Przeczytaj oficjalny opis

Kierując się silną dedykacją do doskonałości akademickiej i służby społecznej, Psychologia edukacji i poradnictwa na Uniwersytecie Santa Clara kształci kompetentnych, kompetentnych i etycznych profesjonalistów zaangażowanych w znaczące i wspierające zaangażowanie się w różnorodne osoby, szkoły i społeczności zbudowane na bazie Nasze podstawowe wartości.

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Znaleźliśmy nas, ponieważ jesteś zainteresowany różnicą na świecie: Chcesz mieć pozytywny wpływ na dzieci, rodziny, osoby fizyczne i Twoją społeczność. Jesteście wezwani do edukacji lub doradztwa w jakiś sposób i uważamy, że nasze programy są idealnym miejscem na poznanie tych zainteresowań, pogłębianie umiejętności, zrozumienia i wiedzy oraz rozpoczęcie nowej kariery.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami magisterskimi z zakresu psychologii doradztwa, edukacji nauczycieli, przywództwa edukacyjnego i interdyscyplinarnego kształcenia, a także możliwości dostępnych przez Centrum Rozwoju Zawodowego i Akademię Coachingu im. Jerry Smith. W wielu dziedzinach edukacji mamy programy dostosowane specjalnie do wychowawców katolickich, jak również dla uczniów szkół publicznych, czarterowych i niezależnych.

Na Uniwersytecie Santa Clara jesteśmy misją i wartościami. W naszej pracy inspiracją są tradycje jezuickie:

Edukacja mężczyzn i kobiet dla innych Naszym celem jest nie tylko zapewnienie wykształcenia, ale także zainspirowanie do korzystania z tej edukacji w służbie innym.

Kultywowanie przywództwa w jednym celu Pomożemy Ci rozwinąć zdolność kierownictwa w dowolnym polu, z którego prowadzisz, ale przywódcy jezuitów koncentrują się na uczynieniu świata lepszym miejscem.

Intelektualna głębia i wyzwanie Będziemy wyzywać intelektualnie, aby odkrywać nowe pomysły i punkty widzenia oraz nauczyć się nowych sposobów patrzenia na świat wokół siebie.

"Cura Personalis" lub "Edukacja całej osoby" Uczestnicząc w wyzwań intelektualnych skupiamy się także na edukacji całej osoby, z indywidualną uwagą na potrzeby uczniów i docenieniu tego, co każdy z nas przynosi do naszej pracy.

Jesteśmy oddani obsłudze różnorodnej rasowo i etnicznie Zatoki w sposób, który jest znaczący i skuteczny. Nasz program Doradztwa Latynoskiego jest wyjątkowy i umożliwia studentom psychologii Counselling uzyskanie specjalistycznej wiedzy, aby lepiej służyć różnorodnym społecznościom. Podobnie nasza współpraca z Fundacją na rzecz Edukacji Hiszpańskiej i dostępnością kursów edukacyjnych na terenie kampusu East San Jose umożliwia studentom poznanie nauczania w kontekście kilku bardzo skutecznych szkół czarterowych skierowanych do potrzeb społeczności, która nie zawsze dobrze służyła w edukacji.

Jesteśmy podekscytowani pracą naszych wykładowców i studentów w Szkole Edukacji i Poradnictwa Psychologii. Dołączasz do wspólnoty uczonych, nauczycieli i doradców, których zaangażowanie na rzecz sprawiedliwości społecznej i pozytywne oddziaływanie można zaobserwować we wszystkich swoich pracach. Na uniwersytecie w Santa Clara oferujemy możliwość zbadania, w jaki sposób psychologia doradcza i edukacja mogą być środkiem poprawy życia, organizacji i społeczności w różnych kontekstach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami studiów i możliwościami, jakie daje Ci SCU. Zbadaj na stronie internetowej; Zadzwoń i zadaj pytania; Wejść na sesję informacyjną lub odwiedzić zajęcia w sesji. Chodź, dołącz do nas!

Misja i wizja

Kierując się silną dedykacją do doskonałości akademickiej i służby społecznej, Psychologia edukacji i poradnictwa na Uniwersytecie Santa Clara wykształca kompetentnych, kompetentnych i etycznych profesjonalistów zaangażowanych w znaczne i wspierające zaangażowanie się w różnorodne osoby, szkoły i społeczności.

Podstawowe wartości

  1. Doskonałość akademicka poprzez zaangażowanie w nauczanie i uczenie się
    Wierzymy, że postęp wiedzy, teorii, badań i aplikacji jest ułatwiony dzięki aktywnym i zaangażowanym praktykom nauczania i uczenia się, koncentrując się na rozwijaniu kompetencji zawodowych uczniów, sumienia i współczucia.
Edukacja całej Osoby (Cura Personalis)
Wierzymy, że sensowne kompleksowe nauczanie ma miejsce, gdy uczenie się uczniów obejmuje i integruje zarówno osobisty, jak i zawodowy rozwój w służbie ludzkości. Uważamy również, że nauka jest stała i trwa po ukończeniu studiów i poza jej granicami. To podejście wspiera otwarte i mile widziane poszanowanie wszystkich tradycji religijnych i filozoficznych i wywodzi się z wielowiekowej misji oświatowej jezuitów i tożsamości katolickiej.

Wielokulturowość i sprawiedliwość społeczna
Uważamy, że edukacja wzbogaca się o wycenę osób ze wszystkich środowisk (np. Płeć, rasa, pochodzenie etniczne, orientacja seksualna, narodowość, język, kultura, religia, status ekonomiczny, wiek, zdolność itp.). Ponadto, jesteśmy zobowiązani do służenia i popierania niedostatecznej reprezentacji, niedostatecznej i pozbawionej uprawnień społeczności lokalnej i globalnej.
Innowacyjne wykształcenie dla sumienia i współczucia
Aby zaspokoić potrzeby różnorodnych uczniów i dotrzeć do osób, szkół i społeczności najskuteczniej, zobowiązujemy się do założenia, że ​​edukacja musi wprowadzać innowacje i wykraczać poza standardowe praktyki, wykorzystując najnowsze technologie i podejście pedagogiczne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Magistra Sztuki w Psychologii Konsultacyjnej zapewnia intensywny 90-jednostkowy program Master of Arts dla studentów. Studenci mogą zdecydować się na włączenie dowolnego ... [+]

Jednostki: 90 jednostek kwartalnych (3 kwartale = 2 semestry) Długość programu: 3 lata (w pełnym wymiarze godzin) Utwory: LPCC, MFT, LPCC / MFT i Brak ścieżki Naciskowe opcje: Poradnictwo latynoamerykańskie, psychologia korekcyjna i psychologia zdrowia Daty rozpoczęcia: Upadek, zima, wiosna lub lato Metoda nauczania: W kampusie Master of Arts w psychologii doradztwa zapewnia intensywny 90-jednostkowy program Master of Arts dla studentów. Studenci mogą zdecydować się na włączenie któregokolwiek z naszych trzech obszarów nacisku Psychologia korekcyjna, psychologia zdrowia lub Doradztwo Latynoskie Do ich stopnia. Kładzie nacisk tak, jak małoletni. Studenci, którzy nie wybiorą nacisku, mogą wybierać spośród różnych dyscyplin, aby rozwinąć swoją wiedzę w różnych dziedzinach.... [-]

Stany Zjednoczone Święta Clara
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Master of Arts w programie nauczania + nauczania poświadczeń (MATTC) jest pierwszym krokiem dla osób, które chcą osiągnąć swój wstępny tytuł nauczania wielokrotnego (MS) ... [+]

Jednostki: Wiele przedmiotów-56; Pojedynczy temat-50 Credentialing: Wstępny pojedynczy przedmiot i wiele tematów Długość programu: 1 rok (w pełnym wymiarze godzin) lub 2 lata (w niepełnym wymiarze godzin) Daty rozpoczęcia: Upadek, zima lub lato Metoda nauczania: Na kampusie Master of Arts w programie nauczania + nauczania poświadczeń (MATTC) jest pierwszym krokiem dla osób, które chcą osiągnąć swój wielokrotny przedmiot (MS) lub pojedynczy przedmiot (SS) poświadczenia wstępnego nauczania. Po zakończeniu programu studenci zdobywają tytuł magistra sztuki w zakresie nauczania i zalecenia dotyczące wstępnego poświadczenia nauczania w Kalifornii SB2042 lub jednego przedmiotu. Nie jest możliwe, aby uczeń tylko dało świadectwo nauczycielskie lub tylko magistra sztuki w zakresie nauczania. ... [-]

Stany Zjednoczone Święta Clara
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Tytuł magistra sztuki w administracji oświatowej obejmuje 36 jednostek zajęć wymaganych do wstępnego poświadczenia usług administracyjnych (akredytowanych przez Kaliforni ... [+]

Jednostki: 45 jednostek kwartalnych (15 kursów) Długość programu: 1,5 - 2 lata; W pełnym wymiarze godzin / w niepełnym wymiarze Daty rozpoczęcia: Upadek, zima, wiosna czy lato Metoda nauczania: W kampusie Master of Arts w administracji oświatowej obejmuje 36 jednostek zajęć wymaganych do wstępnego poświadczenia usług administracyjnych (które są akredytowane przez Kalifornii Komisji Credentialing nauczyciela) oraz dodatkowe 9 zajęć. Kandydaci realizujący wstępne poświadczenie usług administracyjnych mogą uzyskać tytuł magistra sztuki, wypełniając trzy dodatkowe przedmioty wybierane we współpracy z doradcą akademickim.

Stopień magistra w administracji oświatowej jest również odpowiedni dla osób, które uzyskały wstępny poświadczenie usług administracyjnych poprzez badanie i starają się wzmocnić swoją bazę wiedzy, a także dla osób, które nie posiadają wykształcenia nauczyciela lub ucznia, ale chcą rozwijać swoją wiedzę Administracji i przywództwa w zakresie kształcenia w celu podjęcia kariery w prywatnych szkołach lub przygotowywania się na studia doktoranckie. Ten program dotyczy California Professional Standards for Leaders Leaders.... [-]

Stany Zjednoczone Święta Clara
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku