Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

A kszta biznesu Rutgers przygotowuje studentów do sukcesu - nie tylko w wybranych dziedzinach, ale także w ich życiu. Z naszych kompleksowych studiów licencjackich do naszego wysoko oceniane programu MBA, wykształcenie Rutgers to zmieniające życie doświadczenie, które daje studentowi umiejętności i wiedzy, aby konkurować w skali światowej, rozszerzając swoje uznanie dla jak działa świat. Wiele opisują go jako jeden z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w życiu - profesjonalnie i osobiście.

Ale co sprawia, że ​​doświadczenie RBS tak różne od innych szkół najlepszych w rankingu? Znajdziesz w kraju w rankingu najlepszych programów w wielu dziedzinach, w tym leków, Finansów i Zarządzania Łańcuchem Dostaw. A nasza lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do możliwości rozwoju zawodowego w obszarze New York / New Jersey.

Ale większość studentów podkreślić swój prawdziwy sens "dostosowaniem" jako kluczowej różnicy w doświadczeniu RBS. Studenci niemal natychmiast czują się komfortowo w obrębie kultury szkoły. A ponieważ zapewniamy naukę w rankingu top na ogół niższych kosztach niż w przypadku innych szkół biznesu, studenci korzystają znacznie wyższy zwrot z inwestycji.

Lokalizacje

Nowy Brunszwik

Address
New Brunswick Campus
100 Rockafeller Road, Piscataway, NJ 08854

08854 Nowy Brunszwik, New Jersey, Stany Zjednoczone

Newark

Address
Rutgers Business School—Newark
1 Washington Park | Newark, NJ 07102

07102 Newark, New Jersey, Stany Zjednoczone

Jersey City

Address
286 Washington Street, Jersey City, NJ 07302
07302 Jersey City, New Jersey, Stany Zjednoczone

Morristown

Address
161 Madison Ave, Morristown, NJ 07960
07960 Morristown, New Jersey, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited