South University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

South University zapewnia ciepłe, wspierające środowisko uczenia się, które zachęci Cię do współpracy ze społecznością wykładowców, pracowników i studentów, którzy chętnie odegrają rolę w osiągnięciu celów edukacyjnych na terenie kampusu i w Internecie. Jesteśmy dumni z południowych doświadczeń małych klas, które oferują praktyczne doświadczenie, które będzie ważne, aby pomóc w kształtowaniu umiejętności i doskonałości w wybranej dziedzinie, ale także pomóc w kształtowaniu swojej postaci poprzez zaangażowanie społeczności, wolontariat i dążenie do życia - długa nauka.

Misja

South University to instytucja akademicka zajmująca się zapewnianiem możliwości edukacyjnych dla rozwoju intelektualnego, społecznego i zawodowego różnorodnej populacji studentów.

Aby osiągnąć ten cel, instytucja oferuje ukierunkowane i zrównoważone programy na poziomie stowarzyszonym, maturalnym, magisterskim i doktoranckim. Oferowana jest szeroko zakrojona podstawa programowa, promująca krytyczne myślenie, skuteczną komunikację werbalną i pisemną oraz umiejętności uczenia się przez całe życie. Ponadto uniwersytet koncentruje się na opracowywaniu niezbędnych metod doceniania wiedzy, a także dążeniu do uczenia się przez całe życie.

Podejście South University do szkolnictwa wyższego i wynikające z niego elastyczne doświadczenia akademickie zapewniają studentom wgląd intelektualny i rozsądne podejście niezbędne do stworzenia podstaw do osobistego i zawodowego spełnienia. South University ma na celu zapewnienie kompleksowej edukacji, która wpaja swoim studentom filozofię, która ceni nie tylko uczenie się i profesjonalizm, ale także wkład i zaangażowanie w rozwój społeczności.

Uważając, że wykwalifikowane osoby powinny mieć przywilej formalnego szkolenia akademickiego, South University wita tych, którzy szukają wyzwań edukacyjnych. W tym celu uniwersytet zapewnia środowisko edukacyjne, zarówno na terenie kampusu, jak i online, które pomaga uczniom zidentyfikować cele i sposoby ich osiągnięcia. Mając na uwadze tę filozofię, studenci uczą się poprzez interakcję ze społecznością wykładowców, pracowników i administracji poświęconą celom akademickim South University .

Część twojej społeczności

Staramy się budować tętniącą życiem, różnorodną społeczność, która wspiera Twoje cele. Nasi studenci, pracownicy, wykładowcy, absolwenci i społeczność zawodowa stanowią bogatą sieć, która znacznie wykracza poza czas spędzany w szkole. Jako student South University staniesz się częścią tej rozszerzonej rodziny, która pomoże ci zidentyfikować cele w szkole, a następnie środki do ich osiągnięcia. South przekształcił się z kampusu z jedną lokalizacją w system uniwersytetów z wieloma kampusami, który obecnie ma 11 lokalizacji.

 • Savannah, GA Założona w 1899 roku
 • West Palm Beach, Floryda Założona w 1986 roku
 • Montgomery, AL Założona w 1996 roku
 • Columbia, SC Założona w 2002 roku
 • Tampa, Floryda Założona w 2006 roku
 • Orlando, Floryda Learning Site
 • Virginia Beach, VA Założona w 2009 roku
 • Richmond, VA Założona w 2009 roku
 • Austin, Teksas Założona w 2011 roku
 • Programy online oferowane przez Savannah, założone w 2004 roku
 • High Point, NC Założona w 2012 roku

137006_IMG_0793.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

Uniwersyteckie centrum usług kariery

Wydział Karier Uniwersyteckich współpracuje ze studentami w celu zbadania ich potencjału zawodowego i współpracuje z nimi w celu budowania ich profesjonalnej marki podczas ich podróży edukacyjnej. Naszym celem jest pobudzanie potencjału zawodowego studentów poprzez ułatwianie poznawania ich zainteresowań i zdobywania cennego doświadczenia zawodowego przy wykorzystaniu zasobów, które są dostępne wirtualnie lub osobiście na wszystkich kampusach South University . Departament Karier zaprasza wszystkich studentów South University do wzięcia udziału w wydarzeniach w kampusie.

Centrum Usług Karier

Od pierwszego dnia studenci będą mieli dostęp do ekskluzywnej platformy South EDGE, która zawiera mnóstwo filmów i zajęć, i nie ma żadnych opłat ani kosztów związanych z tą usługą.

Połączenia absolwentów

W 120-letniej historii South University - przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - wielu studentów, pracowników, instruktorów i absolwentów przyczyniło się do ducha wspólnoty i uczenia się przez całe życie, który stał się niezbędny dla naszej tożsamości. South University jest zaangażowany w zapewnianie możliwości rozwoju intelektualnego, społecznego i zawodowego nie tylko naszym studentom, ale także naszej inspirującej społeczności złożonej z ponad 43 000 absolwentów na całym świecie.

Nasza strona Alumni Connections ma na celu ponowne zaangażowanie i powitanie naszych absolwentów poprzez odtworzenie wspierającego środowiska, którego doświadczyłeś jako student. Tutaj możesz świętować swój sukces, ubiegając się o nagrodę Alumni Achievement Award lub nominować byłego kolegę z klasy, który osiągnął doskonałe wyniki w swojej dziedzinie. Możesz dzielić się z nami swoją obecną karierą i korzystać z naszych zasobów kariery bez żadnych kosztów, aby pomóc Ci osiągnąć to, gdzie chcesz być w przyszłości. Co więcej, możesz odkryć sposoby na zmianę życia naszych obecnych studentów jako nauczyciela, mentora, a nawet pracodawcy.

Połączenia pracodawców

South University Career Services zapewnia pracodawcom możliwość znalezienia następnego wykwalifikowanego kandydata spośród naszych absolwentów South University poprzez portal pracy South EDGE. Zamieść tutaj swoje oferty pracy i staże.

Żądania transkrypcji

Kliknij tutaj, aby uzyskać instrukcje na temat tego, w jaki sposób obecni i byli studenci mogą poprosić o oficjalną transkrypcję na South University .

Lokalizacje

Savannah

Address
Mall Boulevard,709
31406 Savannah, Gruzja, Stany Zjednoczone

Tampa

Address
North Himes Avenue,4401
33614 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone

West Palm Beach

Address
University Centre 9801 Belvedere Road
33411 West Palm Beach, Floryda, Stany Zjednoczone

Montgomery

Address
5355 Vaughn Road
36116 Montgomery, Alabama, Stany Zjednoczone

Columbia

Address
9 Science Court
29203 Columbia, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Orlando

Address
5900 Lake Ellenor Drive, Suite 150
32809 Orlando, Floryda, Stany Zjednoczone

Virginia Beach

Address
301 Bendix Rd Suite 100
23452 Virginia Beach, Virginia, Stany Zjednoczone

Richmond

Address
2151 Old Brick Road
23060 Richmond, Virginia, Stany Zjednoczone

Austin

Address
1220 W. Louis Henna Blvd.
78681 Austin, Teksas, Stany Zjednoczone

Savannah

Address
Savannah, Gruzja, Stany Zjednoczone

Wysoka temperatura

Address
3975 Premier Drive
27265 Wysoka temperatura, Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium