Temple University Klein College of Media and Communication

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Czy chcesz używać wideo i podcastów do dokumentowania tętniącego życiem, historycznego miasta Filadelfii; wykorzystaj moc Twittera do zmiany społecznej; badać naturę komunikacji politycznej i perswazyjnej; lub podróżować za granicę, aby zgłaszać się z krajów na całym świecie, Klein College of Media and Communication ma program, który Ci odpowiada. Nasze elastyczne, ale rygorystyczne programy nauczania łączą najnowsze innowacje w mediach cyfrowych z doświadczeniem doświadczonych, renomowanych członków wykładowców i naukowców.

Położona na czwartym co do wielkości rynku medialnym w kraju, Klein College oferuje studentom reklamy, nadawania, dziennikarstwa, produkcji medialnej, komunikacji strategicznej i wielu innych możliwości akademickich i zawodowych. Jako student Klein College będziesz miał dostęp do mnóstwa zasobów i struktury wsparcia skupiającej się na praktycznym uczeniu się, doświadczeniach w świecie rzeczywistym oraz połączeniu wiedzy analitycznej i teoretycznej koncentrującej się na naszym dynamicznym środowisku miejskim.

Klein College of Media and Communication w Temple ma bogatą historię i ewolucję, która odzwierciedla rozwój dziedziny komunikacji. Od swojego powstania w 1927 r. Klein College zyskał stałe uznanie jako jedna z najlepszych szkół tego typu w USA. Oferując odpowiednie połączenie nauki teoretycznej i praktycznych możliwości, Klein College zapewnia wiodącym naukowcom, badaniom i wsparcie podczas przygotowywania studentów do odnieść sukces w ciągle zmieniającej się branży.128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Życie w świątyni

Nigdy nie będziesz się nudzić w Świątyni. Każdego dnia możesz wybierać z eklektycznej oferty kulturalnej, sportowej i towarzyskiej, takiej jak kluby prowadzone przez studentów, projekty usług społecznych, wydarzenia sportowe i występy muzyczne.

Te działania nie są po prostu wypełniaczami czasu. Są także okazją do poznania innych studentów i poszerzenia sieci osobistych i zawodowych.

Sztuka i kultura

Kultura i sztuka żyją w świątyni. Niemal każdego dnia organizowane są przedstawienia teatralne i taneczne, koncerty, wystawy sztuki i wizytujący wykładowcy. I to tylko na kampusie. Dzięki naszej lokalizacji w Filadelfii masz również łatwy dostęp do światowej klasy muzeów, galerii sztuki i miejsc widowisk.

Kluby i organizacje

Temple jest domem dla setek prowadzonych przez studentów klubów i organizacji zajmujących się różnorodnymi zainteresowaniami osobistymi i zawodowymi. Każda z nich daje szansę na zaangażowanie się w życie kampusu i nawiązanie kontaktu z uczniami o podobnych zainteresowaniach.

Zakwaterowanie i wyżywienie

„Różnorodność” jest najlepszym słowem opisującym lokal i opcje gastronomiczne dostępne w świątyni. Oferujemy dziewięć sal mieszkalnych, różne warunki mieszkaniowe oraz liczne opcje wyżywienia i plany posiłków do wyboru.

Zdrowie i dobra kondycja

Twoje doświadczenie w nauce obejmuje nie tylko naukowców. Gdy nie jesteś w klasie lub nie przeglądasz książek, skorzystaj z naszego imponującego wyboru opcji zdrowotnych, fitnessowych i rekreacyjnych, w tym światowej klasy siłowni i kompleksowego centrum zdrowia dla studentów.

Życie w mieście

Przybywając do świątyni, przybywasz także do Filadelfii - jednego z najbardziej różnorodnych i tętniących życiem miast w kraju. Tutaj znajdziesz siedlisko życia nocnego, kultury, rozrywki i kuchni, zaledwie kilka minut od kampusu.

Zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo

Ochrona naszych uczniów i naszego środowiska ma ogromne znaczenie dla świątyni. Właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na bezpieczeństwo studentów i zmniejszenie wpływu uniwersytetu na społeczność, w której żyjemy.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
Annenberg Hall
2020 N. 13th St.

Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone