Thomas University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Thomas University to cztery lata koedukacyjny sztuk wyzwolonych uniwersytetu, który służy policealne potrzeby edukacyjne. Położony w Thomasville, Georgia USA, Thomas University zapewnia wysokiej jakości edukacji poprzez dynamicznym środowisku uczenia się. Innowacyjne modele dla osiągnięcia uczniów naszej troskliwej wykładowców i pracowników zmienić życie uczniów w naszych społecznościach lokalnych, regionalnych i globalnych. Oferując stowarzyszonej, licencjata, a magistra, naszym najwyższym celem jest zapewnienie doświadczenie edukacyjne, które bada i rozwija potencjał każdego ucznia. Thomas University to uniwersytet sztuk wyzwolonych, co oznacza, oprócz konkretnych umiejętności i wiedzy programu będzie można uzyskać, otrzymasz także zrównoważoną naukę edukacji do krytycznego myślenia i skutecznego komunikowania się.

ENGAGE w dynamicznych środowiskach nauczania, gdzie rygorystyczne badania intelektualne wymagają kreatywności, dyscypliny i odpowiedzialności osobistej.

być upoważnione przez wykładowców i pracowników, którzy cenią indywidualne mocne strony, możliwości i woli, aby odnieść sukces. TWOJA intelektualny i rozwój osobisty jest nasza misja.

PRZEKSZTAŁCAĆ Twoje życie, jak przygotować się do udanej kariery i odpowiedzialnego lidera w szybko zmieniającym się i złożonym świecie. Elastyczne środowisko nauczania obejmuje on-line, hybryda, kampusy satelitarne, umów o przeniesienie i wygodny harmonogram kursu.

Lokalizacje