Siebel Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Siebel Institute of Technology został zatwierdzony przez Wydział Prywatnych Przedsiębiorstw i Szkół Zawodowych Illinois School of Higher Education.

Nasz cel

Przez ostatnie 140 lat Instytut Siebel przyciągał szerokie grono globalnych obserwatorów. Nasi absolwenci obejmują ponad 60 krajów i znajdują się w prawie każdym większym browarze na świecie. Nasze zajęcia obejmują mieszankę uczestników z browarów różnej wielkości, pochodzących z różnych miejsc na całym świecie. Ta szeroka baza uczestników zwiększa możliwości uczenia się każdego ucznia, eksponując je na różnice w kulturze, wyposażeniu, metodach i stylach piwa. W naszych formalnych wykładach i pokazach skupiamy się jednak na jednym wspólnym motywie: piwie. Uczniowie mogą przyjść do Instytutu z uprzedzeniami własnego, specyficznego środowiska piwowarskiego, ale wszyscy opuszczają prostą i szczerą koleżeństwo bycia piwowarstwem. W Instytucie mamy powiedzenie: "Nie tylko uczymy naszych uczniów, ale także pomagamy im uczyć się nawzajem".

Instytut nadal koncentruje się na jednym podstawowym motywie, opublikowanym przez dr. JE Siebela w reklamie z 1893 roku w Western Brewer. Stwierdził: "Celem Instytutu jest promowanie postępu w przemyśle opartym na fermentacji, który odbywa się poprzez instrukcje, badania, analizy i inne".

Siebel Institute of Technology i Światowa Akademia Piwowarstwa są ważną częścią międzynarodowej historii piwowarstwa od ponad 140 lat i cieszymy się na powitanie przyszłych pokoleń piwowarów w naszym domu w samym sercu Chicago.

Nasza historia

Dr John Ewald Siebel założył Zymotechnic Institute w 1868 roku. Urodził się 17 września 1845 roku w pobliżu Wermelskirchen w powiecie Dusseldorf w Niemczech. Studiował fizykę i chemię. Uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie w Berlinie, a następnie przeprowadził się do Chicago w 1866 roku. W 1868 roku otworzył Laboratorium chemiczne Johna E. Siebela, które wkrótce przekształciło się w stację badawczą i szkołę dla nauk browarniczych.

W 1872 roku, kiedy firma przeniosła się do nowych obiektów na Belden Avenue w północnej części Chicago, nazwa została zmieniona na Siebel Institute of Technology . W ciągu następnych dwóch dekad dr Siebel przeprowadził szeroko zakrojone badania piwowarskie i napisał większość swoich ponad 200 książek i artykułów naukowych. Był także redaktorem wielu publikacji technicznych, w tym działu naukowego The Western Brewer, 100 lat browarnictwa oraz lodów i chłodnictwa.

W 1882 roku założył szkołę naukową dla piwowarów z innym postępowym piwowarstwem, ale partnerstwo trwało krótko. Jednak dr Siebel kontynuował naukę warzenia w swoim laboratorium. Firma rozwinęła się w 1890 roku, kiedy do firmy dołączyli dwaj synowie Dr. Siebela.

Firma została założona w 1901 roku i prowadziła kursy piwowarskie w języku angielskim i niemieckim. W 1907 r. Odbyło się pięć regularnych kursów: sześciomiesięczny kurs piwowarski, dwumiesięczny kurs podyplomowy, trzymiesięczny kurs inżynierski, dwumiesięczny kurs słodowy i dwumiesięczny kurs rozlewowy. W 1910 r. Formalnie przyjęto nazwę szkoły, Siebel Institute of Technology . W ramach prohibicji Instytut zdywersyfikował i dodał kursy w zakresie pieczenia, chłodnictwa, inżynierii, przemiału, napojów gazowanych i innych powiązanych tematów. 20 grudnia 1919 roku, zaledwie dwadzieścia siedem dni przed wprowadzeniem zakazu, zmarł dr JE Siebel.

Wraz z uchyleniem zakazu w 1933 r. Instytut powrócił do warzenia pod kierownictwem FP Siebel Sr., najstarszego syna dr JE Siebel. Jego synowie, Fred i Ray, wkrótce dołączyli do firmy i pracowali nad jej rozszerzeniem. Oferowany jest kurs dyplomowy w technologii browarnictwa, a wszystkie inne kursy, które nie są warzone, zostały wkrótce wyeliminowane. Następnie w październiku 1952 r. Instytut przeniósł się do zupełnie nowych, niestandardowych obiektów na Peterson Avenue, gdzie pozostaliśmy przez prawie 50 lat.

Czwarte pokolenie, reprezentowane przez Rona i Billa Siebla, dołączyło do Instytutu w latach sześćdziesiątych. W 1974 roku pomogli wprowadzić koncepcję krótszych kursów. Kursy te trwały dwa tygodnie lub krócej, aby sprostać specyficznym potrzebom szkoleniowym zmieniającego się przemysłu piwowarskiego. Dłuższy kurs dyplomowy w technologii browarniczej został utrzymany do dnia dzisiejszego jako dogłębny kurs dla doświadczonego piwowara, który chce zmaksymalizować swój trening zawodowy.

W 2013 r. Siebel Institute of Technology przeniósł się do nowych obiektów kampusu przy 900 N. North Branch St. w obiektach Kendall College w Chicago. Nowy kampus Siebel Institute zawiera wiele elementów z naszych poprzednich lokalizacji, w tym bar i meble ze słynnego Bier Stube, ulubionego miejsca, w którym studenci socjalizowali się po ciężkim dniu nauki.

Lokalizacje

Chicago

Address
900 N North Branch Street Suite 1N
60642 Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone

Montreal

Address
Montreal, Quebec, Kanada

Monachium

Address
Monachium, Bawaria, Niemcy