SIT Graduate Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SIT Absolwent Instytut oferuje międzynarodowym stopni koncentruje magisterskie, certyfikaty i programy rozwoju zawodowego w dziedzinie transformacji konfliktu, edukacji międzynarodowej, zrównoważonego rozwoju i TESOL. Od 1964 roku, SIT przygotowuje specjalistów, aby odnieść sukces w środowiskach międzykulturowych i międzynarodowych.

Wyższe i certyfikat programy w różnych dziedzinach format i treść

SIT Graduate Institute przygotowuje studentów z całego świata, aby być skutecznymi przywódcami, specjalistów i obywateli. absolwentów i rozwoju zawodowego programy SIT są zakorzenione w doświadczalnym modelu edukacji, gdzie zachodzi uczenie się na styku teorii i praktyki. Uczniowie są szkoleni, aby stać się wysoce wykwalifikowanych praktyków, którzy wpisują znajomość teoretycznych podstaw swojego zawodu; doświadczenie w tej dziedzinie; i świadomość własnych możliwości, wartości i etyki.

Studenci mogą wybierać spośród różnych MA, świadectwa i profesjonalnych programów rozwojowych w dziedzinach, począwszy od edukacji międzynarodowej na rzecz zrównoważonego rozwoju do przekształcenia konfliktu do nauki języków obcych. W celu dostosowania się do różnorodnych celów zawodowych i osobistych, programy o różnym czasie trwania i format są oferowane w historycznym kampusie 200 akrów siedzieć w Vermont; na SIT Graduate Institute Waszyngtonie Center; on-line; a na zagranicznych stronach polowych. W każdym obszarze programu, studenci zbadania współczesnych problemów społecznych, gospodarczych i politycznych, ze szczególnym naciskiem na ludzkich i etycznych wymiarów tych zagadnień.

Lokalizacje

Brattleboro

Address
1 Kipling Road
05302-0676 Brattleboro, Vermont, Stany Zjednoczone

Waszyngton

Address
1015 15th Street, NW, Washington, DC 20005
20005 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Oaxaca

Address
Oaxaca, Oaxaca, Meksyk

Johannesburg

Address
Johannesburg, Gauteng, Republika Południowej Afryki