Przeczytaj oficjalny opis

Programy studiów uniwersyteckich Saint Mary's University of Minnesota

W Saint Mary's jesteśmy dumni z oferowania online studiów licencjackich i magisterskich mających na celu uzupełnienie harmonogramów pracujących dorosłych takich jak Ty. Uzyskaj niedrogą, wygodną edukację od uniwersytetu o najwyższym rankingu, opartego na aplikacjach rzeczywistych.

Długa historia innowacji w zakresie edukacji w Saint Mary's University jest kontynuowana dzięki naszemu systemowi zarządzania nauką na iPadzie, umożliwiając naukę w drodze. Nasze zobowiązanie do naszej lasalliańskiej tradycji ciągłego uczenia się, etyki i rozwijania wspólnego dobra również trwa. Poprzez nasze programy online ciężko pracujemy, aby zachęcić uczniów, aby stali się uważnymi profesjonalistami i liderami etycznymi.

Zabierz Classroom ze sobą

Odkryj nasz rewolucyjny system zarządzania nauką na iPadzie, który umieszcza klasy na wyciągnięcie ręki. Będąc studentem w naszych programach online, otrzymasz iPad załadowany naszą platformą edukacyjną, która będzie używana przez cały czas trwania programu.

  • Bezproblemowy dostęp do materiałów kursu
  • Bądź na bieżąco z kolegami z klasy i wydziałem, gdziekolwiek jesteś
  • Rozwijaj wartościowe umiejętności pracodawców w zakresie technologii mobilnych

Zdobądź praktyczną, ukierunkowaną na karierę edukację w wspierającym, zorientowanym na studentów środowisku internetowym. Dowiedz się więcej o Saint Mary's University i jej historii innowacji edukacyjnych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Saint Mary's University of Minnesota Online

Wykorzystaj swoją pasję do pracy. Ucz się od praktyków, którzy podzielają te same dążenia do zmian społecznych i ludzkich, jak ty. Połącz teorię z praktyczną wiedzą, aby ... [+]

Wykorzystaj swoją pasję do pracy. Ucz się od praktyków, którzy podzielają te same dążenia do zmian społecznych i ludzkich, jak ty.

Rozwój międzynarodowy wymaga połączenia innowacyjnego myślenia i umiejętności działania w ewoluującym świecie. Saint Mary's University of Minnesota rozumie to, łącząc ponad 100 lat edukacji Lasallian z praktykami z całego świata, którzy pracowali nad rozwojem społecznym, mikrofinansowaniem, edukacją globalną i wieloma innymi. Nasze kursy łączą teorię z prawdziwą praktyczną funkcjonalnością "buty na ziemi" dla idealnego zrównoważenia zamyślenia i działania. Internetowy program magistra rozwoju międzynarodowego składa się z 39 punktów kredytowych lub 13 kursów po 3 godziny zaliczeniowe, a ukończenie programu zajmuje zazwyczaj około 2,5 roku... [-]

Stany Zjednoczone Winona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
700 Terrace Heights
Winona, Minnesota, 55987-1399 US
Social Media