Sam Houston State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sam Houston State University

Wielka nazwa w Teksasie Edukacja

Od ponad 137 lat Sam Houston State University przygotowuje studentów do sensownego życia osiągnięć. Jego motto "The Measure of a Life is its Service" odbija się echem w siedmiu szkołach SHSU i poza jego kampusem w Teksasie poprzez badania studentów, twórcze przedsięwzięcia, uczenie się usług, wolontariat i wiele innych.

Nazwany dla Sam Houston, największego bohatera w Teksasie, SHSU nieustannie stara się honorować swoje historyczne korzenie poprzez akademicką doskonałość, która obejmuje wyjątkowe nauczanie od członków kadry naukowej, którzy dbają równie dobrze o sukces swoich uczniów, co robią o poszerzaniu wiedzy o swoich dziedzinach.

Obejmując dziedzictwo, SHSU stara się również zaspokajać potrzeby współczesnych studentów, zarówno tradycyjnych, jak i internetowych. Dzięki szerokiej gamie całkowicie licencjackich i magisterskich studiów online oraz licznych certyfikatów i certyfikatów, z których wszystkie prowadzone są przez profesorów uniwersyteckich, SHSU Online ma opcję, której szukasz, aby osiągnąć cele akademickie, osobiste i zawodowe.

Oferty naukowe

SHSU oferuje ponad 80 programów studiów licencjackich, ponad 50 studiów magisterskich i 10 programów doktoranckich, w tym programów uznanych w całym kraju w dziedzinie biznesu, sztuk pięknych, edukacji, matematyki i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. SHSU została sklasyfikowana jako "Doktorancki Uniwersytet Badawczy" przez Komisję Carnegie ds. Szkolnictwa Wyższego i została niedawno uznana przez US News and World Report za jedną z najlepszych w kraju dla internetowych programów magisterskich. Ponadto Komisja Carnegie ds. Szkolnictwa Wyższego uznała SHSU za uniwersytet "Społeczność zaangażowana". Ten zaszczyt został przyznany 311 instytucjom publicznym w całym kraju i potwierdza duże zaangażowanie uniwersytetu w służbę społeczności.

Lokalizacje

Huntsville

Address
Sam Houston State University
Office of International Programs
1908 Avenue J, Box 2150
Huntsville, TX

77341 Huntsville, Teksas, Stany Zjednoczone