Przeczytaj oficjalny opis

Point Loma Nazarene University jest znany jako przyszłościowe myślenie. Na PLNU, naukowców, wiara, i społeczności są bardzo istotne. Uczniowie korzystają z tego zrównoważonego podejścia do edukacji i pozostawić PLNU przygotowane myśleć, działać, a także przyczyniać się do świata.

Oprócz ponad 60 licencjackich kierunków studiów, PLNU oferuje program studiów podyplomowych ośrodków regionalnych w całej południowej Kalifornii. PLNU obsługuje ponad 3500 studentów.

Czy wiedziałeś?

Od 2004 roku, ponad 90 procent uczniów PLNU którzy złożyli wniosek o dopuszczenie do medycznej, dentystycznej, optometrii, farmacji, weterynarii i szkół zostali przyjęci. W Otwartych Drzwi raportu 2008, badania PLNU za granicą Program 15 miejsce w kraju (m.in. stopień-przyznania instytucji magisterskich) dla odsetka studentów uczestniczących - około 30 procent kończących seniorów studiowali za granicą. PLNU jest uznanym w kraju za lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju - Nagrodzony San Diego usług środowiskowych Recycler of the Year Award cztery z ostatnich sześciu lat i jest uznana za jedną z amerykańskich 100 zielonych szkół przez Sierra Club w 2010 i 2011 roku. Poprzez LoveWorks PLNU krótkoterminowego programu Misja, ponad 2000 studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów służyły ludziom w potrzebie w około 60 obszarach świata. Centrum PLNU Rozwoju Międzynarodowego bada zrównoważonych praktyk biznesowych i rozwiązań dla globalnego ubóstwa. Od 2005 roku, filmy 22 studentów / programy telewizyjne zdobyły nagrody lub pojawiła się na festiwalach filmowych. Mowa i debaty zespołu PLNU został mistrzem w całorocznym konkursie loterii Narodowego Parlamentarnych debaty stowarzyszeń cztery z ostatnich siedmiu lat konkurować z takich szkół jak UC Berkeley i UCLA.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Point Loma Nazarene University

Ten program dadzą Ci spełnić swoje powołanie z kursów takich jak Główny we Wspólnotach Diverse, Managing Conflict i zmieniać, systemy organizacyjne i zachowanie, i więcej ... [+]

Masz zapragnął czegoś więcej, aby stać się liderem zostałeś powołany, aby być.

Jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze, przyjąć wyższy poziom przywództwa i kontroli nad swoją przyszłością. Master of Arts w Organizational Leadership dadzą Ci prowadzić innych z prawdziwego zaufania i równowagi. Program ten przeznaczony jest dla profesjonalistów pracujących z dwóch opcji dostawy, aby zapewnić elastyczność, czego potrzeba, aby zarobić swój stopień przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy w swoim obecnym stanowisku. Począwszy od jesieni 2016 można zapisać w formacie 100% on-line dostępnej z dowolnego miejsca, lub w formacie-osoby, które spełniają jedną noc w tygodniu w naszym kampusie Mission Valley w San Diego.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku