SIT Graduate Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SIT Absolwent Instytut oferuje międzynarodowym stopni koncentruje magisterskie, certyfikaty i programy rozwoju zawodowego w dziedzinie transformacji konfliktu, edukacji międzynarodowej, zrównoważonego rozwoju i TESOL. Od 1964 roku, SIT przygotowuje specjalistów, aby odnieść sukces w środowiskach międzykulturowych i międzynarodowych.

Wyższe i certyfikat programy w różnych dziedzinach format i treść

SIT Graduate Institute przygotowuje studentów z całego świata, aby być skutecznymi przywódcami, specjalistów i obywateli. absolwentów i rozwoju zawodowego programy SIT są zakorzenione w doświadczalnym modelu edukacji, gdzie zachodzi uczenie się na styku teorii i praktyki. Uczniowie są szkoleni, aby stać się wysoce wykwalifikowanych praktyków, którzy wpisują znajomość teoretycznych podstaw swojego zawodu; doświadczenie w tej dziedzinie; i świadomość własnych możliwości, wartości i etyki.

Studenci mogą wybierać spośród różnych MA, świadectwa i profesjonalnych programów rozwojowych w dziedzinach, począwszy od edukacji międzynarodowej na rzecz zrównoważonego rozwoju do przekształcenia konfliktu do nauki języków obcych. W celu dostosowania się do różnorodnych celów zawodowych i osobistych, programy o różnym czasie trwania i format są oferowane w historycznym kampusie 200 akrów siedzieć w Vermont; na SIT Graduate Institute Waszyngtonie Center; on-line; a na zagranicznych stronach polowych. W każdym obszarze programu, studenci zbadania współczesnych problemów społecznych, gospodarczych i politycznych, ze szczególnym naciskiem na ludzkich i etycznych wymiarów tych zagadnień.

Lokalizacje

Brattleboro

Address
1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, Stany Zjednoczone

Waszyngton

Address
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone