Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Newhouse School na Uniwersytecie Syracuse jest jedną z wiodących szkół komunikacji w Stanach Zjednoczonych, w której utalentowani studenci przyjeżdżają uczyć się od najlepszych profesjonalistów z branży. Szczycimy się najwyższą jakością wykształcenia, możliwą dzięki niesamowitym, przyszłościowym zdolnościom i najnowocześniejszym udogodnieniom. Oferujemy 11 profesjonalnych studiów magisterskich w komunikacji publicznej, z których większość można zrealizować w ciągu jednego roku kalendarzowego.

historia

  • 1934: Szkoła Dziennikarstwa założona na Uniwersytecie Syracuse
  • 1964: Otwiera się pierwszy budynek, Newhouse 1
  • 1971: Szkoła Dziennikarstwa łączy się z Departamentem Telewizji i Radia; ponownie nazwany SI Newhouse School of Public Communications
  • 1974: Drugi budynek, Newhouse 2, otwiera się
  • 2007: Otwiera trzeci budynek, Newhouse 3
  • 2014: otwiera się Studio i Centrum Innowacji z Dick Clark Studios i Alan Gerry Center for Media Innovation

Dziekan
Lorraine E. Branham

Wydział
Ponad 80 pełnoetatowych wykładowców i 50 adiunktów

Personel
Około 50 osób na pełny etat i 10 pracowników na część etatu

Absolwenci
Ponad 27 000

Rekrutacja
Około 1900 studentów, 210 studentów studiów magisterskich, 200 studentów studiów magisterskich i 13 doktorantów

Udogodnienia
Newhouse School mieści się w trzypiętrowym kompleksie o powierzchni 250 000 stóp kwadratowych, który obejmuje najnowocześniejsze sale lekcyjne, profesjonalne studia, cyfrowe centrum informacyjne, audytorium na 300 miejsc, centrum badawcze, apartament doktorancki i biura, skrzydło edukacji wykonawczej, kawiarnia i wiele miejsc na formalne i nieformalne spotkania i współpracę studentów, wykładowców i pracowników.

Akredytacja

SI Newhouse School of Public Communications jest jedną z ponad 100 masowych szkół komunikacyjnych akredytowanych przez Radę Akredytacyjną ds. Edukacji w Dziennikarstwie i Komunikacji Masowej (ACEJMC). Nasz dobrowolny udział w samoocenie i zewnętrznej ocenie pomaga zapewnić, że studenci Newhouse konsekwentnie otrzymują doskonałe przygotowanie do przyszłej kariery w branży komunikacyjnej. Nasza akredytacja odzwierciedla nasze zobowiązanie do dziewięciu standardów, które przekładają się na małe klasy wielkości, praktyczne doświadczenia edukacyjne, wprowadzenie do prawa komunikacji, kompleksowe doradztwo i rozwój kariery oraz silne podstawy sztuki liberalnej. Aby dowiedzieć się więcej na temat akredytacji i dlaczego jest to ważne, odwiedź akredytacji Rady Edukacji w Dziennikarstwa i Komunikacji Masowej stronie.

Lokalizacje

Syrakuzy

Address
215 University Place
13244-2100 Syrakuzy, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium