Southwest University of Visual Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

Southwest University of Visual Arts zmienia życie, kształcąc studentów, aby doskonalili się w dziedzinie sztuk pięknych, projektowania i komunikacji wizualnej w środowisku skoncentrowanym na studentach, zaangażowanym w najwyższe standardy osiągnięć akademickich, badań naukowych, kreatywności i obywatelstwa w zróżnicowanej społeczności światowej.

Nasze wartości i ideały

Southwest University of Visual Arts działa, aby wypełniać swoją misję zgodnie z ustalonym zestawem wartości i ideałów, które wspierają cele uniwersytetu. Te wartości i ideały służą jako kompas, który kieruje planem instytucji oraz jej codziennymi działaniami i decyzjami.

Możliwość dostosowania

Southwest University of Visual Arts ceni sobie i wierzy w dostosowywanie się do profesjonalnej sztuki i projektowania oraz światowej społeczności, zwracając uwagę na zmiany społeczne i technologiczne.

Odpowiedzialność

Southwest University of Visual Arts ceni i wierzy w utrzymywanie odpowiedzialności za jakość programów edukacyjnych oferowanych przez uniwersytet.

Komunikacja

Southwest University of Visual Arts ceni i wierzy w otwartość i reagowanie na indywidualne pomysły i specyficzne potrzeby oraz uważne słuchanie wszystkich opinii i spostrzeżeń.

Różnorodność

Southwest University of Visual Arts ceni i wierzy w rozumienie naszego świata jako jednej dużej, złożonej społeczności.

Integracja

Zawsze dążymy do integracji; doceniając wkład każdego członka uczelni, aby stać się najlepszymi, jakimi możemy być.

Wysokie standardy

Dążymy do najwyższych standardów osiągnięć akademickich i pragniemy zmieniać życie poprzez kształcenie studentów w zakresie doskonalenia sztuki i projektowania.

Z wielką radością dzielimy się tym, że SUVA wprowadza się do pięknego nowego budynku położonego przy 20 E. Congress, w samym sercu tętniącego życiem centrum Tucson. To posunięcie pozwoli SUVA w pełni zintegrować się z kwitnącą społecznością artystyczną w Tucson, przygotowując nas na świetlaną przyszłość w naszej lokalnej społeczności i poza nią.

Lokalizacje

Tucson

Address
East Congress Street,20
85701 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium