South Carolina State University School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

South Carolina State University, 1890 Ziemia dotacji starszy kompleksowe instytucja około 3500 studentów, jest zobowiązana do przekazywania niedrogie i dostępne programy wysokiej jakości studiów licencjackich i studiów magisterskich. Poprzez nauczanie, badania, technologii i usług, SC członkowskie przyczynia się do rozwoju gospodarczego, poprawia jakość życia obywateli, oraz przygotowuje wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i społecznie absolwentom sprostać wyzwaniom i wymaganiom życiowych i pozwala im żyć i pracować wydajnie w dynamiczny, globalne społeczeństwo.

Test School of Business został stworzony w 1983 roku studia w agrobiznesie, rachunkowości, ekonomii, zarządzania i marketingu. W 2005 roku dodano MBA z koncentracji w Przedsiębiorczości i Agrobiznesu.

Wizja

Wizja Business Program na South Carolina State University ma być uznana za "najlepszą wartość na południowym wschodzie" przez naszych programów jakości i usługi dla naszych studentów i innych różnych zainteresowanych stron.

Misja

Misją Programu biznesowe w South Carolina State University jest zapewnienie edukacji zarządzania jakością i rozwoju przywództwa produkować konkurencyjnych i innowacyjnych absolwentów do globalnego środowiska i zróżnicowanej.

Podstawowe wartości

Misją Business Program będzie realizowany poprzez działania jakości nauczania, badań, rozwoju i usługi szkoleniowe. Nasz ogólny sukces w realizacji naszej misji będzie mierzony przez umocnienia naszej reputacji wśród naszych studentów, wykładowców, rówieśników i innych zainteresowanych stron. W tym celu, potwierdzamy nasze wartości przywództwa, zadowolenie klienta, praca zespołowa, wspólnoty zasięgu, integralności i wydajności. W związku z tym:

  • Cenimy nauki i dążyć do wspierania rozwoju zawodowego i lidera wszystkich uczniów do włączenia umiejętności technologicznych, globalnych, etycznych i przedsiębiorczych.
  • Jesteśmy wspierać i odpowiadać na potrzeby wszystkich holistyczne studentów.
  • Cenimy współpracę i partnerstwo z naszych różnych interesariuszy do pracy na rzecz pozytywnych wyników, które wpływają do naszego programu i społeczności.
  • Dążymy do ciągłej poprawy wydajności i oceny naszych wyników, przy jednoczesnym zapewnieniu, że nasza uczciwość i jakość nie jest zagrożona.

Zasady przewodnie

W dalszym ciągu koncentrować się na kluczowych czynników sukcesu, które zostały zidentyfikowane Program firm do ciągłego doskonalenia. Zatem, wartości Programu biznesowym są oparte na rozwój i utrzymanie studentów jakości, programów zarządzania jakością, jakość kadry naukowej i pracy społecznej. Kierujemy się następującymi zasadami:

  • Zapewnienie korzystnych warunków do rozwoju uczniów jakości - Zapewnienie programów edukacyjnych zarządzania jakością - Utrzymanie jakości wykładowców poprzez nauczanie, badania naukowe, rozwój zawodowy i usługi.
  • Utrzymywanie dobrych stosunków ze społecznością poprzez ewangelizacji i służby.

Lokalizacje

Orangeburg

Address
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium