Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KOLEGIUM HUMANISTYCZNE, SPOŁECZNE I SZTUKI ...

W imieniu studentów, pracowników i wykładowców Wyższej Szkoły Humanistyczno-Społecznej i Artystycznej ZAPRASZAMY na naszą stronę! Cieszymy się, że jesteś zainteresowany naszą uczelnią i programami.

Począwszy od zajęć z akademickiej podstawy programowej, przez wybrany kierunek studiów, aż po wybitne przedsięwzięcia zarówno w ramach tradycyjnej sali lekcyjnej, jak i poza nią, znajdziesz się wyjątkowo w naszej uczelni. Wydziały na uczelni reprezentują zarówno tradycyjne, jak i powstające obszary wiedzy, które nie tylko będą wspierać Twoje obecne zainteresowania, ale także pomogą Ci odkryć i zdefiniować nowe obszary wzbogacenia.

Jako student naszej uczelni nauczysz się jasno i skutecznie komunikować, rozumieć zagadnienia literackie, historyczne, socjologiczne i geopolityczne, a także doceniać i uczestniczyć w sztukach wizualnych i performatywnych. Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w różnorodnych wydarzeniach i przedstawieniach kulturalnych i artystycznych oraz zanurzenia się w dążeniu do doskonałości intelektualnej, która ukształtuje Twoje doświadczenia życiowe na ścieżkach osobistych i zawodowych.

Cokolwiek lubisz, masz możliwość uczestniczenia w naszej uczelni!

Z poważaniem,

William F. Kuracina, dziekan

MISJA KOLEGIUM

College jest miejscem edukacji twórczej i sztuk wyzwolonych na Texas A&M University-Commerce i dąży do doskonałości i globalnej wizji w swoich przedsięwzięciach.

College umożliwia studentom jasną i skuteczną komunikację, rozumienie problemów literackich, historycznych, socjologicznych i geopolitycznych, a także docenianie i uczestnictwo w sztukach wizualnych i scenicznych.

Kolegium służy studentom, wykładowcom, pracownikom, absolwentom i ogółowi społeczności - regionalnej, krajowej i międzynarodowej - i dąży do różnorodności we wszystkich swoich działaniach.

Lokalizacje

Commerce

Address
Campbell Street,2200
75428 Commerce, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium