Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Kształcenia Ustawicznego Oferuje studia magisterskie w nowopowstających i interdyscyplinarnych pól, kursów i certyfikatów, Kolumbia Lato, programy dla odwiedzających studentów krajowych i międzynarodowych, i więcej. Szkoła Kształcenia na Uniwersytecie Columbia jest źródłem informacji dla tych, którzy chcą wziąć swoje życie w nowych kierunkach.

Nasi uczniowie są zmotywowani, poważne, naukowo zorientowanych ludzi, którzy pragną rozwoju zawodowego, prywatnego, lub akademickiej u osób, które wahają się od nauk humanistycznych do do sztuki.

Zakres Szkoły wykracza daleko poza wieczorne zajęcia dla powracających studentów. Nasze programy nie służą tylko dla stopnia i zawodowych studentów, ale również setki absolwentów i licencjackich Kolumbia immatrykulacji co roku.

Obecnie oferujemy

Czternaście stopni profesjonalnego magisterskich Postbaccalaureate badania w ponad 100 dziedzinach Ponad 50 Opcje programu pozalekcyjne liceum Dziesięć poziomów nauczania ESL Dostęp do kursów nauki i sztuki poprzez programy kształcenia audytu i przez całe życie Sesje Lato Uczelni

Pomimo tego, że oferta jest zróżnicowana, nasze programy są zjednoczone przez naszą misję: przekształcenie wiedzy i zrozumienia w służbie większego dobra: sprawiedliwego, zrównoważonego i współczującego społeczeństwa globalnego.

Proszę zbadać naszą stronę i za wszystko, co Columbia Szkoła Kształcenia Ustawicznego ma do zaoferowania.

historia

Od 1995 roku Szkoła Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Columbia jest podawany i opracowane innowacyjne programy, które wypełniają różnorodne potrzeby studentów.

Pierwotnie nazwany Wydział Programów Specjalnych, kształcenie ustawiczne na Columbia rozpoczęła się kilka programów nie stopni, jeden program za granicą, sesja letnia, wysoka programach szkolnych, amerykański program w języku, a kilka porozumień międzyinstytucjonalnych. W ciągu najbliższych pięciu lat, Wydział rozszerzona stale, uruchomienie szeregu programów mających na celu doktorantów, którzy potrzebowali, aby przygotować się do studiów podyplomowych i awansu zawodowego oraz na studentów, którzy chcieli studiować za granicą semestru, roku lub w okresie letnim.

W 2002 roku Rada Nadzorcza Uczelni przyznano ostateczną zgodę na utworzenie Szkoły Kształcenia Ustawicznego, pierwszej nowej szkoły w Kolumbii w ciągu 50 lat. Z tego nowego stanu, SCE uzyskała uprawnienia do nadawania stopnia magistra.

Od 2002 roku szkoła przeszła niezwykły wzrost. Dziś Szkoła administruje 14 profesjonalne studia MS, postbaccalaureate badania w ponad 50 obszarach tematycznych, sesje Lato, amerykańskiego programu Język i Letnie High School.

Szkoła obecnie rejestruje około 6000 studentów rocznie, z całego kraju i na całym świecie. Obsługujemy setki studentów w innych szkołach Uniwersytetu poprzez sesji lata, naszych studiów za granicą oferty, a przez profesjonalnie zorientowanych kursów możemy zamontować w każdym roku.

Ten dynamiczny wzrost jest świadectwem żywotności Kształcenia Ustawicznego w Kolumbii i do sukcesu naszych uczniów i programów. W dalszym ciągu czekamy na rozwój możliwości dla studentów, aby zmienić swoje życie poprzez rygorystyczne naukowców i trudnych studiów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

School Of Professional Studies - Columbia University

Miejsce 3 w skali globalnej poprzez Masters SportBusiness International Klasyfikacja 2015 roku, studia Columbia University magistra Zarządzania Sports szkoli specjalistów ... [+]

Zostań liderem w opartych na danych sportowego świata 21 wieku.

Miejsce 3 w skali globalnej poprzez Masters SportBusiness International Klasyfikacja 2015, Columbia University studia magisterskie w zakresie zarządzania Sports szkoli specjalistów we wszystkich sektorach przemysłu sportowego, poprzez nauczanie konkretnych umiejętności zarządzania z globalnym, analiz i cyfrowej ostrości. Dostępne w niepełnym wymiarze godzin oraz w pełnym wymiarze godzin, program obsługuje:

młodych profesjonalistów, którzy pragną zrobić karierę w sporcie. Obecne sportowych profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoją obecną zestaw umiejętności i realizować możliwości rozwoju. Kariera zmieniających profesjonalistów, którzy chcą, aby przejść do kariery sportowej. Korzyści z programu ... [-]
Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School Of Professional Studies - Columbia University

Program Columbia magistra w dziedzinie negocjacji i rozwiązywania konfliktów, które mogą być zakończone w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin, łączy teo ... [+]

Przedsiębiorstwa, rozwiązywania konfliktów pracy w wielu dziedzinach, w tym biznesu, prawa, edukacji, opieki zdrowotnej i administracji. Działają one jako arbitrów, mediatorów, moderatorów, rzeczników i doradców. Muszą zrozumieć przyczyny i dynamikę konfliktu i jak roota rozwiązać spór na drodze uzasadnionej negocjacji.

Columbia Program magistra w dziedzinie negocjacji i rozwiązywania konfliktów, Które mogą być zakończone w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin, łączy teorię i stosowane szkolenia, aby przygotować uczniów do rozwijania praktycznych modeli negocjacji i rozwiązywania sporów między stronami w różnych celów i pragnień. Ten program studiów podyplomowych jest częścią bogatej historii rozwiązywania konfliktów na Uniwersytecie Columbia.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School Of Professional Studies - Columbia University

Master of Science w Bioetyki, część Programy Columbia University w Bioetyki, które obejmują również Online Certyfikacja osiągnięć zawodowych i online Noncredit Kursy, ter ... [+]

Kwestie dotyczące etycznych, prawnych i społecznych skutków postępu w biotechnologii i biomedycyny coraz wynikające zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i za granicą. Z badań nad komórkami macierzystymi do reformy systemu opieki zdrowotnej, tematy te obejmują kluczowe dylematy na przecięciach prawa, społeczeństwa, kultury, polityki społecznej, filozofii, religii, ekonomii i historii.

Naukowcy, pracownicy służby zdrowia, a decydenci konfrontacji, jak podejść do tych złożonych pytań, ale postęp naukowy i technologiczny znacznie przekroczyła naszą zdolność rozumienia i podejmować kluczowe decyzje dotyczące tych kwestii.

Test Master of Science in BioetykiCzęść Programy Columbia University w Bioetyki, które obejmują również Online Certyfikacja osiągnięć zawodowych i online Noncredit Kursy, tereny studentów metod i modeli w celu rozwiązania problemów bioetycznych historycznych, filozoficznych, prawnych i społeczno-naukowych. Program przygotowuje studentów do pracy na różnych stanowiskach w tej nowej i ciągle rozwijającej się dziedzinie, i obejmuje stężenie w globalnych bioetyki - pierwszy tego typu w Stanach Zjednoczonych.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School Of Professional Studies - Columbia University

Mistrz Columbia University of Science w programie Practice Komunikacja zapewnia Państwu fundament umiejętności analitycznych, opowiadanie wiedzy, zrozumienia publiczności ... [+]

Budowanie strategicznego myślenia o pracy komunikacyjnej.

Mistrz Columbia University of Science in Practice Komunikacji program oferuje fundament umiejętności analitycznych, opowiadanie wiedzy, zrozumienia publiczności, a na staż do uzyskania przewagi konkurencyjnej w tej dziedzinie i przygotowania do pracy, kariery utworu w komunikacji.

Będziesz przygotowany do segmentów oraz odbiorców docelowych, oceny i projektowania narzędzi badawczych, korzystać z mediów społecznościowych strategicznie, rozwijanie umiejętności opowiadania, i dokładnie zrozumieć, jak do opracowania skutecznych strategii komunikacji.

Rozległe doświadczenie w świecie rzeczywistym

Wspomagane przez sieć profesjonalnego programu, zabezpieczyć staż w firmie New York City. Na całej swojej trzecim semestrze, można umieścić swoje umiejętności, aby nie używać jako w pełni funkcjonującego członek zespołu komunikacji, poszerzyć swoje CV i budować sieć kontaktów.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School Of Professional Studies - Columbia University

Mistrz Columbia University of Science w Strategii Znajomość programu (IKNS) informacje i przygotowuje osoby, które zainwestowały w strategicznym potencjałem wyrównania st ... [+]

Motorem wzrostu, wydajności i wpływu społecznego poprzez zarządzanie informacjami i współpracy. Columbia University Master of Science w strategii informacji i wiedzy (IKNS) Program przygotowuje osoby, które są inwestowane w strategicznym potencjałem wyrównania wiedzy biznesowej strategii, współpracy i analiz biznesowych, aby rozwinąć lub rozgałęziać się od ich aktualnych ról, lub stać się przedsiębiorców z przedsięwzięć w dziedzinie wiedzy.

Korzyści z programu

Rozwijać

podstawowe umiejętności w zakresie strategii, analiz biznesowych, findability, prawa, przedsiębiorczości i zarządzania zmianą planować i prowadzić usługi wiedzy i informacji, poprawy współpracy i sieci oraz tworzenie innowacyjnych produktów, wiedzy.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
School Of Professional Studies - Columbia University

Program Master Fundraising Zarządzającej przygotowują specjalistów do programu Excel w rozwoju instytucjonalnego i non-profit kariery zarządzania. ... [+]

Test Fundraising programu magistra Zarządzającej przygotowują specjalistów do programu Excel w rozwoju instytucjonalnego i non-profit kariery zarządzania.

Świat organizacji non profit rośnie - zarówno pod względem wielkości i wpływów. Tysiące przyczyn i miliony organizacji, które służą te przyczyny, w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, potrzebujemy ludzi do prowadzenia i zapewnienia wsparcia finansowego. Program Fundraising Zarządzanie tutaj w Kolumbii to portal udział w tym, co jest najważniejsze sektorów społeczeństwa wielu uważa - ten, który sprzyja filantropii, miłość ludzkości.

Zapotrzebowanie na specjalistów, pozyskiwania funduszy i organizacji non-profit, aby odróżnić się zwiększyła. Organizacje stale poszukują osób z dokładnego zrozumienia filantropijnej rynku, a opanowanie kluczowych technik pozyskiwania funduszy i wszechstronnych umiejętności zarządzania. Ze względu na to zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników na rzecz rozwoju, wynagrodzenia są jednymi z najwyższych w branży.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 12 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School Of Professional Studies - Columbia University

Columbia University Executive MS Technology Management przygotowuje specjaliści technologii do opracowania strategicznego sposobu myślenia, dostrojenie ich mówienia i pre ... [+]

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i doświadczonych liderów, którzy mogą kierować ich firmy do konkurowania w dzisiejszym bardzo konkurencyjnym, w szybkim tempie, globalnej gospodarce opartej na technologii nigdy nie była wyższa.

Columbia University Wykonawczy MS Zarządzania Technologii przygotowuje specjaliści technologii do stworzenia strategicznego myślenia, dostosować swoje umiejętności mówienia i prezentacji, zrozumieć podstawowe funkcje biznesowe (takie jak finansów, rachunkowości i przywództwa), a ostatecznie prowadzić zwiększenie wydajności poprzez wykorzystanie technologii. Program podkreśla znaczenie wykorzystania technologii w biznesie przewagi strategicznej i poprawy produktywności. Absolwenci zazwyczaj zdobycie pozycji jak CIO, CTO, ULC, COO, CEO, lub GUS, lub jako przedsiębiorców. Program jest idealny dla tych, prowadzi CISA (Certified Information Systems Auditor) certyfikacji.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Pygmalion: Columbia University HSP Students' Film 2007

Regional Environmental Sustainability in the Middle East (Israel/Jordan)

Resolving Urban Conflict Course (Medellin, Colombia)