Przeczytaj oficjalny opis

Sam Houston State University

Wielka nazwa w Teksasie Edukacja

Od ponad 137 lat Sam Houston State University przygotowuje studentów do sensownego życia osiągnięć. Jego motto "The Measure of a Life is its Service" odbija się echem w siedmiu szkołach SHSU i poza jego kampusem w Teksasie poprzez badania studentów, twórcze przedsięwzięcia, uczenie się usług, wolontariat i wiele innych.

Nazwany dla Sam Houston, największego bohatera w Teksasie, SHSU nieustannie stara się honorować swoje historyczne korzenie poprzez akademicką doskonałość, która obejmuje wyjątkowe nauczanie od członków kadry naukowej, którzy dbają równie dobrze o sukces swoich uczniów, co robią o poszerzaniu wiedzy o swoich dziedzinach.

Obejmując dziedzictwo, SHSU stara się również zaspokajać potrzeby współczesnych studentów, zarówno tradycyjnych, jak i internetowych. Dzięki szerokiej gamie całkowicie licencjackich i magisterskich studiów online oraz licznych certyfikatów i certyfikatów, z których wszystkie prowadzone są przez profesorów uniwersyteckich, SHSU Online ma opcję, której szukasz, aby osiągnąć cele akademickie, osobiste i zawodowe.

Oferty naukowe

SHSU oferuje ponad 80 programów studiów licencjackich, ponad 50 studiów magisterskich i 10 programów doktoranckich, w tym programów uznanych w całym kraju w dziedzinie biznesu, sztuk pięknych, edukacji, matematyki i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. SHSU została sklasyfikowana jako "Doktorancki Uniwersytet Badawczy" przez Komisję Carnegie ds. Szkolnictwa Wyższego i została niedawno uznana przez US News and World Report za jedną z najlepszych w kraju dla internetowych programów magisterskich. Ponadto Komisja Carnegie ds. Szkolnictwa Wyższego uznała SHSU za uniwersytet "Społeczność zaangażowana". Ten zaszczyt został przyznany 311 instytucjom publicznym w całym kraju i potwierdza duże zaangażowanie uniwersytetu w służbę społeczności.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Sam Houston State University

Program Master of Science in Chemistry na Sam Houston State University ma na celu szkolenie chemików do kariery w biznesie, przemyśle lub akademickich. Ten stopień jest r ... [+]

Master of Science in Chemistry

Program Master of Science in Chemistry na Sam Houston State University ma na celu szkolenie chemików do kariery w biznesie, przemyśle lub akademickich. Ten stopień jest również odpowiedni dla studentów planujących kontynuowanie studiów doktoranckich. programy w innych instytucjach.

Dwuletni program studiów obejmuje zajęcia z co najmniej czterech z następujących dziedzin chemii: analitycznych, biochemicznych, środowiskowych, nieorganicznych, organicznych i fizycznych; oraz niezależny projekt badawczy zakończony pisemną tezą. Dostępna jest także opcja nie-tezy. Istnieją aktywne grupy badawcze w Wydziale Chemii we wszystkich tych obszarach.... [-]

Stany Zjednoczone Huntsville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
30 - 36 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sam Houston State University

Stopień magistra statystyki ma na celu zapewnienie jednostkom podstaw akademickich niezbędnych do kontynuowania studiów doktoranckich; przygotowanie kompetentnych statyst ... [+]

Master of Science in Statistics

Stopień magistra statystyki ma na celu zapewnienie jednostkom podstaw akademickich niezbędnych do kontynuowania studiów doktoranckich; przygotowanie kompetentnych statystów, którzy są przygotowani do przyjęcia obowiązków w biznesie, przemyśle i obsłudze publicznej; oraz przedstawienie uzupełniającego programu dla absolwentów specjalizujących się w dziedzinach, w których statystyki są chętnie wykorzystywane, takich jak nauki społeczne, sądownictwo karne i nauki fizyczne. Klasy podstawowe obejmują statystykę matematyczną, analizę regresji, analizę wielowymiarową i projektowanie eksperymentalne.

Program SHSU Statistics jest szeroko szanowany w całym stanie i poza nim. Nasi absolwenci są poszukiwani przez najlepszych statystów Ph.D. programy w całym kraju. Inni są zatrudnieni jako analitycy danych w dużych ośrodkach medycznych i firmach farmaceutycznych, jako naukowcy zajmujący się marketingiem i bankowością, a także jako instruktorzy i profesorowie uczelni.... [-]

Stany Zjednoczone Huntsville
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
37 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Sam Houston State University Office of International Programs 1908 Avenue J, Box 2150 Huntsville, TX
77341 Huntsville, Teksas, Stany Zjednoczone