Przeczytaj oficjalny opis

122096_rsz_adobestock_57558261.jpg

Czy chcesz używać wideo i podcastów do dokumentowania tętniącego życiem, historycznego miasta Filadelfii; wykorzystaj moc Twittera do zmiany społecznej; badać naturę komunikacji politycznej i perswazyjnej; lub podróżować za granicę, aby zgłaszać się z krajów na całym świecie, Klein College of Media and Communication ma program, który Ci odpowiada. Nasze elastyczne, ale rygorystyczne programy nauczania łączą najnowsze innowacje w mediach cyfrowych z doświadczeniem doświadczonych, renomowanych członków wykładowców i naukowców.

Położona na czwartym co do wielkości rynku medialnym w kraju, Klein College oferuje studentom reklamy, nadawania, dziennikarstwa, produkcji medialnej, komunikacji strategicznej i wielu innych możliwości akademickich i zawodowych. Jako student Klein College będziesz miał dostęp do mnóstwa zasobów i struktury wsparcia skupiającej się na praktycznym uczeniu się, doświadczeniach w świecie rzeczywistym oraz połączeniu wiedzy analitycznej i teoretycznej koncentrującej się na naszym dynamicznym środowisku miejskim.

Klein College of Media and Communication w Temple ma bogatą historię i ewolucję, która odzwierciedla rozwój dziedziny komunikacji. Od swojego powstania w 1927 r. Klein College zyskał stałe uznanie jako jedna z najlepszych szkół tego typu w USA. Oferując odpowiednie połączenie nauki teoretycznej i praktycznych możliwości, Klein College zapewnia wiodącym naukowcom, badaniom i wsparcie podczas przygotowywania studentów do odnieść sukces w ciągle zmieniającej się branży.

122097_rsz_adobestock_281404232.jpg

Życie w świątyni

Nigdy nie będziesz się nudzić w Świątyni. Każdego dnia możesz wybierać z eklektycznej oferty kulturalnej, sportowej i towarzyskiej, takiej jak kluby prowadzone przez studentów, projekty usług społecznych, wydarzenia sportowe i występy muzyczne.

Te działania nie są po prostu wypełniaczami czasu. Są także okazją do poznania innych studentów i poszerzenia sieci osobistych i zawodowych.

Sztuka i kultura

Kultura i sztuka żyją w świątyni. Niemal każdego dnia organizowane są przedstawienia teatralne i taneczne, koncerty, wystawy sztuki i wizytujący wykładowcy. I to tylko na kampusie. Dzięki naszej lokalizacji w Filadelfii masz również łatwy dostęp do światowej klasy muzeów, galerii sztuki i miejsc widowisk.

Kluby i organizacje

Temple jest domem dla setek prowadzonych przez studentów klubów i organizacji zajmujących się różnorodnymi zainteresowaniami osobistymi i zawodowymi. Każda z nich daje szansę na zaangażowanie się w życie kampusu i nawiązanie kontaktu z uczniami o podobnych zainteresowaniach.

Zakwaterowanie i wyżywienie

„Różnorodność” jest najlepszym słowem opisującym lokal i opcje gastronomiczne dostępne w świątyni. Oferujemy dziewięć sal mieszkalnych, różne warunki mieszkaniowe oraz liczne opcje wyżywienia i plany posiłków do wyboru.

Zdrowie i dobra kondycja

Twoje doświadczenie w nauce obejmuje nie tylko naukowców. Gdy nie jesteś w klasie lub nie przeglądasz książek, skorzystaj z naszego imponującego wyboru opcji zdrowotnych, fitnessowych i rekreacyjnych, w tym światowej klasy siłowni i kompleksowego centrum zdrowia dla studentów.

Życie w mieście

Przybywając do świątyni, przybywasz także do Filadelfii - jednego z najbardziej różnorodnych i tętniących życiem miast w kraju. Tutaj znajdziesz siedlisko życia nocnego, kultury, rozrywki i kuchni, zaledwie kilka minut od kampusu.

Zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo

Ochrona naszych uczniów i naszego środowiska ma ogromne znaczenie dla świątyni. Właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na bezpieczeństwo studentów i zmniejszenie wpływu uniwersytetu na społeczność, w której żyjemy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Temple University Klein College of Media and Communication

Master of Arts in Media Studies and Production to 36-punktowy program integrujący koncepcyjne i praktyczne studia przygotowujące studentów do kariery w analizie, tworzeni ... [+]

Master of Arts in Media Studies and Production to 36-punktowy program integrujący koncepcyjne i praktyczne studia przygotowujące studentów do kariery w analizie, tworzeniu i zarządzaniu mediami lub dalszych badaniach akademickich. Nasi studenci są aktywistami, twórcami mediów i badaczami, którzy angażują się w media za pomocą różnych obiektywów - kulturowych, ekonomicznych, historycznych, prawnych, psychologicznych i technologicznych.

Nasi absolwenci pracują jako odnoszący sukcesy konsultanci, menedżerowie, producenci treści medialnych, badacze i pisarze na całym świecie.

Master of Arts Uniwersytetu Medycznego w Temple Studies and Production to elastyczny program dostępny dla studentów studiów niestacjonarnych i stacjonarnych, którzy chcą kontynuować naukę i krytyczne zaangażowanie w media w jednej z wiodących instytucji badawczych w kraju. Studenci mogą odbywać staże, odbyć profesjonalne szkolenie w mediach lub przejść do programu doktoranckiego.... [-]

Stany Zjednoczone Filadelfia
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Temple University Klein College of Media and Communication

Master of Science w Temple University w dziedzinie komunikacji na rzecz rozwoju i zmiany społecznej jest jednym z dwóch takich programów magisterskich w USA. Jako student ... [+]

Czerpiąc z długiej historii i szeroko zakrojonych badań nad praktyką komunikacji na rzecz rozwoju, program ten ma na celu sprostanie wyzwaniom XXI wieku w takich obszarach, jak bezpieczeństwo żywnościowe, prawa człowieka, równość płci, pokój i konflikt, zdrowie publiczne i zrównoważony rozwój. Nasz program studiów magisterskich koncentruje się na nauczaniu studentów, jak korzystać z komunikacji cyfrowej i tradycyjnej w celu promowania zmian społecznych, ze szczególnym naciskiem na komunikację na rzecz rozwoju, metod badań partycypacyjnych i komunikacji strategicznej.

Istnieje pilna potrzeba ekspertów ds. Komunikacji na rzecz rozwoju - specjalistów w dziedzinie komunikacji w społecznościach lokalnych i rządach oraz organizacji pozarządowych i społeczeństwa obywatelskiego. Wymaganych jest wiele konkretnych umiejętności, ale kluczowym i wspólnym celem jest praktycznie ukierunkowana zmiana społeczna i behawioralna. Specjaliści ds. Komunikacji rozwojowej mogą pomóc w budowaniu konsensusu, zwiększeniu społecznego zrozumienia i generowaniu zmian poprzez skuteczne wykorzystanie szeregu dostępnych alternatywnych form komunikacji, czy to poprzez ułatwianie dialogu czy prowadzenie kampanii medialnych.... [-]

Stany Zjednoczone Filadelfia
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Temple University Klein College of Media and Communication

Rozwijaj silne kampanie marki, które zwiększają widownię i napędzają biznes z Master of Science in Strategic Advertising and Marketing, wspólnym dyplomem magisterskim ofe ... [+]

Rozwijaj silne kampanie marki, które zwiększają widownię i napędzają biznes z Master of Science in Strategic Advertising and Marketing , wspólnym dyplomem magisterskim oferowanym przez Fox School of Business i Klein College of Media and Communication na Temple University. Zdobądź umiejętności potrzebne do połączenia badań rynku, analizy zachowań konsumentów i kreatywnych technik opowiadania historii z udanymi strategiami komunikacji.

Ten interdyscyplinarny program magisterski łączy analityczne kursy marketingowe Foxa i strategiczne kursy reklamowe Klein, dzięki czemu powstaje wyjątkowe połączenie wglądu ilościowego i jakościowego. Zachowując równowagę między zasadami teoretycznymi a praktyczną aplikacją, program nauczania przygotowuje studentów do pracy w wielu obszarach marketingu i reklamy, w tym... [-]

Stany Zjednoczone Filadelfia
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Temple University Klein College of Media and Communication

Master of Journalism (MJ) to roczny program z 30 kredytami, który wykorzystuje Filadelfię jako laboratorium. Kursy i projekty sprawozdawcze i edytorskie koncentrują się n ... [+]

Master of Journalism (MJ) to roczny program z 30 kredytami, który wykorzystuje Filadelfię jako laboratorium. Kursy i projekty sprawozdawcze i edytorskie koncentrują się na problemach i szansach życia miejskiego. Praktyczne prace multimedialne są połączone z badaniem ewoluujących ról i praktyk dziennikarskich. Uczniowie uczą się, doświadczając, jak to jest pracować w dzisiejszym ciągle zmieniającym się środowisku medialnym. W uznaniu ekscytującej ewolucji w branży prasowej program ma pomóc obecnym i początkującym dziennikarzom w rozwoju zaangażowanych i innowacyjnych specjalistów.

Lokalizacja Temple University na czwartym co do wielkości rynku mediów w Stanach Zjednoczonych zapewnia studentom dostęp do miasta pełnego innowacji. Filadelfia jest pełna dziennikarskich eksperymentów, w tym startupów i organizacji non-profit, które przemyślają media miejskie, niszowe i etniczne. Codzienne gazety tego miasta są własnością organizacji non-profit, a wielu z nich ma nadzieję, że będzie to droga do zrównoważonego rozwoju dla organizacji informacyjnych w całym kraju. Studenci będą wchodzić w interakcje z dziennikarzami i innowatorami tych organizacji. Mogą istnieć możliwości pracy dla nich poprzez staże lub po ukończeniu studiów.... [-]

Stany Zjednoczone Filadelfia
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku