Przeczytaj oficjalny opis

Nasza szkoła

Szkoła Nauk Społecznych Rice University to tętniąca życiem, integracyjna społeczność naukowców, studentów i wykładowców zaangażowanych w łączenie naszego nauczania i badań z polityką na rzecz poprawy społeczeństwa. Mamy siedem departamentów z jedną misją: stawić czoła największym wyzwaniom społeczeństwa przy pomocy niekonwencjonalnej wizji kształtowania przyszłości, w której wszyscy możemy się rozwijać, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo.

Nasi studenci

Szkoła nauk społecznych Rice University znajduje się na zalesionym kampusie o powierzchni 300 akrów w sercu Houston w Teksasie. Rice University oferuje udogodnienia i wiedzę specjalistyczną dużej uczelni badawczej, ale nasz skromny rozmiar oznacza prawdziwą interdyscyplinarną współpracę i bliskie relacje robocze między wykładowcami a studentami.

Jesteśmy znani z naszych badań i naukowców, ale przekonasz się, że Rice to coś więcej niż miejsce nauki. Jest to zróżnicowana społeczność akademicka, w której nasz wyjątkowy wydział osobiście interesuje się rozwojem intelektualnym, jakością edukacji i przyszłością. Inspirujemy się do bycia najlepszymi i pracujemy ponad tradycyjnymi granicami, aby poszerzać naszą podstawową wiedzę o świecie, a także opracowywać interdyscyplinarne, innowacyjne rozwiązania problemów stojących przed ludzkością.

Nasza lokalizacja w Houston, czwartym co do wielkości mieście w Stanach Zjednoczonych i jednym z najbardziej zróżnicowanych, oznacza, że będziesz mieć wiele okazji do interakcji z przemysłem w gościnnym mieście, w którym nie brakuje rzeczy do zrobienia.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Nasz Wydział

Wydział Nauk Społecznych znajduje oparte na dowodach strategie i rozwiązania największych wyzwań społecznych. Nasz wydział rozumie, że ich badania mogą poprawić życie innych osób poprzez partnerstwo z rządem, szkołami publicznymi i lokalnymi szpitalami. Nasz wydział tworzy możliwości przedsiębiorczości społecznej tam, gdzie jeszcze nie było, odkrywając innowacyjne podejścia do ograniczania dyskryminacji i opracowując interwencje zachęcające wszystkich do edukacji. Jednym z wielu powodów, dla których uczniowie wybierają ryż, są wykładowcy, którzy interesują się uczniami i lubią uczyć. Nigdzie w kampusie nie jest to tak wyraźne jak Szkoła Nauk Społecznych, gdzie nasz wydział konsekwentnie wykazuje zaangażowanie uczniów, zdobywając nagrody nauczycielskie i tworząc fascynujące środowisko uczenia się, które zachęca studentów do krytycznego myślenia.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Rice University

Master of Energy Economics (MEECON) to 12-miesięczny profesjonalny program magisterski przeznaczony do kształcenia przyszłych liderów i myślicieli strategicznych w sektor ... [+]

Master of Energy Economics (MEECON) to 12-miesięczny profesjonalny program magisterski przeznaczony do kształcenia przyszłych liderów i myślicieli strategicznych w sektorze energetycznym. Studenci rozwijają umiejętności dostarczania wnikliwej analizy rynków energii w celu poinformowania o przyszłej orientacji rynkowej, decyzjach dotyczących aktywów kapitałowych i stanowczym kierunku strategicznym. Zbudowany na podstawie programów z Wydziału Ekonomii i Centrum Studiów Energetycznych Baker Institute (CES), Master of Energy Economics zapewnia specjalistom ds. Energii nowe możliwości rozwoju kapitału ludzkiego istotnego dla ról związanych z rozwojem biznesu i / lub planowaniem strategicznym.... [-]

Stany Zjednoczone Houston
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Rice University

Master of Global Affairs to dwuletni, 36-godzinny program studiów. Podstawa programowa pierwszego roku wymaga sekwencji 18 godzin kredytowych, co wystawia studentów na ró ... [+]

Master of Global Affairs Rice University to dwuletni tytuł magistra sztuki współfinansowany przez Jamesa A. Bakera, III Institute of Public Policy i School of Social Sciences. Studenci ukończyli rygorystyczne kursy, które wymuszają wysokie standardy stypendiów i oferuje szkolenia dotyczące kariery w rządzie, sektorze prywatnym i organizacjach międzynarodowych, dzięki czemu absolwenci mają szeroką perspektywę globalną wymaganą od liderów na następny wiek. Program jest uważany za pełny etat, a zajęcia odbywają się wieczorem.

Warunki przyjęcia

Master of Global Affairs (MGA) przyjmuje studentów na zapisy każdej jesieni. MGA jest dyplomem magistra sztuki w pełnym wymiarze godzin, a studenci powinni spodziewać się ukończenia go w ciągu dwóch lat.... [-]

Stany Zjednoczone Houston
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The School of Social Sciences at Rice University

Address
6100 Main St.
TX 77005-1827 Houston, Teksas, Stany Zjednoczone