Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Tradycja doskonałości

AACSB Accredited Badge Stillman School of Business na Seton Hall University powstał w 1950 roku, aby zapewnić kształcenie ukierunkowane na złożone, praktyczne potrzeby liderów biznesu. Szkoła była pierwszą prywatną szkołą biznesu w New Jersey, aby uzyskać akredytację od Stowarzyszenia na rzecz Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). Ponad 60 lat później Szkoła nadal utrzymuje profesjonalną akredytację od AACSB i jest jedyną szkołą w północnym New Jersey z akredytacją biznesową i księgową.

Uznane w całym kraju doświadczenie edukacyjne

Leadership Excellence 2016 odznaka Szkoła Stillman jest uznawana w całym kraju za "Return on Investment" US News

Nasz program MBA jest zawarty w "Best Business Schools" The Princeton Review oraz w US News

Koncepcje w praktyce

Stillman School of Business zapewnia doświadczenie edukacyjne, które "przekształca koncepcje w praktykę" i rozszerza nauczanie poza cztery ściany klasy. Namacalne przykłady tego obejmują nasze:

  • Osiem Applied Learning Centers
  • Staż i możliwości zatrudnienia
  • Studenckie partnerstwa badawcze
  • Krajowa uznana ocena licencjacka

Ścisła społeczność

Szkoła utrzymuje poczucie wspólnoty z małymi rozmiarami klas i wygodnymi rozkładami zajęć. Studenci pracują z wydziałami i administratorami, aby osiągnąć cele akademickie i zawodowe. Ponadto społeczność absolwentów - 17 000 osób - zapewnia studentom bogactwo możliwości uczenia się, nawiązywania kontaktów i kariery.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business

Specjaliści księgowi mają do wyboru wiele ścieżek kariery i branż, co oznacza, że ​​nasi absolwenci cieszą się wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i bezpieczeństwem zatrudn ... [+]

Specjaliści księgowi mają do wyboru wiele ścieżek kariery i branż, co oznacza, że ​​nasi absolwenci cieszą się wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Dostosowany do absolwentów bez tytułu licencjata z rachunkowości, program Seton Hall przygotowuje Cię do udanej kariery i spełnia kredyty wymagane do egzaminu CPA w New Jersey, Nowym Jorku i większości innych państw.

Wiele z największych firm i najbardziej znanych agencji zwraca się do naszego programu rekrutacji na imprezy w kampusie, w tym naszej corocznej "Meet the Firms Night".

Studenci w pełnym wymiarze godzin mogą ukończyć zajęcia na uczelni lub w Internecie w ciągu zaledwie 12 miesięcy; studenci studiów niestacjonarnych kończą zazwyczaj nasz program za dwa lata.... [-]

Stany Zjednoczone South Orange
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
400 South Orange Ave
07079 South Orange, New Jersey, Stany Zjednoczone