Park University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Park Uniwersytet został założony w 1875 roku, i jest na cztery lata, prywatne, typu non-profit, koedukacyjne, sztuk wyzwolonych instytucji z programów studiów, które są w pełni akredytowane przez Higher Learning Komisji, członek Centralnego Związku Północnej kolegiów i szkół. Park został nazwany jako wartości najwyższej pozycji w rankingu ogólnopolskim wśród prywatnych szkół wyższych przez rodziców i kolegiów, zasobów internetowych dla rodziców studentów związana, i nie ma z czesnego państwa. Studia na Uniwersytecie Park W prywatnej instytucji, zajęcia Park 's są małe i wciągające. Profesorowie zapewniają indywidualne podejście i przygotowanie uczniów do kształcenia ustawicznego. Ze studentami z ponad 120 krajów, Park zapewnia możliwości poznawania nowych kultur i zdobyć wiedzę, aby odnieść sukces na rynku globalnym. Studenci zapisaniem się na Park University mogą ukończyć studia w tradycyjnych zajęć w klasach internetowych lub łącząc zajęcia tradycyjne i internetowe w sposób, który odpowiada ich potrzebom i zwiększa ich doświadczeń edukacyjnych. Nasze kursy online są interaktywne, student centered, i są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych wykładowców. Naszym celem jest, aby to tak wygodne, jak to możliwe, aby zdobyć wykształcenie wyższe i budować swój sukces. Akademickie Centrum Pomocy oferuje wiele usług, aby pomóc naszym uczniom z ich postępów w nauce i Kariera Rozwój Cente r świadczy usługi na wszystkich etapach rozwoju kariery. KIERUNKI STUDIÓW Park Uniwersytet oferuje programy studiów licencjackich i studiów absolwent w następujących kierunków studiów:

Sztuka, Muzyka i Teatr biznes Badania komunikacji edukacja Humanistyczne Informacje i Informatyki / Matematyka JĘZYKI Przywództwo i Administracji Nauki przyrodnicze Prelaw Premed / Medycyna Nauki społeczne i psychologia

Akredytacja Studia Park University 's są akredytowane przez Higher Learning Komisji, członek Centralnego Związku Północnej kolegiów i szkół.

Lokalizacje

Parkville

Park University

Address
Park University, 8700 NW River Park Drive
64152 Parkville, Missouri, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 816-741-2000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje