Rocky Mountain University of Health Professions

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP), akredytowanej instytucji uznanej za opartą na dowodach, znaczącą edukację medyczną dla absolwentów. Założona w 1998 roku jako ekskluzywna instytucja opieki zdrowotnej dla absolwentów studiów podyplomowych, RMUoHP ma reputację wyjątkowej, wysokiej jakości, rygorystycznej edukacji zdrowotnej i ma zróżnicowaną grupę studentów i absolwentów ze wszystkich 50 stanów, a także znakomity i szanowany w całym kraju wydział reprezentujący opiekę zdrowotną praktyki, badania i edukacja na terenie całego kraju. Nasze akademickie modele realizacji pozwalają naszym studentom z ograniczonym pobytem na kontynuowanie swoich ról życiowych bez przeprowadzki, a naszym studentom na pobyt stały na rozpoczęcie i zakończenie studiów dziennych w pięknym Provo w stanie Utah.

Stań się częścią podniecenia, angażując się w wysoce ukierunkowaną i specjalistyczną edukację zdrowotną u stóp jednych z najbardziej kompetentnych, wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców w Stanach Zjednoczonych. Doświadcz transformacji, która czeka na Ciebie jako praktykujący klinicysta, pedagog, badacz lub administrator. Dzięki ciągłemu rozwojowi i ekspansji na inne programy związane ze zdrowiem w niezbyt odległej przyszłości, RMUoHP jest uniwersytetem, na który warto zwrócić uwagę!

Podstawowe wartości

Oparte na dowodach. Łączymy naszą wiedzę z najlepszymi dostępnymi dowodami, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Skoncentrowany na uczeniu się. Kwestionując myślenie, zachęcając do rozwoju i badając możliwości w sprzyjającym środowisku uczenia się, umożliwiamy uczniom wykorzystanie ich najwyższego potencjału.

Autentyczny. Uznajemy nasze niedoskonałości i cieszymy się z rozwoju wynikającego zarówno z sukcesu, jak i porażki. Wierzymy w nasze nieograniczone możliwości znajdowania rozwiązań. Jesteśmy wzorem wdzięczności. Staramy się zrozumieć, wczuć się w sytuację i wybaczyć.

Zorientowany na usługi. Ponieważ ponad wszystko cenimy ludzi, służymy sobie nawzajem, naszym pacjentom i klientom, naszym społecznościom i światu.

Godna zaufania. Dążymy do uczciwości, szacunku i odpowiedzialności we wszystkim, co robimy, aby stale zdobywać wiarygodność jako instytucja i jako jednostki.

Włącznie. Szanując nasze różnice i podobieństwa, wzmacniamy więzi instytucjonalne i społeczne.

Współpraca. Uczymy się i tworzymy w zespołach i między nimi, aby wprowadzać innowacje, wspierać zmiany, wdrażać strategię, zapewniać odpowiedzialność i świętować osiągnięcia.

Lokalizacje

Provo

Address
East 1700 South,122
84606 Provo, Utah, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium