Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła jest zobowiązana do najwyższej jakości nauczania dla jego licencjackich, magisterskich i Szkoły Kształcenia Ustawicznego (SCE) studentów biznesowych. Wyższa Szkoła Biznesu w Providence College dąży do stworzenia środowiska uczenia się zgodne z misją College, uziemione w silnej sztuki wyzwolone i wartości judeochrześcijańskich jak przegubowych w tradycji dominikańskiej. Zbudowany na solidnych standardów etycznych, to środowisko kultywuje osobistej, obywatelskiej i zawodowego swoich studentów i wykładowców dzięki ścisłej współpracy, doskonała pedagogiki i wysokiej jakości stypendium. Oferujemy wykształcenie, który przygotowuje studentów do osób uczących się na całe życie, profesjonalistów etycznych i skutecznych agentów zmian. Nasze programy studiów rozwijać dobrze zaokrąglone, społecznie odpowiedzialnych osób z uznanie dla wyzwań i możliwości różnorodności i globalizacji. Program ma na celu przekazanie studentom umiejętności w wybranych dziedzinach nauki, jak również w takich kluczowych dziedzinach jak krytycznego myślenia, przywództwa, pracy zespołowej, komunikacji i technologii informatycznych. Nasz wydział jest w pełni zobowiązana do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych, jak to, że szkoły w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Aktywnie zachęcać te intelektualne i zawodowe składek, które ożywić nauczania i usługi. Dlaczego Biznes badania w Providence College?

Wyróżnić się z biznesu PC edukacji doświadczeniem, która podkreśla interakcje wykładowców-studenckich w małym środowisku nauczania. Oddzielić się od innych z edukacji biznesowej, który jest uziemiony w Liberal Arts i wartości judeochrześcijańskich w tradycji dominikańskiej Wzbogać swoje zrozumienie, kim jesteś z różnych kursów podstawowych z biznesu do nauk i sztuk wyzwolonych. Zainwestuj w edukacji etycznej, moralnej i duchowej opartej na wartościach, aby stać się profesjonalnym biznesowych z etycznymi umiejętności podejmowania decyzji. Rozwijać zamiłowanie do prawdy, umysł na przesłuchanie i możliwość integracji swoją edukacji biznesowej PC twórczo przetwarzać problemów biznesowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Providence College, School of Business

Program studiów prowadzących do Master of Business Administration stopień składa się z zajęć praktycznych, które mogą być wykorzystane w pracy. Każdy kurs jest tak zaplan ... [+]

Providence College oferuje program studiów absolwent prowadzące do dyplomu Master of Business Administration (MBA)

Program studiów prowadzących do Master of Business Administration stopień składa się z zajęć praktycznych, które mogą być wykorzystane w pracy. Każdy kurs jest tak zaplanowany, że będzie to znaczące doświadczenie edukacyjne, które będzie korzystne dla indywidualnych w jego karierze. Wiele kursy ilościowych nacisk z aplikacji komputerowych.

Jednakże, podczas gdy typowy program MBA jest często krytykowana za produkcję absolwentów, którzy substancji mistrz techniki, ale nie, Providence College program pozwala na wnikliwe rozpatrzenie społecznych celów i obowiązków, jak i technicznych aspektów działalności. Krótko mówiąc, staramy się "uczłowieczyć" Master of Business Administration programu. To, co czujemy, jest niezwykle ważne długoterminowych uwagę. ... [-]

Stany Zjednoczone Opatrzność
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku