Przeczytaj oficjalny opis

O Stevensie

Siedem tysięcy studentów, 300 wykładowców. Jeden klejnot kampusu, obok jednego niesamowitego miasta, w 3 mieście uniwersyteckim. Niezliczone pomysły. Nieskończone pytania. I odpowiada na to pytanie. To jest Stevens.

Namiętny za (Im) możliwy

W Stevens Institute of Technology niemożliwe staje się możliwe. Bierzemy iskrę idei i urzeczywistniamy ją.

Nasi uczniowie współpracują ze sobą w interdyscyplinarnych zespołach, aby tworzyć nowe produkty, rozwiązania i usługi. Nasz wydział prowadzi przełomowe badania, które umożliwiają lepsze planowanie i politykę; poprawia opiekę zdrowotną i leczenie; buduje nasze zrozumienie krytycznych pytań; dzieli się użyteczną wiedzą; i czyni życie bezpieczniejszym, bezpieczniejszym i wygodniejszym. Nasi partnerzy w branży współpracują z nami w celu przekształcenia biznesu, stworzenia przyszłości i sprostania dużym wyzwaniom.

Na zielonym kampusie na wzgórzu, odpowiedniej wielkości i po drugiej stronie rzeki od Nowego Jorku, uczymy kolejne pokolenia przywódców i myślicieli - marzycieli i wykonawców - aby badali swoje umysły, ale także podążali za ich sercami. Uczymy ich innowacji, przewidywania, współpracy. Przygotowujemy ich do kariery i dalszej edukacji, przygotowujemy ich do przyjazdu i rozwoju w prawdziwym świecie. I rozwijają się spektakularnie.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Różnica Stevensa

Edukacja Stevensa jest wyjątkowa. Rzucamy wyzwanie i przygotowujemy uczniów w sposób, jakiego nigdy nie wiedzieli. Uczymy, jak dzięki współpracy osiągane są największe korzyści. Zanim absolwenci przejdą przez nasze drzwi, doświadczą pracy zespołowej, zarządzania projektami, zgiełku i nadziei. I byli przygotowani na osiągnięcie przyszłości, którą zawsze sobie wyobrażali.

Wizja sukcesu

Stevens Prezydent Nariman Farvardin służył na uniwersytecie od lipca 2011 r. Pracując ze swoim gabinetem, Radą Nadzorczą Stevens i radą doradczą Leadership Council, kierując się szczegółowym 10-letnim planem strategicznym, jego przywództwo odzwierciedla zobowiązania Stevensa do współpracy, wpływu i wykorzystanie technologii w celu rozwiązania najpilniejszych wyzwań społecznych.

Edukacja w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego

Unikalna mieszanka edukacji technologicznej Stevensa i możliwości uczenia się przygotowuje naszych studentów do prawdziwego świata - i zwracają uwagę rekrutujący. Oferujemy zajęcia z przedsiębiorczości dla studentów pierwszego roku; szeroki wybór interdyscyplinarnych kierunków; oraz niezrównany dostęp do wysoko ocenianych staży i edukacji kooperacyjnej. Większość seniorów Stevens bierze również udział w całorocznych projektach zespołu.

Minuty z Manhattanu

Stevens znajduje się w doskonałej lokalizacji, w 3 mieście college'u (Hoboken) i znajduje się bezpośrednio po drugiej stronie rzeki Hudson od Nowego Jorku - finansowego i kulturalnego centrum świata oraz rosnącego centrum innowacji technologicznych. 55-hektarowy kampus na wzgórzu, zaledwie kilka minut od miasta pociągiem, autobusem lub promem? Teraz jest to dostęp do możliwości.

Badania, które powodują różnicę

Powodzie. Huragany. Choroba Alzheimera. Rak piersi. Hakerzy. Naukowcy Stevensa zajmują się trudnymi pytaniami, wypróbowują nowatorskie podejścia, podejmują dodatkowe kroki i opracowują rzeczywiste aplikacje, które mają decydujące znaczenie - ratują życie, chronią prywatność, pomagają ludziom podejmować lepsze decyzje i zapewniają bezpieczniejsze, zdrowsze i bezpieczniejsze świat.

Fundamentalne filary badawcze

Stevens wykonuje najnowsze badania w szerokim zakresie dyscyplin krytycznych. Uczelnia postanowiła skupić się na sześciu konkretnych filarach podstawowych, w których Stevens posiada obecnie wiodącą wiedzę.

Prace w tych strategicznych obszarach będą miały kluczowe znaczenie dla krajowego i globalnego planowania, zarządzania, infrastruktury i rozwoju technologii - jak również bezpieczeństwa regionalnego, krajowego i międzynarodowego, bezpieczeństwa i dobrobytu. W związku z tym Stevens zaangażuje różnorodnych współpracowników akademickich, przemysłowych i rządowych w dynamiczne partnerstwa w tych konkretnych dziedzinach. Dzięki tej interdyscyplinarnej współpracy badawczej i partnerstwom zewnętrznym uniwersytet będzie nadal maksymalizować swoje oddziaływanie społeczne w tych dziedzinach.

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe

Stevens prowadzi między innymi badania w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i cyberbezpieczeństwa z aplikacjami do haseł, bezpieczeństwa urządzeń i sieci, opieki zdrowotnej, danych finansowych i bezpieczeństwa wewnętrznego.

Inżynieria biomedyczna, Opieka zdrowotna

Poprzez nasze interdyscyplinarne Centrum Innowacji w Opiece Zdrowotnej (CHI), Stevens pracuje w kluczowych obszarach badawczych w kierunku przyszłych korzyści pacjentów na całym świecie.

Systemy złożone

Obsługiwane przez Centrum Systemów Złożonych

Informatyka i systemy informacyjne

Naukowcy zajmujący się danymi Stevensa badają i analizują eksplozję dużych danych produkowanych przez urządzenia i analizy, tworząc nowe spostrzeżenia i technologie decyzyjne.

Systemy finansowe

Opracowane przez Hanlon Financial Systems Center, najnowocześniejsze centrum badań finansowych i nauczania, badanie Stevens dotyka wszystkich aspektów finansów, w tym regulacji, zarażania i strategii inwestycyjnej.

Sprężystość

Stevens jest międzynarodowym liderem w dziedzinie badań odporności na przybrzeżne i miejskie, badań jazdy i dyskusji na temat ochrony społeczności przybrzeżnych przed skutkami zmian klimatu. Wykonujemy również znaczące badania w zakresie zrównoważonego rozwoju i energii.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Przywództwo

Stevens Institute of Technology to prywatna instytucja badawcza koedukacyjna. Stevens Institute of Technology został utworzony na mocy aktu legislacyjnego New Jersey w 1870 r. I działa jako organizacja zwolniona z podatku zgodnie z § 501 (c) (3) Internal Revenue Code. Jako instytucja prywatna Stevens jest zarządzany przez Radę Powierniczą, działającą na podstawie Regulaminu Uniwersytetu, oraz przez jej Prezesa.

Zarządzanie

Powiernicy Stevens Institute of Technology, jako prywatna uczelnia, działają zgodnie ze statutem i regulaminami oraz zasadami i procedurami przyjętymi przez instytucję od czasu do czasu. Rada Powiernicza spotyka się regularnie i utrzymuje strukturę komitetów Rady określonych w Regulaminie i statutach każdej komisji. Biblioteka polityk jest repozytorium wielu zasad przyjętych przez instytucję i jest regularnie aktualizowana.

Przywództwo Stevensa

Powołany przez Radę Powierniczą prezes Stevens Institute of Technology jest odpowiedzialny za nadzór nad wszystkimi sprawami uniwersyteckimi i nadzorowanie postępów w realizacji strategicznych celów uczelni. Prezydent ściśle współpracuje z proboszczem, który nadzoruje wszystkie programy akademickie i przejmuje obowiązki prezydenta podczas nieobecności prezydenta, a także wiceprezesów, którzy prowadzą główne podziały administracyjne w ramach uniwersytetu.

Poza salą lekcyjną

Doświadczenie studenckie Stevens zajmuje znacznie więcej niż czas lekcyjny i badania w laboratorium. Uczelnia oferuje drużynę i gimnazjum wewnętrzne; ponad 100 klubów studenckich; regularny program sztuki scenicznej, muzycznej i innych; i wiele innych możliwości rozwoju osobistego, tworzenia społeczności i nowej przyjaźni.

Podnoszenie ich gry

Stevens-sportowcy-sportowcy przeciwstawiają się jednowymiarowym stereotypom i rozwijają się w konkurencji. Łącząc inteligencję, charakter i gry, rywalizują na najwyższych poziomach w 26 sportach uniwerek, zdobywając mistrzostwa indywidualne i drużynowe.

Biorąc łuk

Teatr dramatyczny, który przemawia do ludzkiej kondycji. Pokazy w stylu Broadwayu, które podnoszą nasze na duchu. Zespoły muzyczne, które sprawiają, że nasze serca śpiewają. W Stevens wierzymy, że umiejętność twórczego rozwiązywania problemów jest związana z pasją do sztuki. A utalentowane kobiety i mężczyźni ze Stevens, którzy nieustraszenie odkrywają możliwości artystyczne, ucieleśniają tę twórczą energię.

Zmień agentów

Równość dochodów. Trwałość środowiska. Reforma edukacyjna. Studenci Stevensa nie są zadowoleni z siedzenia na uboczu. Obejmując role obywatela i lidera, są twórcami zmian, którzy zamierzają dokonać zmian w szerszej społeczności, w której żyją.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Mistrz inżynierii oprogramowania polega na budowaniu niezawodnych, elastycznych, bezpiecznych i bezpiecznych systemów oprogramowania, które przesuwają przemysł i społecze ... [+]

Przegląd

Mistrz inżynierii oprogramowania polega na budowaniu niezawodnych, elastycznych, bezpiecznych i bezpiecznych systemów oprogramowania, które przesuwają przemysł i społeczeństwo do przodu w coraz bardziej połączonym świecie. W naszym programie inżynierii oprogramowania dowiesz się o procesie cyklu życia i tworzeniu zrównoważonych produktów. Zdobędziesz zestawy umiejętności do projektowania, budowania, testowania i utrzymywania systemów oprogramowania oraz zarządzania projektami oprogramowania z optymalną wydajnością.

Studenci inżynierii oprogramowania School of Systems and Enterprises z różnych środowisk; informatyka, nauka ogólna, matematyka, inżynieria, biznes i sztuki wyzwolone, rozwijają zrozumienie i umiejętności niezbędne do tego, by stać się architektami i liderami projektów, którzy potrafią budować intensywne oprogramowanie przyszłości.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Niewielu menedżerów łączy przenikliwość biznesową z wiedzą techniczną, aby kierować ich organizacją w erę cyfrową, w której wartość tworzy się poprzez sztuczną inteligenc ... [+]

Przegląd

Niewielu menedżerów łączy przenikliwość biznesową z wiedzą techniczną, aby kierować ich organizacją w erę cyfrową, w której wartość tworzy się poprzez sztuczną inteligencję, głębokie uczenie się i analitykę predykcyjną.

Business Intelligence

Program nauczania obejmuje koncepcje stojące na czele rewolucji danych - uczenie maszynowe, przetwarzanie języka, eksploracja stron internetowych, optymalizacja i analiza ryzyka. Klasy odkrywają kluczowe koncepcje biznesowe, wykraczając poza podstawy R, SAS, Hadoop, Python i Sparc. Program kończy się zwieńczeniem doświadczenia, w którym będziesz pracować nad projektem, korzystając z prawdziwych danych, pod okiem mentora branżowego.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Zdobywaj potężne umiejętności zarówno w zakresie inżynierii budowlanej, jak i zarządzania biznesem oraz przygotuj się do prowadzenia megaprojektów na całym świecie. ... [+]

Przegląd

Zdobywaj potężne umiejętności zarówno w zakresie inżynierii budowlanej, jak i zarządzania biznesem oraz przygotuj się do prowadzenia megaprojektów na całym świecie.

Program magisterski w zakresie inżynierii budowlanej i zarządzania ma na celu wzmocnienie szkoleń technicznych i rozwijanie umiejętności zarządzania kosztami, ograniczeniami czasowymi, jakością i bezpieczeństwem podczas przygotowywania studentów do prowadzenia globalnych projektów budowlanych.

Stevens jest jednym z niewielu uniwersytetów w Nowym Jorku, który oferuje ten najnowszy program - i być może jedyny uniwersytet w regionie, ze szczególnym naciskiem na mega projekty. Zanim ukończysz studia, będziesz miał konkurencyjne umiejętności przywódcze, które pomogą Ci w karierze menedżerskiej w globalnym przemyśle budowlanym.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Program magisterski w dziedzinie inżynierii mechanicznej w Stevens daje przewagę w coraz bardziej konkurencyjnym zawodzie, w którym opanowanie umiejętności badawczych, pr ... [+]

Przegląd

Buduj przyszłość w programie zaprojektowanym, aby promować Twój sukces.

Program magisterski w dziedzinie inżynierii mechanicznej w Stevens daje przewagę w coraz bardziej konkurencyjnym zawodzie, w którym opanowanie umiejętności badawczych, projektowych, produkcyjnych i testowych jest tak samo ważne jak kolejny wielki pomysł.

Program ten koncentruje się na technikach, które umożliwiają spójne tworzenie produktów poprzez oparte na podstawach naukowych zrozumienie materiałów inżynierskich i procesów produkcyjnych oraz przygotowuje do rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich, pozycjonowania powstających technologii, kierowania rozwojem produktów wysokiej jakości, zarządzania projektami i utrzymywania wymagające standardy w ciągle zmieniającej się gospodarce.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Dowiedz się wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do analizy dużych zbiorów danych dla zastosowań funkcjonalnych w biznesie i technologii. ... [+]

Przegląd

Dowiedz się wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do analizy dużych zbiorów danych dla zastosowań funkcjonalnych w biznesie i technologii.

Wzrasta popyt na naukowców zajmujących się danymi, którzy mogą zdobyć wiedzę na temat bogactwa informacji udostępnianych dzięki nowoczesnym technologiom w celu podejmowania świadomych decyzji. Program Data Science Master w Stevens wpaja wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności wymagane do radzenia sobie ze współczesnym gromadzeniem, eksploracją, analizą i modelowaniem danych wraz z powiązanymi wyzwaniami dotyczącymi wnioskowania i przewidywania.

Ten interdyscyplinarny program przygotowuje studentów do kariery w fintech, business intelligence i analityki, środowisku akademickim i zarządzaniu bazami danych, a także stanowiskach rządowych wymagających silnych umiejętności w zakresie analizy danych. Studenci będą analizować złożone dane, w tym bazy danych na dużą skalę, i stosować najnowocześniejsze techniki modelowania i wizualizacji. Będą uczestniczyć w symulacjach ataków cybernetycznych i tworzyć skuteczne strategie obronne, a także dogłębnie analizować algorytmy i schematy optymalizacji leżące u podstaw najnowszych metod analizy biznesowej.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Stevens przemierza nowe granice sztucznej inteligencji, oferując jeden z pierwszych programów studiów magisterskich w kraju, w celu zbadania zastosowań sztucznej intelige ... [+]

Przegląd

Stevens przemierza nowe granice sztucznej inteligencji, oferując jeden z pierwszych programów studiów magisterskich w kraju, w celu zbadania zastosowań sztucznej inteligencji w inżynierii.

W programie magisterskim stosowanym w sztucznej inteligencji, studenci studiów magisterskich rozwijają silne podstawy teoretyczne i rozwój algorytmów sztucznej inteligencji i głębokiego uczenia się z dogłębnym zrozumieniem różnych aplikacji inżynierskich. Studenci poznają połączenie umiejętności programistycznych i sprzętowych, które można zastosować w wielu dziedzinach inżynierii.

Studenci są zaangażowani w praktyczne podejście do uczenia się w ramach kombinacji ofert kursów, od podstawowych kursów podstawowych do najnowocześniejszych tematów, takich jak Internet przedmiotów (IoT), bezpieczeństwo systemów informatycznych i aplikacje do dużych zbiorów danych.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Zdobądź pożądany stopień w szybko rozwijającej się dziedzinie. Program mistrza cyberbezpieczeństwa w Stevens został opracowany specjalnie w celu szkolenia studentów w zak ... [+]

Przegląd

Zdobądź pożądany stopień w szybko rozwijającej się dziedzinie. Program mistrza cyberbezpieczeństwa w Stevens został opracowany specjalnie w celu szkolenia studentów w zakresie karier chroniących naszą złożoną infrastrukturę informatyczną w administracji i przemyśle.

Program mistrza cyberbezpieczeństwa jest przeznaczony dla specjalistów ds. Bezpieczeństwa, którzy poszukują dogłębnego zrozumienia wiedzy technicznej związanej z bezpieczeństwem informacji, a także doceniają organizacyjne, społeczne, kierownicze i prawne aspekty bezpieczeństwa i prywatności.

Cyberbezpieczeństwo to dziedzina szybko rozwijająca się, w której obecnie występuje zapotrzebowanie znacznie większe niż podaż wykwalifikowanych specjalistów. Biały Dom poinformował, że w nadchodzących latach rząd Stanów Zjednoczonych potrzebuje 30 000 nowych specjalistów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Zostań poszukiwanym ekspertem z najnowszą wiedzą i silnymi powiązaniami zawodowymi. ... [+]

PrzeglądInżynieria komputerowa

Zostań poszukiwanym ekspertem z najnowszą wiedzą i silnymi powiązaniami zawodowymi.

Program magisterski z zakresu inżynierii komputerowej przygotowuje studentów do specjalizacji w zakresie systemów komputerowych, systemów czasu rzeczywistego i systemów wbudowanych, transmisji danych i sieci, projektowania systemów cyfrowych, przetwarzania obrazów i multimediów, systemów informacyjnych, bezpieczeństwa systemów informatycznych i inteligentnych systemów. Program szkoli studentów w karierze w dziedzinie inżynierii komputerowej, wymagającej zaawansowanej i specjalistycznej wiedzy. Pod koniec będziesz miał imponujące osiągnięcia w zakresie rozwoju sprzętu i oprogramowania - a także wysoko cenioną reputację inżyniera Stevensa.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Bądź na dobrej drodze, aby wywrzeć wpływ na jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin z tytułem magistra w dziedzinie uczenia maszynowego. ... [+]

Przegląd

Bądź na dobrej drodze, aby wywrzeć wpływ na jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin z tytułem magistra w dziedzinie uczenia maszynowego.

Program magisterski dotyczący uczenia maszynowego ustanawia podstawy teoretyczne i praktyczne niezbędne do tego, by stać na czele postępu w następnej rewolucji technologicznej. Postępy poczynione w zakresie uczenia maszynowego i pokrewnych dyscyplin wkrótce dotkną każdej technologii, dzięki czemu zaawansowany stopień stanie się niezbędnym atutem udanej kariery.

Szybko rozwijająca się dziedzina uczenia maszynowego ma wiele zastosowań w różnych obszarach, takich jak inteligentne systemy, wizja komputerowa, rozpoznawanie mowy, przetwarzanie języka naturalnego, robotyka, finanse, wyszukiwanie informacji, bioinformatyka, opieka zdrowotna i prognozowanie pogody.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Potencjalni liderzy systemów, z wiedzą techniczną do projektowania najnowocześniejszych systemów i umiejętności obsługi oraz utrzymania ich w coraz bardziej złożonym, glo ... [+]

Przegląd

Potencjalni liderzy systemów, z wiedzą techniczną do projektowania najnowocześniejszych systemów i umiejętności obsługi oraz utrzymania ich w coraz bardziej złożonym, globalnie powiązanym środowisku biznesowym i politycznym, są poszukiwani w XXI wieku.

Jako największy dostawca edukacji inżynieryjnej systemów dla rządu federalnego USA i przemysłu na całym świecie, Master of Engineering w inżynierii systemów z School of Systems and Enterprises uczy multidyscyplinarnych umiejętności i podejść potrzebnych do projektowania, projektowania i zarządzania złożonymi systemami technicznymi i procesami przez całe cykle życia.

Program zapewnia studentom odpowiednie połączenie szkoleń inżynieryjnych, technologicznych i zarządczych oraz przygotowuje absolwentów do zostania liderami technicznymi, którzy stosują podejście systemowe do skutecznego nawigowania i zarządzania złożonymi systemami. Nasi absolwenci są w stanie zająć się integracją systemów, kwestiami związanymi z cyklem życia i myśleniem systemów na poziomie systemu i przedsiębiorstwa, na rynku, na którym globalizacja, jakość, złożoność i wydajność są czynnikami biznesowymi.... [-]

Stany Zjednoczone Hoboken
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Stany Zjednoczone