Temple University School of Pharmacy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TUSP, jedna z najstarszych szkół farmaceutycznych w Pensylwanii, ma korzenie sięgające 1901 roku. Dziś TUSP stała się dynamiczną, wpływową marką w dziedzinie badań i edukacji farmaceutycznej.

W 2010 roku Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching uznała Temple za jedną z zaledwie 99 publicznych i prywatnych uczelni, które zasłużyły na klasyfikację RU / H, co wskazuje na wysoką aktywność badawczą. Nasze wielokrotnie nagradzane badania i wykładowcy pomagają kształtować nasze dziedzictwo i dają naszym studentom coś do świętowania i do czego aspirują.

W końcu studenci Temple są w centrum naszych wysiłków i sukcesu. Nasz program dla absolwentów Pharm.D., Graduate Degree in Pharmaceutical Affairs and Regulatory Affairs and Quality Assurance (RAQA) zapewnia naszej różnorodnej i utalentowanej grupie studentów możliwości, których potrzebują, aby pomóc im osiągnąć różne cele zawodowe i edukacyjne.

Jako szkoła TUSP robi wszystko, co możliwe, aby przyczynić się do solidnej reputacji Temple University i promować innowacje i postęp w naukach farmaceutycznych i praktyce farmaceutycznej.

Każdego roku absolwenci TUSP wychowywali na całym świecie świadomych praktyków etyki i badaczy. W zeszłym roku z dumą ukończyliśmy 98,6% naszej Pharm.D. profesjonalnej klasy, umacniając nasz wskaźnik ukończenia studiów w górnym trzecim percentylu szkół farmaceutycznych w USA.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
North Broad Street,3307
19140 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: