culinary Institute of America

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na świecie PREMIER kulinarnych COLLEGE

"Niemal każdy zawód ma znakomity poligon. Wojsko ma West Point, muzyka ma Juilliard i sztuki kulinarnej ma Instytutu. "- Craig Claiborne, Obchodzony Autor i krytyk kulinarny, The New York Times

Kulinarny Instytut Ameryki został wyznacza standardy doskonałości w edukacji zawodowej kulinarnej od ponad sześciu lat.

Założona w 1946 roku, CIA jest niezależną, nie nastawioną na zysk kojarzy oferta uczelni i tytuł licencjata z kierunków w sztuce kulinarnej, pieczenia i ciastkarskich sztuki i nauki kulinarnej, a także programów świadectwa. Jako premier na świecie kulinarnym college'u, CIA zapewnia przywództwo myśli w dziedzinie doskonałości zawodowej, zdrowia i wellness, trwałości i kuchni świata i kultur poprzez badania i konferencje. Uczelnia posiada kampusy w Hyde Park, Nowy Jork; Helena, Kalifornia; San Antonio, Teksas.

CIA Misja:

Kulinarny Instytut Ameryki (CIA) jest prywatny, nie dla zysku uczelni specjalizuje się w dostarczaniu najlepszej profesjonalnej edukacji kulinarnej na świecie.

Doskonałość, przywództwo, profesjonalizm, etyka i poszanowanie różnorodności są podstawowe wartości, którymi kierujemy nasze wysiłki.

Uczymy naszych studentów ogólnej wiedzy i konkretnych umiejętności niezbędnych do życia udane życie i do wzrastania w pozycji wpływów i przywództwa w wybranym zawodzie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Filmy

Food Is Life™—Create and Savor Yours at The Culinary Institute of America

Kontakt
Adres lokalizacji
The Culinary Institute of America
1946 Campus Drive

Poughkeepsie, Nowy Jork, NY, 12538-1499 US
Adres lokalizacji
The Culinary Institute of America at Greystone
2555 Main Street

Saint Helena, California, CA, 94574 US
Adres lokalizacji
The Culinary Institute of America at San Antonio
312 Pearl Parkway, Building 3

San Antonio, Texas, TX, 78215 US