Rocky Mountain College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O RMC

Rocky Mountain College to mieszkalna, kompleksowa szkoła sztuk wyzwolonych, położona pod piaskowcowymi "laskami" w przypominającej park podmiejskiej dzielnicy Billings, Montana, największego i najbardziej prężnie rozwijającego się miasta. Rocky Mountain College jest historycznie związana ze Zjednoczonym Kościołem Chrystusowym, Zjednoczonym Kościołem Metodystów i Kościołem Prezbiteriańskim (USA) - denominacjami tradycyjnie zaangażowanymi w pogoń za wiedzą, tolerancją religijną i swobodnym dociekaniem oraz takimi wartościami jak służba, wspólnota, i postać.

Te denominacyjne relacje pomogły w przekazywaniu misji i głównych tematów Kolegium i są widoczne w misji Kolegium, aby kształcić przyszłych liderów poprzez sztuki wyzwolone i profesjonalne programy, które kultywują krytyczne myślenie, twórczą ekspresję, etyczne podejmowanie decyzji, świadome obywatelstwo i profesjonalizm doskonałość. Ponadto Kolegium promuje rozwój całej osoby i stwarza możliwości poprawy intelektualnego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego rozwoju uczniów zarówno na terenie kampusu, jak i poprzez kontakty w lokalnej i globalnej społeczności.

Kolegium, wysoko cenione regionalnie za swoją ogólną doskonałość, wyraża swoją misję poprzez główne tematy akademickiej doskonałości, transformacyjne uczenie się oraz wspólną odpowiedzialność i zarządzanie. Wydział Kolegium koncentruje się na studenckich programach nauczania i wiodących programach, które obejmują trwający eksperyment na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i pierwszy w kraju program certyfikacji bezzałogowych statków powietrznych.

Rocky Mountain College może pochwalić się sukcesem dzięki niskim wskaźnikom studentów (12: 1) i hojnemu programowi pomocy finansowej. 99% studentów otrzymuje pakiety nagród o średniej wartości 24 000 USD na studenta; co więcej, 97% studentów przechodzi do programów studiów lub kariery w wybranej dziedzinie. 52 kierunki studiów licencjackich - w tym jeden z najlepszych krajowych programów lotniczych - a także dyplomy ukończenia studiów asystenta lekarza, rachunkowości i przywództwa edukacyjnego przyciągają studentów z 41 stanów i 16 krajów.

Ostatnio w Kolegium uruchomiono nowy, najnowocześniejszy budynek naukowy, który ma zostać ukończony w 2018 r. Obecne strategiczne inicjatywy obejmują dalszy rozwój zaangażowanych i empirycznych programów edukacyjnych, udoskonalone doświadczenie z pierwszego roku, poszerzone możliwości w zakresie studiów licencjackich, Program Pathways edukacyjnych w zakresie nauk medycznych oraz ulepszone usługi pomocy akademickiej. Rocky Mountain College jest dobrze usytuowana, aby ukończyć następny etap ewolucji 139-letniego dążenia do najwyższych wymagań doskonałości.

Historia RMC

Historia Rocky Mountain College to prawdziwa historia trzech uczelni. Pierwszym był Montana Collegiate Institute w Deer Lodge, który zapisał swoją pierwszą klasę w 1878 roku. Wkrótce po rozpoczęciu zajęć w Deer Lodge, Mont., Wesleyan College otworzył swoje podwoje w Helenie. W Billings, obecnym miejscu Rocky Mountain College , Billings Polytechnic Institute (BPI) zaczął rekrutować studentów z całego kraju na przełomie wieków. Trzy szkoły stały się jednym bytem w 1947 roku - Billings Polytechnic Institute, który miał stać się Rocky Mountain College - pierwszym i najlepszym Montana.

Od samego początku w 1878 roku uczniowie Rocky Mountain College byli liderami. W 1947 r. Studenci poprosili o zmianę nazwy BPI na Rocky Mountain College . Oni również podjęli się przyspieszenia ekspansji Kolegium, a nawet zbudowali nowe budynki jako sposób płacenia za czesne. Skały z piaskowca wydobyto z Rimrocków, a kampus powstał z okolicznych pól uprawnych, by stać się jednym z najlepiej ocenianych college'ów na Zachodzie.

Dziś studenci RMC nie różnią się tak bardzo od tych z przeszłości. Rocky Mountain College nadal przyciąga i produkuje liderów, którzy mają wpływ na kolegium i ich społeczności.

Instytut Badań nad Pokojem

IPS logo

Położone na terenie kampusu Rocky Mountain College w Billings, Mont., Instytut Badań nad Pokojem "poszukuje edukacji, aby zbadać i promować alternatywy dla przemocy w zachowaniu jednostek, grup, organizacji, społeczności i narodów." Ta misja prowadzi nas wieloma interesującymi ścieżkami, gdy wchodzimy w naszą trzecią dekadę.

Skontaktuj się z RMC

Adres kampusu

Rocky Mountain College
1511 Poly Drive
Billings, MT
59102-1796

Lokalizacje

Billings

Rocky Mountain College