Saint Michael's College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Świętego Michała? Przekonujące, światowej klasy Edukacja

Saint Michael College, założony w 1904 roku, zapewnia przekonujące, światowej klasy humanistyczne wykształcenie w pięknej okolicy Vermont. Nasza społeczność pozwala studentom podłączonego do tworzenia bliskich relacji ze sobą i utalentowanych członków wydziału, zapewniając idealne środowisko uczenia się, gdzie mają miejsca i wspierania wyzwanie siebie i swoich rówieśników. Jako uczelnia znajduje się kilka minut od Burlington, jednego z najlepiej ocenianych miast uniwersyteckich w kraju, St. Michael oferuje niezrównane połączenie akademickich, duchowe, kulturowe, usług i puszczy doświadczeń. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź smcvt.edu.

Saint Michael College oferuje studia doskonała magisterskie z psychologii klinicznej, edukacji i nauczania języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL). Te najnowocześniejsze programy są dostosowane do indywidualnych potrzeb zróżnicowanej studentów oraz profesjonalistów pracujących.

Spersonalizowane elastyczne plany nauczania, klasa planowania, wykwalifikowanych nauczycieli, a silne sieci kolegów i mentorzy zapewnić, że studenci zdobywają wykształcenie teoretyczne, praktyczne doświadczenie i wiedzę, aby stać się liderami w swoich dziedzinach. W rzeczywistości, Szkoła jest dobrze znana wśród pracodawców do uprawy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. To jeden z powodów, że ma absolwent poziomu stopy staż prawie 100 procent.

Te zalety sprawiają, tytuł magistra z Saint Michael College inwestycją.

Master of Arts w nauczaniu języka angielskiego do obcokrajowców (MATESOL) studiów

Międzynarodowo uznawane i szanowane Program MATESOL Świętego Michała Kolegium kształci studentów do nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Ma osiem opcji w tym MATESOL (36 punktów); MATESOL: OnLine + OnCampus (36 punktów); i Program International Peace Corps Master (36 punktów).

Dodatkowe programy są MATESOL + PK-12 Licensure (46 punktów), MATESOL + PK-12 Poparcie dla licencjonowanych nauczycieli (36 punktów), a ELL Poparcie dla licencjonowanych nauczycieli (18 kredytów). Absolwent Certificate in TESOL (24 punktów) i TESOL Dyplom programie są również oferowane.

Absolwenci znajdują się na całym świecie za pomocą umiejętności z programem uprawnych w Saint Michael TESOL College.

Ekscytujące miejsce w Vermont

Saint Michael College znajduje się na 440 akrów w Colchester, Vermont w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. To zaledwie trzy mile od miasta Burlington, Vermont największego i mekka sztuki i rozrywki.

Burlington znajduje się pomiędzy majestatycznymi Zielonej Góry i cudownego jeziora Champlain. Oferuje modne sklepy, fantastyczne restauracje, ekscytujące życie nocne, świetna muzyka na żywo, wzbogacając instytucje kulturalne, ożywczy rekreacji na świeżym powietrzu, i wielkie imprezy okolicznościowe.

Studenci mogą zapuścić się poza obszarem, aby cieszyć się jeszcze więcej atrakcji państwowych w tym zabawy letnich festiwali, piękny spadek liści i emocjonujących całorocznych sportów, w tym jazdy na nartach, snowboardzie, wędrówki na rakietach śnieżnych, turystyka, rock / wspinaczka, kolarstwo górskie i spływy kajakowe, po prostu aby wymienić tylko kilka.

Pomoc finansowa w Saint Michael College

U Świętego Michała, wartość edukacji przekracza koszt. Nasza intymność małych szkoła będzie wyzwanie, wzmocnić i rozwijać studentom w cenie, która jest zwykle mniej niż porównywalnych instytucji. St. Mike nie nakłada liczne dodatkowe opłaty znalezione w innych szkołach, takich jak kurs opłat kredytowych, opłaty zdrowotne, opłaty studenckich, opłat technologicznych lub opłat parkingowych. Co więcej, ich Student Usługi finansowe Biuro czeka, aby pomóc w zarządzaniu czesnego, przez Federal Bezpośredni rabatów i Federalnej Bezpośredni Absolwent PLUS pożyczki. Oferujemy również plan płatności czesnego przez Tuition Pay.

Doktorantów w kolegium św Michała może kwalifikować się do kredytów sponsorowanych przez rząd federalny i staże podyplomowe, które zapewniają częściowe umorzenie czesnego i stypendia.

Lokalizacje

Burlington

Saint Michael's College

Address
One Winooski Park, Box 286 Colchester,
05439 Burlington, Vermont, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 802-654-2000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium