Przeczytaj oficjalny opis

Ameryka potrzebuje liderów. Jesteś gotowy?

W Szkole Polityki Publicznej Pepperdine uczniowie uczą się od prawdziwych praktyków, aby stać się pełnymi i skutecznymi liderami. Używamy unikalnego programu nauczania, który łączy analizę polityki ilościowej z zajęciami z historii i filozofii politycznej, aby przygotować uczniów do kariery zawodowej po obu stronach przejścia.

School of Public Policy students in classroom

Koszt uczestnictwa

Pepperdine School of Public Policy każdego roku przyznaje szereg stypendiów. Nagrody te są udostępniane przez fundowane fundusze, prezenty od zwolenników i absolwentów oraz alokację ogólnych funduszy uniwersyteckich. Komisja Stypendialna przyznaje stypendium na podstawie zasług i doświadczeń akademickich i zawodowych.

113382_ScreenShot2019-04-05at2.46.00AM.png

* Średnie stypendium oparte na szacunkowych danych z rejestracji w 2018-2019 i nie jest gwarancją finansowania.

Nasz program Master of Public Policy. . .

  • jest idealny dla osób na drodze do doktoratu, a także dla osób poszukujących wpływowych karier w polityce i polityce.
  • przygotowuje Cię do kariery w służbie zagranicznej, think tankach, organizacjach non-profit i kierownictwie rządowym.
  • oferuje unikalne specjalizacje i wspólne możliwości.
  • znajduje się w samym sercu pięknego Malibu w Kalifornii i oferuje jedno z najlepszych doświadczeń edukacyjnych w kraju.
  • jest czołowym 10 programem dla absolwentów na Zachodzie, według rankingu US News and World Report .
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Pepperdine University School of Public Policy

Porównaj różne podejście Pepperdine do innych programów. Używamy unikalnego programu nauczania przywództwa, który łączy analizę polityki ilościowej z zajęciami z historii ... [+]

Public Policy Degree at Pepperdine

Porównaj różne podejście Pepperdine do innych programów. Używamy unikalnego programu nauczania przywództwa, który łączy analizę polityki ilościowej z zajęciami z historii i filozofii politycznej, aby przygotować uczniów do kariery zawodowej po obu stronach przejścia.

Nasz program Master of Public Policy ...zobowiązuje się do „różnorodności poglądów” i z zadowoleniem przyjmuje różne perspektywy polityczne.jest idealny dla osób na drodze do doktoratu, a także dla tych, którzy szukają wpływowych karier w polityce i polityce.przygotowuje Cię do kariery w kierownictwie rządu, sektorach biznesowych związanych z polityką, organizacjach non-profit, służbach zagranicznych i think tankach.oferuje unikalne specjalizacje i wspólne możliwości.jest czołowym 10 programem dla absolwentów na Zachodzie, według rankingu US News and World Report .Termin składania wniosków na jesień 2019 r. *... [-]
Stany Zjednoczone Malibu
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

See Your Future Differently From Here

Balanced Approach to Public Policy

Outstanding MPP Graduates