Saint Joseph's University, Haub School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przez 160 lat Uniwersytet św. Józefa rozwijał zawodowe i osobiste ambicje mężczyzn i kobiet, zapewniając rygorystyczne jezuickie wykształcenie - wymagające wysokich osiągnięć, poszerzające wiedzę, pogłębiające rozumienie, podkreślające efektywne rozumowanie i komunikację, rozwijające moralny i duchowy charakter oraz nadaje trwałej dumy. Edukacja świętego Józefa obejmuje wszystkie aspekty osobistego wzrostu i rozwoju, odzwierciedlając ignacjańskie credo Cura personalis. Kierując się wydziałem zaangażowanym zarówno w nauczanie, jak i stypendium, uczniowie rozwijają się intelektualnie poprzez intensywny program sztuk wyzwolonych i zaawansowane studia w wybranej dyscyplinie. Uczniowie dojrzewają społecznie uczestnicząc w życiu kampusu św. Józefa, znanym z bogatej oferty zajęć i entuzjazmu zakaźnego. Uczniowie rozwijają się etycznie i duchowo, żyjąc własnymi wartościami w szerszym społeczeństwie poza kampusem. Położony na obrzeżach metropolitalnej Filadelfii, Uniwersytet Świętego Józefa zapewnia łatwy dostęp do ogromnych możliwości kariery i zasobów kulturalnych piątego co do wielkości miasta w Ameryce, zapewniając studentom spójne i kameralne doświadczenie w kampusie. W celu uzyskania spersonalizowanej pomocy w zapoznaniu się z dostępnymi opcjami na poziomie Graduate Business, prosimy o kontakt z Christine Anderson pod numerem 610-660-1690 lub sjumba@sju.edu

Wymagające wykształcenie na żądne czasy

Wchodzący w katolicką tradycję jezuicką Uniwersytet św. Józefa zapewnia rygorystyczną, intensywną edukację, która zarówno dyscyplinuje, jak i rozszerza umysł. Podstawą tej edukacji jest Program Edukacji Ogólnej (GEP), który wystawia uczniów na podstawowe pola badań i wartości kulturowe, które kształtują nasz świat. Jezuicki nacisk na zaangażowane nauczanie i mentoring przenika uniwersytet.

Alumni, którzy prowadzą i osiągają

Absolwenci świętego Józefa osiągają najwyższe poziomy przywództwa i wykorzystują ten wpływ, aby przekształcić swoje organizacje w wzorcowe modele sukcesu i uczciwości. Związane przez trwałą dumę z ich alma mater, sieć absolwentów Saint Joseph z prawie 50.000 jest silna i chętna, aby pomóc uczniom znaleźć sensowne zatrudnienie po ukończeniu studiów.

Kampus, który nie jest dla widzów

Uczniowie świętego Józefa angażują się entuzjastycznie we wszystkie aspekty życia uniwersyteckiego - akademickie, społeczne, sportowe, etyczne i duchowe. Ich aktywne uczestnictwo tworzy dynamiczną, dynamiczną społeczność kampusową i tworzy wzajemnie wspierające, humanitarne i tolerancyjne środowisko dla indywidualnego sukcesu i służby dla innych.

Lokalizacje

Filadelfia

Saint Joseph's University

Address
5600 City Ave
Mandeville Hall, Suite 280

19131 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 610-660-1693

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium