Przeczytaj oficjalny opis

Transformacja inżynieryjna

Temple Engineering przechodzi duże zmiany. W 12. i Norris ewoluujemy od dłuższego czasu. Jako uczelnia wyrosliśmy na ponad 2100 studentów i zawsze przechodzimy zmiany, aby unowocześnić nasz program nauczania. Nasze obiekty nadal ewoluują, aby zapewnić nowoczesne, wydajne i wspólne przestrzenie zaprojektowane specjalnie dla inżynierów.

Pierwszy z dwóch etapów renowacji rozpoczął się latem 2018 r. I zakończył się na początku semestru jesiennego. Przekształciła przestrzeń na pierwszym piętrze z pustej przestrzeni do uniwersalnego laboratorium komputerowego z rozbudowaną technologią i modułowymi meblami.

Wchodząc w ten nowy semestr, nasz budynek kontynuuje również własną transformację w drugiej fazie remontów: Biblioteka Naukowa i Inżynieryjna na drugim piętrze (SEL). Aktualizacje obejmą nowe technologie i sprzęt, stacje wirtualnej rzeczywistości, sprawdzanie narzędzi, mikrowytwarzający schowek na rękawiczki, stacjonarny druk 3D i lekką przestrzeń do prototypowania, strefy lotów robotów lotniczych, zlewozmywaki, uziemione stacje elektroniczne, nowe urządzenia A / V i wycinarki PCB .

Przestrzenie te będą również oferować meble modułowe, które można przekształcić w przestrzeń do spotkań grupowych, a także miejsce do przechowywania bieżących prac uczniów, takie jak projekty Senior Design.

Ponadto przestrzeń laboratorium dydaktycznego w pokoju 502 również przeszła znaczącą renowację. Ulepszenia obejmują dodatkową pojemność siedzeń wraz z inteligentną technologią nauczania, odpornymi na chemikalia podłogami i blatami roboczymi.

STEM - nauka, technologia, inżynieria

Droga do globalnej gospodarki zaczyna się właśnie tutaj, w północnej Filadelfii.

College of Engineering wspiera rygorystyczną edukację STEM i wierzy, że każdy student, który chce kontynuować edukację w dziedzinie STEM, powinien być w stanie to zrobić. Centrum Konkurencyjności Integracyjnej, mieszczące się w Kolegium, sponsoruje regionalne inicjatywy i programy inżynieryjne w szkołach filadelfijskich, a Kolegium prowadzi również letnie programy inżynieryjne szkół średnich. To tylko niektóre ze sposobów, w jakie Temple Engineering pracuje nad rozpowszechnianiem informacji o sukcesach, jakie pola STEM przynoszą młodzieży i społeczności.

Wiadomość Deana

Z ogromną dumą służę jako dziekan Kolegium Inżynierii w tym czasie ciągłego rozwoju i możliwości dla Kolegium i naszych studentów.

Wraz z rosnącą pozycją w rankingach, College opiera się na naszej reputacji zapewniającej doskonałą edukację poprzez wspólne badania wydziałowe, eksperymentalne uczenie się, naszą rosnącą sieć absolwentów i innowacyjne projekty Senior Design. Od miniaturowych technologii urządzeń medycznych po wystrzelenie w jonosferę lub dbanie o naszą planetę w domu, inżynierowie świątynni naprawdę są architektami przyszłości.

Niezwykłe rzeczy dzieją się każdego dnia w naszym budynku przy ulicy Norris. Świat na zewnątrz zawsze będzie wymagał więcej inżynierów, a my będziemy nadal zapewniać, że nasze sowy nie tylko wkroczą w ten świat, ale będą go prowadzić.

Z niecierpliwością czekam na dalszą służbę i wzmocnienie tego Kolegium, kontynuując naszą trajektorię wielkich osiągnięć. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas.

Keya Sadeghipour

Dziekan

Temple College of Engineering

Akredytacja

Jesteśmy perspektywiczną instytucją badawczą, oferującą wysokiej jakości edukację akredytowaną przez ABET.

Inżynierskie studia licencjackie (CE, EE, EE / Computer, ME) są akredytowane przez Engineering Accreditation Commission of ABET. Kolegium z radością informuje, że programy bioinżynierii i inżynierii zostały zweryfikowane i zatwierdzone do akredytacji ABET. Program Inżynierii Środowiska będzie ubiegał się o akredytację podczas następnego przeglądu po ukończeniu pierwszych studentów programu.

Licencjat z inżynierii nauk technicznych (CET, ET) jest akredytowany przez Komisję Akredytacji Technologii Technicznych ABET.

Studenci powinni być dumni z wyboru programu akredytowanego przez ABET. Akredytacja oznacza, że Twoja edukacja spełnia światowy standard edukacji technicznej w Twoim zawodzie. Niezależnie od tego, czy studiujesz naukę stosowaną, informatykę, inżynierię czy technologię, akredytacja ABET jest ważnym wskaźnikiem zaangażowania Twojego programu w jakość i może być kluczem do Twojej przyszłości zawodowej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Temple University College of Engineering

Zdobądź tytuł magistra inżynierii biologicznej i kontynuuj interdyscyplinarne badania w wyspecjalizowanych obszarach badań biomedycznych. Rozwijaj wiedzę specjalistyczną, ... [+]

Przegląd

Zdobądź tytuł magistra inżynierii biologicznej i kontynuuj interdyscyplinarne badania w wyspecjalizowanych obszarach badań biomedycznych. Rozwijaj wiedzę specjalistyczną, która przyspieszy twoją karierę, pomoże ci przejść do tej dziedziny lub przygotuje cię na studia doktoranckie.

Bioinżynieria koncentruje się na zastosowaniu zaawansowanych technologii do rozwiązywania złożonych problemów biologicznych. Dzięki programowi tego mistrza zdobędziesz kwalifikacje do ubiegania się o status eksperta w dziedzinach od inżynierii tkankowej do biomechaniki i bioelektroniki.

Program może być realizowany poprzez dostosowany obszar specjalizacji. Interdyscyplinarna współpraca jest wspierana zarówno przez wykładowców, jak i poza College of Engineering. Studenci współpracowali z badaczami w Temple's Fox Chase Cancer Center, Katz School of Medicine, Kornberg School of Dentistry oraz College of Science and Technology.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Temple University College of Engineering

W programie Master of Science in Civil Engineering w College of Engineering na Temple University opanujesz umiejętności potrzebne do budowy i utrzymania infrastruktury ws ... [+]

Przegląd

W programie Master of Science in Civil Engineering w College of Engineering na Temple University opanujesz umiejętności potrzebne do budowy i utrzymania infrastruktury współczesnego świata - w tym lotnisk, mostów, kanałów, zapór, autostrad, dróg i tuneli - a także rozwijać umiejętności analizy geotechnicznej i strukturalnej wymagane do odpowiedzialnej inżynierii.

Oprócz korzystania z istniejących umiejętności technicznych i praktycznych staniesz się bardziej wyrazistym, świadomym społecznie uczestnikiem zawodu inżyniera lądowego. Naucz się rozpakowywać i krytycznie oceniać kluczowe wyzwania i problemy stojące przed infrastrukturą społeczeństwa oraz formułować inteligentne rozwiązania inżynierskie.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Temple University College of Engineering

Magister inżynierii elektrycznej to interdyscyplinarny, zorientowany na praktykę program w College of Engineering. Skorzystaj z praktycznych możliwości badawczych i zbada ... [+]

Przegląd

Magister inżynierii elektrycznej to interdyscyplinarny, zorientowany na praktykę program w College of Engineering. Skorzystaj z praktycznych możliwości badawczych i zbadaj mechanizmy wspierające tkankę technologiczną naszego życia, w tym komputery i Internet.

Jako student studiów magisterskich będziesz cieszyć się elastyczną ofertą kursów z wieloma możliwościami wyboru przedmiotów do indywidualnych zainteresowań akademickich i zawodowych. Ściśle współpracuj z doradcą, aby opracować spersonalizowany kurs w ramach programu.

Niewielkie rozmiary i przyjazne środowisko Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej oraz jego wydziału sprawiają, że nauka jest wyjątkowo wciągająca. Profesorowie działają zgodnie z polityką otwartych drzwi, dzięki czemu można je regularnie odwiedzać poza klasą, aby przeprowadzać niezależne projekty badawcze, dyskutować pytania lub omawiać kwestie rozwoju zawodowego. Różnorodne doświadczenia osobiste i zawodowe uczniów stanowią wartość dodaną do projektów klasowych, dyskusji i pracy grupowej.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Temple University College of Engineering

Zdobądź Master of Science in Engineering Management i awansuj od członka zespołu inżynierskiego do lidera zespołu inżynierskiego. Ten interdyscyplinarny tytuł magistra łą ... [+]

Przegląd

Zdobądź Master of Science in Engineering Management i awansuj od członka zespołu inżynierskiego do lidera zespołu inżynierskiego. Ten interdyscyplinarny tytuł magistra łączy pracę z College of Engineering i Fox School of Business. Nauczany przez kadrę kierowniczą i ekspertów z branży, ma na celu rozwinięcie świadomości biznesowej, która poprowadzi Cię do awansu w szeregach korporacyjnych lub z powodzeniem uruchomi własne przedsięwzięcie.

Skorzystasz z ukierunkowanego programu nauczania, który przedstawia wiedzę biznesową w kontekście projektów inżynieryjnych i prototypów. Dowiesz się, jak to zrobić

uwzględniać czynniki rynkowe i handlowe w procesie opracowywania produktu,włączać wzorce klientów do projektu produktu,zarządzać projektami inżynierskimi orazrozumieć elementy i funkcje sprawozdania finansowego.... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Temple University College of Engineering

Zrozumieć i zinterpretować dynamikę spowodowanych przez człowieka i naturalnych zanieczyszczeń, systemów środowiskowych oraz zrównoważenia zasobów naturalnych w programie ... [+]

Przegląd

Zrozumieć i zinterpretować dynamikę spowodowanych przez człowieka i naturalnych zanieczyszczeń, systemów środowiskowych oraz zrównoważenia zasobów naturalnych w programie Master Engineering of MS (College of Engineering) w University of Temple. Przygotuj się do realizacji projektów modelujących przepływ, wykorzystanie i usuwanie zasobów w celu rozwiązania problemów związanych z klimatem, środowiskiem i zrównoważonym rozwojem. Połącz naukę w klasie z badaniami i pracą praktyczną, aby uzyskać solidne doświadczenie edukacyjne.

Program magistra inżynierii środowiska oferuje dużą elastyczność: zajęcia są oferowane wieczorami, co pozwala dopasować swoje zobowiązania akademickie do twoich osobistych i zawodowych obowiązków. Dostosuj program nauczania do swoich zainteresowań i ścieżki kariery zawodowej dzięki specjalistycznym przedmiotom do wyboru i kursom. Na przykład, jeśli jesteś zainteresowany przywództwem, możesz wybrać kurs zarządzania inżynierią. Lub możesz studiować zarządzanie Stormwater, koncentrując swoje zajęcia na tym temacie.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Temple University College of Engineering

Opanuj mechanikę procesów inżynierii sztucznej i naturalnej oraz naucz się prowadzić produkt od pomysłu do rynku w Master of Engineering Engineering in College of Enginee ... [+]

Przegląd

Opanuj mechanikę procesów inżynierii sztucznej i naturalnej oraz naucz się prowadzić produkt od pomysłu do rynku w Master of Engineering Engineering in College of Engineering. Lepsze zrozumienie koncepcji inżynieryjnych od mechaniki poprzez alternatywne i odnawialne źródła energii po inżynierię materiałową. Rozwiniesz także praktyczną wiedzę na temat materiałów i technologii stosowanych w inżynierii mechanicznej.

Wydział Inżynierii Mechanicznej jest niewielki, oferując skoncentrowany program magisterski w intymnym środowisku, który wspiera interakcję z wykładowcami posiadającymi wiedzę specjalistyczną w zakresie inżynierii biomedycznej, inżynierii materiałowej, mechaniki, robotyki i innych dziedzin. Ściśle współpracuj z doradcą wydziałowym, który pomoże ci zaplanować kurs na studia, aby osiągnąć cele akademickie i zawodowe. Ukończysz także profesjonalne przygotowanie i umiejętności przywódcze, aby stać się bardziej konkurencyjnym na rynku i przenieść swoją karierę na wyższy poziom.... [-]

Stany Zjednoczone Philadelphia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Temple University College of Engineering

Zdobądź tytuł magistra inżyniera bezpieczeństwa komputerowego i systemów w University University College of Engineering, aby zabezpieczyć systemy cyberfizyczne oraz zinte ... [+]

Przegląd

Zdobądź tytuł magistra inżyniera bezpieczeństwa komputerowego i systemów w University University College of Engineering, aby zabezpieczyć systemy cyberfizyczne oraz zintegrowaną infrastrukturę sprzętową i programową, która obsługuje komputery w sieci, systemy sterowania i bezpieczeństwa dla systemów automatycznych, inteligentnych maszyn i Internetu przedmiotów.

Program tego mistrza obejmuje sześć wymaganych kursów (18 punktów) i cztery przedmioty do wyboru (12 punktów), które można dostosować do twoich zainteresowań, w sumie 30 punktów. Projekt stażowy lub seniorski zapewnia praktyczne zastosowanie programu. Kursy podstawowe obejmują

Inżynierskie zasady ingerencji i wykrywania komputera,Wprowadzenie do kryptografii i bezpieczeństwa informacji,... [-]
Stany Zjednoczone Philadelphia
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
1947 N. 12TH STREET
Philadelphia, Pennsylvania, Stany Zjednoczone