Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Stevensie

Siedem tysięcy studentów, 300 wykładowców. Jeden klejnot kampusu, obok jednego niesamowitego miasta, w 3 mieście uniwersyteckim. Niezliczone pomysły. Nieskończone pytania. I odpowiada na to pytanie. To jest Stevens.

Namiętny za (Im) możliwy

W Stevens Institute of Technology niemożliwe staje się możliwe. Bierzemy iskrę idei i urzeczywistniamy ją.

Nasi uczniowie współpracują ze sobą w interdyscyplinarnych zespołach, aby tworzyć nowe produkty, rozwiązania i usługi. Nasz wydział prowadzi przełomowe badania, które umożliwiają lepsze planowanie i politykę; poprawia opiekę zdrowotną i leczenie; buduje nasze zrozumienie krytycznych pytań; dzieli się użyteczną wiedzą; i czyni życie bezpieczniejszym, bezpieczniejszym i wygodniejszym. Nasi partnerzy w branży współpracują z nami w celu przekształcenia biznesu, stworzenia przyszłości i sprostania dużym wyzwaniom.

Na zielonym kampusie na wzgórzu, odpowiedniej wielkości i po drugiej stronie rzeki od Nowego Jorku, uczymy kolejne pokolenia przywódców i myślicieli - marzycieli i wykonawców - aby badali swoje umysły, ale także podążali za ich sercami. Uczymy ich innowacji, przewidywania, współpracy. Przygotowujemy ich do kariery i dalszej edukacji, przygotowujemy ich do przyjazdu i rozwoju w prawdziwym świecie. I rozwijają się spektakularnie.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Różnica Stevensa

Edukacja Stevensa jest wyjątkowa. Rzucamy wyzwanie i przygotowujemy uczniów w sposób, jakiego nigdy nie wiedzieli. Uczymy, jak dzięki współpracy osiągane są największe korzyści. Zanim absolwenci przejdą przez nasze drzwi, doświadczą pracy zespołowej, zarządzania projektami, zgiełku i nadziei. I byli przygotowani na osiągnięcie przyszłości, którą zawsze sobie wyobrażali.

Wizja sukcesu

Stevens Prezydent Nariman Farvardin służył na uniwersytecie od lipca 2011 r. Pracując ze swoim gabinetem, Radą Nadzorczą Stevens i radą doradczą Leadership Council, kierując się szczegółowym 10-letnim planem strategicznym, jego przywództwo odzwierciedla zobowiązania Stevensa do współpracy, wpływu i wykorzystanie technologii w celu rozwiązania najpilniejszych wyzwań społecznych.

Edukacja w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego

Unikalna mieszanka edukacji technologicznej Stevensa i możliwości uczenia się przygotowuje naszych studentów do prawdziwego świata - i zwracają uwagę rekrutujący. Oferujemy zajęcia z przedsiębiorczości dla studentów pierwszego roku; szeroki wybór interdyscyplinarnych kierunków; oraz niezrównany dostęp do wysoko ocenianych staży i edukacji kooperacyjnej. Większość seniorów Stevens bierze również udział w całorocznych projektach zespołu.

Minuty z Manhattanu

Stevens znajduje się w doskonałej lokalizacji, w 3 mieście college'u (Hoboken) i znajduje się bezpośrednio po drugiej stronie rzeki Hudson od Nowego Jorku - finansowego i kulturalnego centrum świata oraz rosnącego centrum innowacji technologicznych. 55-hektarowy kampus na wzgórzu, zaledwie kilka minut od miasta pociągiem, autobusem lub promem? Teraz jest to dostęp do możliwości.

Badania, które powodują różnicę

Powodzie. Huragany. Choroba Alzheimera. Rak piersi. Hakerzy. Naukowcy Stevensa zajmują się trudnymi pytaniami, wypróbowują nowatorskie podejścia, podejmują dodatkowe kroki i opracowują rzeczywiste aplikacje, które mają decydujące znaczenie - ratują życie, chronią prywatność, pomagają ludziom podejmować lepsze decyzje i zapewniają bezpieczniejsze, zdrowsze i bezpieczniejsze świat.

Fundamentalne filary badawcze

Stevens wykonuje najnowsze badania w szerokim zakresie dyscyplin krytycznych. Uczelnia postanowiła skupić się na sześciu konkretnych filarach podstawowych, w których Stevens posiada obecnie wiodącą wiedzę.

Prace w tych strategicznych obszarach będą miały kluczowe znaczenie dla krajowego i globalnego planowania, zarządzania, infrastruktury i rozwoju technologii - jak również bezpieczeństwa regionalnego, krajowego i międzynarodowego, bezpieczeństwa i dobrobytu. W związku z tym Stevens zaangażuje różnorodnych współpracowników akademickich, przemysłowych i rządowych w dynamiczne partnerstwa w tych konkretnych dziedzinach. Dzięki tej interdyscyplinarnej współpracy badawczej i partnerstwom zewnętrznym uniwersytet będzie nadal maksymalizować swoje oddziaływanie społeczne w tych dziedzinach.

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe

Stevens prowadzi między innymi badania w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i cyberbezpieczeństwa z aplikacjami do haseł, bezpieczeństwa urządzeń i sieci, opieki zdrowotnej, danych finansowych i bezpieczeństwa wewnętrznego.

Inżynieria biomedyczna, Opieka zdrowotna

Poprzez nasze interdyscyplinarne Centrum Innowacji w Opiece Zdrowotnej (CHI), Stevens pracuje w kluczowych obszarach badawczych w kierunku przyszłych korzyści pacjentów na całym świecie.

Systemy złożone

Obsługiwane przez Centrum Systemów Złożonych

Informatyka i systemy informacyjne

Naukowcy zajmujący się danymi Stevensa badają i analizują eksplozję dużych danych produkowanych przez urządzenia i analizy, tworząc nowe spostrzeżenia i technologie decyzyjne.

Systemy finansowe

Opracowane przez Hanlon Financial Systems Center, najnowocześniejsze centrum badań finansowych i nauczania, badanie Stevens dotyka wszystkich aspektów finansów, w tym regulacji, zarażania i strategii inwestycyjnej.

Sprężystość

Stevens jest międzynarodowym liderem w dziedzinie badań odporności na przybrzeżne i miejskie, badań jazdy i dyskusji na temat ochrony społeczności przybrzeżnych przed skutkami zmian klimatu. Wykonujemy również znaczące badania w zakresie zrównoważonego rozwoju i energii.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Przywództwo

Stevens Institute of Technology to prywatna instytucja badawcza koedukacyjna. Stevens Institute of Technology został utworzony na mocy aktu legislacyjnego New Jersey w 1870 r. I działa jako organizacja zwolniona z podatku zgodnie z § 501 (c) (3) Internal Revenue Code. Jako instytucja prywatna Stevens jest zarządzany przez Radę Powierniczą, działającą na podstawie Regulaminu Uniwersytetu, oraz przez jej Prezesa.

Zarządzanie

Powiernicy Stevens Institute of Technology, jako prywatna uczelnia, działają zgodnie ze statutem i regulaminami oraz zasadami i procedurami przyjętymi przez instytucję od czasu do czasu. Rada Powiernicza spotyka się regularnie i utrzymuje strukturę komitetów Rady określonych w Regulaminie i statutach każdej komisji. Biblioteka polityk jest repozytorium wielu zasad przyjętych przez instytucję i jest regularnie aktualizowana.

Przywództwo Stevensa

Powołany przez Radę Powierniczą prezes Stevens Institute of Technology jest odpowiedzialny za nadzór nad wszystkimi sprawami uniwersyteckimi i nadzorowanie postępów w realizacji strategicznych celów uczelni. Prezydent ściśle współpracuje z proboszczem, który nadzoruje wszystkie programy akademickie i przejmuje obowiązki prezydenta podczas nieobecności prezydenta, a także wiceprezesów, którzy prowadzą główne podziały administracyjne w ramach uniwersytetu.

Poza salą lekcyjną

Doświadczenie studenckie Stevens zajmuje znacznie więcej niż czas lekcyjny i badania w laboratorium. Uczelnia oferuje drużynę i gimnazjum wewnętrzne; ponad 100 klubów studenckich; regularny program sztuki scenicznej, muzycznej i innych; i wiele innych możliwości rozwoju osobistego, tworzenia społeczności i nowej przyjaźni.

Podnoszenie ich gry

Stevens-sportowcy-sportowcy przeciwstawiają się jednowymiarowym stereotypom i rozwijają się w konkurencji. Łącząc inteligencję, charakter i gry, rywalizują na najwyższych poziomach w 26 sportach uniwerek, zdobywając mistrzostwa indywidualne i drużynowe.

Biorąc łuk

Teatr dramatyczny, który przemawia do ludzkiej kondycji. Pokazy w stylu Broadwayu, które podnoszą nasze na duchu. Zespoły muzyczne, które sprawiają, że nasze serca śpiewają. W Stevens wierzymy, że umiejętność twórczego rozwiązywania problemów jest związana z pasją do sztuki. A utalentowane kobiety i mężczyźni ze Stevens, którzy nieustraszenie odkrywają możliwości artystyczne, ucieleśniają tę twórczą energię.

Zmień agentów

Równość dochodów. Trwałość środowiska. Reforma edukacyjna. Studenci Stevensa nie są zadowoleni z siedzenia na uboczu. Obejmując role obywatela i lidera, są twórcami zmian, którzy zamierzają dokonać zmian w szerszej społeczności, w której żyją.

Lokalizacje

Hoboken

Address
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium