Syracuse University - College of Arts and Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Syracuse University to prywatna uczelnia badawcza o niezwykłych akademickich, charakterystycznych ofiarach i niezaprzeczalnym duchu.

Dzięki wspaniałemu kampusowi w sercu stanu Nowy Jork , globalnemu zasięgowi i prawie 150-letniej historii , nasz uniwersytet jest stworzony dla tych, którzy chcą poczuć się jak w college'u. Dumnie wybiórcze, wykorzystujemy szansę na ludzi, którzy mają wielkie marzenia. W tym momencie przychodzisz do radości, do rozwoju, do zostania osobą, którą chcesz być.

Zakres naszej uczelni jest świadectwem jej mocnych stron: pionierskiej historii sięgającej 1870 roku; wybór ponad 200 głównych i 100 nieletnich ; prawie 15 000 studentów i 5000 absolwentów ; ponad ćwierć miliona absolwentów w 160 krajach ; oraz populacja studentów ze wszystkich 50 stanów USA i 123 krajów .

Więc poznaj nas trochę lepiej i zobacz na własne oczy ludzi i miejsca, które sprawiają, że jesteśmy Uniwersytetem Syracuse .

Misja

Jako szkoła sztuk wyzwolonych w centrum dużej instytucji badawczej, College of Arts and Sciences jest intelektualnym sercem i duszą Uniwersytetu Syracuse, zapewniającym wysoce spersonalizowane doświadczenie akademickie. Kolegium przygotowuje każdego ucznia do osiągnięcia sukcesu jako obywatel świata poprzez dyscyplinarne i interdyscyplinarne nauczanie i uczenie się, badania, stypendia i usługi na terenie kampusu i na całym świecie.

Wizja

Wyróżnieni na całym świecie wykładowcy i wybitni pracownicy pracują nad zaangażowaniem studentów w napędzane badaniami, dynamiczne, innowacyjne doświadczenia z zakresu sztuk wyzwolonych, aby zapewnić osiągnięcia naukowe i całe życie.

Podstawowe wartości

 • Jedność: Jako szkoła założycielska Syracuse, Arts and Sciences jest intelektualnym i akademickim centrum; to jedyne doświadczenie wspólne dla wszystkich studentów na uniwersytecie.
 • Personalizacja: The College wierzy w wartość zindywidualizowanej, liberalnej edukacji artystycznej, która kładzie nacisk na wiedzę w szerokim spektrum, krytyczną analizę informacji oraz umiejętność komunikowania się jasno i skutecznie.
 • Gotowość: College of Arts and Sciences na Uniwersytecie w Syracuse zapewnia swoim studentom podstawy umiejętności i wiedzy, które można zastosować do wielu zajęć akademickich i ścieżek kariery. Pracodawcy i absolwenci cenią sobie umiejętność rozwiązywania problemów, dostosowywania się do zmian, współpracy z innymi oraz pracy w różnych dyscyplinach - wszystkie podstawowe zasady sztuk wyzwolonych, które przygotowują studentów nie tylko do pracy, ale także do sukcesu i do życia.
 • Okazja: Kolegium, poprzez swoje trzy oddziały w dziedzinie nauk ścisłych, matematyki, nauk humanistycznych i społecznych, oferuje ponad 50 kierunków studiów, 40 nieletnich i 30 magisterskich i doktoranckich. programy. College oferuje również wybrane studia, niezależne studia, szereg podwójnych i łączonych programów studiów oraz zintegrowane kierunki kształcenia, a także interdyscyplinarne opcje stopni z uniwersyteckimi szkołami zawodowymi i kolegiami zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.
 • Interdyscyplinarność: Jesteśmy domem dla ponad jednej trzeciej wszystkich studentów i wykładowców uniwersyteckich, z których niektórzy korzystają z przywilejów związanych ze Szkołą ds. Obywatelstwa i spraw społecznych Maxwell, Szkołą Komunikacji Społecznej SI i innymi jednostkami w kampusie.
 • Eksploracja: nasze sale lekcyjne nie mają ścian; wykładowcy i studenci prowadzą badania na całym świecie. Łącząc akademickie i intelektualne zajęcia z osobistymi zainteresowaniami, zapewniamy uczniom szerokie stosowne zestawy umiejętności, zaprojektowane z myślą o długoterminowym sukcesie.
 • Obywatelstwo: The College przygotowuje studentów do odgrywania wiodącej roli w społeczeństwie poprzez zachęcanie uczniów do korzystania z różnorodności i bogactwa narodów, kultur i procesów naturalnych na świecie.
 • Doskonałość: rygorystyczne kierunki studiów we wszystkich trzech oddziałach akademickich dostarczają uczniom umiejętności krytycznych, które pomagają im w rozpoczęciu kariery zawodowej w szerokim zakresie dziedzin. Wielu studentów poszerza swoje doświadczenie o jedną lub więcej opcji dual-degree lub interdyscyplinarnych. Nasze programy wysokiej jakości pomagają uczniom myśleć krytycznie, skutecznie komunikować się i rozwiązywać problemy w sposób kreatywny, w różnych dyscyplinach, podkreślając nasze spersonalizowane i zintegrowane podejście do uczenia się. Studenci sztuki i nauki są tak inteligentni i pomysłowi, że są zwinni i zaradni.
 • Mentorship: Mentorzy uznani w kraju i na świecie uczeni, pisarze i naukowcy, studenci są zanurzeni w rygorystycznym środowisku badań akademickich, stypendiów i kreatywności, gdzie rozwijają narzędzia i umiejętności potrzebne do przeprowadzenia zmian i generowania nowej wiedzy i pomysłów w wybranych przez siebie pola.
 • Ciekawość: W Kolegium zwraca się szczególną uwagę na klastry stypendialne i wspólne inicjatywy międzygrupowe, z których wszystkie są wzmacniane przez nasz podpis Liberal Arts Arts. Bądź świadkiem naszej wielkiej, wybitnej zdolności; zróżnicowane i utalentowane ciało studenckie; niezliczone strategiczne partnerstwa, zarówno w kampusie, jak i poza nim; i wiele interdyscyplinarnych przedsięwzięć (np. The Renée Crown University Honours Program, The Syracuse University Humanities Centre, sponsorowany przez Mellon Central New York Humanities Corridor oraz instytut Forensic and National Security Sciences Institute).
 • Innowacje: Wschodzące obszary interdyscyplinarnej doskonałości skupione wokół Kolegium obejmują dziedziny nanonauki i nanotechnologii, biomedycyny, neuronauki, humanistyki w erze cyfrowej oraz zmiany klimatu i zrównoważonego rozwoju.

College of Arts and Sciences

Intelektualne serce i dusza Uniwersytetu Syracuse, College of Arts and Sciences, zapewnia wysoce spersonalizowane doświadczenia z zakresu sztuk wyzwolonych, przygotowując uczniów na całe życie.

Odwiedź College

W domu ponad jednej trzeciej wszystkich studentów Syracuse, College of Arts and Sciences mieści blisko dwa tuziny departamentów i trzy tuziny interdyscyplinarnych programów z zakresu nauk ścisłych, matematyki, nauk humanistycznych i społecznych. College of Arts and Sciences jest intelektualnym centrum uniwersytetu w Syracuse i angażuje się w uznane na całym świecie badania i innowacyjne instruktaże z naciskiem na rygor dyscyplinarny, twórczą interdyscyplinarność, a także etyczne zaangażowanie w kwestie sprawiedliwości społecznej i globalnego obywatelstwa. Angażujemy studentów w napędzane badaniami, dynamiczne, innowacyjne doświadczenia z zakresu sztuk wyzwolonych, aby zapewnić osiągnięcia naukowe i całe życie.

Doradztwo CAS

Przyjmujemy, wspieramy i rzucamy wyzwanie wszystkim uczniom w College of Arts and Sciences, aby zrealizować swój najpełniejszy potencjał intelektualny i osobisty. Podczas gdy wszyscy uczniowie są w stanie, aktywni agenci własnego rozwoju, jesteśmy tutaj, aby pomóc uczniom w definiowaniu i tworzeniu ich zajęć akademickich i zajęć pozalekcyjnych, aby zmaksymalizować swoje doświadczenie zawodowe i utorować drogę do długoterminowego sukcesu zawodowego.

Lokalizacje

Syrakuzy

Address
Syracuse University
900 South Crouse Ave.

NY 13244 Syrakuzy, Nowy Jork, Stany Zjednoczone