Rutgers School of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie do Rutgers University-New Brunswick School of Engineering

W Rutgers School of Engineering nasi absolwenci są cennymi partnerami w badaniach, szkoleniach i kontaktach z ludźmi. Oferujemy programy studiów magisterskich dla dynamicznych studentów w 10 obszarach studiów. Z prawie 70 milionami dolarów wydatków na badania i blisko 200 członkami wydziału prowadzącymi badania w szerokim zakresie tematów, które wpływają na społeczeństwo, naród i społeczność globalną, School of Engineering jest dynamicznym i naukowo wspierającym środowiskiem do prowadzenia studiów podyplomowych.

Mamy program o randze krajowej, który oferuje stopnie naukowe w inżynierii biomedycznej, inżynierii chemicznej; inżynieria cywilna i środowiskowa; inżynieria elektryczna i komputerowa; systemy energetyczne; inżynieria przemysłowa; materiałoznawstwo i inżynieria; inżynieria mechaniczna i kosmiczna oraz inżynieria opakowań. Rutgers SoE zajmuje się badaniami wiodącymi w wielu dyscyplinach i zdobyło krajowe uznanie za postęp technologiczny. Dysponujemy rozbudowanymi laboratoriami wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt.

Rozmiar ma dla nas znaczenie. Szkoła Inżynierii jest na tyle mała, że obiecuje ukierunkowane wymagania w zakresie edukacji absolwentów, ale wystarczająco duża, aby studenci mogli korzystać ze wszystkich zalet, zasobów i możliwości wiodącej publicznej uczelni badawczej.

Wydział

Członek wydziału SoE jest wybitny - każdego roku co najmniej dwóch członków naszego wydziału otrzymuje nagrody NSF CAREER Awards. Nasi wykładowcy są często uhonorowani przez swoich rówieśników nagrodami i stypendiami od najbardziej prestiżowych organizacji zawodowych. Książki napisane przez nasz wydział są używane na całym świecie. Nasi członkowie wydziału w pełnym wymiarze godzin, jak również nasz wydział dodatkowy, są krajowymi i międzynarodowymi ekspertami w szerokim zakresie dziedzin. Nasz wydział jest również związany z kilkoma ośrodkami badawczymi i organizacjami, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Rutgers.

Przyjazna, kolegialna atmosfera

Podczas gdy nasze standardy są wysokie, a przyjęcie jest konkurencyjne, nasza szkoła jest „przyjazna studentom”, w której członkowie wydziału dążą do kształcenia studentów poprzez badania i kursy, a także do rozwoju kariery uczniów poprzez osobiste mentoring, środowiska informacji zwrotnej grupowej i możliwości doskonalenia i marketingu umiejętności studentów. Jeśli jesteś ambitnym studentem, który rozwija się w sprzyjającym środowisku, powinieneś poważnie rozważyć Rutgers School of Engineering .

Lokalizacja

Nasza centralna lokalizacja jest niezwykle pożądana z kilku powodów:

  • Możliwości kulturalne i społeczne Nowego Brunszwiku, a także Nowego Jorku (35 mil), Filadelfii (60 mil), Princeton (20 mil) i Newark (25 mil) są niezrównane.
  • Rutgers jest w środku największej koncentracji przemysłowych i rządowych laboratoriów badawczych w USA (z uwzględnieniem New Jersey, Nowego Jorku, Filadelfii, Bostonu i Waszyngtonu). Zwiększa to możliwości kontaktu zawodowego, jak również perspektywy zatrudnienia.
  • Rutgers znajduje się w bardzo zróżnicowanym obszarze, gdzie prawie każda grupa etniczna, kulturowa i religijna w kraju ma silną reprezentację. Różnorodność naszego obszaru jest naszą siłą, dzięki czemu uczniowie ze wszystkich części USA i świata czują się jak u siebie w domu już od pierwszego dnia.

Lokalizacje

Piscataway Township

Address
599 Taylor Road, Piscataway
08854 Piscataway Township, New Jersey, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium