Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do Rennert, najlepszy wybór w szkołach dla osiągnięcia swoich celów języka angielskiego. Czy chcesz poprawić swoje umiejętności z języka angielskiego komunikacji do celów zawodowych, do udziału w amerykańskim uniwersytecie, w podróży, lub porozmawiać z międzynarodowymi przyjaciółmi, Rennert ma program i doświadczenie potrzebne.

Jaka jest różnica Rennert? Doświadczenie, małe klasy i indywidualne podejście. Od 1973 Rennert uczy języków i oferuje najmniejszy rozmiar klasy w Nowym Jorku z maksymalnie 10 uczniów. Nasi wykwalifikowani, dedykowane nauczyciele języka angielskiego wprowadzają do życia za pomocą komunikatywną metodę nauki języków obcych i zanurzenie Cię w świecie rzeczywistym w dwóch z najbardziej ekscytujących miast amerykańskich: Nowy Jork i Miami!

Nasze innowacyjne Nauki i angielskiego Program obejmuje kursy indywidualne taniec, moda, muzyka, make-up Artistry, fotografia, aktorstwo i filmowej w Nowym Jorku. Arts Miami i dodać kursy języka angielskiego to Salsa Łacińskiej taniec i Fotografia na słonecznym wybrzeżu South Beach.

Doświadczenie w RENNERT TOEFL oraz kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge University, program Access i Professional English Program dla profesjonalistów pracujących jest szanowany na całym świecie. Nawet nauczyciele przychodzą z całego świata dla naszych TESOL kształcenia nauczycieli, aby uzyskać przewagę konkurencyjną w ich kraju.

Rennert Nowy Jork i Rennert Miami South Beach oferuje pełny harmonogram zajęć prowadzonych przez nauczycieli, bezpłatne zajęcia i wycieczki, aby zwiększyć przyjemność i umieścić swoje umiejętności z języka angielskiego komunikacji do działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą programów i wybrać ten, który jest najlepszy dla Ciebie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce w Nowym Jorku lub Miami!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: