SUNY Empire State College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SUNY Empire zostało założone w 1971 roku przez Radę Powierniczą SUNY, a następnie kanclerza i przyszłego komisarza ds. Edukacji w Stanach Zjednoczonych Ernesta L.Boyera jako wyróżniająca się w całym stanie instytucja SUNY koncentrująca się na nietradycyjnym nauczaniu i uczeniu się, w której mentorzy uczelni prowadzą uczniów przez proces projektowania indywidualnego program studiów w 12 szerokich obszarach.

Co więcej, uczelnia kontynuuje swoje 40-letnie zaangażowanie w docenianie wiedzy zdobytej w życiu i doświadczeniu zawodowym oraz ma jasny proces oceniania i przyznawania punktów za naukę na poziomie uczelni zdobytym poprzez doświadczenie.

Akredytowana przez Middle States Commission on Higher Education, uczelnia służy głównie dorosłym pracującym, zdobywającym stopnie naukowe, licencjackie i magisterskie na miejscu w 35 lokalizacjach w stanie Nowy Jork i za granicą, a także w Internecie.

Uczniowie decydują, jak, kiedy i gdzie się uczyć, czy to w trybie online, czy twarzą w twarz, czy też w obu przypadkach.

Uczelnia oferuje również niedrogie czesne SUNY; stopnie naukowe, które można dostosować do indywidualnych celów edukacyjnych, zawodowych i osobistych; zasady ułatwiające transfer i szerokie wsparcie przez MyESC (wymagane logowanie).

Partnerstwa uczelni ze zorganizowaną siłą roboczą, wszystkimi gałęziami wojska oraz sektorami prywatnymi i non-profit umożliwiają tym organizacjom kształcenie swoich członków i pracowników w celu spełnienia wymagań dotyczących mandatów i licencji, dostosowania się do wymagań nowych technologii i zapewnienia ścieżek awansu.

Lokalizacje

Saratoga Springs

Address
Union Avenue,2
12866 Saratoga Springs, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: