SCAD - The Savannah College of Art and Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Oferując więcej programów studiów i specjalności niż inne sztuki i wzornictwa uczelni, SCAD jest wyjątkowe kwalifikacje, aby przygotować studentów do zawodowych utalentowanych, kreatywnych kariery.

SCAD misja

Test Savannah College of Art and Design istnieje przygotować utalentowanych studentów do kariery zawodowej, podkreślając, uczenie się poprzez indywidualne podejście w środowisku zorientowanym dodatnio uniwersyteckiego.

SCAD wizja

Test Savannah College of Art and DesignInstytucja z charakterystycznymi jeszcze komplementarnych miejsc, będzie uznany za lidera w definiowaniu nauki sztuki i designu. Dzięki zastosowaniu innowacji we wszystkich dziedzinach, SCAD zapewni doskonałą edukacji przez utalentowanych i oddanych wykładowców i pracowników, najnowocześniejszych technologii, zaawansowanych zasobów edukacyjnych i kompleksowych usług wsparcia.

Wartości Scad

  • Będąc instytucją na ucznia.
  • Zapewniając wyjątkową edukacji i zmieniające życie doświadczenie dla studentów.
  • Wykazanie jakości i doskonałości w każdym aspekcie działalności.
  • Utrzymanie szacunku i uczciwego środowiska uniwersyteckiego.
  • Rośnie, podczas gdy stale się poprawia.
  • Jako innowacyjna i zorientowana na wyniki.
  • Promowanie ducha współpracy zespołowej i pozytywnego "da się zrobić" postawę.
  • Idąc na "kolejny krok".

Kariera Scad

SCAD sprzyja stymulujący i współpracy środowiska, w którym zróżnicowane i pracownicy akademiccy i pracownicy są dedykowane do rozwoju nowej generacji liderów w sztuce i projektowaniu.

SCAD

Historia SCAD

The Savannah College of Art and Design została założona w 1978 przez Richarda Paula G. Rowan, Wallace, maja L. Poetter i Paul E. Poetter do prowadzenia studiów uczelni nie były wcześniej dostępne w południowo-wschodniej Gruzji oraz stworzenie wyspecjalizowanego profesjonalną Art College, aby przyciągnąć uczniowie z całych Stanach Zjednoczonych i za granicą. Program powstał z dwoma celami doskonałej edukacji artystycznej i efektywnego przygotowania zawodowego dla uczniów. Dzisiaj, z wielu lokalizacji i oferty kształcenia na Odległość, SCAD nadal wytrwale stosować się do tych celów.

SCAD była prawnie włączone w stanie Georgia września 29, 1978. Radę nadzorczą powstała, i rozpoczęto poszukiwania dla właściwego wydziału i odpowiedniego zakładu.

Wiosną 1979 roku, SCAD zakupiony i odnowiony Ochotnicza Straż Savannah Zbrojownia służyć jako pierwszej klasie i budynku administracyjnego. Jego historyczne znaczenie struktury 1892 został uznany przez jej nominację do umieszczenia w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Nazwany na cześć Poetter Hall z dwóch założycieli, budynek pozostaje w aktywnym użytku SCAD dzisiaj.

SCAD istnieje przygotować utalentowanych studentów do kariery zawodowej, podkreślając, uczenie się poprzez indywidualne podejście w środowisku zorientowanym dodatnio uniwersyteckiego. Celem uniwersytetu jest pielęgnować i rozwijać unikalne cechy każdego ucznia poprzez ciekawy program nauczania, w inspirującym środowisku, pod kierownictwem zaangażowanych profesorów.

SCAD jest prywatna, instytucja non-profit, akredytowany przez Związek Południowej kolegiów i szkół Komisji w sprawie kolegiów (1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097; numer telefonu 404.679.4500) do nadawania stopni licencjata i magistra. Uczelnia nadaje Bachelor of Arts, Bachelor of Fine Arts, Master of Architecture, Master of Arts, Master of Fine Arts i Master of stopni urbanistyki, a także świadectw studiów licencjackich i magisterskich. Profesjonalny M.Arch. Stopień jest akredytowany przez akredytacji architektoniczne Krajowego Zarządu. SCAD jest licencjonowana przez South Carolina Komisji o szkolnictwie wyższym. Konstrukcja licencjackie SCAD wnętrze dziedzinie sztuk pięknych jest akredytowany przez Radę Akredytacji Wnętrz, 206 Grandville Ave., Suite 350, Grand Rapids, MI 49503. SCAD Hong Kong kierunki studiów są zarejestrowane w Biurze Edukacji Hongkongu (numery rejestracyjne 261958-261971 i 262196-262202.) Poniższe studia SCAD Hong Kong są akredytowane przez Radę Akredytacji w Hongkongu z kwalifikacji akademickich i zawodowych (10 Siu Sai Wan Road, Chai Wan, Hong Kong, 852.3658.0000) i są ujmowane w Hongkongu Ram Kwalifikacji, z okresem ważności od 1 maja 2011 do 30 kwietnia 2016 roku: QF Poziom 5 - Bachelor of Fine Arts w reklamie , QR Numer rejestracyjny: 11/001053/5, Bachelor of Fine Arts w animacji, QR KRS 11/001052/5, Bachelor of Fine Arts w projektowaniu graficznym, QR Numer rejestracyjny: 11/001054/5, Bachelor of Fine Arts w ilustracji, QR Numer rejestracyjny: 11/001055/5, Bachelor of Fine Arts w interaktywnej projektowania i tworzenia gier, QR KRS 11/001056/5, Bachelor of Fine Arts w ruchu multimedialnego projektu, QR Numer rejestracyjny: 11/001057 / 5, Bachelor of Fine Arts w fotografii, QR KRS 11/001058/5, Bachelor of Fine Arts w efekty wizualne, QR Numer rejestracyjny: 11/001059/5; QF Poziom 6 - Master of Arts w projektowaniu graficznym, QR Numer rejestracyjny: 11/001060/6, Master of Arts w interaktywnej projektowania i tworzenia gier, QR KRS 11/001061/6, Master of Arts w fotografii, Ilość QR Rejestracja : 11/001062/6, Master of Fine Arts w projektowaniu graficznym, QR Numer rejestracyjny: 11/001063/6, Master of Fine Arts w interaktywnej projektowania i tworzenia gier, QR KRS 11/001064/6, Master of Fine Arts w fotografii, QR Numer rejestracyjny: 11/001065/6.

Poniższe studia SCAD Hong Kong są akredytowane przez HKCAAVQ i są ujmowane na QF o okresie ważności od 1 stycznia 2013 roku do 31 grudnia 2017 roku: QF Poziom 5 - Bachelor of Fine Arts w modzie, QR Numer rejestracyjny: 13 / 000159 / L5, Bachelor of Fine Arts w marketingu mody i zarządzania, QR Numer rejestracyjny: 13/000160 / L5, Bachelor of Fine Arts w aranżacji wnętrz, QR Numer rejestracyjny: 13/000161 / L5, Bachelor of Fine Arts w malarstwie, QR Numer rejestracyjny: 13/000162 / L5, Bachelor of Fine Arts w sztuce sekwencyjnej, QR Numer rejestracyjny: 13/000163 / L5; QF Poziom 6 - Master of Arts w luksusie i zarządzania mody, QR Numer rejestracyjny: 13/000164 / L6, Master of Fine Arts w zarządzaniu luksusu i mody, QR Numer rejestracyjny: 13/000165 / L6.

Wielkość grupy jest niewielka, co pozwala każdemu uczniowi możliwość otrzymania indywidualnej uwagi. Wykładowców wyróżniliśmy tła w swoich dziedzinach. Międzynarodowy wydziałów i studentów ciała pochodzą ze wszystkich 50 państw i 100 krajach. Angielskiego jako języka obcego i oddanych pracowników międzynarodowych usług studenckie są dostępne, aby pomóc studentom z dostosowaniem do życia uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych.

Lekkoatletyka Scad

Początkowo członkiem Krajowego Stowarzyszenia Międzyuczelniany Athletics od 1987 do 1992 roku, potem przesiedli się do SCAD Wydział III National Collegiate Athletic Association. W Scad Pszczoły wysłany 20 zespołów do konkursu NCAA postseason w latach 1996 i 2003, a każda drużyna lekkoatletyka Scad zalogowany wygranej rekord w sezonie 2001-02.

Przed rozpoczęciem sezonu 2003-04, SCAD odnowiła swoje członkostwo z NAIA i obecnie rywalizuje w konferencji Sun (dawniej Sun Conference Floryda). Jesienią 2010 roku, SCAD Atlanta zaczął konkurować na poziomie międzyuczelniane w Naia męskie, krzyż kraju kobiet, gry w golfa i tenisa.

W ostatnich latach, zespoły sportowe Scad się wśród narodu najlepszych 25 zespołów. SCAD lekkoatletyka stworzyła wyjątkową spuściznę przez rekrutację utalentowanych studentów-sportowców i Fielding zespoły w tradycji doskonałości, dla których SCAD znany jest przede wszystkim.

Jeden uniwersytet z nieograniczonym globalnych możliwości

SCAD jest jeden uniwersytet - oferując stopni w czterech różnych miejscach i online za pośrednictwem e-learningu. Każda lokalizacja SCAD zapewnia nowe doświadczenie. Studenci mogą wybrać do nauki w dowolnym miejscu, w dowolnym kwartale w trakcie nauki. Znajdź swoją muzę w Lacoste lub zatracić się w niesamowite kultury Hongkongu. Pobierz smak szybkiego życia w Atlancie i zakochać się w południowej urok Savannah. Możesz nawet wybrać własne ustawienia i korzystać z pełnego dostępu za pośrednictwem naszego środowiska eLearning.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Akcesoriów Projektu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Londyński The Business of Fashion w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. [+]

Moda swoją przyszłość jako wyposażenie projektanta Jako jedyna uczelnia w świecie do zaoferowania MSZ w projektowaniu akcesoriów i pierwszą w USA do zaoferowania MA w dyscyplinie, Jesteśmy przyzwyczajeni do ustawiania bar w Scad. Szczycimy się na dodatkowym dziale konstrukcyjnym, który zapewnia studentom pożądanych staże, wysokiej klasy narzędzi i słynnego wydziału, którzy są na szczycie zawodu. Jako student Scad, można także skorzystać z wydarzeń czerwonych dywanów, które przynoszą największe nazwiska w branży, a także możliwości, aby dowiedzieć się bezpośrednio z gwiazdami akcesoriów projektu. Magister akcesoriów projektu Dostępne o: - Savannah Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. ACCE 501 Design akcesoria i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * Ora 711 metodologie w projektowaniu akcesoriów ACCE 715 Prezentacja Metody I: Rozwój Portfolio ACCE 720 Prezentacja Metody II: Reklama Personal estetyczne ACCE 725 Komputerowe wspomaganie projektowania dla Akcesoria ACCE 730 Accessory Studio I: Kolekcja Konceptualizacja ACCE 740 Accessory Studio II: Planowanie produkcji i realizacji ACCE 749 Projekt akcesoria MA ostateczny projekt ARTH 701 Sztuki Współczesnej - 500- do 700-poziom fakultatywne Całkowity tok studiów: 45 godzin * MSZ w projektowaniu akcesoriów Londyński The Business of Fashion w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. ACCE 501 Design akcesoria i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * Ora 711 metodologie w projektowaniu akcesoriów ACCE 715 Prezentacja Metody I: Rozwój Portfolio ACCE 720 Prezentacja Metody II: Reklama Personal estetyczne ACCE 725 Komputerowe wspomaganie projektowania dla Akcesoria ACCE 730 Accessory Studio I: Kolekcja Konceptualizacja ACCE 740 Accessory Studio II: Planowanie produkcji i realizacji ACCE 750 Reżyseria Studia I: Praca dyplomowa kolekcja Badań i Rozwoju ACCE 765 Reżyseria Studia II: Kolekcja Teza Realizacja ACCE 779F Absolwent Pole Staż † ACCE 779T Absolwent Nauczanie Staż † ACCE 790 Accessory Projekt MSZ Thesis ARTH 701 Sztuki Współczesnej FASH 763 Moda Promocja FASH 782 Teoria Moda - Reżyseria planowej ‡ - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * * Intensywny zajęć może być przypisany przy przyjęciu. † Wybierz jedną z tych dwóch kursów. ‡ Wybierz jedną z następujących czynności: FIBR 704 Powierzchnie i Konstrukcje FIBR 716 Fiber i Fabric Exploration, osób przyjmujących narkotyki dożylnie 723 Digital 3-D modelowania i renderingu lub MTJW 705 kontekstu Badanie I: Badania techniczne. Skonsultować się z doradcą wydziału w wyborze zajęć fakultatywnych. Kurs numery i tytuły mogą ulec zmianie. Kariera w projektowaniu akcesoriów Zostań projektantem torebki. Zostań projektantem obuwia. Zostań projektantem bagażu. W tak zróżnicowanym profesjonalnego miejsca, akcesoriów projektanci konceptualizacji i stworzyć eklektyczną wachlarz elementów do przerywają dowolny zespół lub zakończyć każdą szafę. Jako student Scad, będzie rozwijać głębokie zrozumienie branży i dowiedzieć się, jak zabrać swoje projekty od wstępnego szkicu do twórczego sukcesu. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant obuwia Kierownik produkcji Globalny menedżer zasobów Projektant torebki Przechowalnia projektanta Patternmaker Projektant wyroby skórzane Akcesoria projektant dzieci Projektant Belt I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Alexander Wang Kate Spade NIKE Sam Edelman Reebok Ralph Lauren Polo Kenneth Cole BCBG Abercrombie & Fitch [-]

Magister Animacji

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah + 1 więcej

Dajemy możliwość współpracy z i podjęcia obieralnych w innych kierunkach, takich jak efekty wizualne, media ruchu, interaktywnego projektowania i tworzenia gier, projektowania dźwięku, filmu i telewizji i sztuki sekwencyjnej ci. [+]

Sztuka animacji 2-D. 3-D. Stop-motion. Cyfrowe modelowanie. Olinowanie. Oświetlenie. Spójrz rozwoju. Jako student animacji w Scad, będzie to wszystko opanować. Dajemy możliwość współpracy z i podjęcia obieralnych w innych kierunkach, takich jak efekty wizualne, media ruchu, interaktywnego projektowania i tworzenia gier, projektowania dźwięku, filmu i telewizji i sztuki sekwencyjnej ci. Rezultat? Absolwent jako dynamiczny, wieloaspektowy animator, bardzo rynkowej i gotowe do podjęcia branży przez burzę. MA w animacji Dostępne o: - Savannah - eLearning Kontekst ANIM 501 Animacja i historia * Anim 504 Podstawy animacji postaci * ANIM 505 Animacja Charakter Set-up * VSFX 501 Digital 3-D Effects * ANIM 705 Animacja Estetyka i praktyka ANIM 709 Computer-generated modelowania i projektowania ANIM 713 Rysunek w ruchu ANIM 714 3-D Cartoon Character Animation † ANIM 715 znaków Look Rozwój † ANIM 724 3-D naturalistyczna Charakter Animacja ‡ ANIM 725 Środowisko Look Rozwój ‡ ANIM 737 wspólny projekt ANIM 748 Animacja MA ostateczny projekt ARTH 702 Sztuka Krytyka CLC 580 Collaboration§ - 700-level anim, DWRI, film, ITGM, Môme, perfum, Prod, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elective§ Razem studiów: 45 godzin * MSZ w animacji Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning Kontekst ANIM 501 Animacja i historia * Anim 504 Podstawy animacji postaci * ANIM 505 Animacja Charakter Set-up * VSFX 501 Digital 3-D Effects * ANIM 705 Animacja Estetyka i praktyka ANIM 709 Computer-generated modelowania i projektowania ANIM 713 Rysunek w ruchu ANIM 721 Storyboarding i Previsualization ANIM 737 wspólny projekt ANIM 753 Animacja MSZ Teza Poszukiwania i badania ANIM 775 Animacja MSZ Teza wizualna Komponent Produkcja ANIM 779F Absolwent Pole Staż † ANIM 779T Absolwent Nauczanie Staż † ANIM 790 Animacja MSZ Teza Zakończenie ARTH 702 Sztuka Krytyka CLC 580 Współpraca ‡ SFDM 719 Teoria Media i aplikacji - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny ‡ - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- 700 -level elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * * Maksymalnie trzy intensywne kursy mogą być przypisane przy przyjęciu. Intensywne kursy dostępne są tylko w Atlancie i Savannah lokalizacjach. † Wybierz jedną z tych dwóch kursów. ‡ Wybierz jeden kurs. Skonsultować się z doradcą wydziału w wyborze zajęć fakultatywnych. Kurs numery i tytuły mogą ulec zmianie. Kariera w animacji Zostań projektantem znaków. Zostań 2-D i 3-D animator. Zostań 3-D previz artysta, animator poklatkowej lub ujęć i koncepcji artysty. Dzisiejsze animatorzy są gawędziarzy, którzy jeżdżą cały przemysł, zatrudniając ich wyjątkową dzielność artystyczny w filmie, telewizji i mediów internetowych. Czy nie nadszedł czas ich dołączył? Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: 2-D tradycyjna / cyfrowy cel animatorem 3-D animator 3-D previz artysty Dyrektor Artystyczny Projektant postaci Cyfrowy modelarz Storyboard lub koncepcji artysty Zatrzymanie ruchu animatora Tekstury / oświetlenie dyrektor techniczny I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Bento Box Entertainment Digital Domain Disney Fisher-Price Dodać wizualne Studios MovieStop Ronin Film Pomocników Visions Zenimax Online Studios [-]

Magister Architektury Wnętrz

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Jako student Scad, będziesz miał wyłączny dostęp do uczelni wielokrotnie znamionowej numer jeden do badania wnętrza przez DesignIntelligence. Wymieniane wśród najlepszych szkół architektury i projektowania w Ameryce, zarówno nasi licencjackich i magisterskich programów regularnie otrzymują uznanie w branży. [+]

Pomysłowo urządzić swoją karierę Jako student Scad, będziesz miał wyłączny dostęp do uczelni wielokrotnie znamionowej numer jeden do badania wnętrza przez DesignIntelligence. Wymieniane wśród najlepszych szkół architektury i projektowania w Ameryce, zarówno nasi licencjackich i magisterskich programów regularnie otrzymują uznanie w branży. Poprzez projekty współpracy, można pracować na przełomowe nowe rozwiązania jak SCADpad® - projekt mikro-mieszkaniowego, który zdobył światową prasę dla studentów SCAD - rozwiązywanie problemów projektowych jutra. Projektowanie wnętrz misją: Dział projektowy SCAD wnętrze istnieje kierować studentów do innowacyjnych projektantów wnętrz zdolny do krytycznego myślenia, efektywnej komunikacji i współpracy zespołowej, podkreślając, etyki zawodowej i wartości w kontekście społecznym, ochrony środowiska, jak i globalnym praktyce projektowej. MA w aranżacji wnętrz Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Inds 702 Interior Design Seminarium Inds 706 Projektowanie wnętrz Teoria i krytyka Inds 709 badawcze Metody Wnętrz Inds 721 Emerging Materiały wnętrz Inds 726 Psychologia środowiskowa dla Wnętrz Inds 740 Contemporary Issues w aranżacji wnętrz Inds 749 Interior Design MA ostateczny projekt - 500- 700 planowanym poziomie 500- do 700 - na poziomie planowanym Całkowita studiów: 45 godzin MSZ w aranżacji wnętrz Dostępne na: - Atlanta - Savannah Inds 502 Fundacja techniczna Wnętrz * Wizualizacja projektu 503 Inds, Komunikacja i Dokumentacja * Inds 504 Interior Design Studio Aplikacje * Inds 702 Interior Design Seminarium Inds 706 Projektowanie wnętrz Teoria i krytyka Inds 709 badawcze Metody Wnętrz Inds 712 Absolwent Interior Design Studio I: Analiza i projektowanie pracy na żywo Ustawienia Inds 714 Absolwent Interior Design Studio II: Środowisko w szczególnych grupach Inds 726 Psychologia środowiskowa dla Wnętrz Inds 740 Contemporary Issues w aranżacji wnętrz Inds 751 Absolwent Interior Design Studio III Inclusive Projekt w szczególnych grupach Inds 752 Absolwent Interior Design Studio IV: Środowisko dla interakcji publicznych Inds 779F Absolwent Pole Staż † Inds 779T Absolwent Nauczanie Staż † Inds 779F Absolwent Pole Staż ‡ Inds 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ Inds 791 Absolwent Interior Design Studio V: Teza I - Rozwój badań w celu Poinformuj Projektowanie Inds 792 Absolwent Interior Design Studio VI: Teza II - Świadoma Projektowanie aplikacji ELDS poziomie 700 - do wyboru - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w aranżacji wnętrz Zostań projektantem wnętrz. Zostań dziennikarzem projekt. Zostań projektantem gościnność. Projektanci wnętrz identyfikacji, badania i twórczo rozwiązywać problemy odnoszące się do funkcji, bezpieczeństwa i jakości środowiska wnętrz. Uważają, że cel, piękno i styl, kształtowania przestrzeni, które mają największe znaczenie. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant gospody Projektant detaliczny Dziennikarz Projektowanie Projektant korporacyjna Projektant wnętrz Projektant oświetlenia Usługi planowania Zakład opieki zdrowotnej projektanta Planowanie przestrzeni I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Ainsworth Noe Amanda Nisbet Projektowanie American Institute of Architects Extell Development Corporation Zielone Usługi w budownictwie HBA / Hirsch Bedner Associates Zachowanie Resource Center w Nowym Orleanie Roger Ferris + Partners SCAD Museum of Art [-]

Magister Efektów Wizualnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Dołącz do lig SCAD efektów wizualnych absolwentów, którzy mają wspólne Oscarów za pracę na takich fenomenalnych filmów jak "Grawitacji", "Życie Pi", "Guardians of the Galaxy" i "The Great Gatsby". Na Scad ustawiamy jesteś na sukces z dostępem do wysokiej klasy, profesjonalnych narzędzi cyfrowych i top-of-the-line studia i urządzeń. [+]

Zmienić sposób postrzegania świata Dołącz do lig SCAD efektów wizualnych absolwentów, którzy mają wspólne Oscarów za pracę na takich fenomenalnych filmów jak "Grawitacji", "Życie Pi", "Guardians of the Galaxy" i "The Great Gatsby". Na Scad ustawiamy jesteś na sukces z dostępem do wysokiej klasy, profesjonalnych narzędzi cyfrowych i top-of-the-line studia i urządzeń. Nasz wydział to imponujący dyżurów specjalistów, którzy pracowali dla gigantów przemysłu, i którzy są mistrzami efekty wizualne za najbardziej kultowych filmów animowanych naszej ery. Teraz twoja kolej do naśladownictwa. Magister efektów wizualnych Dostępne na: - Savannah VSFX 501 Digital 3-D Effects * VSFX 502 Programowanie modele 3-D i shaderów * VSFX 503 Zdjęcia na efekty wizualne * CLC 580 Współpraca † VSFX 705 Programowanie Koncepcje efekty wizualne VSFX 709 Visual Effects Teoria i Zastosowanie VSFX 748 Visual Effects MA Studio VSFX 749 Efekty wizualne Portfolio - Reżyseria elekcyjny ‡ - Reżyseria elekcyjny ‡ - Reżyseria historii sztuki elective§ - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM , ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny Całkowity przebieg pracy: 45 godzin * MSZ w efekty wizualne Dostępne na: - Atlanta - Savannah VSFX 501 Digital 3-D Effects * VSFX 502 Programowanie modele 3-D i shaderów * VSFX 503 Zdjęcia na efekty wizualne * CLC 580 Współpraca † VSFX 705 Programowanie Koncepcje efekty wizualne VSFX 708 Modelowanie za efekty wizualne VSFX 709 Visual Effects Teoria i Zastosowanie VSFX 715 Cyfrowy Komponowanie I: The Art and Science of Integracji Cyfrowej VSFX 721 proceduralne Modelowanie i Animacja Produkcji VSFX 735 Visual Effects Studio I: przedprodukcyjne VSFX 755 proceduralne 3-D i Shader Programowanie VSFX 775 Visual Effects Studio II: Produkcja VSFX 779F Absolwent Pole Staż ‡ VSFX 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ VSFX 790 Efekty wizualne MSZ Thesis - Reżyseria elective§ - Reżyseria historia sztuki do wyboru # - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme , PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom planowych - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w efekty wizualne Zostań tekstury artystą. Zostań modelarz. Zostań cyfrowe środowisko artystą. Scad efekty wizualne uczniowie stają się liderami w tej wyobraźni dyscypliny, przekształcając statyczne w żywe wizje sekwencji wizualnych. W ostatnich latach kilka absolwenci Scad mają wspólne Oscarów za pracę w takich filmach oszałamiające jak "Grawitacji", "Życie Pi" i "Wielki Gatsby". Kilkanaście absolwenci Scad przyczyniły się do efektów wizualnych do "Guardians of the Galaxy", produkowanego przez Marvel Studios. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Komponowanie przełożony Cyfrowe środowisko artysty Cyfrowy malarz matowy Modeler Previsualization artysty Artysta tekstury Producent efektów wizualnych Efekty wizualne / animacja dyrektor artystyczny Oświetlenie artysty I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Digital Domain Weta cyfrowe Pixar Animation Studios Blur Studio Walt Disney Animation Studios Zenimax Online Studios Epic Games Industrial Light & Magic Sony Pictures Entertainment [-]

Magister Ochrony Zabytków

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Jako student historycznego zachowania w Scad, będziesz korzystać z jedynego programu historycznego zachowania w kraju, który oferuje wciągające doświadczenia w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji, z największym wydziale poświęconej edukacji konserwatorskich. [+]

Zachowaj przeszłości przy jednoczesnym zabezpieczeniu swojej przyszłości Jako student historycznego zachowania w Scad, będziesz korzystać z jedynego programu historycznego zachowania w kraju, który oferuje wciągające doświadczenia w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji, z największym wydziale poświęconej edukacji konserwatorskich. Realizować swoją pasję w szkole, która była w awangardzie ochrony od ponad trzech dekad, adaptacyjne ponownego użycia prawie 100 zabytkowych obiektów na całym świecie, które będą służyć jako wyłącznego laboratorium dziennym. Magister ochrony zabytków Dostępne na: - Savannah - e-learning ARLH 501 Historia Architektury Nowoczesnej * HIPR 501 Komunikat na konserwator * HIPR 502 Technologia Konstrukcji historyczne * HIPR 701 Zachowanie historii i teorii HIPR 703 Zachowanie Prawo i Advocacy HIPR 704 Zachowanie Ekonomia i Rozwoju HIPR 706 Zachowanie badawczych i pomiarowych HIPR 709 Zachowanie Nauka: Metody laboratoryjne i analizy HIPR 716 Building Ocena I: Badania, analizy i interpretacji HIPR 734 Zachowanie Rehabilitacja HIPR 749 Historic Preservation MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zachowaniu historycznego Dostępne o: - Savannah ARLH 501 Historia Architektury Nowoczesnej * HIPR 501 Komunikat na konserwator * HIPR 502 Technologia Konstrukcji historyczne * HIPR 701 Zachowanie historii i teorii HIPR 703 Zachowanie Prawo i Advocacy HIPR 704 Zachowanie Ekonomia i Rozwoju HIPR 706 Zachowanie badawczych i pomiarowych HIPR 709 Zachowanie Nauka: Metody laboratoryjne i analizy HIPR 712 Cyfrowy Innowacje i Wniosek o Historic Preservation HIPR 716 Building Ocena I: Badania, analizy i interpretacji HIPR 734 Zachowanie Rehabilitacja HIPR 755 Zachowanie Filozofia i Krytyka HIPR 757 Zachowanie Przywrócenie HIPR 765 Zachowanie Seminarium HIPR 779F Absolwent Pole Staż † HIPR 779T Absolwent Nauczanie Staż † HIPR 791 Konserwator Zabytków MSZ Teza I: Badania i analizy HIPR 792 Konserwator Zabytków MSZ Teza II: Opracowanie i prezentacja - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w zachowaniu historycznego Zostań konserwator. Zostań konserwatorem. Zostań rzemieślnik renowacji. SCAD była w awangardzie ochrony od ponad trzech dekad. Od adaptacyjne ponowne wykorzystanie prawie 100 zabytkowych obiektów na całym świecie i jest jedyną historyczną programu konserwacji w kraju zaoferować wciągające studia w USA, Europie i Azji, w celu otrzymania nagrody z UNESCO, American Institute of Architects, National Trust for Historic Preservation Kongres dla Nowej Urbanistyki i innych, SCAD jest globalna w jego obecności, wpływów i oddziaływania. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Miasto i regionalnych Planowanie zachowanie lub naukowca Cyfrowy specjalistą dziedzictwo kulturowe Zachowanie konsultantem projekt Miejsce historyczne przełożony Administrator Muzeum lub kurator Przywrócenie rzemieślnik Materiały historyczne konserwator Historyczne oficer zachowanie Dyrektor rozwoju Śródmieście I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: USA / ICOMOS Architectural Digest Stowarzyszenie Ochrony Kongresu Historycznego cmentarzu Williamsburg New York City Department of Parks and Recreation Historyczne Denver Zachowanie Resource Center w Nowym Orleanie Archibald Smith Plantation House Karolina Północna Historic Preservation [-]

Magister Projektowania Dźwięku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Realizować swoją pasję do projektowania dźwięku na pierwszym i jedynym uniwersytetem w celu nadania BFA, MA i MSZ stopni w polu. Będziesz zanurzone w programie tym modele przepływu pracy zawodowej produkcji medialnej, przy pracy do następnego poziomu, zanim jeszcze ukończył. [+]

Dźwięk sukcesu Realizować swoją pasję do projektowania dźwięku na pierwszym i jedynym uniwersytetem w celu nadania BFA, MA i MSZ stopni w polu. Będziesz zanurzone w programie tym modele przepływu pracy zawodowej produkcji medialnej, przy pracy do następnego poziomu, zanim jeszcze ukończył. Na Scad, można także skorzystać z współpracy z rówieśnikami w innych działach filmu i mediów cyfrowych, pracujących razem w celu opracowania filmów, animacji i gier wideo. Magister projektowania dźwięku Dostępne na: - Savannah Cine 703 Metodologia badań w badaniach Cinema SNDS Mieszanie 705 Produkcja SNDS 729 Teoria i praktyka projektowania dźwięku SNDS 730 punktów na obrazie SNDS 734 ADR i Foley Mieszanie SNDS 737 gier AUDIO DESIGN * SNDS 743 postprodukcja Metodologia * SNDS 749 Sound Design MA ostateczny projekt - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin MSZ w sound design Dostępne na: - Savannah Cine 703 Metodologia badań w badaniach Cinema SNDS Mieszanie 705 Produkcja SNDS 729 Teoria i praktyka projektowania dźwięku SNDS 730 punktów na obrazie SNDS 734 ADR i Foley Mieszanie SNDS 737 gier AUDIO DESIGN * SNDS 741 Efekty dźwiękowe i dialog Edycja SNDS 743 postprodukcja Metodologia * SNDS 755 Sound Design MSZ Studio SNDS 756 Sztuka Dźwiękowa i instalacja SNDS 761 audio Signal Processing SNDS 776 Surround Sound for Media SNDS 779F Absolwent Pole Staż † SNDS 779T Absolwent Nauczanie Staż † SNDS 790 Sound Design MSZ Thesis - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w sound design Zostań mikser produkcji. Zostań redaktorem dźwięk. Zostań pedagogiem dźwięku. Scad absolwentów projektowania dźwięku zdobyły nagrody Emmy i Złotego Reel i pracował na Oscarem filmów - w części, ponieważ te absolwenci studiował z wybitnych wykładowców, którzy są autorami książek na ten temat i współpracował przy filmach "Wściekłe psy", "Szklana pułapka "," Indiana Jones i ostatnia krucjata "i" Ocean 's Eleven "i telewizyjnych, takich jak" Two and a Half Men "i uruchomić swoją karierę jako profesjonalny" Futurama ".: Mikser Produkcja Edytor dźwięku Gra projektant dźwięku Redaktor Dialog Edytor muzyki ADR i Foley mikser Teatr projektant dźwięku na żywo i mikser Edytor audio dla książek na taśmę I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Turner Broadcasting Disney Soundelux NBC Sony Gry Sony Pictures Danetracks Niegrzeczny pies Wildfire Wytwórnie [-]

Magister Projektowania Urbanistycznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Nie tylko my jesteśmy tylko sztuka i projektowanie uniwersytet w Stanach Zjednoczonych oferuje magistra Urban Design, robimy to wszystko w samym środku jednego z najbardziej znanych planów miast na świecie. Poza swoją homebase w Savannah, można również studiować na kwartał lub więcej na naszych miejscach w Atlancie, Lacoste i Hong Kongu, gdzie można obserwować z pierwszej ręki, jak miasta rosną i funkcji w różnych kontekstach i na różnych kontynentach. [+]

Zaplanuj swoją przyszłość w urbanistyki Nie tylko my jesteśmy tylko sztuka i projektowanie uniwersytet w Stanach Zjednoczonych oferuje magistra Urban Design, robimy to wszystko w samym środku jednego z najbardziej znanych planów miast na świecie. Poza swoją homebase w Savannah, można również studiować na kwartał lub więcej na naszych miejscach w Atlancie, Lacoste i Hong Kongu, gdzie można obserwować z pierwszej ręki, jak miasta rosną i funkcji w różnych kontekstach i na różnych kontynentach. Dajemy Ci wszystkie narzędzia trzeba się rozwijać jako miejski projektanta, dzięki czemu widoki miast piękniejszy, bardziej funkcjonalny i bardziej żywe. Mistrz projektowania urbanistycznego Dostępne na: - Savannah ARCH 765 pojawiających się problemów miejskich ARLH 739 Miejskie Forma i Civic Ideały przez historię ELDS 720 Geospatial Analiza i Digital Design for środowiskach miejskich HIPR 726 rewitalizacji śródmieście URBA 709 Urban Design Studio Absolwent I: Placemaking w skali Neighborhood URBA 719 Majątek rozporządzenie nieruchomy i Finanse URBA 725 Miejskie Ekologia URBA 729 Urban Design Studio Absolwent II: Skala Miasta i Miasta URBA 739 Ekonomika Urban i Rozwoju Regionalnego URBA 759 Urban Design Studio absolwent III: Region i Metropolis URBA 769 Urban Design Badania Seminarium URBA 779F Absolwent Pole Staż * URBA 779T Absolwent Nauczanie Staż * URBA 791 Urban Design Studio Absolwent IV: Teza I - Badania i projektu koncepcyjnego URBA 792 Urban Design Studio absolwent V: Teza II - Projekt Rozwój i końcowa Exposition - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w urbanistyki Zostań ekolog. Zostań moderatora. Zostań dewelopera. Urbanistów zbadania i wdrożenia zrównoważonych strategii dla okolicy, miasta i mega-miasta. Uważają oni, historycznych wzorów osadnictwa miejskiego i formy podejmowania, współczesnych sił mających wpływ miast na całym świecie, oraz ram prawnych i finansowych rozwoju miast. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Urbanista Dewelopera Planowanie transportu Projektant miejskich Planowanie i rozwój menedżera Administrator zagospodarowania przestrzennego Ekolog Moderator Planowanie środowiska [-]

Magister Sztuki Sekwencyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

W kolejnym studentem historii sztuki na Scad, dowiesz się sprawować władzę narracji w każdym podłożu: komiksy, powieści graficzne, kreskówki, komiksy, manga, książki i storyboardy dzieci. [+]

Sekwencyjne artyści mówią dzisiejsze historie W kolejnym studentem historii sztuki na Scad, dowiesz się sprawować władzę narracji w każdym podłożu: komiksy, powieści graficzne, kreskówki, komiksy, manga, książki i storyboardy dzieci. I zrobisz to w dziale tak bardzo czczony, że został nazwany "Harvard komiksów", uznana przez USA Today, i nazwany jednym z trzech instytucji, z której Marvel Comics rekrutuje większość edytorów. Magister sztuki sekwencyjnej Dostępne na: - Savannah Seqa 501 Strategie Rysunek Sztuki Sequential * Seqa 502 wizualna historia rozwoju * Seqa 503 Sequential Art Metody produkcyjne * ARTH 701 Sztuki Współczesnej Seqa 701 Teorie i praktyki dla Sztuki Sequential Seqa 707 Anatomia i perspektywy Sztuki Sequential Seqa 716 Studio I: Metody sztuki sekwencyjne Seqa 717 Exploring narracji Seqa 731 cyfrowe Zagadnienia konstrukcyjne w art Sequential Seqa 741 Techniki Inking † Seqa 745 scenariusz Sequential Art † Projekt Seqa 749 Sequential Art MA końcowa - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w sztuce sekwencyjnej Dostępne na: - Atlanta - Savannah Seqa 501 Strategie Rysunek Sztuki Sequential * Seqa 502 wizualna historia rozwoju * Seqa 503 Sequential Art Metody produkcyjne * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka Seqa 701 Teorie i praktyki dla Sztuki Sequential Seqa 707 Anatomia i perspektywy Sztuki Sequential Seqa 712 Concept Design w art Sequential Seqa 716 Studio I: Metody sztuki sekwencyjne Seqa 717 Exploring narracji Seqa 726 Studio II: sekwencyjne Aplikacje sztuki Seqa 731 cyfrowe Zagadnienia konstrukcyjne w art Sequential Seqa 741 Techniki Inking † Seqa 745 scenariusz Sequential Art † Seqa 756 Studio III: Sequential Art profesjonalne praktyki Seqa 770 Sequential Art Autopromocja Seqa 779F Absolwent Pole Staż ‡ Seqa 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ Seqa 790 Sequential Art MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w sztuce sekwencyjnej Zostań rysownikiem komiksów. Zostań pisak. Zostań kolorysta. Zostań grafikiem powieściopisarzem. Sztuka sekwencyjne połączyć narracyjne talenty pisarza z możliwości rysunek ilustrator opowiedzieć historie, które definiują pokolenia. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Rysownik Penciler Storyboard i koncepcji artysty Animator dla filmu i telewizji Kolorysta Praca ilustrator Pisak Komiks letterer Konsorcjalnych artystą komiksowym I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: DC Comics Marvel Comics Walt Disney Imagineering Dark Horse Comics Fisher-Price Image Comics Archaia Prasa Comic Book Resources Komiksy Bulletin [-]

Magister W Architekturze

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Na Scad, twój stopień architektura pochodzi z solidnego wachlarz możliwości. Możesz stażysta w kwitnącym rynku w Atlancie. Możesz wziąć w europejskim wpływem podczas studiów na SCAD Lacoste. [+]

Architektura i środowisko budowlane Na Scad, twój stopień architektura pochodzi z solidnego wachlarz możliwości. Możesz stażysta w kwitnącym rynku w Atlancie. Możesz wziąć w europejskim wpływem podczas studiów na SCAD Lacoste. Możesz doświadczyć architekturę miasta świata podczas trzytygodniowej zanurzeniu w Hong Kongu. A może to wszystko zrobić z bazy w Savannah, gdzie znajduje się jeden z najbardziej znanych planów miejskich na świecie i pejzaż zarówno architektury historycznej i współczesnej. Profesjonalne magisterskie z architektury Dostępne o: - Savannah ARCH 706 architektów ARCH 717 Graduate Architecture Studio I: Urban Design i Rozwoju ARCH 719 Struktury: Siły poprzeczne ARCH 727 Graduate Architecture Studio II: Kompleksowe projektowanie i programowanie ARCH 737 Graduate Architecture Studio III: Kompleksowa Detailing i Systemy ARCH 745 Absolwent Seminarium Architektury ARCH 747 Graduate Architecture Studio IV Interdyscyplinarny ostrości ARCH 779F Absolwent Pole Internship¶ ARCH 779T Absolwent Nauczanie Internship¶ ARCH 798 Graduate Architecture Studio: Teza I - Opracowanie koncepcji, kontekst i Programu ARCH 799 Graduate Architecture Studio: Teza II - Projektowanie Detailing i końcowa Exposition ELDS 727 Advanced Digital Wnioski o praktyce zarządzania i projektu - 500- do 700-poziom ARCH, ARLH lub ARTH planowej - 700 na 500 do HIPR poziomie lub URBA planowej - 500- do 700-poziom dywersyfikacji fakultatywne ** - 500- do 700-poziom dywersyfikacji fakultatywne ** - 500- do 700-poziom dywersyfikacji planowej ** - reż planowej - Koncentruje planowej Całkowity studiów: 90 godzin * Kariera w architekturze Zostań architektem. Zostań kierownik budowy. Zostań Planowanie kempingowe. Zostań projektantem budynku. Formy Scad specjalistów, którzy uważają zakres zagadnień - od społeczny zrównoważony - jak stworzyć i odnawia budynki i pomieszczenia, w których ludzie pracują, zbierają się, bawić i żyć. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Architekt Zarządca budynku Modelarz komputer Kierownik budowy Dewelopera Architekt krajobrazu Planowanie strony Roboty publiczne / usługi budowlane architekt Oświetlenie i akustyczna projektant I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: American Institute of Architects BBG-BBGM Fentress Architekci Greenline Architektura Ograniczone Marki Niles Bolton Associates Perkins Eastman Sottile & sottile Walt Disney World [-]

Magister W Biżuterii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Z dyplomem Scad, można wziąć na każdy aspekt branży projektowania biżuterii. Mamy największy program biżuterii w Stanach Zjednoczonych, z zakładu 13.562 stóp kwadratowych, gdzie najnowocześniejszych technologii jest na wyciągnięcie ręki. [+]

Zainwestuj w swoją pasję do biżuterii z dyplomem z Scad, można wziąć na każdy aspekt branży projektowania biżuterii. Mamy największy program biżuterii w Stanach Zjednoczonych, z zakładu 13.562 stóp kwadratowych, gdzie najnowocześniejszych technologii jest na wyciągnięcie ręki. Przez profesjonalnych partnerstwa z wielkich marek, takich jak The Limited, zegarków Michael Kors i Fossil, dostaniesz doświadczenie z pierwszej ręki jako projektant biżuterii rozwijać swoje CV i zaopatrzyć swoje portfolio jeszcze przed ukończeniem studiów, przygotowanie do dobrego funkcjonowania w dzisiejszym gospodarki kreatywnej. MA w biżuterii Dostępne na: - Savannah MTJW 502 współczesnych procesów w Studio Praktyk * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej MTJW 702 Historia biżuterii jako źródło MTJW 705 kontekstu Badanie I: Badania techniczne MTJW 708 kontekstu Study II: Koncepcja Rozwoju MTJW 724 Współczesność w Biżuteria, MTJW 731 Przedmioty Multiples dla ozdoby MTJW 739 Teoria i Krytyka na biżuterię MTJW 749 Biżuteria MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w biżuterii Dostępne na: - Savannah MTJW 502 współczesnych procesów w Studio Praktyk * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka MTJW 702 Historia biżuterii jako źródło MTJW 705 kontekstu Badanie I: Badania techniczne MTJW 708 kontekstu Study II: Koncepcja Rozwoju MTJW 724 Współczesność w Biżuteria, MTJW 731 Przedmioty Multiples dla ozdoby MTJW 739 Teoria i Krytyka na biżuterię MTJW 755 Integrated Solutions dla biżuterii i obiektów MTJW 765 Teoria i praktyka stosowana w Biżuteria MTJW 770 Rozwój zawodowy w Biżuteria, MTJW 779F Absolwent Pole Staż † MTJW 779T Absolwent Nauczanie Staż † MTJW 779F Absolwent Pole Staż ‡ MTJW 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ MTJW 790 Biżuteria MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w biżuterii Zostań projektantem biżuterii. Zostań wróżka biżuterii. Zostań złotnika. Jako student Scad, będziesz miał okazję pracować z kultowych marek, takich jak Chanel, Michael Kors, Alexis Bittar i Fossil. SCAD jest również jedyną uczelnią zaproszeni do udziału w czterech najbardziej prestiżowych rzemieślniczych wystaw dzieł sztuki narodu - Smithsonian Craft Show, Philadelphia Museum of Contemporary Art Craft Show, Amerykańska Rada Craft Show w Atlancie, i West Palm Beach Dobra Craft Show - dając wy, wiele możliwości, aby uzyskać ekspozycję na swojej pracy. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant biżuterii Projektant akcesoria Biżuteria wróżka Złotnik Studio jubiler / przedsiębiorca Biżuteria kupujący CAD / projektant RP Specjalista techniczny Biżuteria artysty I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Alexis Bittar Skamieniałość Chanel Michael Kors Tiffany & Co. Kate Spade Givenchy Swarovski Henri Bendela [-]

Magister W Filmie I Telewizji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Jako student filmu i telewizji w Scad, można nabyć różne umiejętności techniczne, centrum siebie jako ciało stałe kreatywny i krok płynnie w swojej profesjonalnej karierze filmowej. Nasi studenci korzystają z wciągające doświadczenie w pełnym spektrum zadań produkcyjnych i obowiązków, skupiając się na zaawansowanych badań i praktyki, zarówno w aspektach technicznych i koncepcyjnych z filmów. [+]

Film, telewizja i sztuka rozrywki Jako student filmu i telewizji w Scad, można nabyć różne umiejętności techniczne, centrum siebie jako ciało stałe kreatywny i krok płynnie w swojej profesjonalnej karierze filmowej. Nasi studenci korzystają z wciągające doświadczenie w pełnym spektrum zadań produkcyjnych i obowiązków, skupiając się na zaawansowanych badań i praktyki, zarówno w aspektach technicznych i koncepcyjnych z filmów. Zostań wizualny gawędziarza, artystą multimediów i twórczy komunikatora, który jest w pełni przygotowany do kroku do profesjonalnego studio - zanim jeszcze ukończył. MA w filmie i telewizji Dostępne na: - Atlanta - Savannah FILM 501 elementów technicznych Film Production * FILM 502 koncepcyjnych elementów Film Production * FILM 503 Praktyczne Elementy Film Production * CINE 705 Kino w kontekście: od terenów targowych do francuskiej Nowej Fali FILM 710 Film i Digital Media Technology Production FILM 717 postprodukcja FILM 747 Absolwent Seminarium Filmu i Telewizji FILM 748 Filmu i Telewizji MA ostateczny projekt SNDS 701 Sound Design Filmu i Wideo - Reżyseria fakultatywne † - Reżyseria fakultatywne † - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w filmie i telewizji Dostępne o: - Atlanta - Savannah FILM 501 elementów technicznych Film Production * FILM 502 koncepcyjnych elementów Film Production * FILM 503 Praktyczne Elementy Film Production * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CINE 705 Kino w kontekście: od terenów targowych do francuskiej Nowej Fali Cine 737 Absolwent Seminarium Studiów Cinema † FILM 704 Produkcja dla Filmu i Telewizji FILM 707 Screenwriting FILM 710 Film i Digital Media Technology Production FILM 717 postprodukcja FILM 729 Reżyserii Filmu i Telewizji Produkcja filmowa 732 Pole FILM 747 Absolwent Seminarium Filmowej i Telewizyjnej † FILM 770 Filmu i Telewizji Rozwój zawodowy FILM 779F Absolwent Pole Staż ‡ FILM 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ FILM 787 Filmu i Telewizji MSZ Teza Preproduction FILM 790 Filmu i Telewizji MSZ Thesis SNDS 701 Sound Design Filmu i Wideo - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w filmie i telewizji Zostań producentem. Zostań operator kamery. Zostań redaktorem filmu lub wideo, operator, lub kamerzysta. Tworzenie lub telewizyjny program filmowy jest ogromna, wspólny proces, a nasi uczniowie wiedzą, jak się ubrać, jak wiele kapelusze, jak oferuje przemysł. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Producent Operator kamery Autor zdjęć DIT (Digital obraz Technik) Dokumentalista Film / edytor wideo Reżyser teledysku Dyrektor Artystyczny Kamerzysta I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: A & E CBS Facebook HBO MTV National Geographic Nickelodeon Turner Broadcasting System Tyler Perry Wytwórnie [-]

Magister W Fotografii

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah + 2 więcej

W centrum fotografii jest osobistą wizją i odrębne punkt widzenia. Jest to sposób widzenia, perspektywy. SCAD uczy utalentowanych studentów wyglądać wewnątrz i rozwijać swoje własne spostrzeżenia przed wyruszeniem na ekscytującą karierę jako profesjonalny fotograf. [+]

Sztuka fotografii W centrum fotografii jest osobistą wizją i odrębne punkt widzenia. Jest to sposób widzenia, perspektywy. SCAD uczy utalentowanych studentów wyglądać wewnątrz i rozwijać swoje własne spostrzeżenia przed wyruszeniem na ekscytującą karierę jako profesjonalny fotograf. Tutaj zyskasz szerokie rozumienie tradycyjnych technik, jednocześnie rozwijając swój własny styl. Będziesz mieć również okazję do ożywienia swoich umiejętności fotografowania poprzez zbadanie pokrewnych dziedzin kreatywnych, takich jak projektowanie graficzne lub reklamy. Na wynos? Głębsza świadomość kompozycji, która pomaga profesjonalnych fotografów zauważonym. MA w fotografii Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning PHOT 501 Ankieta: Fotografia * PHOT 502 Technika fotograficzna i Znaczenie * PHOT 503 Fotografia Portfolio procesowe * PHOT 709 Krytyka Absolwent Seminarium PHOT 714 Cyfrowy Craft I: Technika i Praca Fot 719 Photographic Arts I: Myśli i Eksperymentowanie PHOT 730 Druk cyfrowy Metodologia PHOT 749 Fotografia MA końcowa Portfolio - 700-poziom ARTH elekcyjny - Reżyseria elekcyjny † - Reżyseria planowej ‡ - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w fotografii Dostępne na: - Atlanta - Hong Kong - Savannah - eLearning PHOT 501 Ankieta: Fotografia * PHOT 502 Technika fotograficzna i Znaczenie * PHOT 503 Fotografia Portfolio procesowe * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka PHOT 709 Krytyka Absolwent Seminarium PHOT 714 Cyfrowy Craft I: Technika i Praca Fot 719 Photographic Arts I: Myśli i Eksperymentowanie PHOT 722 Photographic Arts II: Definicja projektu i Rozwoju PHOT 753 Photographic Arts III: Estetyka i kierunek Fot 762 Zagadnienia Fotografii Współczesnej Fot 764 Photographic Arts IV: Sekwencja i Nuance PHOT 779F Absolwent Pole Staż † PHOT 779T Absolwent Nauczanie Staż † PHOT 790 Fotografia MSZ Thesis - Reżyseria elekcyjny ‡ - Reżyseria planowej ‡ - Reżyseria elective§ - 500- do 700-poziom planowych - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godziny * Kariera w tle Zostań fotoreporterem. Zostań edytor zdjęć. Zostań fotografem mody. Fotografia jest sztuką wprowadzenie ramkę dookoła świata. Jako student SCAD, można wyostrzyć swoje umiejętności, zarówno podczas fotografowania oraz w post-processing, a pojawiają się gruntownie przygotowani do excel w konkurencyjnym świecie zawodowym. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Fotograf mody Fotoreporter Studio fotografem Autor zdjęć Edytor zdjęć Fotograf reklamowy Artysta fotografik Dyrektor Galeria Forensic fotografem I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Targowisko próżności National Portrait Gallery Harper Bazaar CNN Magazyn pola & Stream Annie Leibovitz Studio Magazyn Glamour Magazyn Ogród & Gun Google [-]

Magister W Luksusie I Zarządzania Mody

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah + 2 więcej

SCAD oferuje pierwszy na świecie MA i programów MFA stopnia w luksusie i zarządzania mody. Ten specjalistyczny pole będzie przygotować się do trudnej kariery w dynamicznym, stale rozwijającej się branży. Nasz program obejmuje trendspotting, strategię medialną, zarządzanie PR, struktury organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i wydarzeniach Moda, zapewniając, że nasi absolwenci są gotowi do uderzył w ziemi. [+]

Sztuka luksusu i zarządzania mody Oferty Scad pierwsze na świecie studia magisterskie i MSZ w luksusie i zarządzania mody. Ten specjalistyczny pole będzie przygotować się do trudnej kariery w dynamicznym, stale rozwijającej się branży. Nasz program obejmuje trendspotting, strategię medialną, zarządzanie PR, struktury organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i wydarzeniach Moda, zapewniając, że nasi absolwenci są gotowi do uderzył w ziemi. MA w luksusie i zarządzania mody Dostępne na: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * LXFM 501 Pojęcia profesjonalne i Teorie dla branży mody * LXFM 502 Fashion Marketing i Reklama Zasady * ARTH 701 Sztuki Współczesnej SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza FASH 721 wzmocniony komputerowo projektowanie mody FASH 763 Moda Promocja FASH 782 Teoria Moda LXFM 720 Supply Chain Management Strategies LXFM 730 marketingu towarów luksusowych LXFM 749 Luksus i moda Zarządzania mgr ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zarządzaniu luksusu i mody Dostępne na: - Atlanta - Hongkong - Savannah Londynie branży mody jest w rankingu Scad programów absolwent mody jak nr 1 ogólnego w Stanach Zjednoczonych. FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * LXFM 501 Pojęcia profesjonalne i Teorie dla branży mody * LXFM 502 Fashion Marketing i Reklama Zasady * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza SPRAWY 745 Marketing Sztuki i Projektowania Ventures SPRAWY 760 Strategiczne Zarządzanie Finansami Zarządzanie SPRAWY 781 Global Marketing DMGT 783 konstrukcyjne Futures: Trendy, Foresight i Intuicja FASH 721 wzmocniony komputerowo projektowanie mody FASH 763 Moda Promocja FASH 782 Teoria Moda LXFM 720 Supply Chain Management Strategies LXFM 730 marketingu towarów luksusowych LXFM 779F Absolwent Pole Staż † LXFM 779T Absolwent Nauczanie Staż † LXFM 790 Luksus i moda Zarządzania MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w luksusie i zarządzania mody Zostań promotorem mody. Zostań wróżka mody. Zostań nabywcy detalicznego. Zostań wizualne merchandiser. Jako profesjonalista na rynku luksusowych, będziesz okrakiem jeden z najnowszych wschodzących gałęzi przemysłu w bilionów dolarów świata mody. Będziesz połączyć finansów międzynarodowych, pojawiających microtrends i makroekonomii oraz psychologii klienta końcowego do kierowania głosu z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Kierownik luksusowej marki Nabywca detaliczny Moda wróżka Moda specjalista public relations Planowanie Store Globalny kierownik zaopatrzenia Kierownik import Program Visual merchandiser Promotor mody I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Bergdorf Goodman Martha Stewart Living Jednoznacznie zdefiniowane Magazine ekskluzywny barazzo Sage Collective [-]

Magister W Modzie

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Scad studenci są bez zarzutu było dobrze przygotowane do przywództwa w dynamicznym i bardzo konkurencyjnym globalnym przemyśle odzieżowym. Nasz rygorystyczny program skupia się wokół zasad projektowania, nieograniczonej kreatywności i technologii state-of-the-art. [+]

Dołącz do stale zmieniającego się świata mody Scad studenci są bez zarzutu było dobrze przygotowane do przywództwa w dynamicznym i bardzo konkurencyjnym globalnym przemyśle odzieżowym. Nasz rygorystyczny program skupia się wokół zasad projektowania, nieograniczonej kreatywności i technologii state-of-the-art. Program mody SCAD ma połączenia głębokie branżowe, trendy mody i górne odwiedzić i pracy z uczniami często. Z okiem nagradzane, doświadczonych wykładowców i odwiedzających mentorów, opanujesz pełne spektrum - od mody do koncepcyjny handlowych. MA w modzie Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning Londynie branży mody jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. FASH 501 Fashion Design i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * ARTH 701 Sztuki Współczesnej FASH 710 Moda materiałów i konstrukcji FASH 713 Rysunku i Ilustracji w Fashion Designer Fash 715 Multimedia Communication dla Fashion FASH 716 Studio Mody I: Reżyseria Projekt Innowacji FASH 721 wzmocniony komputerowo projektowanie mody FASH 725 Studio Mody II: Exploring wielopłaszczyznowy projekt Estetyka FASH 749 Moda MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w modzie Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning Londynie The Business of Fashion jest w rankingu programów absolwent mody Scad jako nr 1 w klasyfikacji generalnej w Stanach Zjednoczonych. FASH 501 Fashion Design i Rozwoju * FASH 502 akcesoria mody i szkicowania i ilustracji * FASH 503 Prognozowanie i trendy w branży * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka FASH 710 Moda materiałów i konstrukcji FASH 713 Rysunku i Ilustracji w Fashion Designer Fash 715 Multimedia Communication dla Fashion FASH 716 Studio Mody I: Reżyseria Projekt Innowacji FASH 721 wzmocniony komputerowo projektowanie mody FASH 725 Studio Mody II: Exploring wielopłaszczyznowy projekt Estetyka FASH 763 Moda Promocja FASH 779F Absolwent Pole Staż † FASH 779T Absolwent Nauczanie Staż † FASH 781 Moda MSZ Teza I: Reżyseria Badania FASH 782 Teoria Moda FASH 791 Moda MSZ Teza II: Rozwój Kolekcja FASH 792 Moda MSZ Teza III: Wystawa i Dokumentacji - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w modzie Zostań projektantem mody. Zostań ilustratorem mody. Zostań kupujący moda, pisarzem lub rozwoju produktu. Od haute couture na co dzień, na rynek masowy do sztuki, projektanci mody tworzą oryginalne prace, które inspirują trendy zapłonowe, kulturalne i pasje pomagają nam wyrazić nasze najlepsze, najprawdziwszym samych. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant mody Moda kupujący Odzież męska projektant Odzież damska designerska Ekspres wzór Moda wróżka Ilustrator mody Projektant Bridalwear Projektant Haft I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Abercrombie and Fitch Moda Tommy Hilfiger ELLE Magazine Ralph Lauren Marc Jacobs Kate Spade Alexander Wang Ceremonia otwarcia [-]

Magister W Projektowaniu Graficznym

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah + 2 więcej

Jako student projektowania graficznego Scad, będziesz się biegle językiem wizualnym, który określa dzisiejsze marki potęgą i organizacje najwyższych lotów. Nasz holistyczny program, projekt graficzny stopień pokrycia nie tylko podstaw konstrukcji, zagłębia się w opakowaniu produktu, przedsiębiorczości, technologii mobilnych, projektowania interfejsu i doświadczenia użytkownika. [+]

Projekt graficzny i komunikacja wizualna Jako student projektowania graficznego Scad, będziesz się biegle językiem wizualnym, który określa dzisiejsze marki potęgą i organizacje najwyższych lotów. Nasz holistyczny program, projekt graficzny stopień pokrycia nie tylko podstaw konstrukcji, zagłębia się w opakowaniu produktu, przedsiębiorczości, technologii mobilnych, projektowania interfejsu i doświadczenia użytkownika. Rezultat? Wielokrotnie nagradzany profesjonalne portfolio, prawdziwe doświadczenie pracując dla gigantów z branży, a także możliwość, aby trwały ślad na ciągle zmieniającym się globalnym krajobrazie wizualnym - wszyscy przed ukończył. Magister projektowania graficznego Dostępne o: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning GRDS 502 Historia Komunikacja wizualna, Badań Naukowych i Przemówienie * GRDS 503 typograficzne Komunikacja * GRDS 504 Zintegrowany Projekt Media * CLC 580 Współpraca † GRDS 701 Graphic Design Seminarium: Metody GRDS 702 Graphic Design Studio: metodologiczne Praktyka GRDS 726 Rola Grafiki w świadomości społecznej GRDS 748 Graphic Design MA końcowa Portfolio - 700-poziom ARLH lub ARTH elekcyjny - 700-poziom GRDS elekcyjny - 700-poziom GRDS studio elekcyjny † - GRDS 700 poziomu studio planowej - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w projektowaniu graficznym Dostępne o: - Atlanta - Hongkong - Savannah - eLearning GRDS 502 Historia Komunikacja wizualna, Badań Naukowych i Przemówienie * GRDS 503 typograficzne Komunikacja * GRDS 504 Zintegrowany Projekt Media * GRDS 701 Graphic Design Seminarium: Metody GRDS 702 Graphic Design Studio: metodologiczne Praktyka GRDS 723 Graphic Design Seminarium: Strategia mediów GRDS 724 Graphic Design Studio: Multimedia Praktyka GRDS 733 Graphic Design Seminarium: Typograficznych Strategia GRDS 734 Graphic Design Studio: Typograficznych Praktyka GRDS 753 Graphic Design Seminarium: Visual Strategia Informacje GRDS 754 Graphic Design Studio: Visual Informacje Praktyka GRDS 761 Thesis Przygotowanie GRDS 783 Graphic Design Seminarium: User Experience Strategia GRDS 784 Graphic Design Studio: User Experience Praktyka GRDS 791 Graphic Design MSZ Thesis GRDS 792 Graphic Design MSZ wizualna Thesis - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w projektowaniu graficznym Zostań grafikiem. Zostań projektantem stron internetowych. Zostań projektantem krój pisma. Zostań dyrektor produkcji. Dzisiejsze graficy są wizualne mistrzów za złożonych wyzwań projektowych profesjonalnego świata. Ich szeregów, jak doprowadzić dzisiejsze kultowych marek do życia i prowadzić ich sukces. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Dyrektor Artystyczny Dyrektor Projektowanie Projektant środowiska projektant stron internetowych Scenograf Projektant krój pisma Grafik do publikacji i reklamy Grafik na studiach telewizyjnych i filmowych I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Disney Google Facebook DeviantArt Colle McVoy Microsoft Projekt Ranch Cartoon Network R / GA [-]

Magister W Projektowaniu Mediów Ruchu

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Znajdź globalnej publiczności dla swoich projektów multimedialnych w ruchu Scad. Ostatnio nasi uczniowie stworzyli otwarcie wizualną Super Bowl - najbardziej-przeglądali przekazu telewizyjnego w historii USA. Więcej doświadczenia tak jak to czeka tutaj, podobnie jak niezliczone możliwości interakcji z ekspertów odwiedzających, badania pod pracowników ruchu mistrzów mediów i być zatrudnieni przez największych światowych marek. [+]

Umieścić swoją karierę w mediach ruchu w życie w pełni Znajdź globalnej publiczności dla swoich projektów multimedialnych w ruchu Scad. Ostatnio nasi uczniowie stworzyli otwarcie wizualną Super Bowl - najbardziej-przeglądali przekazu telewizyjnego w historii USA. Więcej doświadczenia tak jak to czeka tutaj, podobnie jak niezliczone możliwości interakcji z ekspertów odwiedzających, badania pod pracowników ruchu mistrzów mediów i być zatrudnieni przez największych światowych marek. Wylądujesz swoją wymarzoną pracę z mocą pierwszego na świecie specjalistycznych studiów w zakresie projektowania mediów ruchu za tobą. Magister projektowania mediów ruchu Dostępne na: - Savannah - e-learning Môme 501 Design ekranu i Typografia * Môme 502 Analiza ruchu i aplikacji * Môme 503 Motion Mediów Kontekst i aplikacji * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † Môme 705 Wizualizacja i Praca Storyboarding Môme 709 Motion Multimedia Zdjęcia i Montaż Môme 729 Dynamiczny Typografia Môme 748 Motion Media Design MA ostateczny projekt SFDM 719 Teoria Media i aplikacji SFDM 721 Studio Biznes Praktyka - 700-poziom ANIM, DWRI, film, ITGM, Môme, perf, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom Môme elekcyjny Całkowity przebieg pracy: 45 godzin * MSZ w ruchu multimedialnego projektu Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Môme 501 Design ekranu i Typografia * Môme 502 Analiza ruchu i aplikacji * Môme 503 Motion Mediów Kontekst i aplikacji * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † Môme 705 Wizualizacja i Praca Storyboarding Môme 709 Motion Multimedia Zdjęcia i Montaż Môme 729 Dynamiczny Typografia Môme 735 Motion Design Studio Mediów I: Teza Preproduction Môme 749 Motion Media Design Portfolio Môme 775 Motion Multimedia Design Studio II: Rozwój Praca Môme 779F Absolwent Pole Staż ‡ Môme 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ Môme 790 Motion Media Design MSZ Thesis SFDM 719 Teoria Media i aplikacji SFDM 721 Studio Biznes Praktyka - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny - 700-poziom Môme elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w projektowaniu mediów ruchu Zostań projektantem mediów ruchu. Zostań scenograf. Zostań projektantem handlowych. Studenci Scad aktywnie zatrudniony przez współczesnych firm, w tym Apple, potęgą, CNN, DIGITALKITCHEN, ESPN, Fox Sports, Industrial Light & Magic, MTV, NBC Sports, Showtime Networks, Sony Pictures Entertainment, Turner Broadcasting i The Weather Channel. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Broadcast projektanta Redaktor Projektant Gospodarczy Dyrektor kreatywny Dyrektor Artystyczny Projektant Media Motion Ruch producent mediów Artysta Produkcja / grafik animator Scenograf I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: AMC Networks Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej Bento Box Entertainment ILM Industrial Light & Magic Niewidzialne dzieci Jeden koralik Uczestnik mediów Psyop [-]

Magister W Projektowaniu Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Na Scad, będziesz miał wszystkie narzędzia, przewodnikiem i natchnieniem, czego potrzebujesz, aby uratować świat. Nasz projekt dla programu zrównoważonego rozwoju koncentruje się na przygotowaniu studentów do pionierem zmiany organizacyjne, innowacje technologiczne i materialne, obywatel rzecznictwo i więcej jako lider w branży. [+]

Zaprojektuj zrównoważonej przyszłości Na Scad, będziesz miał wszystkie narzędzia, przewodnikiem i natchnieniem, czego potrzebujesz, aby uratować świat. Nasz projekt dla programu zrównoważonego rozwoju koncentruje się na przygotowaniu studentów do pionierem zmiany organizacyjne, innowacje technologiczne i materialne, obywatel rzecznictwo i więcej jako lider w branży. Będziesz korzystać z naszego dynamicznego, środowiska współpracy, gdzie rewolucyjne projekty takie jak SCADpad® i partnerstwa z największych marek na świecie zdarzają się codziennie. Magister projektowania dla zrównoważonego rozwoju Dostępne na: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * DMGT 740 zrównoważonych praktyk w projektowaniu Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej Teorie Sust 704 stosowane w Zrównoważonego Rozwoju Sust 708 zasadami zrównoważonego Materiałów Sust 713 Interdyscyplinarne Studia I: Przywództwo Projekt Sust 748 Design for Sustainability MA Końcowego Projektu - Reżyseria fakultatywne † - Reżyseria fakultatywne † - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zakresie projektowania zrównoważonego rozwoju Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * Anth 701 Globalne Teoria kultury BIOL 700 Environmental Science and Sustainability DMGT 740 zrównoważonych praktyk w projektowaniu Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej SDES 739 biomimikra Metodologia Teorie Sust 704 stosowane w Zrównoważonego Rozwoju Sust 708 zasadami zrównoważonego Materiałów Sust 713 Interdyscyplinarne Studia I: Przywództwo Projekt Sust 743 Interdyscyplinarne Studia II: Pracownia Zrównoważonego Living Sust 779F Absolwent Pole Staż † Sust 779T Absolwent Nauczanie Staż † Sust 791 Design for Sustainability MSZ Thesis I: Planowanie i Badań Naukowych Sust 792 Design for Sustainability MSZ Teza II: Projekt realizacji - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom fakultatywne Wybierz jedną koncentrację: Środowisko zbudowane ARCH 760 Zrównoważone projektowanie HIPR 701 Zachowanie historii i teorii Inds 721 Emerging Materiały wnętrz URBA 725 Miejskie Ekologia zarządzanie DMGT 710 Projekt, Chaos i złożoność DMGT 783 konstrukcyjne Futures: Trendy, Foresight i Intuicja Serv 753 Service, Innowacji i Przedsiębiorczości Sust 725 Projekt Przywództwo i transformacji środowiska Opakowania i nośniki wydruku GRDS 702 Graphic Design Studio: metodologiczne Praktyka GRDS 717 zrównoważonych praktyk Grafiki GRDS 730 3-D Graphics Studio GRDS 754 Graphic Design Studio: Visual Informacje Praktyka Produkty DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 783 konstrukcyjne Futures: Trendy, Foresight i Intuicja IDUS 713 Studio Wzornictwa Przemysłowego I: Discovery projektować rozwiązania IDUS 733 Przedsiębiorczość dla Projektantów Razem studiów 90 godzin * Kariera w projektowaniu zrównoważonego rozwoju Zostań architektem krajobrazu. Zostań Planowanie transportu. Zostań strategiem projekt. Projekt SCAD dla absolwentów zrównoważonego rozwoju innowacji w realizacji ich uznanych na całym świecie firm projektowych i prowadzenia przedsiębiorstw w zakresie przedsiębiorczości. Idą do tworzenia dóbr konsumpcyjnych zero odpadów, projektowania domów energooszczędnych i obszary robocze, i plan zrównoważonego obszarów miejskich, uzbrojony w najnowocześniejsze strategie kluczowych dla sukcesu we współczesnym świecie projektowania. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Zrównoważony projektant wnętrz Budownictwo konsultantem Strateg Projektowanie Korporacyjna odpowiedzialność społeczna manager Architekt krajobrazu Zrównoważonego rozwoju produktu Sustainability usług projektanta Zrównoważony grafik Planowanie transportu I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: American Institute of Architects Barnes & Noble Starbucks Coffee Company Hewlett Packard IDEO Intel CH2M Hill Steelcase Subaru [-]

Magister W Reklamie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

W wyniku tego dynamicznego i kreatywnego podejścia, nasi uczniowie regularnie brać najwyższe nagrody w konkursach branżowych, a nasi absolwenci nadal opowiedzieć historie największych światowych marek. [+]

Mistrz sztuki reklamy Jako student Scad zyskasz doświadczenie w każdym aspekcie reklamy: copywriting, kierunek sztuki, produkcji i marketingu zintegrowanego cyfrowego marki. W wyniku tego dynamicznego i kreatywnego podejścia, nasi uczniowie regularnie brać najwyższe nagrody w konkursach branżowych, a nasi absolwenci nadal opowiedzieć historie największych światowych marek. Środowiska współpracy o sztuki i wzornictwa uczelni zapewnia idealne warunki do doskonalenia wysoko rozwinięte rzemiosło innowacyjnej reklamy. MA w reklamie Dostępne o: - Atlanta Rek 501 Reklama i Copywriting Essentials * Rek 502 scenografia i Typografia Essentials * Rek 503 Software i produkcyjne Essentials * Rek 705 Typografia dla reklamowe Projektantów Rek 709 Studio Reklamy I: Creative Strategies Strategie rek 715 Cyfrowa Produkcja dla reklamy Rek 719 Studio Reklamy II: Branding Solutions Rek Direction 729 sztuki Rek 731 Kreatywny Copywriting w reklamie Projekt rek 749 Reklama MA końcowa ITGM 715 Interactive Web Design - 700-poziom ARTH elekcyjny Razem studiów: 45 godzin * MSZ w reklamie Dostępne o: - Atlanta - Savannah Rek 501 Reklama i Copywriting Essentials * Rek 502 scenografia i Typografia Essentials * Rek 503 Software i produkcyjne Essentials * Rek 705 Typografia dla reklamowe Projektantów Rek 709 Studio Reklamy I: Creative Strategies Strategie rek 715 Cyfrowa Produkcja dla reklamy Rek 719 Studio Reklamy II: Branding Solutions Rek 725 Digital Media na reklamę Rek Direction 729 sztuki Rek 731 Kreatywny Copywriting w reklamie Rek 751 Reklama na media alternatywne Rek 779F Absolwent Pole Staż † Rek 779T Absolwent Nauczanie Staż † Rek 791 Reklama MSZ Thesis Rek 792 Reklama MSZ wizualna Thesis ITGM 715 Interactive Web Design - 700-poziom ARTH elekcyjny - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 * Intensywne Godziny zajęć mogą być przypisane przy przyjęciu. † Wybierz jedną z tych dwóch kursów. Skonsultować się z doradcą wydziału w wyborze zajęć fakultatywnych. Kurs numery i tytuły mogą ulec zmianie. Praca w reklamie Zostań projektantem w agencji reklamowej. Zostań dyrektorem kreatywnym. Zostań projektantem informacji. Specjaliści reklamowe łączą umiejętności w zakresie projektowania, pisania, planowania strategicznego i brandingu do stosowania w szerokiej gamie nośników. Ich zadaniem jest wymyślić "wielkich idei", który komunikuje się komunikat reklamowy twórczo, osiągnięcia i wpływ poszczególnych grup docelowych. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Account Executive Dyrektor Artystyczny Copywriter Dyrektor kreatywny Projektant środowiska Projektant informacje Dyrektor wyświetlacz Pień Services Manager Projektant Reklama I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Saatchi & Saatchi Leo Burnett Razorfish BFG Komunikacja Cyfrowy Kuchnia Acąuity Grupa Szary Worldwide Kirshenbaum Bond Senecal + Partners La Comunidad [-]

Magister W Rzeźbie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta

Dla SCAD studentów rzeźby, inspiracja nigdy nie jest daleko. Opanowanie rzemiosła w jednej z najlepszych studiach w amerykańskim szkolnictwie wyższym, zaprojektowany przez architekta Renzo Piano, a znajdujących się w sąsiedztwie High Museum of Art w Atlancie. Możesz partnera z wiodących marek i wielkich nazwisk, tworząc niezapomniany pracy w sferze publicznej, jak ostatnich dużych studentów grafika SCAD utworzonych dla Hyatt Atlanta Midtown. [+]

Kształt sztuki piękne w swojej twórczej kariery Dla SCAD studentów rzeźby, inspiracja nigdy nie jest daleko. Opanowanie rzemiosła w jednej z najlepszych studiach w amerykańskim szkolnictwie wyższym, zaprojektowany przez architekta Renzo Piano, a znajdujących się w sąsiedztwie High Museum of Art w Atlancie. Możesz partnera z wiodących marek i wielkich nazwisk, tworząc niezapomniany pracy w sferze publicznej, jak ostatnich dużych studentów grafika SCAD utworzonych dla Hyatt Atlanta Midtown. Że praca i bardziej został wyposażony w prestiżowych mediów, w tym CNN i Wired - a teraz czekają, aby zobaczyć, co można zrobić. MA w rzeźbie Dostępne na: - Atlancie ARTH 701 Sztuki Współczesnej Procesy SCPT 704 Rzeźbiarski Studio SCPT 713 Sculpture Studio I: Wpływy i źródła SCPT 717 Sculpture Studio: Koncepcja i zawartość SCPT 723 Sculpture Studio II: Badania i dyskurs SCPT 743 Sculpture Studio III: Produkcja i krytyka SCPT 749 Rzeźba MA ostateczny projekt SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin MSZ w rzeźbie Dostępne na: - Atlancie ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka CLC 580 Współpraca * Procesy SCPT 704 Rzeźbiarski Studio SCPT 713 Sculpture Studio I: Wpływy i źródła SCPT 717 Sculpture Studio: Koncepcja i zawartość SCPT 723 Sculpture Studio II: Badania i dyskurs SCPT 743 Sculpture Studio III: Produkcja i krytyka SCPT 773 Sculpture Studio IV: Definiowanie własnego stylu SCPT 775 Sculpture Studio V: Rozwój Praca i wystawa SCPT 779F Absolwent Pole Staż † SCPT 779T Absolwent Nauczanie Staż † SCPT 779F Absolwent Pole Staż ‡ SCPT 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ SCPT 790 Rzeźba MSZ Thesis SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna SFIN 770 dzieł sztuki MSZ Autopromocja - 700-poziom PHOT, PNTG, PRMK lub SCPT fakultatywne * - 500- do 700-poziom planowych - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w rzeźbie Zostań profesjonalnym rzeźbiarzem. Zostań konsultantem sztuki. Zostań menadżerem Art Studio. SCAD absolwenci rzeźby praca została w prestiżowych mediów, w tym CNN i Wired. Uczniowie stają się biegle w każdym aspekcie zawodu, od pracy w charakterze administracyjnym sztuki na dużych projektów artystycznych publicznych do precyzyjnego odlewania sztuki, z prac zespołu architektonicznego w celu instalacji i rekwizyty. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Konsultant sztuki Dyrektor Artystyczny Art kierownik pracowni Wystawa przygotowujący Odlewnia przełożony Właściciel galerii lub asystenta Filmów rzeźbiarz / modelarz Usługi świadczone przez muzea specjalistą Studio rzeźbiarz I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: CNN Corning Museum of Glass Twórczy próżnują High Museum of Art Lamar Dodd School of Art Main Street Stone Mountain Sonic Generator University of Georgia Vermont Studio Center [-]

Magister Wzornictwa Przemysłowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Projektanci przemysłowi kształtują nasz świat, od gier i gadżetów, do rowerów i łodzi, do krzesełka i kaski. Jako student Scad, otrzymasz praktyczne doświadczenie przynosząc swoje pomysły do ​​rzeczywistości, niosący na naszej wielkiej tradycji rozwój światowej klasy projektantów. [+]

Usprawnienie świat przez wzornictwa przemysłowego Projektanci przemysłowi kształtują nasz świat, od gier i gadżetów, do rowerów i łodzi, do krzesełka i kaski. Jako student Scad, otrzymasz praktyczne doświadczenie przynosząc swoje pomysły do ​​rzeczywistości, niosący na naszej wielkiej tradycji rozwój światowej klasy projektantów. W ostatnich latach nasi uczniowie pracowali z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - w tym Coca-Cola, Hewlett-Packard, AT & T, Dell, Mattel, Microsoft, Reebok i Fisher-Price - wynaleźć praktycznych rozwiązań rzeczywistych problemów. Rezultat? Wybitni portfele, które pomagają nasi absolwenci podejmują profesjonalnego świata przez burzę. Magister wzornictwa przemysłowego Dostępne na: - Savannah IDUS 501 Projektowanie w kontekście * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej IDUS 713 Studio Wzornictwa Przemysłowego I: Discovery projektować rozwiązania IDUS 718 Studio Wzornictwa Przemysłowego II: Realizacja rozwiązania projektowego IDUS 733 Przedsiębiorczość dla Projektantów IDUS 748 Industrial Design MA ostateczny projekt SDES 704 Teoria Applied in Design - 500- do 700 poziomu planowym † Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ we wzornictwie przemysłowym Dostępne na: - Savannah IDUS 501 Projektowanie w kontekście * SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * ARTH 701 Sztuki Współczesnej SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza DMGT 732 Ułatwianie twórczego myślenia Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej IDUS 713 Studio Wzornictwa Przemysłowego I: Discovery projektować rozwiązania IDUS 718 Studio Wzornictwa Przemysłowego II: Realizacja rozwiązania projektowego IDUS 733 Przedsiębiorczość dla Projektantów Osób zażywających narkotyki dożylnie 755 Badania skierowane w Wzornictwa Przemysłowego I: Badania IDUS 763 Absolwent Seminarium Metodologii Osób zażywających narkotyki dożylnie 765 Badania skierowane w Wzornictwa Przemysłowego II: Zaawansowane innowacyjnych metod Osób zażywających narkotyki dożylnie 770 profesjonalne praktyki w Wzornictwa Przemysłowego IDUS 779F Absolwent Pole Staż † IDUS 779T Absolwent Nauczanie Staż † IDUS 790 Wzornictwo przemysłowe MSZ Thesis SDES 704 Teoria Applied in Design - 500- do 700 poziomu planowym ‡ - 500- do 700 poziomu planowym ‡ - 500- do 700 poziomu planowym ‡ - 500- do 700 poziomu planowym ‡ Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w wzornictwa przemysłowego Zostań projektantem środowiska. Zostań projektantem zabawek. Zostań projektantem produktu. Sztuka projektowania przemysłowego polega na analizie interakcji ludzi z obiektów wokół nich, a także opracowania nowych sposobów, aby otoczenie człowieka funkcjonalnie przełożonego, estetyczne i bardziej przyjemne. Projektanci przemysłowi poszukują eleganckich rozwiązań złożonych wyzwań w usability - a wraz z dyplomem Scad, możesz do nich dołączyć. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant wyrobów Efekty specjalne projektanta Projektant pakiet Zabawka projektanta Projektant interakcji Projektant środowiska Sprzęt sportowy projektant Projektant Transport Prop projektanta I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Williams-Sonoma Core77 Abercrombie and Fitch Electrolux Packaging Corporation of America Clorox Blade Dynamics Texas Instruments Edukacja Technologia Tutto Transporti [-]

Magister Włókien

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

SCAD włókna Dział jest największą tego typu w Stanach Zjednoczonych, z kompleksowym programem nauczania i wielkich, inspirujących obiektów zaopatrzony w top-of-the-line narzędzi i zasobów. Jako student Scad, możesz dołączyć do grona elitarnych włókien uczniów, którzy regularnie wygrać główne nagrody w konkursach zawodowych i stypendiów. [+]

Łącząc kreatywność i sukces SCAD włókna Dział jest największą tego typu w Stanach Zjednoczonych, z kompleksowym programem nauczania i wielkich, inspirujących obiektów zaopatrzony w top-of-the-line narzędzi i zasobów. Jako student Scad, możesz dołączyć do grona elitarnych włókien uczniów, którzy regularnie wygrać główne nagrody w konkursach zawodowych i stypendiów. Podążaj śladami naszych udanych włókien absolwentów, którzy wyjechali do pracy za lądowych niesamowitych wiodących firm takich jak Anthropologie, Urban Outfitters, Martha Stewart Living, Diane von Furstenberg, Lilly Pulitzer, Macy i więcej. Magister włókien Dostępne o: - Savannah FIBR 502 Istotność i znaczenie włókien * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * ARTH 701 Sztuki Współczesnej FIBR 704 Powierzchnie i konstrukcje FIBR 707 Historia Tkanina jako źródło FIBR 716 Fiber i Fabric Eksploracja FIBR 724 Surface Studio Cyfrowe Projekt I: Od koncepcji do prezentacji Client † FIBR 728 Materiały i Procesy strukturalne † FIBR Zagadnienia Studio 745 Włókien I: Badania i Rozwój FIBR 748 praktyk zawodowych w Włókien FIBR 749 Włókna MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ we włóknach Dostępne o: - Savannah FIBR 502 Istotność i znaczenie włókien * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka FIBR 704 Powierzchnie i konstrukcje FIBR 707 Historia Tkanina jako źródło FIBR 716 Fiber i Fabric Eksploracja FIBR 738 Współczesna teoria włókien FIBR Zagadnienia Studio 745 Włókien I: Badania i Rozwój FIBR 748 praktyk zawodowych w Włókien FIBR 765 Seminarium Włókien FIBR 772 Studio zagadnienia analityczne włókien II: Praktyka FIBR Zagadnienia 775 Studio Włókien III: Synteza FIBR 779F Absolwent Pole Staż † FIBR 779T Absolwent Nauczanie Staż † FIBR 790 Włókna MSZ Thesis - Reżyseria planowej ‡ - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w włókien Zostań projektantem tekstylnego. Zostań projektantem tapety. Zostań projektantem haft. Scad włókna absolwenci otworzyć własne studio i firm i pracy na i uniwersytety, galerie sztuki wspólnotowych programów i wiodących firm, które zawierają Anthropologie, Urban Outfitters, Martha Stewart Living, źródła papieru, Diane von Furstenberg, Duralee Tkaniny, Lilly Pulitzer, Macy, Target, JCPenney, Kohla, Mohawk Firma Tkaniny i Brintons. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Papiernicze i prezentowy projektanta Projektant tekstylne Projektant wyświetlacz Tapety projektanta Projektant dywan Artysta produkcja Studio Kolorysta Muzeum Włókiennictwa kurator Stylista tekstylne I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Anthropologie Chrysler Ralph Lauren Cel Lilly Pulitzer Loloi Dywaniki Nordstrom Tytuł Dziewięć Gymboree [-]

Master In Design Management

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Jako student tutaj, można włączyć swoją pasję do projektowania w istotnym atutem zawodowej, połączenie sił z najważniejszych marek w projektach współpracy i lądowania pożądane staże w organizacjach postępowych głodnych dla swoich pomysłów. [+]

Wprowadzanie innowacji projektowych do największych światowych marek SCAD jest domem dla solidnego programu zarządzania projekt, który jest uznawany w całej branży do produkcji wybitnych absolwentów gotowych do programu Excel w świecie zawodowym, jak zwolenników innowacji projektowych i twórczego rozwiązywania problemów. Jako student tutaj, można włączyć swoją pasję do projektowania w istotnym atutem zawodowej, połączenie sił z najważniejszych marek w projektach współpracy i lądowania pożądane staże w organizacjach postępowych głodnych dla swoich pomysłów. Magister zarządzania projektowego Dostępne o: - Savannah - eLearning SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza DMGT 702 Historia i interpretacja Innowacji DMGT 706 Idea Wizualizacja DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 732 Ułatwianie twórczego myślenia DMGT 748 Design Management MA ostateczny projekt Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej SDES 704 Teoria Applied in Design - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w zarządzaniu designem Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * SPRAWY 710 Sprawozdawczość finansowa i analiza DMGT 702 Historia i interpretacja Innowacji DMGT 706 Idea Wizualizacja DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 732 Ułatwianie twórczego myślenia DMGT 740 zrównoważonych praktyk w projektowaniu DMGT 747 Współpraca na odległość DMGT 750 Collaborative Kultura w organizacji projektujących DMGT 757 MSZ Teza Research, Discovery, Insight DMGT 779F Absolwent Pole Staż † DMGT 779T Absolwent Nauczanie Staż † DMGT 783 konstrukcyjne Futures: Trendy, Foresight i Intuicja DMGT 790 Projektowanie Zarządzanie MSZ Thesis Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej SDES 704 Teoria Applied in Design - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w zarządzaniu designem Zostań dyrektorem kreatywnym. Zostań menedżerem projekt. Zostań menedżerem marki korporacyjnej. Studenci zarządzania Projekt połączyły siły z liderów branży, w tym Citrix, Hachette Filipacchi amerykańskie media, Fisher-Price, Johnson Controls i innych firm z listy Fortune 500 do projektowania rozwiązań rzeczywistych problemów. Absolwenci programu zarządzania projektem stoiska gotowy do zaparzenia projekt myślenia do strategii biznesowych organizacji, począwszy od magazynów do sieci telewizyjnych. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Menadżer konta Projekt graficzny menadżer Corporate brand manager Projektują dyrektora Marka Dyrektor kreatywny Wizualny projektant doświadczenia Dyrektor Artystyczny Kierownik Projekt Dyrektor strategii projektowania [-]

Mistrzem W Ilustracji

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Program Ilustracja Scad w kształci studentów do tworzenia rysunków fine-art, przynosząc pomysły, charaktery i osobowości do życia za pomocą technik cyfrowych, zarówno tradycyjne, jak i. Jako student tutaj dowiesz się, do pracy w środowisku zawodowym poprzez program zorganizowany jak studio pracy. Będziesz rozwijać własny styl i technikę, naukę, aby wyrazić swój własny, unikalny wizję podczas tworzenia dobrze zaokrąglone spojrzenie na projektowanie. [+]

Rysunek przyszłość poprzez ilustracji Program Ilustracja Scad w kształci studentów do tworzenia rysunków fine-art, przynosząc pomysły, charaktery i osobowości do życia za pomocą technik cyfrowych, zarówno tradycyjne, jak i. Jako student tutaj dowiesz się, do pracy w środowisku zawodowym poprzez program zorganizowany jak studio pracy. Będziesz rozwijać własny styl i technikę, naukę, aby wyrazić swój własny, unikalny wizję podczas tworzenia dobrze zaokrąglone spojrzenie na projektowanie. MA w ilustracji Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Illu 503 Ilustracja Strategie * Illu 504 Strategie Rysunek na ilustracji * Illu 505 Wpływy na rysunku * ARTH 701 Sztuki Współczesnej Illu 701 Media i Techniki Illu 714 Rysunek dla Ilustratorów Illu 727 Ilustracja Pojęcia i Skład Illu 730 cyfrowe Rozwiązania Ilustracja Illu 735 Ilustracja Rynki Illu 742 Directed Projekty w ilustracji Illu 749 Ilustracja MA ostateczny projekt - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w ilustracji Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning Illu 503 Ilustracja Strategie * Illu 504 Strategie Rysunek na ilustracji * Illu 505 Wpływy na rysunku * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka Illu 701 Media i Techniki Illu 714 Rysunek dla Ilustratorów Zaawansowane techniki illu 721 Studio Illu 727 Ilustracja Pojęcia i Skład Illu 730 cyfrowe Rozwiązania Ilustracja Illu 735 Ilustracja Rynki Illu 742 Directed Projekty w ilustracji Illu 764 Ilustracja do Publikacji Illu 774 Praktyki zawodowe w ilustracji Illu 779F Absolwent Pole Staż † Illu 779T Absolwent Nauczanie Staż † Illu 779F Absolwent Pole Staż ‡ Illu 779T Absolwent Nauczanie Staż ‡ Illu 790 Ilustracja MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Idź po karierze zawsze marzyłeś Program Ilustracja Scad pomogą Ci zrealizować swoją wizję stania udanego Illustrator, kładąc publiczną twarz na niektóre z najbardziej popularnych marek na świecie. Absolwent Mark Wetzel (BFA, ilustracja, 2005) wyjaśnia, w jaki sposób umiejętności uczył się w Scad i jego miłość do zabawy i kreatywności napędzają jego sukces jako starszy projektant w McGarryBowen. Kariera w ilustracji Zostań ilustratorem cyfrowy. Zostań ilustrator książek dla dzieci. Zostań storyboard i koncepcja artysty. W SCAD wyszkolony artysty, nauczysz się wykorzystywać wszystko od najnowocześniejszych technologii cyfrowej do wypróbowanych i prawdziwe pióra i atramentu, aby tworzyć olśniewające ilustracje. Tablica kariery czekają, od tworzenia storyboardów do filmów komercyjnych do projektowania ilustracji książki obejmuje, a nasz asa wydziału i światowym liderem w program nauczania może przynieść Ci prawo do góry. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Ilustrator Gospodarczy Okładka książki ilustrator Ilustrator książek dla dzieci Gry komputerowe ilustrator Dyrektor Artystyczny Powieść grafik Rysownik Cyfrowy ilustrator Storyboard i koncepcji artysty I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Walt Disney Imagineering Comedy Central New York Times Bento Box Entertainment A & E Game Informer Rozmawiać Revolver Studios ImagineFX [-]

Mistrzem W Interaktywnej Projektowania I Tworzenia Gier

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Hongkong Sham Shui Po Stany Zjednoczone Savannah + 1 więcej

Na Scad bierzemy gry poważnie. Nasza interaktywna projektowanie i rozwój gry Program zdobył główną nagrodę w Konkursie E3 Game College od dwóch lat pracuje razem z otrzymywania pochwał od Princeton Review i Animacji Kariera Review. [+]

To nie jest tylko gra - to jest kariera w Scad bierzemy gry poważnie. Nasza interaktywna projektowanie i rozwój gry Program zdobył główną nagrodę w Konkursie E3 Game College od dwóch lat pracuje razem z otrzymywania pochwał od Princeton Review i Animacji Kariera Review. Z udziału w konferencji do możliwości zawodowych współpracujących z gigantów branży, nasi studenci mają szansę, aby wykorzystać ich pasję do interaktywnego projektowania. Służymy top-of-the-line narzędzi, wybitne wykładowców i zaawansowanych programów nauczania, czego potrzeba - wystarczy przynieść A-gry. Magister interaktywnego projektowania i tworzenia gier Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning ITGM 502 Gra konstrukcyjne Perspektywy * ITGM 503 konstrukcyjne Metody Interaktywność * ITGM 505 gier Sztuka Metody * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † ITGM 705 Interactive Projektowanie i multimedialny ITGM 706 Game Design Dokumentacja ‡ ITGM 709 Visual Interface oraz Information Design ‡ ITGM 710 znaków Development§ ITGM 715 Interactive Web Design§ ITGM 719 skryptów interaktywny # ITGM 721 Środowiska do gier # ITGM 723 Human-centered design Interaktywna ITGM 748 Projektowanie i interaktywne gry Rozwój MA ostateczny projekt - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny Razem studiów: 45 godzin * MSZ w interaktywnej grze projektowania i rozwoju Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning ITGM 502 Gra konstrukcyjne Perspektywy * ITGM 503 konstrukcyjne Metody Interaktywność * ITGM 505 gier Sztuka Metody * ARTH 701 Sztuki Współczesnej CLC 580 Współpraca † ITGM 705 Interactive Projektowanie i multimedialny ITGM 706 Game Design Dokumentacja ‡ ITGM 709 Visual Interface oraz Information Design ‡ ITGM 710 znaków Development§ ITGM 715 Interactive Web Design§ ITGM 719 skryptów interaktywny # ITGM 721 Środowiska do gier # ITGM 723 Human-centered design Interaktywna ITGM 749 ITGM portfela i praktyki biznesowe ITGM 755 Teza Studio I: Poszukiwanie i Prototype Badania ITGM 765 Teza Studio II: Zastosowanie i Produkcji ITGM 779F Absolwent Pole Internship¶ ITGM 779T Absolwent Nauczanie Internship¶ ITGM 790 Projektowanie i interaktywne gry Rozwój MSZ Thesis - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny - 700-poziom ANIM, DWRI, FILM, ITGM, Môme, PERF, PROD, SFDM, SNDS, THED lub VSFX elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- 700 -level elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w interaktywny i gry rozwoju Zostań projektantem interaktywną. Zostań projektantem stron internetowych. Zostań projektantem gry. Na Scad specjaliści odwiedzić ze studentami co kwartał, rozmowy na stanowiska i przegląd portfolio. Ostatnio odwiedzili również przedstawiciele Zynga, Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Crystal Dynamics i Activision. Możliwości te odzwierciedlają nasz status jako jeden z najbardziej uznanych światowych uniwersytetów na badania i rozwój interaktywnych gier projektowania. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant gier Koncepcja artysty Gry online programista / projektant Projektant interfejsu Modeler / tekstury artysty Projektant poziomów projektant stron internetowych Artysta Środowiska UI / UX designer I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Epic Games Sucker Punch Productions Firaxis Games Frog Design 24 daszek Gry Autodesk Gameware Google Buran Bemis Balkind [-]

Mistrzem W Malarstwie

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Na Scad, można włączyć swoją pasję do malowania do satysfakcjonującej kariery zawodowej w sztuki i nowych mediów. Nasi studenci i absolwenci są wystawiane na światowej sławy muzeów - od Muzeum Guggenheima w Muzeum Sztuki Nowoczesnej do Smithsonian - i dzielić się swoją pracę w najbardziej prestiżowych targach sztuki, w tym Międzynarodowych Targów Sztuki w Hongkongu i Art Basel Miami Beach. [+]

Farby poza liniami Na Scad, można włączyć swoją pasję do malowania do satysfakcjonującej kariery zawodowej w sztuki i nowych mediów. Nasi studenci i absolwenci są wystawiane na światowej sławy muzeów - od Muzeum Guggenheima w Muzeum Sztuki Nowoczesnej do Smithsonian - i dzielić się swoją pracę w najbardziej prestiżowych targach sztuki, w tym Międzynarodowych Targów Sztuki w Hongkongu i Art Basel Miami Beach. Przez cały czas w Scad, będziesz obsługiwany przez wybitnych wykładowców, inspirujących obiektów i corocznych imprez, które umieścić Scad w sercu dzieł sztuki świata ... tam, gdzie twoje miejsce. MA w malarstwie Dostępne na: - Atlanta - Savannah DRAW 502 Metody Drawing Studio * PNTG 502 Metody Malarstwo i Form * PNTG 503 Estetyka Malarstwo i Praca * ARTH 701 Sztuki Współczesnej DRAW 708 Graduate Rysowanie PNTG 704 Formalne aspekty Malarstwa PNTG 728 Studio I: myśli samobójcze PNTG 738 Studio II: Teoria w praktyce PNTG 749 Malarstwo MA ostateczny projekt SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna SFIN 745 dzieł sztuki MA Autopromocja - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w malarstwie Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning DRAW 502 Metody Drawing Studio * PNTG 502 Metody Malarstwo i Form * PNTG 503 Estetyka Malarstwo i Praca * ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka † ARTH 703 Nowoczesna i Współczesna Teoria Krytyczna † DRAW 708 Graduate Rysowanie PNTG 704 Formalne aspekty Malarstwa PNTG 728 Studio I: myśli samobójcze PNTG 738 Studio II: Teoria w praktyce PNTG 758 Studio III: Wizja i Estetyka PNTG 768 Studio IV: Indywidualne Eksploracja ‡ PNTG 775 Zaawansowana analiza Malarstwa PNTG 779F Absolwent Pole Internship§ PNTG 779T Absolwent Nauczanie Internship§ PNTG 779F Absolwent Pole Internship¶ PNTG 779T Absolwent Nauczanie Internship¶ PNTG 790 Malarstwo MSZ Thesis SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna SFIN 756 Teoria i Procesy II: Filozoficzne Interpretacji ‡ SFIN 770 dzieł sztuki MSZ Autopromocja - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w malarstwie Zostań profesjonalnym artystą. Zostań portrecista. Zostań mistrzem mural. Absolwenci Scad są wystawiane na światowej sławy muzeów, w tym Muzeum Guggenheima, Muzeum Sztuki Współczesnej i Muzeum Sztuki Smithsonian amerykańskiego, jak i na świecie najbardziej prestiżowych targach sztuki, jak Międzynarodowe Targi Sztuki w Hongkongu i Art Basel Miami Beach, The Najważniejszym sztuki pokaż na kontynencie północnoamerykańskim. Nowe czasopismo amerykańskie Malarstwo jest opisywany studentom SCAD malarstwo i absolwentów ponad 50 razy od 2000 roku, pomagając im rozpocząć nagradzanie kariery studio artystów, pedagogów i artystów cyfrowych matowych. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Malarz Projektant Wystawa Właściciel galerii lub dyrektor Niezależne studio artysty Muzeum preparator Krytyk sztuki i pisarz Mural artysty Muzeum edukacja asystent Portrecista I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Adler & Co. Galeria Amerykański Craft Magazine Andy Warhol Museum Diana Lowenstein Fine Arts Wczesna Center Poszukiwania Programy Lato Mongolia International University New American Paintings Otwarte Studio Prasa [-]

Mistrzem W Projektowaniu Mebli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Program projektowanie mebli SCAD jest uziemiony w kontekście sztuki i wytrzymałej konstrukcji uczelni, gdzie studenci stworzyć meble, które są przemyślane, ergonomiczne, piękne i trwałe. [+]

Przedstawić swoją przyszłość na sukces Program projektowanie mebli SCAD jest uziemiony w kontekście sztuki i wytrzymałej konstrukcji uczelni, gdzie studenci stworzyć meble, które są przemyślane, ergonomiczne, piękne i trwałe. Współpraca z rówieśnikami w pokrewnych dziedzinach twórczych prowadzić do przełomowych projektów, takich jak SCADpad®, gdzie studenci projektowania mebli SCAD innowacyjnej meble rozwiązań mikro-mieszkaniowych, które były zarówno funkcjonalne, jak i zapierające dech w piersiach. Możliwości po prostu jak te czekają na uniwersytecie dla kreatywnych kariery. Magister projektowania mebli Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * FURN 708 3-D komputerowego wspomagania projektowania mebli FURN 715 Metody Wykonanie mebli FURN 732 Ewolucja Meblarstwa FURN 738 Meble Studio: projektowanie i implementacja FURN 748 Meble Studio: Proces i Prototype FURN 749 projektowanie mebli MA ostateczny projekt - 700-poziom ARLH lub ARTH elekcyjny - Reżyseria fakultatywne † - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin * MSZ w projektowaniu mebli Dostępne o: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * FURN 708 3-D komputerowego wspomagania projektowania mebli FURN 710 Zagadnienia Meblarstwa FURN 715 Metody Wykonanie mebli FURN 732 Ewolucja Meblarstwa FURN 738 Meble Studio: projektowanie i implementacja FURN 742 Reżyseria Badania w Meblarstwa FURN 748 Meble Studio: Proces i Prototype FURN 754 Reżyseria Studia I: Badania Thesis, Zastosowanie i budowa FURN 764 Reżyseria Studia II: Praca Rozwój, realizacji i wystawa FURN 770 Profesjonalne Portfolio: przedsiębiorczości i strategii biznesowych FURN 779F Absolwent Pole Staż † FURN 779T Absolwent Nauczanie Staż † FURN 790 projektowanie mebli MSZ Thesis - 700-poziom ARLH lub ARTH elekcyjny - Reżyseria elekcyjny ‡ - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godziny * Kariera w projektowaniu mebli Zostań projektantem mebli. Zostań konsultantem projektowania. Zostań inżynierem produktu. Jako student Scad, można zdobyć cenne doświadczenie poprzez udział w projektach sponsorowanych z branży marek, takich jak Urban Outfitters, Steelcase, CH Briggs, Davis Meble i Hickory branży meblarskiej. Możliwości te pomóc uczniom doskonalić swoją strategiczną wiedzę projektowania i budowania portfeli, często prowadząc do staży i kariery. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Umowa lub designerskie meble mieszkaniowe Hotelarstwo projektant mebli Konsultant Projekt Projektant eksponat Ograniczona produkcja mebli projektant Mocowania i wyświetlacz projektanta Niestandardowe projektant oświetlenia Projektant wyrobów Projektant środowiska I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: American Institute of Architects David Trubridge Projektowanie Mieszkać Handspun Studio KWALU Museum of Design Atlanta Savannah Morning News Studio-ZG Magazyn Południowa [-]

MSZ W Dramatycznej Formie Pisemnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Na Scad studenci dramatycznej piśmie opanować niuanse języka, jak przygotować niezapomniane historie dla teatru, filmu, telewizji, animacji funkcji i więcej. Nasza pozycja jako premier uczelni sztuki i designu oznacza, że ​​będziesz korzystać z synergii towarowym SCAD pomiędzy utalentowanych rówieśników w każdej twórczej arenie. [+]

Zobacz swoje słowa w ruchu Na Scad studenci dramatycznej piśmie opanować niuanse języka, jak przygotować niezapomniane historie dla teatru, filmu, telewizji, animacji funkcji i więcej. Nasza pozycja jako premier uczelni sztuki i designu oznacza, że ​​będziesz korzystać z synergii towarowym SCAD pomiędzy utalentowanych rówieśników w każdej twórczej arenie. Zobacz swoją pracę do życia poprzez współpracę z reżyserów, aktorów, projektantów i techników, a dowiesz się z gigantów branży, którzy co roku odwiedzają Scad i oferują osobiste opinię na temat swojej pracy. MSZ w dramatycznej formie pisemnej Dostępne o: - Savannah ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka DWRI 708 Formularze w dramaturgii * DWRI 728 Script Analiza * DWRI 738 dramaturgii: Elementy oraz wykonywania DWRI 740 dramatopisarzy, aktorów i reżyserów Lab DWRI 775 Dramaturgia DWRI 779F Absolwent Pole Staż † DWRI 779T Absolwent Nauczanie Staż † DWRI 790 Dramatic Writing MSZ Thesis FILM 704 Produkcja dla Filmu i Telewizji FILM 706 Crafting Short Scenariusz FILM 707 Screenwriting FILM 708 Projektowanie Shots FILM 762 Pisanie dla Telewizji FILM 763 skryptów scenariusz odcinka serialu komediowego ‡ FILM 769 Telewizja Pilot ‡ - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w dramatycznej formie pisemnej Zostań scenarzysta. Zostań dramaturg. Zostań edytor skryptów. Jak nauczyć się pisać na scenie, dla filmu i telewizji, będzie współpracować z uczniami w naszych Performing Arts, Filmu i Telewizji, animacji i programów sztuki Sequential rozwijać zróżnicowany zestaw umiejętności, które pozwoli Ci bardziej rynkowe jako profesjonalny , Scad studenci dramatyczne pisania przeszli do pracy dla niektórych z wiodących firm w branży rozrywkowej - a teraz twoja kolej, aby do nich dołączyć. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Pisarz Telewizja Dramaturg Film lub krytyk teatralny Magazyn personel pisarz Dramaturg Przełożony skrypt Scenarzysta Środek Teatralne Konsultant teatr I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: National Geographic American College Kennedy Center Festiwal Teatralny HBO Millenium Films Walt Disney Afisz teatralny Pixar Discovery Channel Modele i Atlanta Talent [-]

MSZ W Dziedzinie Sztuki Scenicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Czy Twoim marzeniem jest, aby na scenie lub w filmie, jako głos ukochanego animowana postać lub twarz niezapomniane reklamy, można dotrzeć do globalnej publiczności na Scad. Nasi studenci otrzymują skoncentrowane instrukcje i niezliczone możliwości krok w świetle reflektorów. [+]

Pień kariery w centrum uwagi Czy Twoim marzeniem jest, aby na scenie lub w filmie, jako głos ukochanego animowana postać lub twarz niezapomniane reklamy, można dotrzeć do globalnej publiczności na Scad. Nasi studenci otrzymują skoncentrowane instrukcje i niezliczone możliwości krok w świetle reflektorów. Będziesz przepychać łokciami z największych aktorów naszych czasów na Festiwalu Filmowym w Savannah i nauka pod profesorów, którzy sami są nagradzane wykonawcy, scenarzyści i reżyserzy - wszystko, ponieważ w Scad, Twoją pasją zajmuje centralne. MSZ w dziedzinie sztuki scenicznej Dostępne na: - Savannah PERF 701 Absolwent Improwizacja Technika Kino i teatr PERF 705 Sztuki Walki na Kino i teatr PERF 708 Technika wokalna ekranu, sceny i voice-over PERF 711 Współczesny Teatr w kontekście PERF 718 Zaawansowane głosu i mowy na żywo i zapisanych nośników informacji PERF 721 Wydajność Style: klasyczne i okres Teksty PERF 731 Wydajność Style: Realizm PERF 735 W Wydajność aparatu Techniki PERF 741 Wydajność Style: Współczesna Aktorstwo PERF 745 na aparacie Style Aktorstwo PERF 755 Techniki w aparacie Audition PERF 770 Branding, Self-marketing dla Wykonawcy PERF 775 Style w aparacie Comedy PERF 777 Aplikacje w wydajności PERF 790 Performing Arts MSZ Thesis - 700-poziom ARTH elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w dziedzinie sztuki scenicznej Zostań aktorem. Zostań kierownik obsady. Zostań reżyserem. Licencjackich i magisterskich studenci mają okazję wystąpić w gablotach w Atlancie, Los Angeles i Nowym Jorku, z udziałem agentów, rzucając reżyserów i producentów. W ostatnich latach studenci Scad wygrał stypendium Irene Ryan Kennedy Center działający, najbardziej prestiżowy konkurs sztuk scenicznych i działający nagrodę w szkolnictwie wyższym. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Aktor Dyrektor Artystyczny Reżyser obsady Model Powieściopisarz Dramaturg Komik Scenograf Inspicjent I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Ekspresowe Teatr aktora Teatr Alliance Amerykański idol Great Lakes Shakespeare Festival Interlakes Teatr Letni American College Kennedy Center Festiwal Teatralny Oregon Festiwal Szekspirowski Paskal Rudnicke Castingi Rolling Stone Magazine [-]

MSZ W Formie Pisemnej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah

Na Scad, dowiesz się, jak skutecznie komunikować się jak zbadać każdą drogę zawodu pisania poprzez kompleksowy i nowoczesny program nauczania. Nasze zajęcia mają na celu przygotować się do sukcesu jako kwitnącej pisarza w każdym gatunku i wszelkie sfery zawodowej. Studenci często kończą stopniu z kredytów publikacji do ich nazw. [+]

Wielowymiarowy sztuka pisania Na Scad, dowiesz się, jak skutecznie komunikować się jak zbadać każdą drogę zawodu pisania poprzez kompleksowy i nowoczesny program nauczania. Nasze zajęcia mają na celu przygotować się do sukcesu jako kwitnącej pisarza w każdym gatunku i wszelkie sfery zawodowej. Studenci często kończą stopniu z kredytów publikacji do ich nazw. Dzięki wyjątkowo wysokiej stopy zatrudnienia w branży, program pisania SCAD wysyła studentów do dynamicznym świecie publikacji w pełni przygotowany do rozkwitu. MSZ w formie pisemnej Dostępne na: - Atlanta - Savannah - e-learning ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka ENGL 733 historii retoryki Pismo 703 Pisanie dla komunikacji cyfrowej Pismo 713 Oparte na faktach I: Analiza Creative Literatura faktu Pismo 723 Oparte na faktach II: Opanowanie Style, Voice i Temat Pismo 725 Przekonujące Pisanie Pismo 743 Profesjonalne pisanie do zastosowań biznesowych Pismo 753 Freelance Pisanie do publikacji Pismo 763 Wydawnictwa Proces Pismo 773 Publiczne / Media Relations Pisanie i strategia Pismo 779F Absolwent Pole Staż * Pismo 779T Absolwent Nauczanie Staż * Pismo 779F Absolwent Pole Staż † Pismo 779T Absolwent Nauczanie Staż † Pismo 790 Pisanie MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Kariera w piśmie Zostań copywriter. Zostań pisarzem. Zostań redaktorem. Jest więcej możliwości zawodowych dla pisarzy, niż kiedykolwiek wcześniej, a nowe media i wyloty dla słowa pisanego są coraz rozwija. Scad absolwenci pisania został zatrudniony do napisania dla magazynu Vanity Fair, czasu, Atlantic Monthly, Readers Digest, Southern Living i Paste Magazine. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Copywriter Redaktor Technical Writer Powieściopisarz Aktualności pisarz Humorysta Social Media marketingu Pisarz treści internetowych Krytyk I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Discovery Communications Georgia Public Broadcasting Magazyn męska zdrowie New York Times HGTV Podpisał magazyn Huffington Post CZAS Magazyn poboczy [-]

MSZ W Grafice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta

Na Scad można ubrudzić sobie ręce i zagrać na przecięciu sztuki i techniki projektowania. Grafika jest dyscypliną 21st wieku, który łączy historyczne i współczesne teorie, więc dajemy Ci wyłączny dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do opanowania wszelkich stosowania art. [+]

Sztuka grafiki Na Scad można ubrudzić sobie ręce i zagrać na przecięciu sztuki i techniki projektowania. Grafika jest dyscypliną 21st wieku, który łączy historyczne i współczesne teorie, więc dajemy Ci wyłączny dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do opanowania wszelkich stosowania art. Od fotograwiury, do fotolitografii, aby fotopolimeru, możesz zrobić to w zaawansowanych studiach grafiki zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Ucz się od wybitnych wykładowców, wybitnych rzemieślników gości i doświadczenia w świecie rzeczywistym z przyszłymi pracodawcami ... następnie przemysł przez burzę. MSZ w grafice Dostępne na: - Atlancie ARTH 701 Sztuki Współczesnej ARTH 702 Sztuka Krytyka PRMK 704 Techniczne Podejścia w Grafiki PRMK 713 Studio I: Imagery i Praca PRMK 716 Studio II: Personal Vision PRMK 722 cyfrowe i aplikacje fotograficzne w Grafiki PRMK 740 Single Edition Portfolio PRMK 745 Procesy alternatywne Grafiki PRMK 764 Absolwent Seminarium Grafiki PRMK 779F Absolwent Pole Staż * PRMK 779T Absolwent Nauczanie Staż * PRMK 779F Absolwent Pole Staż † PRMK 779T Absolwent Nauczanie Staż † PRMK 790 Printmaking MSZ Thesis SFIN 716 Teoria i Procesy I: Analiza krytyczna SFIN 770 dzieł sztuki MSZ Autopromocja - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin Praca w grafice Graficy, jako artystów 21 wieku, mają szerokie możliwości przyczynić się do wielu zawodów związanych z dyscypliną. Projekt graficzny, włókna, malarstwo, fotografia, film i więcej są ściśle związane z tą tradycją. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Archiwista Edytor zdjęć Studio Artysta Kurator Administrator community arts Pracownicy Muzeum Sitodrukarka Konserwator Dyrektor Artystyczny [-]

MSZ W Historii Architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

SCAD jest jednym z zaledwie dwóch amerykańskich uniwersytetów do zaoferowania licencjat z historii architektury i nasz flagowy miejsce wśród jednego z najlepiej zachowanych krajobrazów miejskich w kraju sprawia, że ​​Savannah prime ustawienie do zwiedzania tego rzemiosła. [+]

Odkryć ludzkiego doświadczenia poprzez historii architektury SCAD jest jednym z zaledwie dwóch amerykańskich uniwersytetów do zaoferowania licencjat z historii architektury i nasz flagowy miejsce wśród jednego z najlepiej zachowanych krajobrazów miejskich w kraju sprawia, że ​​Savannah prime ustawienie do zwiedzania tego rzemiosła. Skorzystaj z programu nauczania, który obejmuje wszystkie najważniejsze okresy historyczne w tradycji Zachodu i globalnych, możliwość wyjazdu za granicę, aby doskonale zachowanego średniowiecznego miasteczka i pożądanych staże i zasoby na wyciągnięcie ręki. Zdecydowana świat historii architektury czeka. MSZ w historii architektury Dostępne o: - Savannah ARLH 700 Metody badawcze w historii architektury ARLH 705 architektoniczne Historia Metodologia i historiografia ARLH 770 Dokumentowanie i Interpretowanie środowiska zbudowanego ARLH 779F Absolwent Pole Staż * ARLH 779T Absolwent Nauczanie Staż * ARLH 779F Absolwent Pole Staż † ARLH 779T Absolwent Nauczanie Staż † ARLH 787 Reżyseria Badania w historii architektury ARLH 790 architektoniczne Historia MSZ Thesis CLC 580 Współpraca - 700-poziom ARLH do wyboru: Analiza amerykańskiego półkuli - 700 poziomu ARLH planowym: Analizując nowoczesności - 700 poziomu ARLH planowym: Ocena wstępnie Współczesne tradycje - 700-poziom ARLH do wyboru: Badanie nie-zachodniego świata - 700- Seminarium poziom ARLH - 700-poziom ARLH elekcyjny ‡ - ARLH 700 poziomu lub ARTH elekcyjny - 700-poziom Szkoła budowlane Pięknych fakultatywnych - 500- do 700-poziom dywersyfikacji elekcyjny - 500- do 700-poziom Studio do wyboru - na 500 do 700 -level studio elekcyjny Całkowity przebieg pracy: 90 godzin Kariera w historii architektury Zostań konsultantem dziedzictwo. Zostań krytyk architektury. Zostań koordynator zasobów kulturowych. Historycy architektury prowadzić badania i oceny, które ułatwiają zarządzanie i zachowania historycznych artefaktów i zapewnić nadzór konserwacji w celu przywrócenia i utrzymania integralności skarbów architektury i ich wspólnot. Uczą się historii architektury na całym świecie i są przemyślane interpretatorów środowiska zbudowanego, ponieważ odnosi się do społeczeństwa. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Historyczne kierownik budowy lub kurator Konsultant Dziedzictwa Krytyk architektury Administrator zachowanie Koordynator Zasoby kulturowe Historyczne podstawą menedżera Badacz architektury i oceniający Administrator lub konsultantem organizacji dziedzictwa [-]

MSZ W Projektowaniu Usług

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Projektanci usług zmieniają świat, przynosząc innowacje i ludzkie podejście skoncentrowane do opieki zdrowotnej, transportu, edukacji i handlu detalicznego. SCAD był pierwszy uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, aby oferować zarówno BFA i stopni MFA w tej dziedzinie rosnące, a możesz dołączyć dziedzictwo innowacji, które rozwija się tutaj. [+]

Przyszłość reimagined poprzez projektowanie usług Projektanci usług zmieniają świat, przynosząc innowacje i ludzkie podejście skoncentrowane do opieki zdrowotnej, transportu, edukacji i handlu detalicznego. SCAD był pierwszy uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, aby oferować zarówno BFA i stopni MFA w tej dziedzinie rosnące, a możesz dołączyć dziedzictwo innowacji, które rozwija się tutaj. Po pierwsze, skorzystać z małych grupach z wykładowców, którzy są również praktykujących specjalistów, możliwości pracy z wiodących organizacji i współpracy z kreatywnymi rówieśników - to stworzenie rozwiązań projektowych jutra. MSZ w projektowaniu usług Dostępne na: - Savannah SDES 501 Komunikacja wizualna i prezentacja * SDES 502 Czynnik ludzki, Design Thinking * SDES 503 Podstawy Graduate Badań * Anth 701 Globalne Teoria kultury DMGT 720 Projekt Rozwój innowacji i strategii marketingowych DMGT 783 konstrukcyjne Futures: Trendy, Foresight i Intuicja IACT 701 Teoria Interaction Projektowania IACT 731 Architektura informacji dla projektantów Osób zażywających narkotyki dożylnie 711 Metody Badań kontekstowej Serv 711 Service Design: Principles and Practice Serv 722 Krytyczne Metody prototypowania usług i doświadczeń Serv 724 user-centered design dla Usług Serv 728 pokoi Design Studio I: Tworzenie usług, produktów, interfejsów i doświadczeń Serv 753 Service, Innowacji i Przedsiębiorczości Serv 769 pokoi Design Studio II: Podejścia opartego na wycieczkowe usługi projektowania Serv 779F Absolwent Pole Staż † Serv 779T Absolwent Nauczanie Staż † Serv 790 pokoi Design MSZ Thesis - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 90 godzin * Kariera w projektowaniu usług Zostań projektantem multimedialnych. Zostań projektantem UI. Zostań projektantem aplikacji. Projektanci usług wiedzieć, jak rozpoznać i zaspokoić niezaspokojone potrzeby w wielu sektorach - takich jak ochrona zdrowia, transportu, edukacji, finansów i handlu detalicznego. SCAD przygotowuje studentów do podjęcia funkcji kierowniczych w dużych organizacjach usługowych w sektorze prywatnym i publicznym - pionierem procesów zmian, przewidując przyszłość, multidyscyplinarne zespoły kierownicze pokonywanie przeszkód i innowacji. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant aplikacji Kierownik projektu w handlu detalicznym Kierownik projektu w produkcyjnych i towarów konsumpcyjnych Projektant detaliczny Projektant usługi Projektant interfejsu użytkownika projektant stron internetowych Wyświetlacz detaliczny projektant / wystawa Multimedia projektanta [-]

MSZ W Tematyce Projektu Rozrywki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Realizować swoją karierę jako projektant tematyce rozrywkowej na pierwszy i jedyny uniwersytet zaoferować dyplom MFA w tym wielomiliardowe międzynarodowego biznesu. Wykorzystujemy twórczą kulturę, aby dać Ci dostęp do powiązanych programów i pracy z profesjonalnymi partnerami na innowacyjnych koncepcji. [+]

Tworzenie niezapomniane doświadczenia z motywem rozrywki Realizować swoją karierę jako projektant tematyce rozrywkowej na pierwszy i jedyny uniwersytet zaoferować dyplom MFA w tym wielomiliardowe międzynarodowego biznesu. Wykorzystujemy twórczą kulturę, aby dać Ci dostęp do powiązanych programów i pracy z profesjonalnymi partnerami na innowacyjnych koncepcji. Nasi wykładowcy są zaprojektowane doświadczeń dla Walt Disney Parks and Resorts, Parks and Resorts uniwersalne i Walt Disney Imagineering - teraz twoja kolej, aby doprowadzić sferę zawodową jako twórczy myśliciel, gawędziarz, projektanta i producenta. MSZ w tematyce projektu rozrywki Dostępne na: - Savannah ARCH 714 Zaawansowane projektowanie i parametryczne modelowanie Generatywna Strategie Sztuki budowlane * ARTH 757 Media Art CLC 580 Współpraca † ELDS 704 Electronic Design * Wizualizacja projektu 503 Inds, Komunikacja i Dokumentacja PROD 750 Cyfrowy wizualizacji scenografię PROD 770 praktyk zawodowych w scenografię Przemysł THED 720 Tematyczne Rozrywka THED 730 Concept Design Studio THED 735 Komponent Design Studio THED 765 Design for Tematyczne Entertainment THED 775 tematyczne Środowiska i atrakcje: Opracowanie projektu THED 777 Collaborative Design Studio THED 790 Tematyczne Rozrywka Projektowanie MSZ Thesis - 700-poziom ANIM, ARCH, DWRI, FILM, IDUS, inds, ITGM, Môme, PERF, PROD, SERV, SFDM, SNDS lub VSFX elekcyjny † - 700-poziom anim, łuk, DWRI, film, osób przyjmujących narkotyki dożylnie, inds, ITGM , Môme, PERF, PROD, SERV, SFDM, SNDS lub VSFX elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700-poziom elekcyjny - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita toku studia: 90 godzin Kariera w tematyce rozrywki Zostań artysta plastyk rozwoju. Zostań projektantem zoo. Zostań projektantem parku rozrywki. Od Universal Studios "świecie czarodziejów Harry Potter" do National September 11 Memorial & Museum, tematyczne projektanci rozrywki stworzyć niezapomniane przeżycia w szerokim spektrum gości parków rozrywki, atrakcji, kurortów, hoteli, restauracji i muzeów. Budują unikalnych środowisk, które umożliwiają, informowania i rozrywki - i SCAD Oferty pierwszy i jedyny program studiów MSZ w tej szybko rozwijającej się, wielomiliardowe międzynarodowego biznesu. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Projektant atrakcji Park tematyczny projektanta Jazda inżynier Projektant eksponat Starszy projektant gier Zoo projektanta Akwarium Wystawa projektanta Pokaż producenta Artysta wizualny rozwój [-]

MA

Magister Studiów Kinowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Na Scad, studenci przygotowują dla solidnych kariery krytyków, recenzentów, dziennikarzy, artystów, przedsiębiorców i liderów poprzez program poświęcony świecie studiów kinematograficznych. Wkrocz do pracy dyplomowej, która wygląda na wielki obraz filmu, z unikalną zdolność do współpracy w całej pokrewnych wydziałów i rozwijać szeroką, rynkowe podejście. [+]

Zgłoś swoje miejsce w krajobrazie kinie Na Scad, studenci przygotowują dla solidnych kariery krytyków, recenzentów, dziennikarzy, artystów, przedsiębiorców i liderów poprzez program poświęcony świecie studiów kinematograficznych. Wkrocz do pracy dyplomowej, która wygląda na wielki obraz filmu, z unikalną zdolność do współpracy w całej pokrewnych wydziałów i rozwijać szeroką, rynkowe podejście. Jesteśmy jedyną uczelnią w USA oferuje zarówno tytuł magistra sztuk pięknych w filmie i telewizji i kina magistra studiów dla studentów, którzy chcą zbadać film do jej największych głębokościach. Magister studiów kinowych Dostępne o: - Savannah Cine 703 Metodologia badań w badaniach Cinema CINE 705 Kino w kontekście: od terenów targowych do francuskiej Nowej Fali CINE 715 Historia kina amerykańskiego I: Przemysł, Estetyka i Kultura CINE 725 Świat Kino: ponadnarodowe Perspektywy Cine 737 Absolwent Seminarium Studiów Cinema CINE 740 Historia kina amerykańskiego II: Sztuka, Indii i Auteurs w Erze konglomeratów medialnych CINE 747 Zagadnienia teorii kina CINE 788 Kino Badania MA Thesis - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin Kariera w badaniach kina Zostań krytykiem filmowym. Zostań archiwista filmu. Zostań dystrybutorem rozrywki. Poprzez studia kina, studenci zdobywają doświadczenie w tradycji kina i teorii narracji i obrazu decyzji. To przygotowuje ich do szerokiej gamy kariery i przedsięwzięć artystycznych. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Krytyk filmowy Film i telewizja pisarz Film Festiwal programista Administrator Arts Pedagog Archiwista Film Publicysta Rozrywka marketingu Konserwator I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Turner Broadcasting System, Inc. Marlborough College Nuray Zdjęcia Savannah Film Festival Jawor Zdjęcia Air Got To It Lucas Theatre University of Oklahoma [-]

Magister Sztuki Projektowania Biznesu I Przywództwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone Atlanta Savannah + 1 więcej

Nowy zbieżność zachodzi między twórczą kuli i świata biznesu. Konstrukcja sztuki i biznesu SCAD Leadership Program przewiduje rosnące zapotrzebowanie na nowego pokolenia przywódców, którzy Bezpiecznik oryginalnych spostrzeżeń z wizją strategiczną do rozwoju firm kwitnącej, pionierskie i innowacyjne organizacjom non profit, organizacji artystycznych i kulturowych. [+]

Zjednoczyć sztuki i kultury z biznesem Nowy zbieżność zachodzi między twórczą kuli i świata biznesu. Konstrukcja sztuki i biznesu SCAD Leadership Program przewiduje rosnące zapotrzebowanie na nowego pokolenia przywódców, którzy Bezpiecznik oryginalnych spostrzeżeń z wizją strategiczną do rozwoju firm kwitnącej, pionierskie i innowacyjne organizacjom non profit, organizacji artystycznych i kulturowych. Podstawowe kursy w ramach programu i ustalenia gospodarki kreatywnej w kontekście podkreślić, myślenia strategicznego przywództwa i zarządzania. Współpraca uczelni z wiodących przedsiębiorstw kreatywnych naraża studentów do świata rzeczywistego kultury biznesu i wyzwań. Magister sztuki projektowania biznesu i przywództwa Dostępne o: - Atlanta - Savannah - eLearning BDAL 701 Zasady Sztuki Projektowania i Biznesu Przywództwo BDAL 709 firm Złożoność sektorów kreatywnych BDAL 739 finansowania Sztuki i Inicjatyw Kulturalnych * BDAL 745 Marketing Sztuki i Inicjatyw Kulturalnych † BDAL 746 Arts przywództwa staż ‡ § BDAL 749 Business Design Leadership MA i Sztuki Finał Project§ SPRAWY 715 podejmowania strategicznych decyzji dla Przedsiębiorczości sukces SPRAWY 739 Finansowanie Sztuki i Projektowania Ventures * SPRAWY 745 Marketing Sztuki i Projektowania Ventures † SPRAWY 746 Przedsiębiorczość Praktyka ‡ Pismo 743 Profesjonalne pisanie do zastosowań biznesowych - 500- do 700 poziomu planowym Całkowita studiów: 45 godzin Praca w branży designu i sztuki przywództwa Zostań dyrektorem muzeum. Zostań publicznego wykonawczy relacje. Zostań administratorem sztuki. Jako biznesu i przemysłu polegania na myślenie twórcze i innowacyjne wzrasta rozwiązywanie problemów, więc nie swoje możliwości do satysfakcjonującej i udanej kariery. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Dyrektor Muzeum Administrator Arts Public relations wykonawczej Projektant Biznes Dyrektor kreatywny Festiwal / reżyser teatralny Kreatywny przedsiębiorca Rozwój i fundraising oficer Dyrektor Kultury I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Ace Hardware Teatr Alliance Arlington Arts Center Art Liga Hilton Head LEMAY Ameryki Car Museum Orpheum Theatre Savannah Magazine Thea Fundacja Winston-Salem Symfonia [-]

MA W Historii Sztuki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Savannah

Jako student historii sztuki na Scad, będzie usytuowany pomiędzy kompleksowego krajobrazu akademickiej sztuki i designu, z dostępem do zapierających dech w piersiach SCAD Museum of Art i innych ogromnych zasobów. [+]

Zostań biegle w języku sztuki Jako student historii sztuki na Scad, będzie usytuowany pomiędzy kompleksowego krajobrazu akademickiej sztuki i designu, z dostępem do zapierających dech w piersiach SCAD Museum of Art i innych ogromnych zasobów. Mamy największy w wydziale Historii Sztuki amerykańskiego szkolnictwa wyższego, a studenci są prowadzone przez mistrzów tej dyscypliny. Możesz również skorzystać z widocznym sympozjów Scad w tej sprawie, i odwiedzenie krytyków sztuki i historyków chętnie dzielą ich rzemiosła z liderami historii sztuki jutra. Magister historii sztuki Dostępne o: - Savannah ARTH 700 Historiografia Historii Sztuki ARTH 703 Nowoczesna i Współczesna Teoria Krytyczna ARTH 788 Historia sztuki MA Thesis - 700-level ARLH lub ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARLH lub ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARTH fakultatywne * - 700-poziom ARTH fakultatywne * - Reżyseria elekcyjny † Razem studiów: 45 godzin Kariera w historii sztuki Zostań krytykiem sztuki. Zostań konserwator. Zostań rzeczoznawca sztuki. Historycy sztuki patrzenia na świat przez pryzmat twórczej ekspresji i starać się zachować sztukę jako źródło dla zrozumienia świata i jego kultury. Wizualnej wrażliwości, wiedzy o historii, szkolenie w zakresie metod badawczych i umiejętności pisania są opracowywane przez studiowanie historii sztuki. Uruchom swoją karierę jako profesjonalny: Konserwator architektoniczne Art rzeczoznawca Projektant eksponat Krytyk sztuki Administrator Arts Dyrektor wykonawczy organizacji sztuk Konserwator Historyczne sztuki przełożony Miejsce historyczne przełożony I się zatrudnić i zatrudniony przez najlepszych z najlepszych: Smithsonian Institution Referaty sztuki National Portrait Gallery Galeria Sztuki w lewo Banku Corcoran Gallery of Art Mildred Huie Muzeum Rowman & Littlefield Scarecrow Prasa Senator John Heinz History Center Virginia Museum of Fine Arts [-]

Filmy

Welcome to SCAD