Przeczytaj oficjalny opis

Simmons School of Management znajduje się w Bostonie, Massachusetts, i oferuje trzy programy biznesowych na poziomie absolwenta: MBA, Health Care MBA i magistrów w programach zarządzania. Jest wiodącym ośrodkiem innowacyjnej nauki, badań i dyskusji na temat kobiet, przywództwa i zarządzania.

Simmons MBA oferowany jest w przyspieszonym 16-miesięczny formacie pełnym wymiarze czasu lub trzyletniego formacie niepełnym wymiarze godzin. Simmons School of Management oferuje tylko AACSB akredytowany program MBA przeznaczony wyłącznie dla kobiet, a program został Miejsce 1 w szans kobiet przez Princeton Review przez 5 kolejnych lat.

Simmons medycyna MBA jest zarówno AACSB i CAHME akredytowane i kształci mężczyzn i kobiety do przywództwa opieki zdrowotnej. To specjalnie zaprojektowane, trzyletni program wykorzystuje atuty naszej uznanej na szczeblu krajowym MBA z wiedzy naszych wykładowców i opieki zdrowotnej, opieki zdrowotnej obszerny program nauczania.

Simmons Masters of Science in Management Program ma na celu przygotowanie mężczyzn i kobiet z zbiór różnorodnych środowisk akademickich i zawodowych dla zarządzania i przywództwa sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym gospodarki światowej. Zajęć będzie stanowić pakiet poziomu posadowienia kursów biznesowych, które zapewniają podstawową wiedzę biznesową i mistrzostwo w zarządzaniu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Simmons College, Simmons School of Management

Nowo uruchomiony Masters of Science in Management (MOM) ma na celu przygotowanie studentów zbiór różnorodnych środowisk akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania i ... [+]

Nowo uruchomiony Masters of Science in Management (MOM) ma na celu przygotowanie studentów zbiór różnorodnych środowisk akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania i sukcesu przywództwa w dzisiejszym konkurencyjnym w gospodarce światowej. Program stawia studentom wyzwanie, zapewniając solidne podstawy biznesowe i możliwość rozwoju umiejętności zarządzania istotne dla wielu sektorów.

Zajęć

Studenci w programie MSM ukończenia 36 godzin semestr, który obejmuje co najmniej 9 wymaganych kursów i trzech fakultetów. Rdzeń zajęć będą stanowić pakiet poziomu fundamentu kursów biznesowych, które zapewniają podstawową wiedzę biznesową i opanowanie w zarządzaniu. Studentów studiów stacjonarnych otrzyma dyplom z koncentracją w Generalnej Dyrekcji. Studentów zaocznych może dostosować ich stopień poprzez realizację koncentrację General Management Nonprofit lub specjalizujący się w zarządzaniu i zarządzanie komunikacją. Zajęcia odbywają się w godzinach wieczornych od 6-9pm, na kampusie Simmons w Bostonie.... [-]

Stany Zjednoczone Boston
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku