Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

O nas

Założona w 1928 r. Lucas College i Graduate School of Business jest akredytowana od 1967 r. Przez AACSB International, najważniejszą na świecie jednostkę akredytującą szkoły biznesu. Jesteśmy największym współpracownikiem absolwentów biznesu w Dolinie Krzemowej i głównym czynnikiem przyczyniającym się do tego, czym jest dzisiaj Dolina. Podobnie jak Uniwersytet, w którym się mieści, The Lucas College i Graduate School of Business odzwierciedlają tętniącą życiem, wielokulturową i globalną atmosferę Doliny Krzemowej. Z ponad 175 wykładowcami i 5000 studentów, nasza uczelnia oferuje studentom globalne możliwości, jednocześnie utrzymując silne powiązania z firmami z Doliny Krzemowej.

Dzięki naszym licencjackim szkołom i działom dostarczamy trzynaście koncentracji biznesowych, a nasza szkoła podyplomowa zapewnia zaawansowane stopnie i certyfikaty w zakresie zarządzania biznesem, księgowością, podatkami i transportem. Nasze centra i instytuty oferują studentom wyjątkowe możliwości doskonalenia wiedzy i umiejętności w zakresie podatków, księgowości, usług finansowych, zarządzania operacjami, globalnego przywództwa, przedsiębiorczości i innych. Inne nagradzane programy uzupełniają doświadczenia uczniów LCoB, tworząc niezwykłą społeczność edukacyjną Zasilanie Doliny Krzemowej i nie tylko.

Lucas College i Graduate School of Business - Powering Silicon Valley

Zapewniamy studentom zasoby, umiejętności i możliwości, aby odnieść sukces w Dolinie Krzemowej - jednym z najprężniejszych, konkurencyjnych i innowacyjnych regionów gospodarczych na świecie - i poza nim.

Łącząc wielokulturową, globalną perspektywę z historyczną podstawą innowacji technologicznych w Dolinie Krzemowej, nasze programy są odzwierciedleniem naszego szacownego, lokalnego dziedzictwa. Z ponad 80% naszych studentów pracujących w Dolinie, nasi studenci biznesu i absolwenci naprawdę zasilają Dolinę Krzemową.

Lucas College of Business oferuje uczniom znaczące możliwości wyboru w zakresie ich specjalizacji w trzynastu grupach biznesowych. Centrum Sukcesu Studenckiego Jack Holland zapewnia zindywidualizowaną uwagę, aby pomóc uczniom w poruszaniu się po wyborach edukacyjnych i ścieżce kariery.

Nasze światowej klasy centra i instytuty wspierają doświadczenie studentów dzięki lepszej edukacji i nawiązywaniu kontaktów z lokalnymi specjalistami z wielu dziedzin w wielu branżach. Niezrównane zasoby studenckie, takie jak program honorowy Gary J. Sbona, program Thompson Global Internship oraz nasz renomowany wydział zapewniają zasoby i środowisko, w którym studenci mogą odkrywać perspektywy zawodowe i korzystać z unikalnego doświadczenia opartego na doświadczeniu.

Misja

Wizja, misja i wartości LCoB. Jako największy i najstarszy uniwersytet w Dolinie Krzemowej, San Jose State University zaspokaja potrzeby edukacyjne naszej społeczności i jej globalnego rynku od 1857 roku. Założona w 1928 roku College of Business została akredytowana od 1967 roku przez AACSB International, światowego wybitnego jednostka akredytująca dla szkół biznesu. Jesteśmy największym dostawcą absolwentów biznesu do Doliny Krzemowej i głównym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju Doliny.

Wizja. Nasza uczelnia zasila Dolinę Krzemową, zaspokajając globalne i zróżnicowane wymagania tego dynamicznego i innowacyjnego środowiska biznesowego. Zapewniamy edukację XXI wieku, aby umożliwić sukces naszym studentom, pracodawcom i społeczności.

Misja. Jesteśmy instytucją szans w Dolinie Krzemowej, kształcąc przyszłych liderów poprzez empiryczne uczenie się i rozwój postaci w globalnej społeczności biznesowej oraz poprzez prowadzenie badań, które przyczyniają się do teorii biznesu, praktyki i edukacji.

Podstawowe wartości

 • Doskonałość - kierujemy się standardami doskonałości w nauczaniu, badaniach i obsłudze
 • Etyka - Stawiamy najwyższe standardy zachowań akademickich i zawodowych, aby zachęcać do odpowiedzialności społecznej
 • Przedsiębiorczość - Wspieramy kulturę innowacji i kreatywności
 • Zaangażowanie - Budujemy kulturę, która ceni różnorodność, otwartą komunikację i współpracę

Implikacje naszej misji

 • Instytucja szans - Oferujemy wysokiej jakości edukację, która umożliwia zarówno studentom pracującym, jak i uczniom w pełnym wymiarze godzin, w każdym wieku i o różnym pochodzeniu, przekształcenie ich życia.
 • Silicon Valley koncentruje się - Integrujemy doświadczenie Doliny Krzemowej w naszych programach, badaniach, zaangażowaniu studentów i relacjach ze społecznością dodając wartości do regionu Doliny Krzemowej i nie tylko.
 • Eksperymentalne uczenie się studentów - Uczymy uczniów wykorzystując innowacyjne metody nauczania i uczenie się przez doświadczenie, poprzez zaangażowanie w lokalne i globalne przedsiębiorstwa i społeczności, rozwój zawodowy i doświadczenia międzykulturowe.
 • Edukacja w XXI wieku - tworzymy środowisko uczenia się za pośrednictwem technologii i stale ulepszamy i rozwijamy programy, które angażują, wpływają i dodają wartości zarówno biznesowi, jak i społeczeństwu.
 • Przywództwo w globalnej społeczności biznesowej - Zapewniamy pulę talentów, kierowanie pomysłami i zaangażowanie społeczności biznesowej za pośrednictwem naszych instytutów i centrów doskonałości, które wspierają rozwój Doliny Krzemowej na rynku globalnym.
 • Badania - Nasz zróżnicowany wydział koncentruje się na badaniach i zaangażowaniu zawodowym, które wpływają na teorię i praktykę biznesu i edukacji w Dolinie Krzemowej i poza nią.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Posiadanie „MST” po twoim nazwisku jest dużym wyróżnieniem w świecie podatków. Wskazuje to, że jesteś dobrze zorientowany w dziedzinie podatków, posiada umiejętności w za ... [+]

O

Posiadanie „MST” po twoim nazwisku jest dużym wyróżnieniem w świecie podatków. Wskazuje to, że jesteś dobrze zorientowany w dziedzinie podatków, posiada umiejętności w zakresie badań podatkowych i jest w stanie inteligentnie radzić sobie ze złożonością dzisiejszych przepisów podatkowych. MST to program 30 jednostek, który pozwala zapisać się na pełny etat i ukończyć studia w ciągu 12 miesięcy lub w niepełnym wymiarze godzin i zostać ukończony w ciągu 24–36 miesięcy. Mówiąc o elastyczności, nasze zajęcia zaplanowane są na cały sezon podatkowy.

Warunki przyjęć

Wstęp do programu MST jest oferowany w semestrze jesiennym i wiosennym. Warunki przyjęcia obejmują:... [-]

Stany Zjednoczone San Jose Santa Clara
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Jeśli planujesz zostać CPA i chcesz mieszkać i pracować jako profesjonalny księgowy w Dolinie Krzemowej, nie znajdziesz lepszego programu niż nasz. Program MSA składa się ... [+]

O

Czy jesteś gotowy na rozpoczęcie kariery? Czy jesteś profesjonalistą lub studentem, który potrzebuje 30 jednostek do certyfikacji CPA? Dobre wieści! Wcześniej zaprojektowany dla studentów z niewielkim lub zerowym wykształceniem, nasz Master of Science w stopniu rachunkowości teraz przyjmuje również osoby z licencjackim tytułem licencjata.

Nasz program MSA jest najdłużej działającym programem w północnej Kalifornii. Jesteśmy wyjątkowo dobrzy, jeśli chcesz mieszkać i pracować jako profesjonalny księgowy w Dolinie Krzemowej.

Ekscytujące staże. Doskonałe wyniki egzaminu CPA. Przed nami mnóstwo rozbudowanych sieci i możliwości rozwoju kariery.

Jeśli planujesz zostać CPA i chcesz mieszkać i pracować jako profesjonalny księgowy w Dolinie Krzemowej, nie znajdziesz lepszego programu niż nasz. Program MSA składa się z 30 jednostek oferowanych w formacie przyspieszonym, które można wypełnić w ciągu dwóch do trzech semestrów w pełnym wymiarze godzin. Wstęp jest oferowany w każdym semestrze jesiennym.... [-]

Stany Zjednoczone San Jose Santa Clara
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Master of Science in Transportation Management (MSTM) to w pełni akredytowany, 30-jednostkowy program, który trwa dwa i pół lub trzy lata, aby zostać studentem w niepełny ... [+]

O

Master of Science in Transportation Management (MSTM) to w pełni akredytowany, 30-jednostkowy program, który trwa dwa i pół lub trzy lata, aby zostać studentem w niepełnym wymiarze godzin. Program nauczania składa się z sześciu wymaganych kursów, dwóch zajęć fakultatywnych i dwóch kursów zwieńczonych zwieńczeniem.

Program nauczania jest prowadzony przez uznanych w kraju instruktorów, którzy są ekspertami akademickimi lub branżowymi. MSTM jest w pełni akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Zajęcia odbywają się w dni powszednie w dni powszednie, pozwalając uczniom pracować w pełnym wymiarze godzin, zdobywając stopnie naukowe. Studenci zazwyczaj biorą jeden kurs na raz, jedną noc w tygodniu, na każdą sesję 10-klasową, w sumie cztery klasy rocznie. Zajęcia odbywają się za pomocą dwukierunkowych wideokonferencji, uzupełnianych przez narzędzia internetowe. Uczniowie uczęszczają na zajęcia osobiście w lokalizacjach w całej Kalifornii lub za pośrednictwem wideokonferencji online.... [-]

Stany Zjednoczone San Jose Santa Clara
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
One Washington Square San Jose, CA
95192 San Jose, California, Stany Zjednoczone
Address
2933 Bunker Hill Lane, Suite 120
95054 Santa Clara, California, Stany Zjednoczone