Texas Christian University Neeley School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w TCU Neeley School of Business. Z niecierpliwością czekam na współpracę z wami, aby iść naprzód w sposób właściwy dla naszych studentów, wykładowców, personelu, absolwentów i zainteresowanych stron.

Chociaż jakikolwiek punkt w historii TCU stanowi ekscytującą okazję do bycia częścią tej społeczności, dynamika dzisiejszego szkolnictwa wyższego sprawia, że ten moment i nadchodzące lata są szczególnie ważne, ponieważ wykorzystujemy rozmach generowany przez życie zgodnie z Obietnicą Neeley, aby „uwolnić ludzki potencjał z przywództwem u podstaw i innowacyjnością w naszym duchu ”.

Duże dawki zarówno przywództwa, jak i innowacji są kluczowe dla utrzymania i poszerzenia naszej wiodącej pozycji w zapewnianiu światowej klasy, opartej na wartościach edukacji liderom etycznym, których potrzebujemy jutro, tutaj w Teksasie i poza nim.

Współpracujemy ze wszystkimi naszymi ważnymi interesariuszami, aby angażować się w nasze postępy. Wybitni uczniowie wybierają TCU Neeley spośród innych szkół biznesu. Wyjątkowi wykładowcy decydują się rozpocząć lub rozszerzyć swoją karierę tutaj. Najbardziej aspirujący pracodawcy na świecie (w tym ci z Fort Worth) pragną możliwości zatrudniania naszych studentów i absolwentów. Liderzy spoza naszych sal lekcyjnych i korytarzy są naszymi adwokatami, gdy rozszerzamy naszą służbę na rzecz społeczeństwa we wszystkich jego wymiarach.

Lokalizacje

Fort Worth

Address
76109 Fort Worth, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium