Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

O nas

Założona w 1928 r. Lucas College i Graduate School of Business jest akredytowana od 1967 r. Przez AACSB International, najważniejszą na świecie jednostkę akredytującą szkoły biznesu. Jesteśmy największym współpracownikiem absolwentów biznesu w Dolinie Krzemowej i głównym czynnikiem przyczyniającym się do tego, czym jest dzisiaj Dolina. Podobnie jak Uniwersytet, w którym się mieści, The Lucas College i Graduate School of Business odzwierciedlają tętniącą życiem, wielokulturową i globalną atmosferę Doliny Krzemowej. Z ponad 175 wykładowcami i 5000 studentów, nasza uczelnia oferuje studentom globalne możliwości, jednocześnie utrzymując silne powiązania z firmami z Doliny Krzemowej.

Dzięki naszym licencjackim szkołom i działom dostarczamy trzynaście koncentracji biznesowych, a nasza szkoła podyplomowa zapewnia zaawansowane stopnie i certyfikaty w zakresie zarządzania biznesem, księgowością, podatkami i transportem. Nasze centra i instytuty oferują studentom wyjątkowe możliwości doskonalenia wiedzy i umiejętności w zakresie podatków, księgowości, usług finansowych, zarządzania operacjami, globalnego przywództwa, przedsiębiorczości i innych. Inne nagradzane programy uzupełniają doświadczenia uczniów LCoB, tworząc niezwykłą społeczność edukacyjną Zasilanie Doliny Krzemowej i nie tylko.

Lucas College i Graduate School of Business - Powering Silicon Valley

Zapewniamy studentom zasoby, umiejętności i możliwości, aby odnieść sukces w Dolinie Krzemowej - jednym z najprężniejszych, konkurencyjnych i innowacyjnych regionów gospodarczych na świecie - i poza nim.

Łącząc wielokulturową, globalną perspektywę z historyczną podstawą innowacji technologicznych w Dolinie Krzemowej, nasze programy są odzwierciedleniem naszego szacownego, lokalnego dziedzictwa. Z ponad 80% naszych studentów pracujących w Dolinie, nasi studenci biznesu i absolwenci naprawdę zasilają Dolinę Krzemową.

Lucas College of Business oferuje uczniom znaczące możliwości wyboru w zakresie ich specjalizacji w trzynastu grupach biznesowych. Centrum Sukcesu Studenckiego Jack Holland zapewnia zindywidualizowaną uwagę, aby pomóc uczniom w poruszaniu się po wyborach edukacyjnych i ścieżce kariery.

Nasze światowej klasy centra i instytuty wspierają doświadczenie studentów dzięki lepszej edukacji i nawiązywaniu kontaktów z lokalnymi specjalistami z wielu dziedzin w wielu branżach. Niezrównane zasoby studenckie, takie jak program honorowy Gary J. Sbona, program Thompson Global Internship oraz nasz renomowany wydział zapewniają zasoby i środowisko, w którym studenci mogą odkrywać perspektywy zawodowe i korzystać z unikalnego doświadczenia opartego na doświadczeniu.

Misja

Wizja, misja i wartości LCoB. Jako największy i najstarszy uniwersytet w Dolinie Krzemowej, San Jose State University zaspokaja potrzeby edukacyjne naszej społeczności i jej globalnego rynku od 1857 roku. Założona w 1928 roku College of Business została akredytowana od 1967 roku przez AACSB International, światowego wybitnego jednostka akredytująca dla szkół biznesu. Jesteśmy największym dostawcą absolwentów biznesu do Doliny Krzemowej i głównym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju Doliny.

Wizja. Nasza uczelnia zasila Dolinę Krzemową, zaspokajając globalne i zróżnicowane wymagania tego dynamicznego i innowacyjnego środowiska biznesowego. Zapewniamy edukację XXI wieku, aby umożliwić sukces naszym studentom, pracodawcom i społeczności.

Misja. Jesteśmy instytucją szans w Dolinie Krzemowej, kształcąc przyszłych liderów poprzez empiryczne uczenie się i rozwój postaci w globalnej społeczności biznesowej oraz poprzez prowadzenie badań, które przyczyniają się do teorii biznesu, praktyki i edukacji.

Podstawowe wartości

  • Doskonałość - kierujemy się standardami doskonałości w nauczaniu, badaniach i obsłudze
  • Etyka - Stawiamy najwyższe standardy zachowań akademickich i zawodowych, aby zachęcać do odpowiedzialności społecznej
  • Przedsiębiorczość - Wspieramy kulturę innowacji i kreatywności
  • Zaangażowanie - Budujemy kulturę, która ceni różnorodność, otwartą komunikację i współpracę

Implikacje naszej misji

  • Instytucja szans - Oferujemy wysokiej jakości edukację, która umożliwia zarówno studentom pracującym, jak i uczniom w pełnym wymiarze godzin, w każdym wieku i o różnym pochodzeniu, przekształcenie ich życia.
  • Silicon Valley koncentruje się - Integrujemy doświadczenie Doliny Krzemowej w naszych programach, badaniach, zaangażowaniu studentów i relacjach ze społecznością dodając wartości do regionu Doliny Krzemowej i nie tylko.
  • Eksperymentalne uczenie się studentów - Uczymy uczniów wykorzystując innowacyjne metody nauczania i uczenie się przez doświadczenie, poprzez zaangażowanie w lokalne i globalne przedsiębiorstwa i społeczności, rozwój zawodowy i doświadczenia międzykulturowe.
  • Edukacja w XXI wieku - tworzymy środowisko uczenia się za pośrednictwem technologii i stale ulepszamy i rozwijamy programy, które angażują, wpływają i dodają wartości zarówno biznesowi, jak i społeczeństwu.
  • Przywództwo w globalnej społeczności biznesowej - Zapewniamy pulę talentów, kierowanie pomysłami i zaangażowanie społeczności biznesowej za pośrednictwem naszych instytutów i centrów doskonałości, które wspierają rozwój Doliny Krzemowej na rynku globalnym.
  • Badania - Nasz zróżnicowany wydział koncentruje się na badaniach i zaangażowaniu zawodowym, które wpływają na teorię i praktykę biznesu i edukacji w Dolinie Krzemowej i poza nią.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Posiadanie „MST” po twoim nazwisku jest dużym wyróżnieniem w świecie podatków. Wskazuje to, że jesteś dobrze zorientowany w dziedzinie podatków, posiada umiejętności w za ... [+]

O

Posiadanie „MST” po twoim nazwisku jest dużym wyróżnieniem w świecie podatków. Wskazuje to, że jesteś dobrze zorientowany w dziedzinie podatków, posiada umiejętności w zakresie badań podatkowych i jest w stanie inteligentnie radzić sobie ze złożonością dzisiejszych przepisów podatkowych. MST to program 30 jednostek, który pozwala zapisać się na pełny etat i ukończyć studia w ciągu 12 miesięcy lub w niepełnym wymiarze godzin i zostać ukończony w ciągu 24–36 miesięcy. Mówiąc o elastyczności, nasze zajęcia zaplanowane są na cały sezon podatkowy.

Warunki przyjęć

Wstęp do programu MST jest oferowany w semestrze jesiennym i wiosennym. Warunki przyjęcia obejmują:... [-]

Stany Zjednoczone San Jose
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Jeśli planujesz zostać CPA i chcesz mieszkać i pracować jako profesjonalny księgowy w Dolinie Krzemowej, nie znajdziesz lepszego programu niż nasz. Program MSA składa się ... [+]

O

Czy jesteś gotowy na rozpoczęcie kariery? Czy jesteś profesjonalistą lub studentem, który potrzebuje 30 jednostek do certyfikacji CPA? Dobre wieści! Wcześniej zaprojektowany dla studentów z niewielkim lub zerowym wykształceniem, nasz Master of Science w stopniu rachunkowości teraz przyjmuje również osoby z licencjackim tytułem licencjata.

Nasz program MSA jest najdłużej działającym programem w północnej Kalifornii. Jesteśmy wyjątkowo dobrzy, jeśli chcesz mieszkać i pracować jako profesjonalny księgowy w Dolinie Krzemowej.

Ekscytujące staże. Doskonałe wyniki egzaminu CPA. Przed nami mnóstwo rozbudowanych sieci i możliwości rozwoju kariery.

Jeśli planujesz zostać CPA i chcesz mieszkać i pracować jako profesjonalny księgowy w Dolinie Krzemowej, nie znajdziesz lepszego programu niż nasz. Program MSA składa się z 30 jednostek oferowanych w formacie przyspieszonym, które można wypełnić w ciągu dwóch do trzech semestrów w pełnym wymiarze godzin. Wstęp jest oferowany w każdym semestrze jesiennym.... [-]

Stany Zjednoczone San Jose
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Master of Science in Transportation Management (MSTM) to w pełni akredytowany, 30-jednostkowy program, który trwa dwa i pół lub trzy lata, aby zostać studentem w niepełny ... [+]

O

Master of Science in Transportation Management (MSTM) to w pełni akredytowany, 30-jednostkowy program, który trwa dwa i pół lub trzy lata, aby zostać studentem w niepełnym wymiarze godzin. Program nauczania składa się z sześciu wymaganych kursów, dwóch zajęć fakultatywnych i dwóch kursów zwieńczonych zwieńczeniem.

Program nauczania jest prowadzony przez uznanych w kraju instruktorów, którzy są ekspertami akademickimi lub branżowymi. MSTM jest w pełni akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Zajęcia odbywają się w dni powszednie w dni powszednie, pozwalając uczniom pracować w pełnym wymiarze godzin, zdobywając stopnie naukowe. Studenci zazwyczaj biorą jeden kurs na raz, jedną noc w tygodniu, na każdą sesję 10-klasową, w sumie cztery klasy rocznie. Zajęcia odbywają się za pomocą dwukierunkowych wideokonferencji, uzupełnianych przez narzędzia internetowe. Uczniowie uczęszczają na zajęcia osobiście w lokalizacjach w całej Kalifornii lub za pośrednictwem wideokonferencji online.... [-]

Stany Zjednoczone San Jose
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku