Sam Houston State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sam Houston State University

Wielka nazwa w Teksasie Edukacja

Od ponad 137 lat Sam Houston State University przygotowuje studentów do sensownego życia osiągnięć. Jego motto "The Measure of a Life is its Service" odbija się echem w siedmiu szkołach SHSU i poza jego kampusem w Teksasie poprzez badania studentów, twórcze przedsięwzięcia, uczenie się usług, wolontariat i wiele innych.

Nazwany dla Sam Houston, największego bohatera w Teksasie, SHSU nieustannie stara się honorować swoje historyczne korzenie poprzez akademicką doskonałość, która obejmuje wyjątkowe nauczanie od członków kadry naukowej, którzy dbają równie dobrze o sukces swoich uczniów, co robią o poszerzaniu wiedzy o swoich dziedzinach.

Obejmując dziedzictwo, SHSU stara się również zaspokajać potrzeby współczesnych studentów, zarówno tradycyjnych, jak i internetowych. Dzięki szerokiej gamie całkowicie licencjackich i magisterskich studiów online oraz licznych certyfikatów i certyfikatów, z których wszystkie prowadzone są przez profesorów uniwersyteckich, SHSU Online ma opcję, której szukasz, aby osiągnąć cele akademickie, osobiste i zawodowe.

Oferty naukowe

SHSU oferuje ponad 80 programów studiów licencjackich, ponad 50 studiów magisterskich i 10 programów doktoranckich, w tym programów uznanych w całym kraju w dziedzinie biznesu, sztuk pięknych, edukacji, matematyki i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. SHSU została sklasyfikowana jako "Doktorancki Uniwersytet Badawczy" przez Komisję Carnegie ds. Szkolnictwa Wyższego i została niedawno uznana przez US News and World Report za jedną z najlepszych w kraju dla internetowych programów magisterskich. Ponadto Komisja Carnegie ds. Szkolnictwa Wyższego uznała SHSU za uniwersytet "Społeczność zaangażowana". Ten zaszczyt został przyznany 311 instytucjom publicznym w całym kraju i potwierdza duże zaangażowanie uniwersytetu w służbę społeczności.

Lokalizacje

Huntsville

Address
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 Huntsville, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium