Rivier University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rivier University

Zdobądź dyplom w jednym z najlepszych regionów Ameryki. Rivier University od ponad 80 lat z dumą zapewnia tradycję doskonałości akademickiej zakorzenionej w katolicyzmie.

Nasze małe rodzinne miasto, Nashua, New Hampshire, cechuje się dynamiczną międzynarodową społecznością i zostało uznane za jeden z "Najlepszych miejsc do życia" magazynu Money. Rivier znajduje się w niewielkiej odległości od głównych miast Ameryki Północnej, takich jak Boston, Nowy Jork i Montreal.

Nasz 68-akrowy kampus jest domem dla 2600 studentów realizujących programy na wszystkich poziomach studiów, w tym informatyki, psychologii, biznesu i sztuk wyzwolonych. Uniwersytet oferuje bardzo przystępne czesne za naukę i stypendia oparte na zasługach dla studentów zagranicznych.

Międzynarodowe stypendia

Stypendia licencjackie o wartości do 51 000 USD oferowane są studentom kwalifikującym się.

Lokalizacja
Nasz kampus znajduje się zaledwie 45 minut od znanego na całym świecie miasta Boston, szóstej największej gospodarki w USA, oferującej studentom z zagranicy duże możliwości prowadzenia CPT i OPT z dużymi pracodawcami.


Jakość nauczania
Dzięki proporcji studentów do wydziałów wynoszącej 15: 1 uniwersytet oferuje każdemu uczniowi zindywidualizowane doświadczenie edukacyjne w przyjaznej społeczności


Wybierz Programy
BS w biznesie; BS w biotechnologii; BS w finansach; BS w edukacji matematycznej; BS w pielęgniarstwie; NS w psychologii; BS w zakresie zdrowia publicznego


PC w zarządzaniu technologią informacyjną; MBA; MS w komputerowych systemach informatycznych; MS w informatyce

Warunki przyjęć
Studia licencjackie: 5.5 IELTS (lub równoważny) i dyplom ukończenia szkoły średniej z minimum 3.0 GPA
Absolwent: 5.5 IELTS (lub równoważny) i 3.0 GPA z akredytowanego uniwersytetu.


Rozpocznij terminy
Styczeń i sierpień (studia licencjackie)
Styczeń, maj i sierpień (absolwenci)

Lokalizacje

Nashua

Address
420 South Main Street
Nashua, NH 03060

Nashua, New Hampshire, Stany Zjednoczone