SCAD - The Savannah College of Art and Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Oferując więcej programów studiów i specjalności niż inne sztuki i wzornictwa uczelni, SCAD jest wyjątkowe kwalifikacje, aby przygotować studentów do zawodowych utalentowanych, kreatywnych kariery.

SCAD misja

Test Savannah College of Art and Design istnieje przygotować utalentowanych studentów do kariery zawodowej, podkreślając, uczenie się poprzez indywidualne podejście w środowisku zorientowanym dodatnio uniwersyteckiego.

SCAD wizja

Test Savannah College of Art and DesignInstytucja z charakterystycznymi jeszcze komplementarnych miejsc, będzie uznany za lidera w definiowaniu nauki sztuki i designu. Dzięki zastosowaniu innowacji we wszystkich dziedzinach, SCAD zapewni doskonałą edukacji przez utalentowanych i oddanych wykładowców i pracowników, najnowocześniejszych technologii, zaawansowanych zasobów edukacyjnych i kompleksowych usług wsparcia.

Wartości Scad

Będąc instytucją na ucznia. Zapewniając wyjątkową edukacji i zmieniające życie doświadczenie dla studentów. Wykazanie jakości i doskonałości w każdym aspekcie działalności. Utrzymanie szacunku i uczciwego środowiska uniwersyteckiego. Rośnie, podczas gdy stale się poprawia. Jako innowacyjna i zorientowana na wyniki. Promowanie ducha współpracy zespołowej i pozytywnego "da się zrobić" postawę. Idąc na "kolejny krok".

Kariera Scad

SCAD sprzyja stymulujący i współpracy środowiska, w którym zróżnicowane i pracownicy akademiccy i pracownicy są dedykowane do rozwoju nowej generacji liderów w sztuce i projektowaniu.

Historia SCAD

The Savannah College of Art and Design została założona w 1978 przez Richarda Paula G. Rowan, Wallace, maja L. Poetter i Paul E. Poetter do prowadzenia studiów uczelni nie były wcześniej dostępne w południowo-wschodniej Gruzji oraz stworzenie wyspecjalizowanego profesjonalną Art College, aby przyciągnąć uczniowie z całych Stanach Zjednoczonych i za granicą. Program powstał z dwoma celami doskonałej edukacji artystycznej i efektywnego przygotowania zawodowego dla uczniów. Dzisiaj, z wielu lokalizacji i oferty kształcenia na Odległość, SCAD nadal wytrwale stosować się do tych celów.

SCAD była prawnie włączone w stanie Georgia września 29, 1978. Radę nadzorczą powstała, i rozpoczęto poszukiwania dla właściwego wydziału i odpowiedniego zakładu.

Wiosną 1979 roku, SCAD zakupiony i odnowiony Ochotnicza Straż Savannah Zbrojownia służyć jako pierwszej klasie i budynku administracyjnego. Jego historyczne znaczenie struktury 1892 został uznany przez jej nominację do umieszczenia w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Nazwany na cześć Poetter Hall z dwóch założycieli, budynek pozostaje w aktywnym użytku SCAD dzisiaj.

SCAD istnieje przygotować utalentowanych studentów do kariery zawodowej, podkreślając, uczenie się poprzez indywidualne podejście w środowisku zorientowanym dodatnio uniwersyteckiego. Celem uniwersytetu jest pielęgnować i rozwijać unikalne cechy każdego ucznia poprzez ciekawy program nauczania, w inspirującym środowisku, pod kierownictwem zaangażowanych profesorów.

SCAD jest prywatna, instytucja non-profit, akredytowany przez Związek Południowej kolegiów i szkół Komisji w sprawie kolegiów (1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097; numer telefonu 404.679.4500) do nadawania stopni licencjata i magistra. Uczelnia nadaje Bachelor of Arts, Bachelor of Fine Arts, Master of Architecture, Master of Arts, Master of Fine Arts i Master of stopni urbanistyki, a także świadectw studiów licencjackich i magisterskich. Profesjonalny M.Arch. Stopień jest akredytowany przez akredytacji architektoniczne Krajowego Zarządu. SCAD jest licencjonowana przez South Carolina Komisji o szkolnictwie wyższym. Konstrukcja licencjackie SCAD wnętrze dziedzinie sztuk pięknych jest akredytowany przez Radę Akredytacji Wnętrz, 206 Grandville Ave., Suite 350, Grand Rapids, MI 49503. SCAD Hong Kong kierunki studiów są zarejestrowane w Biurze Edukacji Hongkongu (numery rejestracyjne 261958-261971 i 262196-262202.) Poniższe studia SCAD Hong Kong są akredytowane przez Radę Akredytacji w Hongkongu z kwalifikacji akademickich i zawodowych (10 Siu Sai Wan Road, Chai Wan, Hong Kong, 852.3658.0000) i są ujmowane w Hongkongu Ram Kwalifikacji, z okresem ważności od 1 maja 2011 do 30 kwietnia 2016 roku: QF Poziom 5 - Bachelor of Fine Arts w reklamie , QR Numer rejestracyjny: 11/001053/5, Bachelor of Fine Arts w animacji, QR KRS 11/001052/5, Bachelor of Fine Arts w projektowaniu graficznym, QR Numer rejestracyjny: 11/001054/5, Bachelor of Fine Arts w ilustracji, QR Numer rejestracyjny: 11/001055/5, Bachelor of Fine Arts w interaktywnej projektowania i tworzenia gier, QR KRS 11/001056/5, Bachelor of Fine Arts w ruchu multimedialnego projektu, QR Numer rejestracyjny: 11/001057 / 5, Bachelor of Fine Arts w fotografii, QR KRS 11/001058/5, Bachelor of Fine Arts w efekty wizualne, QR Numer rejestracyjny: 11/001059/5; QF Poziom 6 - Master of Arts w projektowaniu graficznym, QR Numer rejestracyjny: 11/001060/6, Master of Arts w interaktywnej projektowania i tworzenia gier, QR KRS 11/001061/6, Master of Arts w fotografii, Ilość QR Rejestracja : 11/001062/6, Master of Fine Arts w projektowaniu graficznym, QR Numer rejestracyjny: 11/001063/6, Master of Fine Arts w interaktywnej projektowania i tworzenia gier, QR KRS 11/001064/6, Master of Fine Arts w fotografii, QR Numer rejestracyjny: 11/001065/6.

Poniższe studia SCAD Hong Kong są akredytowane przez HKCAAVQ i są ujmowane na QF o okresie ważności od 1 stycznia 2013 roku do 31 grudnia 2017 roku: QF Poziom 5 - Bachelor of Fine Arts w modzie, QR Numer rejestracyjny: 13 / 000159 / L5, Bachelor of Fine Arts w marketingu mody i zarządzania, QR Numer rejestracyjny: 13/000160 / L5, Bachelor of Fine Arts w aranżacji wnętrz, QR Numer rejestracyjny: 13/000161 / L5, Bachelor of Fine Arts w malarstwie, QR Numer rejestracyjny: 13/000162 / L5, Bachelor of Fine Arts w sztuce sekwencyjnej, QR Numer rejestracyjny: 13/000163 / L5; QF Poziom 6 - Master of Arts w luksusie i zarządzania mody, QR Numer rejestracyjny: 13/000164 / L6, Master of Fine Arts w zarządzaniu luksusu i mody, QR Numer rejestracyjny: 13/000165 / L6.

Wielkość grupy jest niewielka, co pozwala każdemu uczniowi możliwość otrzymania indywidualnej uwagi. Wykładowców wyróżniliśmy tła w swoich dziedzinach. Międzynarodowy wydziałów i studentów ciała pochodzą ze wszystkich 50 państw i 100 krajach. Angielskiego jako języka obcego i oddanych pracowników międzynarodowych usług studenckie są dostępne, aby pomóc studentom z dostosowaniem do życia uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych.

Lekkoatletyka Scad

Początkowo członkiem Krajowego Stowarzyszenia Międzyuczelniany Athletics od 1987 do 1992 roku, potem przesiedli się do SCAD Wydział III National Collegiate Athletic Association. W Scad Pszczoły wysłany 20 zespołów do konkursu NCAA postseason w latach 1996 i 2003, a każda drużyna lekkoatletyka Scad zalogowany wygranej rekord w sezonie 2001-02.

Przed rozpoczęciem sezonu 2003-04, SCAD odnowiła swoje członkostwo z NAIA i obecnie rywalizuje w konferencji Sun (dawniej Sun Conference Floryda). Jesienią 2010 roku, SCAD Atlanta zaczął konkurować na poziomie międzyuczelniane w Naia męskie, krzyż kraju kobiet, gry w golfa i tenisa.

W ostatnich latach, zespoły sportowe Scad się wśród narodu najlepszych 25 zespołów. SCAD lekkoatletyka stworzyła wyjątkową spuściznę przez rekrutację utalentowanych studentów-sportowców i Fielding zespoły w tradycji doskonałości, dla których SCAD znany jest przede wszystkim.

Jeden uniwersytet z nieograniczonym globalnych możliwości

SCAD jest jeden uniwersytet - oferując stopni w czterech różnych miejscach i online za pośrednictwem e-learningu. Każda lokalizacja SCAD zapewnia nowe doświadczenie. Studenci mogą wybrać do nauki w dowolnym miejscu, w dowolnym kwartale w trakcie nauki. Znajdź swoją muzę w Lacoste lub zatracić się w niesamowite kultury Hongkongu. Pobierz smak szybkiego życia w Atlancie i zakochać się w południowej urok Savannah. Możesz nawet wybrać własne ustawienia i korzystać z pełnego dostępu za pośrednictwem naszego środowiska eLearning.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Akcesoriów Projektu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Londyński The Business of Fashion w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. [+]

Moda swoją przyszłość jako wyposażenie projektanta Jako jedyna uczelnia w świecie do zaoferowania MSZ w projektowaniu akcesoriów i pierwszą w USA do zaoferowania MA w dyscyplinie, Jesteśmy przyzwyczajeni do ustawiania bar w Scad. Szczycimy się na dodatkowym dziale konstrukcyjnym, który zapewnia studentom pożądanych staże, wysokiej klasy narzędzi i słynnego wydziału, którzy są na szczycie zawodu. Jako student Scad, można także skorzystać z wydarzeń czerwonych dywanów, które przynoszą największe nazwiska w branży, a także możliwości, aby dowiedzieć się bezpośrednio z gwiazdami akcesoriów projektu. Magister akcesoriów projektu Dostępne o: - Savannah Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. ACCE 501 Design akcesoria i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * Ora 711 metodologie w projektowaniu akcesoriów ACCE 715 Prezentacja Metody I: Rozwój Portfolio ACCE 720 Prezentacja Metody II: Reklama Personal estetyczne ACCE 725 Komputerowe wspomaganie projektowania dla Akcesoria ACCE 730 Accessory Studio I: Kolekcja Konceptualizacja ACCE 740 Accessory Studio II: Planowanie produkcji i realizacji ACCE 749 Projekt akcesoria MA ostateczny projekt ARTH 701 Sztuki Współczesnej - 500- do 700-poziom fakultatywne Całkowity tok studiów: 45 godzin * MSZ w projektowaniu akcesoriów Londyński The Business of Fashion w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. ACCE 501 Design akcesoria i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * Ora 711 metodologie w... [-]

Magister Animacji

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 5 więcej

Dajemy możliwość współpracy z i podjęcia obieralnych w innych kierunkach, takich jak efekty wizualne, media ruchu, interaktywnego projektowania i tworzenia gier, projektowania dźwięku, filmu i telewizji i sztuki sekwencyjnej ci. [+]

Sztuka animacji 2-D. 3-D. Stop-motion. Cyfrowe modelowanie. Olinowanie. Oświetlenie. Spójrz rozwoju. Jako student animacji w Scad, będzie to wszystko opanować. Dajemy możliwość współpracy z i podjęcia obieralnych w innych kierunkach, takich jak efekty wizualne, media ruchu, interaktywnego projektowania i tworzenia gier, projektowania dźwięku, filmu i telewizji i sztuki sekwencyjnej ci. Rezultat? Absolwent jako dynamiczny, wieloaspektowy animator, bardzo rynkowej i gotowe do podjęcia branży przez burzę. MA w animacji Dostępne o: - Savannah - eLearning Kontekst ANIM 501 Animacja i historia * Anim 504 Podstawy animacji postaci * ANIM 505 Animacja Charakter Set-up * VSFX 501 Digital 3-D Effects * ANIM 705 Animacja Estetyka i praktyka ANIM 709 Computer-generated modelowania i projektowania ANIM 713 Rysunek w ruchu ANIM 714 3-D Cartoon Character Animation † ANIM 715 znaków Look Rozwój † ANIM 724 3-D naturalistyczna Charakter Animacja ‡ ANIM 725 Środowisko Look Rozwój ‡ ANIM 737 wspólny projekt ANIM 748 Animacja MA ostateczny projekt ARTH 702 Sztuka Krytyka CLC 580 Collaboration§ - 700-level anim, DWRI, film, ITGM, Môme, perfum, Prod, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elective§ Razem studiów: 45 godzin * MSZ w animacji Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning Kontekst ANIM 501 Animacja i historia * Anim 504 Podstawy animacji postaci * ANIM 505 Animacja Charakter Set-up * VSFX 501 Digital 3-D Effects * ANIM 705 Animacja Estetyka i praktyka ANIM 709 Computer-generated modelowania i projektowania ANIM 713 Rysunek w ruchu ANIM 721 Storyboarding i Previsualization ANIM 737 wspólny projekt ANIM 753 Animacja MSZ Teza Poszukiwania i badania ANIM... [-]

Magister Architektury Wnętrz

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Jako student Scad, będziesz miał wyłączny dostęp do uczelni wielokrotnie znamionowej numer jeden do badania wnętrza przez DesignIntelligence. Wymieniane wśród najlepszych szkół architektury i projektowania w Ameryce, zarówno nasi licencjackich i magisterskich programów regularnie otrzymują uznanie w branży. [+]

Pomysłowo urządzić swoją karierę Jako student Scad, będziesz miał wyłączny dostęp do uczelni wielokrotnie znamionowej numer jeden do badania wnętrza przez DesignIntelligence. Wymieniane wśród najlepszych szkół architektury i projektowania w Ameryce, zarówno nasi licencjackich i magisterskich programów regularnie otrzymują uznanie w branży. Poprzez projekty współpracy, można pracować na przełomowe nowe rozwiązania jak SCADpad® - projekt mikro-mieszkaniowego, który zdobył światową prasę dla studentów SCAD - rozwiązywanie problemów projektowych jutra. Projektowanie wnętrz misją: Dział projektowy SCAD wnętrze istnieje kierować studentów do innowacyjnych projektantów wnętrz zdolny do krytycznego myślenia, efektywnej komunikacji i współpracy zespołowej, podkreślając, etyki zawodowej i wartości w kontekście społecznym, ochrony środowiska, jak i globalnym praktyce projektowej. MA w aranżacji wnętrz Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Inds 702 Interior Design Seminarium Inds 706 Projektowanie wnętrz Teoria i krytyka Inds 709 badawcze Metody Wnętrz Inds 721 Emerging Materiały wnętrz Inds 726 Psychologia środowiskowa dla Wnętrz Inds 740 Contemporary Issues w aranżacji wnętrz Inds 749 Interior Design MA ostateczny projekt - 500- 700 planowanym poziomie 500- do 700 - na poziomie planowanym Całkowita studiów: 45 godzin MSZ w aranżacji wnętrz Dostępne na: - Atlanta - Savannah Inds 502 Fundacja techniczna Wnętrz * Wizualizacja projektu 503 Inds, Komunikacja i Dokumentacja * Inds 504 Interior Design Studio Aplikacje * Inds 702 Interior Design Seminarium Inds 706 Projektowanie wnętrz Teoria i krytyka Inds 709 badawcze Metody Wnętrz Inds 712 Absolwent Interior Design Studio I: Analiza i projektowanie pracy na żywo Ustawienia Inds 714 Absolwent Interior Design Studio II: Środowisko w szczególnych grupach Inds... [-]

Magister Efektów Wizualnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Dołącz do lig SCAD efektów wizualnych absolwentów, którzy mają wspólne Oscarów za pracę na takich fenomenalnych filmów jak "Grawitacji", "Życie Pi", "Guardians of the Galaxy" i "The Great Gatsby". Na Scad ustawiamy jesteś na sukces z dostępem do wysokiej klasy, profesjonalnych narzędzi cyfrowych i top-of-the-line studia i urządzeń. [+]

Zmienić sposób postrzegania świata Dołącz do lig SCAD efektów wizualnych absolwentów, którzy mają wspólne Oscarów za pracę na takich fenomenalnych filmów jak "Grawitacji", "Życie Pi", "Guardians of the Galaxy" i "The Great Gatsby". Na Scad ustawiamy jesteś na sukces z dostępem do wysokiej klasy, profesjonalnych narzędzi cyfrowych i top-of-the-line studia i urządzeń. Nasz wydział to imponujący dyżurów specjalistów, którzy pracowali dla gigantów przemysłu, i którzy są mistrzami efekty wizualne za najbardziej kultowych filmów animowanych naszej ery. Teraz twoja kolej do naśladownictwa. Magister efektów wizualnych Dostępne na: - Savannah VSFX 501 Digital 3-D Effects * VSFX 502 Programowanie modele 3-D i shaderów * VSFX 503 Zdjęcia na efekty wizualne * CLC 580 Współpraca † VSFX 705 Programowanie Koncepcje efekty wizualne VSFX 709 Visual Effects Teoria i Zastosowanie VSFX 748 Visual Effects MA Studio VSFX 749 Efekty wizualne Portfolio - Reżyseria elekcyjny ‡ - Reżyseria elekcyjny ‡ - Reżyseria historii sztuki elective§ - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM , ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny Całkowity przebieg pracy: 45 godzin * MSZ w efekty wizualne Dostępne na: - Atlanta - Savannah VSFX 501 Digital 3-D Effects * VSFX 502 Programowanie modele 3-D i shaderów * VSFX 503 Zdjęcia na efekty wizualne * CLC 580 Współpraca † VSFX 705 Programowanie Koncepcje efekty wizualne VSFX 708 Modelowanie za efekty wizualne VSFX 709 Visual Effects Teoria i Zastosowanie VSFX 715 Cyfrowy Komponowanie I: The Art and... [-]

Magister Ochrony Zabytków

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Jako student historycznego zachowania w Scad, będziesz korzystać z jedynego programu historycznego zachowania w kraju, który oferuje wciągające doświadczenia w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji, z największym wydziale poświęconej edukacji konserwatorskich. [+]

Zachowaj przeszłości przy jednoczesnym zabezpieczeniu swojej przyszłości Jako student historycznego zachowania w Scad, będziesz korzystać z jedynego programu historycznego zachowania w kraju, który oferuje wciągające doświadczenia w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji, z największym wydziale poświęconej edukacji konserwatorskich. Realizować swoją pasję w szkole, która była w awangardzie ochrony od ponad trzech dekad, adaptacyjne ponownego użycia prawie 100 zabytkowych obiektów na całym świecie, które będą służyć jako wyłącznego laboratorium dziennym. Magister ochrony zabytków Dostępne na: - Savannah - e-learning ARLH 501 Historia Architektury Nowoczesnej * HIPR 501 Komunikat na konserwator * HIPR 502 Technologia Konstrukcji historyczne * HIPR 701 Zachowanie historii i teorii HIPR 703 Zachowanie Prawo i Advocacy HIPR 704 Zachowanie Ekonomia i Rozwoju HIPR 706 Zachowanie badawczych i pomiarowych HIPR 709 Zachowanie Nauka: Metody laboratoryjne i analizy HIPR 716 Building Ocena I: Badania, analizy i interpretacji HIPR 734 Zachowanie Rehabilitacja HIPR 749 Historic Preservation MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zachowaniu historycznego Dostępne o: - Savannah ARLH 501 Historia Architektury Nowoczesnej * HIPR 501 Komunikat na konserwator * HIPR 502 Technologia Konstrukcji historyczne * HIPR 701 Zachowanie historii i teorii HIPR 703 Zachowanie Prawo i Advocacy HIPR 704 Zachowanie Ekonomia i Rozwoju HIPR 706 Zachowanie badawczych i pomiarowych HIPR 709 Zachowanie Nauka: Metody laboratoryjne i analizy HIPR 712 Cyfrowy Innowacje i Wniosek o Historic Preservation HIPR 716 Building Ocena I: Badania, analizy i interpretacji HIPR 734 Zachowanie Rehabilitacja HIPR 755 Zachowanie Filozofia i Krytyka HIPR 757 Zachowanie Przywrócenie HIPR... [-]

Magister Projektowania Dźwięku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Realizować swoją pasję do projektowania dźwięku na pierwszym i jedynym uniwersytetem w celu nadania BFA, MA i MSZ stopni w polu. Będziesz zanurzone w programie tym modele przepływu pracy zawodowej produkcji medialnej, przy pracy do następnego poziomu, zanim jeszcze ukończył. [+]

Dźwięk sukcesu Realizować swoją pasję do projektowania dźwięku na pierwszym i jedynym uniwersytetem w celu nadania BFA, MA i MSZ stopni w polu. Będziesz zanurzone w programie tym modele przepływu pracy zawodowej produkcji medialnej, przy pracy do następnego poziomu, zanim jeszcze ukończył. Na Scad, można także skorzystać z współpracy z rówieśnikami w innych działach filmu i mediów cyfrowych, pracujących razem w celu opracowania filmów, animacji i gier wideo. Magister projektowania dźwięku Dostępne na: - Savannah Cine 703 Metodologia badań w badaniach Cinema SNDS Mieszanie 705 Produkcja SNDS 729 Teoria i praktyka projektowania dźwięku SNDS 730 punktów na obrazie SNDS 734 ADR i Foley Mieszanie SNDS 737 gier AUDIO DESIGN * SNDS 743 postprodukcja Metodologia * SNDS 749 Sound Design MA ostateczny projekt - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin MSZ w sound design Dostępne na: - Savannah Cine 703 Metodologia badań w badaniach Cinema SNDS Mieszanie 705 Produkcja SNDS 729 Teoria i praktyka projektowania dźwięku SNDS 730 punktów na obrazie SNDS 734 ADR i Foley Mieszanie SNDS 737 gier AUDIO DESIGN * SNDS 741 Efekty dźwiękowe i dialog Edycja SNDS 743 postprodukcja Metodologia * SNDS 755 Sound Design MSZ Studio SNDS 756 Sztuka Dźwiękowa i instalacja SNDS 761 audio Signal Processing SNDS 776 Surround Sound for Media SNDS 779F Absolwent Pole Staż † SNDS 779T Absolwent Nauczanie Staż † SNDS 790 Sound Design MSZ Thesis - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom... [-]

Magister Projektowania Urbanistycznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Nie tylko my jesteśmy tylko sztuka i projektowanie uniwersytet w Stanach Zjednoczonych oferuje magistra Urban Design, robimy to wszystko w samym środku jednego z najbardziej znanych planów miast na świecie. Poza swoją homebase w Savannah, można również studiować na kwartał lub więcej na naszych miejscach w Atlancie, Lacoste i Hong Kongu, gdzie można obserwować z pierwszej ręki, jak miasta rosną i funkcji w różnych kontekstach i na różnych kontynentach. [+]

Zaplanuj swoją przyszłość w urbanistyki Nie tylko my jesteśmy tylko sztuka i projektowanie uniwersytet w Stanach Zjednoczonych oferuje magistra Urban Design, robimy to wszystko w samym środku jednego z najbardziej znanych planów miast na świecie. Poza swoją homebase w Savannah, można również studiować na kwartał lub więcej na naszych miejscach w Atlancie, Lacoste i Hong Kongu, gdzie można obserwować z pierwszej ręki, jak miasta rosną i funkcji w różnych kontekstach i na różnych kontynentach. Dajemy Ci wszystkie narzędzia trzeba się rozwijać jako miejski projektanta, dzięki czemu widoki miast piękniejszy, bardziej funkcjonalny i bardziej żywe. Mistrz projektowania urbanistycznego Dostępne na: - Savannah ARCH 765 pojawiających się problemów miejskich ARLH 739 Miejskie Forma i Civic Ideały przez historię ELDS 720 Geospatial Analiza i Digital Design for środowiskach miejskich HIPR 726 rewitalizacji śródmieście URBA 709 Urban Design Studio Absolwent I: Placemaking w skali Neighborhood URBA 719 Majątek rozporządzenie nieruchomy i Finanse URBA 725 Miejskie Ekologia URBA 729 Urban Design Studio Absolwent II: Skala Miasta i Miasta URBA 739 Ekonomika Urban i Rozwoju Regionalnego URBA 759 Urban Design Studio absolwent III: Region i Metropolis URBA 769 Urban Design Badania Seminarium URBA 779F Absolwent Pole Staż * URBA 779T Absolwent Nauczanie Staż * URBA 791 Urban Design Studio Absolwent IV: Teza I - Badania i projektu koncepcyjnego URBA 792 Urban Design Studio absolwent V: Teza II - Projekt Rozwój i końcowa Exposition - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów:... [-]

Magister Sztuki Sekwencyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

W kolejnym studentem historii sztuki na Scad, dowiesz się sprawować władzę narracji w każdym podłożu: komiksy, powieści graficzne, kreskówki, komiksy, manga, książki i storyboardy dzieci. [+]

Sekwencyjne artyści mówią dzisiejsze historie W kolejnym studentem historii sztuki na Scad, dowiesz się sprawować władzę narracji w każdym podłożu: komiksy, powieści graficzne, kreskówki, komiksy, manga, książki i storyboardy dzieci. I zrobisz to w dziale tak bardzo czczony, że został nazwany "Harvard komiksów", uznana przez USA Today, i nazwany jednym z trzech instytucji, z której Marvel Comics rekrutuje większość edytorów. Magister sztuki sekwencyjnej Dostępne na: - Savannah Seqa 501 Strategie Rysunek Sztuki Sequential * Seqa 502 wizualna historia rozwoju * Seqa 503 Sequential Art Metody produkcyjne * ARTH 701 Sztuki Współczesnej Seqa 701 Teorie i praktyki dla Sztuki Sequential Seqa 707 Anatomia i perspektywy Sztuki Sequential Seqa 716 Studio I: Metody sztuki sekwencyjne Seqa 717 Exploring narracji Seqa 731 cyfrowe Zagadnienia konstrukcyjne w art Sequential Seqa 741 Techniki Inking † Seqa 745 scenariusz Sequential Art † Projekt Seqa 749 Sequential Art MA końcowa - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w sztuce sekwencyjnej Dostępne na: - Atlanta - Savannah Seqa 501 Strategie Rysunek Sztuki Sequential * Seqa 502 wizualna historia rozwoju * Seqa 503 Sequential Art Metody produkcyjne * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka Seqa 701 Teorie i praktyki dla Sztuki Sequential Seqa 707 Anatomia i perspektywy Sztuki Sequential Seqa 712 Concept Design w art Sequential Seqa 716 Studio I: Metody sztuki sekwencyjne Seqa 717 Exploring narracji Seqa 726 Studio II: sekwencyjne Aplikacje sztuki Seqa 731 cyfrowe Zagadnienia konstrukcyjne w art Sequential Seqa 741 Techniki Inking † Seqa 745 scenariusz Sequential Art... [-]

Magister W Architekturze

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad, twój stopień architektura pochodzi z solidnego wachlarz możliwości. Możesz stażysta w kwitnącym rynku w Atlancie. Możesz wziąć w europejskim wpływem podczas studiów na SCAD Lacoste. [+]

Architektura i środowisko budowlane Na Scad, twój stopień architektura pochodzi z solidnego wachlarz możliwości. Możesz stażysta w kwitnącym rynku w Atlancie. Możesz wziąć w europejskim wpływem podczas studiów na SCAD Lacoste. Możesz doświadczyć architekturę miasta świata podczas trzytygodniowej zanurzeniu w Hong Kongu. A może to wszystko zrobić z bazy w Savannah, gdzie znajduje się jeden z najbardziej znanych planów miejskich na świecie i pejzaż zarówno architektury historycznej i współczesnej. Profesjonalne magisterskie z architektury Dostępne o: - Savannah ARCH 706 architektów ARCH 717 Graduate Architecture Studio I: Urban Design i Rozwoju ARCH 719 Struktury: Siły poprzeczne ARCH 727 Graduate Architecture Studio II: Kompleksowe projektowanie i programowanie ARCH 737 Graduate Architecture Studio III: Kompleksowa Detailing i Systemy ARCH 745 Absolwent Seminarium Architektury ARCH 747 Graduate Architecture Studio IV Interdyscyplinarny ostrości ARCH 779F Absolwent Pole Internship¶ ARCH 779T Absolwent Nauczanie Internship¶ ARCH 798 Graduate Architecture Studio: Teza I - Opracowanie koncepcji, kontekst i Programu ARCH 799 Graduate Architecture Studio: Teza II - Projektowanie Detailing i końcowa Exposition ELDS 727 Advanced Digital Wnioski o praktyce zarządzania i projektu - 500- do 700-poziom ARCH, ARLH lub ARTH planowej - 700 na 500 do HIPR poziomie lub URBA planowej - 500- do 700-poziom dywersyfikacji fakultatywne ** - 500- do 700-poziom dywersyfikacji fakultatywne ** - 500- do 700-poziom dywersyfikacji planowej ** - reż planowej - Koncentruje planowej Całkowity studiów: 90 godzin * Kariera w architekturze Zostań architektem. Zostań kierownik budowy. Zostań Planowanie kempingowe. Zostań projektantem budynku. Formy Scad specjalistów, którzy uważają zakres zagadnień - od społeczny zrównoważony... [-]

Magister W Biżuterii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Z dyplomem Scad, można wziąć na każdy aspekt branży projektowania biżuterii. Mamy największy program biżuterii w Stanach Zjednoczonych, z zakładu 13.562 stóp kwadratowych, gdzie najnowocześniejszych technologii jest na wyciągnięcie ręki. [+]

Zainwestuj w swoją pasję do biżuterii z dyplomem z Scad, można wziąć na każdy aspekt branży projektowania biżuterii. Mamy największy program biżuterii w Stanach Zjednoczonych, z zakładu 13.562 stóp kwadratowych, gdzie najnowocześniejszych technologii jest na wyciągnięcie ręki. Przez profesjonalnych partnerstwa z wielkich marek, takich jak The Limited, zegarków Michael Kors i Fossil, dostaniesz doświadczenie z pierwszej ręki jako projektant biżuterii rozwijać swoje CV i zaopatrzyć swoje portfolio jeszcze przed ukończeniem studiów, przygotowanie do dobrego funkcjonowania w dzisiejszym gospodarki kreatywnej. MA w biżuterii Dostępne na: - Savannah MTJW 502 współczesnych procesów w Studio Praktyk * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej MTJW 702 Historia biżuterii jako źródło MTJW 705 kontekstu Badanie I: Badania techniczne MTJW 708 kontekstu Study II: Koncepcja Rozwoju MTJW 724 Współczesność w Biżuteria, MTJW 731 Przedmioty Multiples dla ozdoby MTJW 739 Teoria i Krytyka na biżuterię MTJW 749 Biżuteria MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w biżuterii Dostępne na: - Savannah MTJW 502 współczesnych procesów w Studio Praktyk * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka MTJW 702 Historia biżuterii jako źródło MTJW 705 kontekstu Badanie I: Badania techniczne MTJW 708 kontekstu Study II: Koncepcja Rozwoju MTJW 724 Współczesność w Biżuteria, MTJW 731 Przedmioty Multiples dla ozdoby MTJW 739 Teoria i Krytyka na biżuterię MTJW 755 Integrated Solutions dla biżuterii i obiektów... [-]

Magister W Filmie I Telewizji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Jako student filmu i telewizji w Scad, można nabyć różne umiejętności techniczne, centrum siebie jako ciało stałe kreatywny i krok płynnie w swojej profesjonalnej karierze filmowej. Nasi studenci korzystają z wciągające doświadczenie w pełnym spektrum zadań produkcyjnych i obowiązków, skupiając się na zaawansowanych badań i praktyki, zarówno w aspektach technicznych i koncepcyjnych z filmów. [+]

Film, telewizja i sztuka rozrywki Jako student filmu i telewizji w Scad, można nabyć różne umiejętności techniczne, centrum siebie jako ciało stałe kreatywny i krok płynnie w swojej profesjonalnej karierze filmowej. Nasi studenci korzystają z wciągające doświadczenie w pełnym spektrum zadań produkcyjnych i obowiązków, skupiając się na zaawansowanych badań i praktyki, zarówno w aspektach technicznych i koncepcyjnych z filmów. Zostań wizualny gawędziarza, artystą multimediów i twórczy komunikatora, który jest w pełni przygotowany do kroku do profesjonalnego studio - zanim jeszcze ukończył. MA w filmie i telewizji Dostępne na: - Atlanta - Savannah FILM 501 elementów technicznych Film Production * FILM 502 koncepcyjnych elementów Film Production * FILM 503 Praktyczne Elementy Film Production * CINE 705 Kino w kontekście: od terenów targowych do francuskiej Nowej Fali FILM 710 Film i Digital Media Technology Production FILM 717 postprodukcja FILM 747 Absolwent Seminarium Filmu i Telewizji FILM 748 Filmu i Telewizji MA ostateczny projekt SNDS 701 Sound Design Filmu i Wideo - Reżyseria fakultatywne † - Reżyseria fakultatywne † - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w filmie i telewizji Dostępne o: - Atlanta - Savannah FILM 501 elementów technicznych Film Production * FILM 502 koncepcyjnych elementów Film Production * FILM 503 Praktyczne Elementy Film Production * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CINE 705 Kino w kontekście: od terenów targowych do francuskiej Nowej Fali Cine 737 Absolwent Seminarium Studiów Cinema † FILM 704 Produkcja dla Filmu i Telewizji FILM 707 Screenwriting FILM 710 Film i Digital Media Technology Production... [-]

Magister W Fotografii

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francja Lacoste + 4 więcej

W centrum fotografii jest osobistą wizją i odrębne punkt widzenia. Jest to sposób widzenia, perspektywy. SCAD uczy utalentowanych studentów wyglądać wewnątrz i rozwijać swoje własne spostrzeżenia przed wyruszeniem na ekscytującą karierę jako profesjonalny fotograf. [+]

Sztuka fotografii W centrum fotografii jest osobistą wizją i odrębne punkt widzenia. Jest to sposób widzenia, perspektywy. SCAD uczy utalentowanych studentów wyglądać wewnątrz i rozwijać swoje własne spostrzeżenia przed wyruszeniem na ekscytującą karierę jako profesjonalny fotograf. Tutaj zyskasz szerokie rozumienie tradycyjnych technik, jednocześnie rozwijając swój własny styl. Będziesz mieć również okazję do ożywienia swoich umiejętności fotografowania poprzez zbadanie pokrewnych dziedzin kreatywnych, takich jak projektowanie graficzne lub reklamy. Na wynos? Głębsza świadomość kompozycji, która pomaga profesjonalnych fotografów zauważonym. MA w fotografii Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning PHOT 501 Ankieta: Fotografia * PHOT 502 Technika fotograficzna i Znaczenie * PHOT 503 Fotografia Portfolio procesowe * PHOT 709 Krytyka Absolwent Seminarium PHOT 714 Cyfrowy Craft I: Technika i Praca Fot 719 Photographic Arts I: Myśli i Eksperymentowanie PHOT 730 Druk cyfrowy Metodologia PHOT 749 Fotografia MA końcowa Portfolio - 700-poziom ARTH elekcyjny - Reżyseria elekcyjny † - Reżyseria planowej ‡ - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w fotografii Dostępne na: - Atlanta - Hong Kong - Savannah - eLearning PHOT 501 Ankieta: Fotografia * PHOT 502 Technika fotograficzna i Znaczenie * PHOT 503 Fotografia Portfolio procesowe * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka PHOT 709 Krytyka Absolwent Seminarium PHOT 714 Cyfrowy Craft I: Technika i Praca Fot 719 Photographic Arts I: Myśli i Eksperymentowanie PHOT 722 Photographic Arts II: Definicja projektu i Rozwoju PHOT 753 Photographic Arts III: Estetyka i kierunek Fot 762 Zagadnienia Fotografii Współczesnej Fot 764 Photographic Arts IV:... [-]

Magister W Luksusie I Zarządzania Mody

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francja Lacoste + 4 więcej

SCAD oferuje pierwszy na świecie MA i programów MFA stopnia w luksusie i zarządzania mody. Ten specjalistyczny pole będzie przygotować się do trudnej kariery w dynamicznym, stale rozwijającej się branży. Nasz program obejmuje trendspotting, strategię medialną, zarządzanie PR, struktury organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i wydarzeniach Moda, zapewniając, że nasi absolwenci są gotowi do uderzył w ziemi. [+]

Sztuka luksusu i zarządzania mody Oferty Scad pierwsze na świecie studia magisterskie i MSZ w luksusie i zarządzania mody. Ten specjalistyczny pole będzie przygotować się do trudnej kariery w dynamicznym, stale rozwijającej się branży. Nasz program obejmuje trendspotting, strategię medialną, zarządzanie PR, struktury organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i wydarzeniach Moda, zapewniając, że nasi absolwenci są gotowi do uderzył w ziemi. MA w luksusie i zarządzania mody Dostępne na: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * LXFM 501 Pojęcia profesjonalne i Teorie dla branży mody * LXFM 502 Fashion Marketing i Reklama Zasady * ARTH 701 Sztuki Współczesnej SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza FASH 721 wzmocniony komputerowo projektowanie mody FASH 763 Moda Promocja FASH 782 Teoria Moda LXFM 720 Supply Chain Management Strategies LXFM 730 marketingu towarów luksusowych LXFM 749 Luksus i moda Zarządzania mgr ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zarządzaniu luksusu i mody Dostępne na: - Atlanta - Hongkong - Savannah Londynie branży mody jest w rankingu Scad programów absolwent mody jak nr 1 ogólnego w Stanach Zjednoczonych. FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * LXFM 501 Pojęcia profesjonalne i Teorie dla branży mody * LXFM 502 Fashion Marketing i Reklama Zasady * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza SPRAWY 745... [-]

Magister W Modzie

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Scad studenci są bez zarzutu było dobrze przygotowane do przywództwa w dynamicznym i bardzo konkurencyjnym globalnym przemyśle odzieżowym. Nasz rygorystyczny program skupia się wokół zasad projektowania, nieograniczonej kreatywności i technologii state-of-the-art. [+]

Dołącz do stale zmieniającego się świata mody Scad studenci są bez zarzutu było dobrze przygotowane do przywództwa w dynamicznym i bardzo konkurencyjnym globalnym przemyśle odzieżowym. Nasz rygorystyczny program skupia się wokół zasad projektowania, nieograniczonej kreatywności i technologii state-of-the-art. Program mody SCAD ma połączenia głębokie branżowe, trendy mody i górne odwiedzić i pracy z uczniami często. Z okiem nagradzane, doświadczonych wykładowców i odwiedzających mentorów, opanujesz pełne spektrum - od mody do koncepcyjny handlowych. MA w modzie Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. FASH 501 Fashion Design i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * ARTH 701 Sztuki Współczesnej FASH 710 Moda materiałów i konstrukcji FASH 713 Rysunku i Ilustracji w Fashion Designer Fash 715 Multimedia Communication dla Fashion FASH 716 Studio Mody I: Reżyseria Projekt Innowacji FASH 721 wzmocniony komputerowo projektowanie mody FASH 725 Studio Mody II: Exploring wielopłaszczyznowy projekt Estetyka FASH 749 Moda MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w modzie Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning Londynie The Business of Fashion jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. FASH 501 Fashion Design i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * ARTH 701 Sztuki Współczesnej... [-]

Magister W Projektowaniu Graficznym

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francja Lacoste + 4 więcej

Jako student projektowania graficznego Scad, będziesz się biegle językiem wizualnym, który określa dzisiejsze marki potęgą i organizacje najwyższych lotów. Nasz holistyczny program, projekt graficzny stopień pokrycia nie tylko podstaw konstrukcji, zagłębia się w opakowaniu produktu, przedsiębiorczości, technologii mobilnych, projektowania interfejsu i doświadczenia użytkownika. [+]

Projekt graficzny i komunikacja wizualna Jako student projektowania graficznego Scad, będziesz się biegle językiem wizualnym, który określa dzisiejsze marki potęgą i organizacje najwyższych lotów. Nasz holistyczny program, projekt graficzny stopień pokrycia nie tylko podstaw konstrukcji, zagłębia się w opakowaniu produktu, przedsiębiorczości, technologii mobilnych, projektowania interfejsu i doświadczenia użytkownika. Rezultat? Wielokrotnie nagradzany profesjonalne portfolio, prawdziwe doświadczenie pracując dla gigantów z branży, a także możliwość, aby trwały ślad na ciągle zmieniającym się globalnym krajobrazie wizualnym - wszyscy przed ukończył. Magister projektowania graficznego Dostępne o: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning GRDS 502 Historia Komunikacja wizualna, Badań Naukowych i Przemówienie * GRDS 503 typograficzne Komunikacja * GRDS 504 Zintegrowany Projekt Media * CLC 580 Współpraca † GRDS 701 Graphic Design Seminarium: Metody GRDS 702 Graphic Design Studio: metodologiczne Praktyka GRDS 726 Rola Grafiki w świadomości społecznej GRDS 748 Graphic Design MA końcowa Portfolio - 700-poziom ARLH lub ARTH elekcyjny - 700-poziom GRDS elekcyjny - 700-poziom GRDS studio elekcyjny † - GRDS 700 poziomu studio planowej - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w projektowaniu graficznym Dostępne o: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning GRDS 502 Historia Komunikacja wizualna, Badań Naukowych i Przemówienie * GRDS 503 typograficzne Komunikacja * GRDS 504 Zintegrowany Projekt Media * GRDS 701 Graphic Design Seminarium: Metody GRDS 702 Graphic Design Studio: metodologiczne Praktyka GRDS 723 Graphic Design Seminarium: Strategia mediów GRDS 724 Graphic Design Studio: Multimedia Praktyka GRDS 733 Graphic Design Seminarium: Typograficznych Strategia GRDS 734 Graphic Design Studio: Typograficznych... [-]

Magister W Projektowaniu Mediów Ruchu

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Znajdź globalnej publiczności dla swoich projektów multimedialnych w ruchu Scad. Ostatnio nasi uczniowie stworzyli otwarcie wizualną Super Bowl - najbardziej-przeglądali przekazu telewizyjnego w historii USA. Więcej doświadczenia tak jak to czeka tutaj, podobnie jak niezliczone możliwości interakcji z ekspertów odwiedzających, badania pod pracowników ruchu mistrzów mediów i być zatrudnieni przez największych światowych marek. [+]

Umieścić swoją karierę w mediach ruchu w życie w pełni Znajdź globalnej publiczności dla swoich projektów multimedialnych w ruchu Scad. Ostatnio nasi uczniowie stworzyli otwarcie wizualną Super Bowl - najbardziej-przeglądali przekazu telewizyjnego w historii USA. Więcej doświadczenia tak jak to czeka tutaj, podobnie jak niezliczone możliwości interakcji z ekspertów odwiedzających, badania pod pracowników ruchu mistrzów mediów i być zatrudnieni przez największych światowych marek. Wylądujesz swoją wymarzoną pracę z mocą pierwszego na świecie specjalistycznych studiów w zakresie projektowania mediów ruchu za tobą. Magister projektowania mediów ruchu Dostępne na: - Savannah - e-learning Môme 501 Design ekranu i Typografia * Môme 502 Analiza ruchu i aplikacji * Môme 503 Motion Mediów Kontekst i aplikacji * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † Môme 705 Wizualizacja i Praca Storyboarding Môme 709 Motion Multimedia Zdjęcia i Montaż Môme 729 Dynamiczny Typografia Môme 748 Motion Media Design MA ostateczny projekt SFDM 719 Teoria Media i aplikacji SFDM 721 Studio Biznes Praktyka - 700-poziom ANIM, DWRI, film, ITGM, Môme, perf, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom Môme elekcyjny Całkowity przebieg pracy: 45 godzin * MSZ w ruchu multimedialnego projektu Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Môme 501 Design ekranu i Typografia * Môme 502 Analiza ruchu i aplikacji * Môme 503 Motion Mediów Kontekst i aplikacji * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † Môme 705 Wizualizacja i Praca Storyboarding Môme 709 Motion Multimedia Zdjęcia i Montaż Môme 729 Dynamiczny Typografia Môme 735 Motion Design Studio Mediów I:... [-]

Magister W Projektowaniu Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad, będziesz miał wszystkie narzędzia, przewodnikiem i natchnieniem, czego potrzebujesz, aby uratować świat. Nasz projekt dla programu zrównoważonego rozwoju koncentruje się na przygotowaniu studentów do pionierem zmiany organizacyjne, innowacje technologiczne i materialne, obywatel rzecznictwo i więcej jako lider w branży. [+]

Zaprojektuj zrównoważonej przyszłości Na Scad, będziesz miał wszystkie narzędzia, przewodnikiem i natchnieniem, czego potrzebujesz, aby uratować świat. Nasz projekt dla programu zrównoważonego rozwoju koncentruje się na przygotowaniu studentów do pionierem zmiany organizacyjne, innowacje technologiczne i materialne, obywatel rzecznictwo i więcej jako lider w branży. Będziesz korzystać z naszego dynamicznego, środowiska współpracy, gdzie rewolucyjne projekty takie jak SCADpad® i partnerstwa z największych marek na świecie zdarzają się codziennie. Magister projektowania dla zrównoważonego rozwoju Dostępne na: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * DMGT 740 zrównoważonych praktyk w projektowaniu Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej Teorie Sust 704 stosowane w Zrównoważonego Rozwoju Sust 708 zasadami zrównoważonego Materiałów Sust 713 Interdyscyplinarne Studia I: Przywództwo Projekt Sust 748 Design for Sustainability MA Końcowego Projektu - Reżyseria fakultatywne † - Reżyseria fakultatywne † - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zakresie projektowania zrównoważonego rozwoju Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * Anth 701 Globalne Teoria kultury BIOL 700 Environmental Science and Sustainability DMGT 740 zrównoważonych praktyk w projektowaniu Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej SDES 739 biomimikra Metodologia Teorie Sust 704 stosowane w Zrównoważonego Rozwoju Sust 708 zasadami zrównoważonego Materiałów Sust 713 Interdyscyplinarne Studia I: Przywództwo Projekt Sust 743 Interdyscyplinarne Studia II: Pracownia Zrównoważonego Living Sust 779F Absolwent Pole Staż † Sust 779T... [-]

Magister W Reklamie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

W wyniku tego dynamicznego i kreatywnego podejścia, nasi uczniowie regularnie brać najwyższe nagrody w konkursach branżowych, a nasi absolwenci nadal opowiedzieć historie największych światowych marek. [+]

Mistrz sztuki reklamy Jako student Scad zyskasz doświadczenie w każdym aspekcie reklamy: copywriting, kierunek sztuki, produkcji i marketingu zintegrowanego cyfrowego marki. W wyniku tego dynamicznego i kreatywnego podejścia, nasi uczniowie regularnie brać najwyższe nagrody w konkursach branżowych, a nasi absolwenci nadal opowiedzieć historie największych światowych marek. Środowiska współpracy o sztuki i wzornictwa uczelni zapewnia idealne warunki do doskonalenia wysoko rozwinięte rzemiosło innowacyjnej reklamy. MA w reklamie Dostępne o: - Atlanta Rek 501 Reklama i Copywriting Essentials * Rek 502 scenografia i Typografia Essentials * Rek 503 Software i produkcyjne Essentials * Rek 705 Typografia dla reklamowe Projektantów Rek 709 Studio Reklamy I: Creative Strategies Strategie rek 715 Cyfrowa Produkcja dla reklamy Rek 719 Studio Reklamy II: Branding Solutions Rek Direction 729 sztuki Rek 731 Kreatywny Copywriting w reklamie Projekt rek 749 Reklama MA końcowa ITGM 715 Interactive Web Design - 700-poziom ARTH elekcyjny Razem studiów: 45 godzin * MSZ w reklamie Dostępne o: - Atlanta - Savannah Rek 501 Reklama i Copywriting Essentials * Rek 502 scenografia i Typografia Essentials * Rek 503 Software i produkcyjne Essentials * Rek 705 Typografia dla reklamowe Projektantów Rek 709 Studio Reklamy I: Creative Strategies Strategie rek 715 Cyfrowa Produkcja dla reklamy Rek 719 Studio Reklamy II: Branding Solutions Rek 725 Digital Media na reklamę Rek Direction 729 sztuki Rek 731 Kreatywny Copywriting w reklamie Rek 751 Reklama na media alternatywne Rek 779F Absolwent Pole Staż † Rek 779T Absolwent Nauczanie Staż † Rek 791 Reklama MSZ Thesis Rek 792 Reklama MSZ wizualna Thesis... [-]

Magister W Rzeźbie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste Savannah + 4 więcej

Dla SCAD studentów rzeźby, inspiracja nigdy nie jest daleko. Opanowanie rzemiosła w jednej z najlepszych studiach w amerykańskim szkolnictwie wyższym, zaprojektowany przez architekta Renzo Piano, a znajdujących się w sąsiedztwie High Museum of Art w Atlancie. Możesz partnera z wiodących marek i wielkich nazwisk, tworząc niezapomniany pracy w sferze publicznej, jak ostatnich dużych studentów grafika SCAD utworzonych dla Hyatt Atlanta Midtown. [+]

Kształt sztuki piękne w swojej twórczej kariery Dla SCAD studentów rzeźby, inspiracja nigdy nie jest daleko. Opanowanie rzemiosła w jednej z najlepszych studiach w amerykańskim szkolnictwie wyższym, zaprojektowany przez architekta Renzo Piano, a znajdujących się w sąsiedztwie High Museum of Art w Atlancie. Możesz partnera z wiodących marek i wielkich nazwisk, tworząc niezapomniany pracy w sferze publicznej, jak ostatnich dużych studentów grafika SCAD utworzonych dla Hyatt Atlanta Midtown. Że praca i bardziej został wyposażony w prestiżowych mediów, w tym CNN i Wired - a teraz czekają, aby zobaczyć, co można zrobić. MA w rzeźbie Dostępne na: - Atlancie ARTH 701 Sztuki Współczesnej Procesy SCPT 704 Rzeźbiarski Studio SCPT 713 Sculpture Studio I: Wpływy i źródła SCPT 717 Sculpture Studio: Koncepcja i zawartość SCPT 723 Sculpture Studio II: Badania i dyskurs SCPT 743 Sculpture Studio III: Produkcja i krytyka SCPT 749 Rzeźba MA ostateczny projekt SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin MSZ w rzeźbie Dostępne na: - Atlancie ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka CLC 580 Współpraca * Procesy SCPT 704 Rzeźbiarski Studio SCPT 713 Sculpture Studio I: Wpływy i źródła SCPT 717 Sculpture Studio: Koncepcja i zawartość SCPT 723 Sculpture Studio II: Badania i dyskurs SCPT 743 Sculpture Studio III: Produkcja i krytyka SCPT 773 Sculpture Studio IV: Definiowanie własnego stylu SCPT 775 Sculpture Studio V: Rozwój Praca i wystawa SCPT 779F Absolwent Pole Staż † SCPT 779T Absolwent Nauczanie Staż † SCPT 779F Absolwent Pole... [-]

Magister Wzornictwa Przemysłowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Projektanci przemysłowi kształtują nasz świat, od gier i gadżetów, do rowerów i łodzi, do krzesełka i kaski. Jako student Scad, otrzymasz praktyczne doświadczenie przynosząc swoje pomysły do ​​rzeczywistości, niosący na naszej wielkiej tradycji rozwój światowej klasy projektantów. [+]

Usprawnienie świat przez wzornictwa przemysłowego Projektanci przemysłowi kształtują nasz świat, od gier i gadżetów, do rowerów i łodzi, do krzesełka i kaski. Jako student Scad, otrzymasz praktyczne doświadczenie przynosząc swoje pomysły do ​​rzeczywistości, niosący na naszej wielkiej tradycji rozwój światowej klasy projektantów. W ostatnich latach nasi uczniowie pracowali z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - w tym Coca-Cola, Hewlett-Packard, AT & T, Dell, Mattel, Microsoft, Reebok i Fisher-Price - wynaleźć praktycznych rozwiązań rzeczywistych problemów. Rezultat? Wybitni portfele, które pomagają nasi absolwenci podejmują profesjonalnego świata przez burzę. Magister wzornictwa przemysłowego Dostępne na: - Savannah IDUS 501 Projektowanie w kontekście * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej IDUS 713 Studio Wzornictwa Przemysłowego I: Discovery projektować rozwiązania IDUS 718 Studio Wzornictwa Przemysłowego II: Realizacja rozwiązania projektowego IDUS 733 Przedsiębiorczość dla Projektantów IDUS 748 Industrial Design MA ostateczny projekt SDES 704 Teoria Applied in Design - 500- do 700 poziomu planowym † Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ we wzornictwie przemysłowym Dostępne na: - Savannah IDUS 501 Projektowanie w kontekście * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza DMGT 732 Ułatwianie twórczego myślenia Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej IDUS 713 Studio Wzornictwa Przemysłowego I: Discovery projektować rozwiązania IDUS 718 Studio Wzornictwa Przemysłowego II: Realizacja rozwiązania projektowego... [-]

Magister Włókien

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

SCAD włókna Dział jest największą tego typu w Stanach Zjednoczonych, z kompleksowym programem nauczania i wielkich, inspirujących obiektów zaopatrzony w top-of-the-line narzędzi i zasobów. Jako student Scad, możesz dołączyć do grona elitarnych włókien uczniów, którzy regularnie wygrać główne nagrody w konkursach zawodowych i stypendiów. [+]

Łącząc kreatywność i sukces SCAD włókna Dział jest największą tego typu w Stanach Zjednoczonych, z kompleksowym programem nauczania i wielkich, inspirujących obiektów zaopatrzony w top-of-the-line narzędzi i zasobów. Jako student Scad, możesz dołączyć do grona elitarnych włókien uczniów, którzy regularnie wygrać główne nagrody w konkursach zawodowych i stypendiów. Podążaj śladami naszych udanych włókien absolwentów, którzy wyjechali do pracy za lądowych niesamowitych wiodących firm takich jak Anthropologie, Urban Outfitters, Martha Stewart Living, Diane von Furstenberg, Lilly Pulitzer, Macy i więcej. Magister włókien Dostępne o: - Savannah FIBR 502 Istotność i znaczenie włókien * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * ARTH 701 Sztuki Współczesnej FIBR 704 Powierzchnie i konstrukcje FIBR 707 Historia Tkanina jako źródło FIBR 716 Fiber i Fabric Eksploracja FIBR 724 Surface Studio Cyfrowe Projekt I: Od koncepcji do prezentacji Client † FIBR 728 Materiały i Procesy strukturalne † FIBR Zagadnienia Studio 745 Włókien I: Badania i Rozwój FIBR 748 praktyk zawodowych w Włókien FIBR 749 Włókna MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ we włóknach Dostępne o: - Savannah FIBR 502 Istotność i znaczenie włókien * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka FIBR 704 Powierzchnie i konstrukcje FIBR 707 Historia Tkanina jako źródło FIBR 716 Fiber i Fabric Eksploracja FIBR 738 Współczesna teoria włókien FIBR Zagadnienia Studio 745 Włókien I: Badania i Rozwój FIBR 748 praktyk zawodowych w Włókien... [-]

Master In Design Management

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Jako student tutaj, można włączyć swoją pasję do projektowania w istotnym atutem zawodowej, połączenie sił z najważniejszych marek w projektach współpracy i lądowania pożądane staże w organizacjach postępowych głodnych dla swoich pomysłów. [+]

Wprowadzanie innowacji projektowych do największych światowych marek SCAD jest domem dla solidnego programu zarządzania projekt, który jest uznawany w całej branży do produkcji wybitnych absolwentów gotowych do programu Excel w świecie zawodowym, jak zwolenników innowacji projektowych i twórczego rozwiązywania problemów. Jako student tutaj, można włączyć swoją pasję do projektowania w istotnym atutem zawodowej, połączenie sił z najważniejszych marek w projektach współpracy i lądowania pożądane staże w organizacjach postępowych głodnych dla swoich pomysłów. Magister zarządzania projektowego Dostępne o: - Savannah - eLearning SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza DMGT 702 Historia i interpretacja Innowacji DMGT 706 Idea Wizualizacja DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 732 Ułatwianie twórczego myślenia DMGT 748 Design Management MA ostateczny projekt Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej SDES 704 Teoria Applied in Design - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zarządzaniu designem Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza DMGT 702 Historia i interpretacja Innowacji DMGT 706 Idea Wizualizacja DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 732 Ułatwianie twórczego myślenia DMGT 740 zrównoważonych praktyk w projektowaniu DMGT 747 Współpraca na odległość DMGT 750 Collaborative Kultura w organizacji projektujących DMGT 757 MSZ Teza Research, Discovery, Insight DMGT 779F Absolwent Pole Staż †... [-]

Mistrzem W Ilustracji

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Program Ilustracja Scad w kształci studentów do tworzenia rysunków fine-art, przynosząc pomysły, charaktery i osobowości do życia za pomocą technik cyfrowych, zarówno tradycyjne, jak i. Jako student tutaj dowiesz się, do pracy w środowisku zawodowym poprzez program zorganizowany jak studio pracy. Będziesz rozwijać własny styl i technikę, naukę, aby wyrazić swój własny, unikalny wizję podczas tworzenia dobrze zaokrąglone spojrzenie na projektowanie. [+]

Rysunek przyszłość poprzez ilustracji Program Ilustracja Scad w kształci studentów do tworzenia rysunków fine-art, przynosząc pomysły, charaktery i osobowości do życia za pomocą technik cyfrowych, zarówno tradycyjne, jak i. Jako student tutaj dowiesz się, do pracy w środowisku zawodowym poprzez program zorganizowany jak studio pracy. Będziesz rozwijać własny styl i technikę, naukę, aby wyrazić swój własny, unikalny wizję podczas tworzenia dobrze zaokrąglone spojrzenie na projektowanie. MA w ilustracji Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Illu 503 Ilustracja Strategie * Illu 504 Strategie Rysunek na ilustracji * Illu 505 Wpływy na rysunku * ARTH 701 Sztuki Współczesnej Illu 701 Media i Techniki Illu 714 Rysunek dla Ilustratorów Illu 727 Ilustracja Pojęcia i Skład Illu 730 cyfrowe Rozwiązania Ilustracja Illu 735 Ilustracja Rynki Illu 742 Directed Projekty w ilustracji Illu 749 Ilustracja MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w ilustracji Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Illu 503 Ilustracja Strategie * Illu 504 Strategie Rysunek na ilustracji * Illu 505 Wpływy na rysunku * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka Illu 701 Media i Techniki Illu 714 Rysunek dla Ilustratorów Zaawansowane techniki illu 721 Studio Illu 727 Ilustracja Pojęcia i Skład Illu 730 cyfrowe Rozwiązania Ilustracja Illu 735 Ilustracja Rynki Illu 742 Directed Projekty w ilustracji Illu 764 Ilustracja do Publikacji Illu 774 Praktyki zawodowe w ilustracji Illu 779F Absolwent Pole Staż † Illu 779T Absolwent Nauczanie Staż † Illu 779F Absolwent Pole Staż ‡ Illu 779T... [-]

Mistrzem W Interaktywnej Projektowania I Tworzenia Gier

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Hongkong Sham Shui Po Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad bierzemy gry poważnie. Nasza interaktywna projektowanie i rozwój gry Program zdobył główną nagrodę w Konkursie E3 Game College od dwóch lat pracuje razem z otrzymywania pochwał od Princeton Review i Animacji Kariera Review. [+]

To nie jest tylko gra - to jest kariera w Scad bierzemy gry poważnie. Nasza interaktywna projektowanie i rozwój gry Program zdobył główną nagrodę w Konkursie E3 Game College od dwóch lat pracuje razem z otrzymywania pochwał od Princeton Review i Animacji Kariera Review. Z udziału w konferencji do możliwości zawodowych współpracujących z gigantów branży, nasi studenci mają szansę, aby wykorzystać ich pasję do interaktywnego projektowania. Służymy top-of-the-line narzędzi, wybitne wykładowców i zaawansowanych programów nauczania, czego potrzeba - wystarczy przynieść A-gry. Magister interaktywnego projektowania i tworzenia gier Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning ITGM 502 Gra konstrukcyjne Perspektywy * ITGM 503 konstrukcyjne Metody Interaktywność * ITGM 505 gier Sztuka Metody * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † ITGM 705 Interactive Projektowanie i multimedialny ITGM 706 Game Design Dokumentacja ‡ ITGM 709 Visual Interface oraz Information Design ‡ ITGM 710 znaków Development§ ITGM 715 Interactive Web Design§ ITGM 719 skryptów interaktywny # ITGM 721 Środowiska do gier # ITGM 723 Human-centered design Interaktywna ITGM 748 Projektowanie i interaktywne gry Rozwój MA ostateczny projekt - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny Razem studiów: 45 godzin * MSZ w interaktywnej grze projektowania i rozwoju Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning ITGM 502 Gra konstrukcyjne Perspektywy * ITGM 503 konstrukcyjne Metody Interaktywność * ITGM 505 gier Sztuka Metody * ARTH 701 Sztuki... [-]

Mistrzem W Malarstwie

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad, można włączyć swoją pasję do malowania do satysfakcjonującej kariery zawodowej w sztuki i nowych mediów. Nasi studenci i absolwenci są wystawiane na światowej sławy muzeów - od Muzeum Guggenheima w Muzeum Sztuki Nowoczesnej do Smithsonian - i dzielić się swoją pracę w najbardziej prestiżowych targach sztuki, w tym Międzynarodowych Targów Sztuki w Hongkongu i Art Basel Miami Beach. [+]

Farby poza liniami Na Scad, można włączyć swoją pasję do malowania do satysfakcjonującej kariery zawodowej w sztuki i nowych mediów. Nasi studenci i absolwenci są wystawiane na światowej sławy muzeów - od Muzeum Guggenheima w Muzeum Sztuki Nowoczesnej do Smithsonian - i dzielić się swoją pracę w najbardziej prestiżowych targach sztuki, w tym Międzynarodowych Targów Sztuki w Hongkongu i Art Basel Miami Beach. Przez cały czas w Scad, będziesz obsługiwany przez wybitnych wykładowców, inspirujących obiektów i corocznych imprez, które umieścić Scad w sercu dzieł sztuki świata ... tam, gdzie twoje miejsce. MA w malarstwie Dostępne na: - Atlanta - Savannah DRAW 502 Metody Drawing Studio * PNTG 502 Metody Malarstwo i Form * PNTG 503 Estetyka Malarstwo i Praca * ARTH 701 Sztuki Współczesnej DRAW 708 Graduate Rysowanie PNTG 704 Formalne aspekty Malarstwa PNTG 728 Studio I: myśli samobójcze PNTG 738 Studio II: Teoria w praktyce PNTG 749 Malarstwo MA ostateczny projekt SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna SFIN 745 dzieł sztuki MA Autopromocja - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w malarstwie Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning DRAW 502 Metody Drawing Studio * PNTG 502 Metody Malarstwo i Form * PNTG 503 Estetyka Malarstwo i Praca * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka † ARTH 703 Nowoczesna i Współczesna Teoria Krytyczna † DRAW 708 Graduate Rysowanie PNTG 704 Formalne aspekty Malarstwa PNTG 728 Studio I: myśli samobójcze PNTG 738 Studio II: Teoria w praktyce PNTG 758 Studio... [-]

Mistrzem W Projektowaniu Mebli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Program projektowanie mebli SCAD jest uziemiony w kontekście sztuki i wytrzymałej konstrukcji uczelni, gdzie studenci stworzyć meble, które są przemyślane, ergonomiczne, piękne i trwałe. [+]

Przedstawić swoją przyszłość na sukces Program projektowanie mebli SCAD jest uziemiony w kontekście sztuki i wytrzymałej konstrukcji uczelni, gdzie studenci stworzyć meble, które są przemyślane, ergonomiczne, piękne i trwałe. Współpraca z rówieśnikami w pokrewnych dziedzinach twórczych prowadzić do przełomowych projektów, takich jak SCADpad®, gdzie studenci projektowania mebli SCAD innowacyjnej meble rozwiązań mikro-mieszkaniowych, które były zarówno funkcjonalne, jak i zapierające dech w piersiach. Możliwości po prostu jak te czekają na uniwersytecie dla kreatywnych kariery. Magister projektowania mebli Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * FURN 708 3-D komputerowego wspomagania projektowania mebli FURN 715 Metody Wykonanie mebli FURN 732 Ewolucja Meblarstwa FURN 738 Meble Studio: projektowanie i implementacja FURN 748 Meble Studio: Proces i Prototype FURN 749 projektowanie mebli MA ostateczny projekt - 700-poziom ARLH lub ARTH elekcyjny - Reżyseria fakultatywne † - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w projektowaniu mebli Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * FURN 708 3-D komputerowego wspomagania projektowania mebli FURN 710 Zagadnienia Meblarstwa FURN 715 Metody Wykonanie mebli FURN 732 Ewolucja Meblarstwa FURN 738 Meble Studio: projektowanie i implementacja FURN 742 Reżyseria Badania w Meblarstwa FURN 748 Meble Studio: Proces i Prototype FURN 754 Reżyseria Studia I: Badania Thesis, Zastosowanie i budowa FURN 764 Reżyseria Studia II: Praca Rozwój, realizacji i wystawa FURN 770 Profesjonalne Portfolio:... [-]

MSZ W Dramatycznej Formie Pisemnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad studenci dramatycznej piśmie opanować niuanse języka, jak przygotować niezapomniane historie dla teatru, filmu, telewizji, animacji funkcji i więcej. Nasza pozycja jako premier uczelni sztuki i designu oznacza, że ​​będziesz korzystać z synergii towarowym SCAD pomiędzy utalentowanych rówieśników w każdej twórczej arenie. [+]

Zobacz swoje słowa w ruchu Na Scad studenci dramatycznej piśmie opanować niuanse języka, jak przygotować niezapomniane historie dla teatru, filmu, telewizji, animacji funkcji i więcej. Nasza pozycja jako premier uczelni sztuki i designu oznacza, że ​​będziesz korzystać z synergii towarowym SCAD pomiędzy utalentowanych rówieśników w każdej twórczej arenie. Zobacz swoją pracę do życia poprzez współpracę z reżyserów, aktorów, projektantów i techników, a dowiesz się z gigantów branży, którzy co roku odwiedzają Scad i oferują osobiste opinię na temat swojej pracy. MSZ w dramatycznej formie pisemnej Dostępne o: - Savannah ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka DWRI 708 Formularze w dramaturgii * DWRI 728 Script Analiza * DWRI 738 dramaturgii: Elementy oraz wykonywania DWRI 740 dramatopisarzy, aktorów i reżyserów Lab DWRI 775 Dramaturgia DWRI 779F Absolwent Pole Staż † DWRI 779T Absolwent Nauczanie Staż † DWRI 790 Dramatic Writing MSZ Thesis FILM 704 Produkcja dla Filmu i Telewizji FILM 706 Crafting Short Scenariusz FILM 707 Screenwriting FILM 708 Projektowanie Shots FILM 762 Pisanie dla Telewizji FILM 763 skryptów scenariusz odcinka serialu komediowego ‡ FILM 769 Telewizja Pilot ‡ - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w dramatycznej formie pisemnej Zostań scenarzysta. Zostań dramaturg. Zostań edytor skryptów. Jak nauczyć się pisać na scenie, dla filmu i telewizji, będzie współpracować z uczniami w naszych Performing Arts, Filmu i Telewizji, animacji i programów sztuki Sequential rozwijać zróżnicowany zestaw umiejętności, które pozwoli Ci bardziej... [-]

MSZ W Dziedzinie Sztuki Scenicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Czy Twoim marzeniem jest, aby na scenie lub w filmie, jako głos ukochanego animowana postać lub twarz niezapomniane reklamy, można dotrzeć do globalnej publiczności na Scad. Nasi studenci otrzymują skoncentrowane instrukcje i niezliczone możliwości krok w świetle reflektorów. [+]

Pień kariery w centrum uwagi Czy Twoim marzeniem jest, aby na scenie lub w filmie, jako głos ukochanego animowana postać lub twarz niezapomniane reklamy, można dotrzeć do globalnej publiczności na Scad. Nasi studenci otrzymują skoncentrowane instrukcje i niezliczone możliwości krok w świetle reflektorów. Będziesz przepychać łokciami z największych aktorów naszych czasów na Festiwalu Filmowym w Savannah i nauka pod profesorów, którzy sami są nagradzane wykonawcy, scenarzyści i reżyserzy - wszystko, ponieważ w Scad, Twoją pasją zajmuje centralne. MSZ w dziedzinie sztuki scenicznej Dostępne na: - Savannah PERF 701 Absolwent Improwizacja Technika Kino i teatr PERF 705 Sztuki Walki na Kino i teatr PERF 708 Technika wokalna ekranu, sceny i voice-over PERF 711 Współczesny Teatr w kontekście PERF 718 Zaawansowane głosu i mowy na żywo i zapisanych nośników informacji PERF 721 Wydajność Style: klasyczne i okres Teksty PERF 731 Wydajność Style: Realizm PERF 735 W Wydajność aparatu Techniki PERF 741 Wydajność Style: Współczesna Aktorstwo PERF 745 na aparacie Style Aktorstwo PERF 755 Techniki w aparacie Audition PERF 770 Branding, Self-marketing dla Wykonawcy PERF 775 Style w aparacie Comedy PERF 777 Aplikacje w wydajności PERF 790 Performing Arts MSZ Thesis - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w dziedzinie sztuki scenicznej Zostań aktorem. Zostań kierownik obsady. Zostań reżyserem. Licencjackich i magisterskich studenci mają okazję wystąpić w gablotach w Atlancie, Los Angeles i Nowym Jorku, z udziałem agentów, rzucając reżyserów i producentów. W ostatnich latach studenci Scad wygrał stypendium Irene... [-]

MSZ W Formie Pisemnej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad, dowiesz się, jak skutecznie komunikować się jak zbadać każdą drogę zawodu pisania poprzez kompleksowy i nowoczesny program nauczania. Nasze zajęcia mają na celu przygotować się do sukcesu jako kwitnącej pisarza w każdym gatunku i wszelkie sfery zawodowej. Studenci często kończą stopniu z kredytów publikacji do ich nazw. [+]

Wielowymiarowy sztuka pisania Na Scad, dowiesz się, jak skutecznie komunikować się jak zbadać każdą drogę zawodu pisania poprzez kompleksowy i nowoczesny program nauczania. Nasze zajęcia mają na celu przygotować się do sukcesu jako kwitnącej pisarza w każdym gatunku i wszelkie sfery zawodowej. Studenci często kończą stopniu z kredytów publikacji do ich nazw. Dzięki wyjątkowo wysokiej stopy zatrudnienia w branży, program pisania SCAD wysyła studentów do dynamicznym świecie publikacji w pełni przygotowany do rozkwitu. MSZ w formie pisemnej Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka ENGL 733 historii retoryki Pismo 703 Pisanie dla komunikacji cyfrowej Pismo 713 Oparte na faktach I: Analiza Creative Literatura faktu Pismo 723 Oparte na faktach II: Opanowanie Style, Voice i Temat Pismo 725 Przekonujące Pisanie Pismo 743 Profesjonalne pisanie do zastosowań biznesowych Pismo 753 Freelance Pisanie do publikacji Pismo 763 Wydawnictwa Proces Pismo 773 Publiczne / Media Relations Pisanie i strategia Pismo 779F Absolwent Pole Staż * Pismo 779T Absolwent Nauczanie Staż * Pismo 779F Absolwent Pole Staż † Pismo 779T Absolwent Nauczanie Staż † Pismo 790 Pisanie MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w piśmie Zostań copywriter. Zostań pisarzem. Zostań redaktorem. Jest więcej możliwości zawodowych dla pisarzy, niż kiedykolwiek wcześniej, a nowe media i wyloty dla słowa pisanego są coraz rozwija. Scad absolwenci pisania został zatrudniony do napisania dla magazynu Vanity Fair, czasu, Atlantic... [-]

MSZ W Grafice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste Savannah + 4 więcej

Na Scad można ubrudzić sobie ręce i zagrać na przecięciu sztuki i techniki projektowania. Grafika jest dyscypliną 21st wieku, który łączy historyczne i współczesne teorie, więc dajemy Ci wyłączny dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do opanowania wszelkich stosowania art. [+]

Sztuka grafiki Na Scad można ubrudzić sobie ręce i zagrać na przecięciu sztuki i techniki projektowania. Grafika jest dyscypliną 21st wieku, który łączy historyczne i współczesne teorie, więc dajemy Ci wyłączny dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do opanowania wszelkich stosowania art. Od fotograwiury, do fotolitografii, aby fotopolimeru, możesz zrobić to w zaawansowanych studiach grafiki zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Ucz się od wybitnych wykładowców, wybitnych rzemieślników gości i doświadczenia w świecie rzeczywistym z przyszłymi pracodawcami ... następnie przemysł przez burzę. MSZ w grafice Dostępne na: - Atlancie ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka PRMK 704 Techniczne Podejścia w Grafiki PRMK 713 Studio I: Imagery i Praca PRMK 716 Studio II: Personal Vision PRMK 722 cyfrowe i aplikacje fotograficzne w Grafiki PRMK 740 Single Edition Portfolio PRMK 745 Procesy alternatywne Grafiki PRMK 764 Absolwent Seminarium Grafiki PRMK 779F Absolwent Pole Staż * PRMK 779T Absolwent Nauczanie Staż * PRMK 779F Absolwent Pole Staż † PRMK 779T Absolwent Nauczanie Staż † PRMK 790 Printmaking MSZ Thesis SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna SFIN 770 dzieł sztuki MSZ Autopromocja - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Praca w grafice Graficy, jako artystów 21 wieku, mają szerokie możliwości przyczynić się do wielu zawodów związanych z dyscypliną. Projekt graficzny, włókna, malarstwo, fotografia, film i więcej są ściśle związane z tą tradycją. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Archiwista Edytor zdjęć Studio Artysta Kurator Administrator community... [-]

MSZ W Historii Architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

SCAD jest jednym z zaledwie dwóch amerykańskich uniwersytetów do zaoferowania licencjat z historii architektury i nasz flagowy miejsce wśród jednego z najlepiej zachowanych krajobrazów miejskich w kraju sprawia, że ​​Savannah prime ustawienie do zwiedzania tego rzemiosła. [+]

Odkryć ludzkiego doświadczenia poprzez historii architektury SCAD jest jednym z zaledwie dwóch amerykańskich uniwersytetów do zaoferowania licencjat z historii architektury i nasz flagowy miejsce wśród jednego z najlepiej zachowanych krajobrazów miejskich w kraju sprawia, że ​​Savannah prime ustawienie do zwiedzania tego rzemiosła. Skorzystaj z programu nauczania, który obejmuje wszystkie najważniejsze okresy historyczne w tradycji Zachodu i globalnych, możliwość wyjazdu za granicę, aby doskonale zachowanego średniowiecznego miasteczka i pożądanych staże i zasoby na wyciągnięcie ręki. Zdecydowana świat historii architektury czeka. MSZ w historii architektury Dostępne o: - Savannah ARLH 700 Metody badawcze w historii architektury ARLH 705 architektoniczne Historia Metodologia i historiografia ARLH 770 Dokumentowanie i Interpretowanie środowiska zbudowanego ARLH 779F Absolwent Pole Staż * ARLH 779T Absolwent Nauczanie Staż * ARLH 779F Absolwent Pole Staż † ARLH 779T Absolwent Nauczanie Staż † ARLH 787 Reżyseria Badania w historii architektury ARLH 790 architektoniczne Historia MSZ Thesis CLC 580 Współpraca - 700-poziom ARLH do wyboru: Analiza amerykańskiego półkuli - 700 poziomu ARLH planowym: Analizując nowoczesności - 700 poziomu ARLH planowym: Ocena wstępnie Współczesne tradycje - 700-poziom ARLH do wyboru: Badanie nie-zachodniego świata - 700- Seminarium poziom ARLH - 700-poziom ARLH elekcyjny ‡ - ARLH 700 poziomu lub ARTH elekcyjny - 700-poziom Szkoła budowlane Pięknych fakultatywnych - 500- do 700-poziom dywersyfikacji elekcyjny - 500- do 700-poziom Studio do wyboru - na 500 do 700 -level studio elekcyjny Całkowity przebieg pracy: 90 godzin Kariera w historii architektury Zostań konsultantem dziedzictwo. Zostań krytyk architektury. Zostań koordynator zasobów kulturowych. Historycy architektury prowadzić badania i oceny, które... [-]

MSZ W Projektowaniu Usług

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Projektanci usług zmieniają świat, przynosząc innowacje i ludzkie podejście skoncentrowane do opieki zdrowotnej, transportu, edukacji i handlu detalicznego. SCAD był pierwszy uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, aby oferować zarówno BFA i stopni MFA w tej dziedzinie rosnące, a możesz dołączyć dziedzictwo innowacji, które rozwija się tutaj. [+]

Przyszłość reimagined poprzez projektowanie usług Projektanci usług zmieniają świat, przynosząc innowacje i ludzkie podejście skoncentrowane do opieki zdrowotnej, transportu, edukacji i handlu detalicznego. SCAD był pierwszy uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, aby oferować zarówno BFA i stopni MFA w tej dziedzinie rosnące, a możesz dołączyć dziedzictwo innowacji, które rozwija się tutaj. Po pierwsze, skorzystać z małych grupach z wykładowców, którzy są również praktykujących specjalistów, możliwości pracy z wiodących organizacji i współpracy z kreatywnymi rówieśników - to stworzenie rozwiązań projektowych jutra. MSZ w projektowaniu usług Dostępne na: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * Anth 701 Globalne Teoria kultury DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 783 konstrukcyjne Futures: Trendy, Foresight i Intuicja IACT 701 Teoria Interaction Projektowania IACT 731 Architektura informacji dla projektantów Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej Serv 711 Service Design: Principles and Practice Serv 722 Krytyczne Metody prototypowania usług i doświadczeń Serv 724 user-centered design dla Usług Serv 728 pokoi Design Studio I: Tworzenie usług, produktów, interfejsów i doświadczeń Serv 753 Service, Innowacji i Przedsiębiorczości Serv 769 pokoi Design Studio II: Podejścia opartego na wycieczkowe usługi projektowania Serv 779F Absolwent Pole Staż † Serv 779T Absolwent Nauczanie Staż † Serv 790 pokoi Design MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w projektowaniu usług Zostań projektantem multimedialnych. Zostań... [-]

MSZ W Tematyce Projektu Rozrywki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Realizować swoją karierę jako projektant tematyce rozrywkowej na pierwszy i jedyny uniwersytet zaoferować dyplom MFA w tym wielomiliardowe międzynarodowego biznesu. Wykorzystujemy twórczą kulturę, aby dać Ci dostęp do powiązanych programów i pracy z profesjonalnymi partnerami na innowacyjnych koncepcji. [+]

Tworzenie niezapomniane doświadczenia z motywem rozrywki Realizować swoją karierę jako projektant tematyce rozrywkowej na pierwszy i jedyny uniwersytet zaoferować dyplom MFA w tym wielomiliardowe międzynarodowego biznesu. Wykorzystujemy twórczą kulturę, aby dać Ci dostęp do powiązanych programów i pracy z profesjonalnymi partnerami na innowacyjnych koncepcji. Nasi wykładowcy są zaprojektowane doświadczeń dla Walt Disney Parks and Resorts, Parks and Resorts uniwersalne i Walt Disney Imagineering - teraz twoja kolej, aby doprowadzić sferę zawodową jako twórczy myśliciel, gawędziarz, projektanta i producenta. MSZ w tematyce projektu rozrywki Dostępne na: - Savannah ARCH 714 Zaawansowane projektowanie i parametryczne modelowanie Generatywna Strategie Sztuki budowlane * ARTH 757 Media Art CLC 580 Współpraca † ELDS 704 Electronic Design * Wizualizacja projektu 503 Inds, Komunikacja i Dokumentacja PROD 750 Cyfrowy wizualizacji scenografię PROD 770 praktyk zawodowych w scenografię Przemysł THED 720 Tematyczne Rozrywka THED 730 Concept Design Studio THED 735 Komponent Design Studio THED 765 Design for Tematyczne Entertainment THED 775 tematyczne Środowiska i atrakcje: Opracowanie projektu THED 777 Collaborative Design Studio THED 790 Tematyczne Rozrywka Projektowanie MSZ Thesis - 700-poziom ANIM, ARCH, DWRI, FILM, IDUS, inds, ITGM, Môme, PERF, PROD, SERV, SFDM, SNDS lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom anim, łuk, DWRI, film, osób przyjmujących narkotyki dożylnie, inds, ITGM , Môme, PERF, PROD, SERV, SFDM, SNDS lub VSFX elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita toku studia: 90 godzin Kariera w tematyce rozrywki Zostań artysta plastyk rozwoju. Zostań projektantem zoo. Zostań... [-]

MA

Magister Studiów Kinowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad, studenci przygotowują dla solidnych kariery krytyków, recenzentów, dziennikarzy, artystów, przedsiębiorców i liderów poprzez program poświęcony świecie studiów kinematograficznych. Wkrocz do pracy dyplomowej, która wygląda na wielki obraz filmu, z unikalną zdolność do współpracy w całej pokrewnych wydziałów i rozwijać szeroką, rynkowe podejście. [+]

Zgłoś swoje miejsce w krajobrazie kinie Na Scad, studenci przygotowują dla solidnych kariery krytyków, recenzentów, dziennikarzy, artystów, przedsiębiorców i liderów poprzez program poświęcony świecie studiów kinematograficznych. Wkrocz do pracy dyplomowej, która wygląda na wielki obraz filmu, z unikalną zdolność do współpracy w całej pokrewnych wydziałów i rozwijać szeroką, rynkowe podejście. Jesteśmy jedyną uczelnią w USA oferuje zarówno tytuł magistra sztuk pięknych w filmie i telewizji i kina magistra studiów dla studentów, którzy chcą zbadać film do jej największych głębokościach. Magister studiów kinowych Dostępne o: - Savannah Cine 703 Metodologia badań w badaniach Cinema CINE 705 Kino w kontekście: od terenów targowych do francuskiej Nowej Fali CINE 715 Historia kina amerykańskiego I: Przemysł, Estetyka i Kultura CINE 725 Świat Kino: ponadnarodowe Perspektywy Cine 737 Absolwent Seminarium Studiów Cinema CINE 740 Historia kina amerykańskiego II: Sztuka, Indii i Auteurs w Erze konglomeratów medialnych CINE 747 Zagadnienia teorii kina CINE 788 Kino Badania MA Thesis - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin Kariera w badaniach kina Zostań krytykiem filmowym. Zostań archiwista filmu. Zostań dystrybutorem rozrywki. Poprzez studia kina, studenci zdobywają doświadczenie w tradycji kina i teorii narracji i obrazu decyzji. To przygotowuje ich do szerokiej gamy kariery i przedsięwzięć artystycznych. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Krytyk filmowy Film i telewizja pisarz Film Festiwal programista Administrator Arts Pedagog Archiwista Film Publicysta Rozrywka marketingu Konserwator I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Turner Broadcasting System, Inc. Marlborough College Nuray Zdjęcia Savannah Film Festival Jawor Zdjęcia Air Got To It Lucas... [-]

Magister Sztuki Projektowania Biznesu I Przywództwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 5 więcej

Nowy zbieżność zachodzi między twórczą kuli i świata biznesu. Konstrukcja sztuki i biznesu SCAD Leadership Program przewiduje rosnące zapotrzebowanie na nowego pokolenia przywódców, którzy Bezpiecznik oryginalnych spostrzeżeń z wizją strategiczną do rozwoju firm kwitnącej, pionierskie i innowacyjne organizacjom non profit, organizacji artystycznych i kulturowych. [+]

Zjednoczyć sztuki i kultury z biznesem Nowy zbieżność zachodzi między twórczą kuli i świata biznesu. Konstrukcja sztuki i biznesu SCAD Leadership Program przewiduje rosnące zapotrzebowanie na nowego pokolenia przywódców, którzy Bezpiecznik oryginalnych spostrzeżeń z wizją strategiczną do rozwoju firm kwitnącej, pionierskie i innowacyjne organizacjom non profit, organizacji artystycznych i kulturowych. Podstawowe kursy w ramach programu i ustalenia gospodarki kreatywnej w kontekście podkreślić, myślenia strategicznego przywództwa i zarządzania. Współpraca uczelni z wiodących przedsiębiorstw kreatywnych naraża studentów do świata rzeczywistego kultury biznesu i wyzwań. Magister sztuki projektowania biznesu i przywództwa Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning BDAL 701 Zasady Sztuki Projektowania i Biznesu Przywództwo BDAL 709 firm Złożoność sektorów kreatywnych BDAL 739 finansowania Sztuki i Inicjatyw Kulturalnych * BDAL 745 Marketing Sztuki i Inicjatyw Kulturalnych † BDAL 746 Arts przywództwa staż ‡ § BDAL 749 Business Design Leadership MA i Sztuki Finał Project§ SPRAWY 715 podejmowania strategicznych decyzji dla Przedsiębiorczości sukces SPRAWY 739 Finansowanie Sztuki i Projektowania Ventures * SPRAWY 745 Marketing Sztuki i Projektowania Ventures † SPRAWY 746 Przedsiębiorczość Praktyka ‡ Pismo 743 Profesjonalne pisanie do zastosowań biznesowych - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin Praca w branży designu i sztuki przywództwa Zostań dyrektorem muzeum. Zostań publicznego wykonawczy relacje. Zostań administratorem sztuki. Jako biznesu i przemysłu polegania na myślenie twórcze i innowacyjne wzrasta rozwiązywanie problemów, więc nie swoje możliwości do satysfakcjonującej i udanej kariery. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Dyrektor Muzeum Administrator Arts Public relations wykonawczej Projektant Biznes Dyrektor kreatywny Festiwal / reżyser teatralny Kreatywny przedsiębiorca... [-]

MA W Historii Sztuki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francja Lacoste + 4 więcej

Jako student historii sztuki na Scad, będzie usytuowany pomiędzy kompleksowego krajobrazu akademickiej sztuki i designu, z dostępem do zapierających dech w piersiach SCAD Museum of Art i innych ogromnych zasobów. [+]

Zostań biegle w języku sztuki Jako student historii sztuki na Scad, będzie usytuowany pomiędzy kompleksowego krajobrazu akademickiej sztuki i designu, z dostępem do zapierających dech w piersiach SCAD Museum of Art i innych ogromnych zasobów. Mamy największy w wydziale Historii Sztuki amerykańskiego szkolnictwa wyższego, a studenci są prowadzone przez mistrzów tej dyscypliny. Możesz również skorzystać z widocznym sympozjów Scad w tej sprawie, i odwiedzenie krytyków sztuki i historyków chętnie dzielą ich rzemiosła z liderami historii sztuki jutra. Magister historii sztuki Dostępne o: - Savannah ARTH 700 Historiografia Historii Sztuki ARTH 703 Nowoczesna i Współczesna Teoria Krytyczna ARTH 788 Historia sztuki MA Thesis - 700-level ARLH lub ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARLH lub ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARTH fakultatywne * - Reżyseria elekcyjny † Razem studiów: 45 godzin Kariera w historii sztuki Zostań krytykiem sztuki. Zostań konserwator. Zostań rzeczoznawca sztuki. Historycy sztuki patrzenia na świat przez pryzmat twórczej ekspresji i starać się zachować sztukę jako źródło dla zrozumienia świata i jego kultury. Wizualnej wrażliwości, wiedzy o historii, szkolenie w zakresie metod badawczych i umiejętności pisania są opracowywane przez studiowanie historii sztuki. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Konserwator architektoniczne Art rzeczoznawca Projektant eksponat Krytyk sztuki Administrator Arts Dyrektor wykonawczy organizacji sztuk Konserwator Historyczne sztuki przełożony Miejsce historyczne przełożony I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Smithsonian Institution Referaty sztuki National Portrait Gallery Galeria Sztuki w lewo Banku Corcoran Gallery of Art Mildred Huie Muzeum Rowman & Littlefield Scarecrow... [-]

Filmy

Welcome to SCAD