The Conway School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza historia

Walter Cudnohufsky nie był zadowolony ze status quo. Otrzymał dyplom magistra architektury krajobrazu z Harvardu w 1965 roku, przez półtora roku w podróży, i był nauczania projektowania w dużej uczelni. Był sfrustrowany tradycyjnej edukacji projektowej, którą uważał za zbyt przedziały, w sprawniejszy i teoretyczne.

Miał zbadać naukę projektowania w jego pracy absolwentów i czytał progresywnego teorii edukacji. Chciał spróbować nowego sposobu pracy, z hands-on nauki, bardziej jak projektowanie roboczej fi ce. Myślał, że powinno być oparte na ucznia, a nie instytucjonalnie zorganizowana i chciał go mieć wspólne doświadczenie, które podkreśla pracę zespołową. Chciał, aby rozpocząć nowe szkoły, które uczyniłoby z edukacji projekt na głowie. I zrobił.

Pożyczki osobiste WPROWADZA szkoły

Mimo, że nie wyobrażał sobie szkołę projektowania w wiejskim otoczeniu, ze względów ekonomicznych, Walt rozpoczął szkołę w swoim domu i budynków Conway-peryferyjne cukru dom i przebudowanej stodole. On zabezpieczył 8.000 dolarów pożyczki osobiste, aby zapłacić za remonty i fl owsianych szkoły w pierwszym roku. Budowa miała miejsce w lecie 1972 roku, w oczekiwaniu First Class-siedmiu mężczyzn i dwóch kobiet, głównie z Massachusetts.

Zajęcia odbywały się codziennie, czasem z pracowni także na co dzień. Nie może być improwizowane mur budynku demonstracji lub innych zaproszeń do "uczenia się przez działanie." Chores zawsze były częścią wymiany, potlucks i gier część zabawy. Komunikacja zawsze był i nadal jest ważnym celem szkoły.

Walt było przekonanie, że jeśli nie można wyjaśnić swoje pomysły w mowie i piśmie, to nie jesteś odpowiedzialny za siebie i to, co robisz.

DYREKTOR PRZYJEŻDŻA JAKO DRUGI STUDENT

Don Walker, który okaże się główną siłą w rozwoju szkoły, przyszedł jako student w 1978 roku. Miał już dwa stopnie w architekturze krajobrazu i dużym doświadczeniem w nauczaniu i praktyce. On też był rozczarowany jego doświadczenie w nauczaniu i nacisków do prowadzenia badań naukowych. Z dodatkiem Dona do personelu przyszedł stopniowe przesunięcie akcentu z nauczania tradycyjnej architektury krajobrazu do projektowania, który jest wspieranie przyjaznych dla środowiska. Coraz wnioskodawcy szukali nowego sposobu patrzenia na projekt.

OSIĄGNIĘCIA AKREDYTACYJNY

New England Stowarzyszenie szkół i uczelni przyznano pełnej akredytacji skuteczne 1989. W 1992 roku Walt opuścił szkołę, aby wprowadzić w życie to, co on uczy. Zaczął co nadal kwitnie prywatna praktyka, który ma wiele wymiarów i budowanie wspólnoty ekologiczne. Dziś chodzi o Szkołę Conway jako jego największy wkład twórczości, dając kredyt dla ludzi, którzy prowadzą szkołę przodu.

Don Walker został dyrektorem w 1992 roku, stanowisko to piastował do przejścia na emeryturę w 2005 roku. Don i personel nadzorował przejście od trzydziestu lat domu szkoły do ​​pobliskiego zalesionym wzgórzu. Kampus 34,5-hektarowej jest planowane jako laboratorium nauki dla zrównoważonego projektowania.

Trzeci reżyser, architekt krajobrazu i ochrona Planowanie Conwaya Paul Cawood Hellmund, jest zobowiązana do unikalne podejście w nauczaniu szkolnym i zrównoważonego projektowania. Ma również duże zainteresowanie rozszerza perspektywę szkoły do ​​globalnych możliwości środowiskowych. W żywej historii szkoły, niektóre rzeczy, takie jak jego wygląd zewnętrzny i personelu, uległy zmianie. Inne rzeczy, zwłaszcza koncentracja na zindywidualizowanego nauczania, zawsze pozostanie jako stałe.

Misja

Badamy, opracowania, praktyki i nauczyć projektowania terenu, który jest ekologicznie i społecznie zrównoważone.

W procesie tym:

zapewnić absolwentom podstawowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu planowania, projektowania i zarządzania ziemi, który szanuje przyrodę, jak i ludzkości; rozwijanie świadomości ekologicznej, zrozumienie, szacunek i nocleg w swoich studentów i klientów projektu; tworzenia projektów, które pasują do użytku przez człowieka do warunków naturalnych.

Przewodnicy misji szkoły podejmowania decyzji na każdym szczeblu: który jest zatrudniony, jakie projekty są podejmowane, jak kursy są zorganizowane i jakie urzędy i strony są odwiedzane na wycieczki. Podczas gdy program jest całkowicie oparty na wiedzy i praktyk ekologicznych, Conwaya skupić się na projekcie edukacyjnym na ziemi, a nie nauki środowiska.

Dlaczego Conway

Destabilizacja klimatu. Jedzenie + niepewność wody. Gatunek upadek.

Przyszłość nie miał tak wyglądać!

Pomoc wymyślać przyszłość. Działać na rzecz lepszej planety przy użyciu ekologicznej całych systemów myślenia. Zapewnić zdrowe i produktywne społeczności pejzaże dla przyszłych pokoleń.

Wyposaż się w celu:

Ustalić, co jest zepsute. Zapisz, co działa. DESIGN przyszłości!

Conway jest dziesięć miesięcy intensywnej, specjalistycznej absolwentów studiów, które przygotują Cię do pracy jako projektant / planista w ważnych projektach rzeczywistych przez. . . (Na to gotowy?) Pracuje nad ważnymi, projekty-jak w świecie rzeczywistym studenta, przy wsparciu nauczycieli, którzy są doświadczeni specjaliści.

Od czterdziestu lat to dzieje się w realnym świecie Conway, rzeczywistych wyników.

10 powodów, aby Zastosuj

Te duże dziesięciu odzywa się do wnioskodawców, ale też powiedzieć, dlaczego klienci projektu powinny rozważyć Szkołę Conway. Ditto dla wszystkich zainteresowanych wspieranie projektowania i planowania innowacji dla planety.

  1. Praca na rzeczywistych projektach dla prawdziwych klientów, już od samego początku. To, co rozumiemy przez "prawdziwego świata. Rzeczywiste wyniki. ", A wyniki zostały udowodnione przez czterdzieści lat.

  2. Uzyskaj narzędzia potrzebne do zbudowania trwałej kariery ... i lepszego świata poprzez najbardziej innowacyjny program tego typu w dowolnym miejscu.

  3. Dowiedz się w małych grupach z dużą ilością indywidualne podejście. Zapomnij o klasach! Zamiast skupić się na nauce do pracy i zrobić to dobrze.

  4. Współpracować, nie konkurują. Każda osoba lub mały zespół ma swój własny projekt i każdy oferuje pomoc z resztą klasy.

  5. Zobaczyć duże zdjęcie i zwracać uwagę na szczegóły. To jest droga do stabilności i odporności.

  6. Absolwent z procesu projektowania można umieścić do pracy od razu, i umiejętności uczącego się przez całe życie. To przodu dla Ciebie, jeśli pragną dostać się do pracy czyni różnicę.

  7. Tworzenie portfolio profesjonalnych projektów o referencje od prawdziwych klientów.

  8. Bądź częścią szkoły, która jest w pełni zaangażowana w badanie, rozwój, praktykowanie i nauczanie planowania i projektowania terenu, który jest ekologicznie i społecznie zrównoważone. Naszą misją jest dla przyrody i dla ludzi.

  9. Tworzą zgrany zespół agentów zmian, razem przez dziesięć miesięcy, w kontakcie życia.

  10. Boczne ramię z pracy nauczycieli, którzy są doświadczeni praktycy, a także opiekujący instruktorzy.

Lokalizacje

Conway

Address
332 South Deerfield Road, Conway, MA
01341-0179 Conway, Massachusetts, Stany Zjednoczone