Radford University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Radford University to wszechstronny uniwersytet publiczny, w którym studiuje 11 870 studentów, który otrzymał krajowe uznanie za wiele programów licencjackich i magisterskich, a także inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Radford University służy Wspólnocie Wirginii i całemu krajowi poprzez szeroką gamę programów akademickich, kulturalnych, usług społecznych i badawczych. Dobrze znany ze swoich silnych więzi między wykładowcami / studentami, innowacyjnego wykorzystania technologii w środowisku edukacyjnym i tętniącego życiem studenckiego życia na pięknym amerykańskim kampusie klasycznym o powierzchni 204 akrów, Radford University oferuje studentom wiele możliwości zaangażowania się i odniesienia sukcesu w klasie i poza nią. Uczelnia oferuje 76 programów licencjackich w 47 dyscyplinach, trzy stopnie naukowe i sześć certyfikatów na poziomie licencjackim; 28 programów magisterskich w 23 dyscyplinach i sześć studiów doktoranckich na poziomie magisterskim; oraz 14 świadectw maturalnych i jeden dyplom magisterski. Radford University członek I Dywizji NCAA i Big South Conference, startuje w 16 dyscyplinach lekkoatletycznych mężczyzn i kobiet. Z ponad 300 klubami i organizacjami, Radford University oferuje wiele możliwości zaangażowania studentów, rozwoju przywództwa i pracy społecznej. Oprócz solidnych ofert akademickich i angażujących doświadczeń studentów na głównym kampusie zlokalizowanym w Radford w Wirginii, Radford University oferuje również kliniczne doświadczenie edukacyjne dla ponad 1000 studentów mieszkających i uczących się w Roanoke w Wirginii w ramach Radford University Carilion, partnerstwo publiczno-prywatne skupiało się na najnowocześniejszym dostarczaniu programów, pomocy i usług w zakresie nauk o zdrowiu.

W służbie Rzeczypospolitej i poza nią

Radford University służy Wspólnocie Wirginii i całemu krajowi poprzez szeroką gamę programów akademickich, kulturalnych, usług społecznych i badawczych. Uczelnia kładzie przede wszystkim nacisk na nauczanie i uczenie się oraz proces uczenia się, angażując się w rozwój dojrzałych, odpowiedzialnych, dobrze wykształconych obywateli. Radford University rozwija umiejętności kreatywnego i krytycznego myślenia studentów, uczy ich analizowania problemów i wdrażania rozwiązań, pomaga uczniom odkrywać ich style przywódcze i wspiera ich rozwój jako liderów. W tym celu uniwersytet koncentruje się na studentach i promuje poczucie troski i znaczącej interakcji między wszystkimi członkami społeczności uniwersyteckiej. Badania są postrzegane jako istotne następstwo transakcji nauczania i uczenia się, ponieważ podtrzymują i zwiększają zdolność skutecznego nauczania. Radford University wierzy w dynamikę zmian i jest mocno zaangażowany w ciągłe przeglądanie, ocenę i ulepszanie programu nauczania i wszystkich aspektów uniwersytetu, aby sprostać zmieniającym się potrzebom społeczeństwa.

Akredytacja

Radford University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) do przyznawania stopni stowarzyszonych, matur, magisterskich, specjalistycznych i doktoranckich. Skontaktuj się z Commission on Colleges pod adresem 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń pod numer 404-679-4500, jeśli masz pytania dotyczące akredytacji Radford University .

Lokalizacje

Radford

Address
East Main Street,801
24141 Radford, Virginia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium