Rennert English Language School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do Rennert, najlepszy wybór w szkołach dla osiągnięcia swoich celów języka angielskiego. Czy chcesz poprawić swoje umiejętności z języka angielskiego komunikacji do celów zawodowych, do udziału w amerykańskim uniwersytecie, w podróży, lub porozmawiać z międzynarodowymi przyjaciółmi, Rennert ma program i doświadczenie potrzebne.

Jaka jest różnica Rennert? Doświadczenie, małe klasy i indywidualne podejście. Od 1973 Rennert uczy języków i oferuje najmniejszy rozmiar klasy w Nowym Jorku z maksymalnie 10 uczniów. Nasi wykwalifikowani, dedykowane nauczyciele języka angielskiego wprowadzają do życia za pomocą komunikatywną metodę nauki języków obcych i zanurzenie Cię w świecie rzeczywistym w dwóch z najbardziej ekscytujących miast amerykańskich: Nowy Jork i Miami!

Nasze innowacyjne Nauki i angielskiego Program obejmuje kursy indywidualne taniec, moda, muzyka, make-up Artistry, fotografia, aktorstwo i filmowej w Nowym Jorku. Arts Miami i dodać kursy języka angielskiego to Salsa Łacińskiej taniec i Fotografia na słonecznym wybrzeżu South Beach.

Doświadczenie w RENNERT TOEFL oraz kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge University, program Access i Professional English Program dla profesjonalistów pracujących jest szanowany na całym świecie. Nawet nauczyciele przychodzą z całego świata dla naszych TESOL kształcenia nauczycieli, aby uzyskać przewagę konkurencyjną w ich kraju.

Rennert Nowy Jork i Rennert Miami South Beach oferuje pełny harmonogram zajęć prowadzonych przez nauczycieli, bezpłatne zajęcia i wycieczki, aby zwiększyć przyjemność i umieścić swoje umiejętności z języka angielskiego komunikacji do działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą programów i wybrać ten, który jest najlepszy dla Ciebie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce w Nowym Jorku lub Miami!

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Rennert New York City
216 East 45th Street

NY 10017 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

plaża Miami

Address
Rennert South Beach
560 Lincoln Road

FL 33139 plaża Miami, Floryda, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: