Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

o PVAMU

Założona w 1876 roku, Prairie View A & M University jest drugą najstarszą instytucją publicznego szkolnictwa wyższego w stanie Teksas. O ugruntowanej renomie wytwarzania inżynierów, pielęgniarek i nauczycieli, PVAMU oferuje matur stopni w 50 kierunków akademickich, 37 stopni magisterskich i doktorskich czterech programów studiów przez dziewięć kolegiów i szkół. Jest członkiem Systemu Uniwersytetu Texas A & M, Uniwersytet jest dedykowany do realizacji swojej misji gruntów dotacji osiągnięcia doskonałości w nauczaniu, badaniach i usług.

Podstawowe wartości

Dostęp i Jakości

Prairie View A & M University zapewni równe szanse edukacyjne w celu zwiększenia liczby osób z nieobsługiwanych oraz zaniedbywanych populacji zamieszkujących głównie wśród gospodarczo i społecznie pomijany w społeczeństwie; Ponadto, Uniwersytet zapewni programy edukacyjne mające na celu przygotowanie wszystkich ukończył z powodzeniem konkurować w szkół wyższych i zawodowych, a także na rynku pracy.

Różnorodność

Prairie View A & M University będzie podtrzymywać swoje zaangażowanie w rekrutację, zarejestrować się, kształcić i doktoranci oraz zatrudnienie i Advance wykładowców i pracowników, bez względu na wiek, pochodzenie etniczne, płeć, pochodzenie, społeczno-ekonomicznej tle lub edukacyjnie niezwiązanej niepełnosprawności; Ponadto, Uniwersytet zaoferuje wyzwania zarówno naukowo utalentowana i niedostatecznie przygotowane, którzy przybywają na studiach z możliwością, ale bez osiągnięcia college-ready.

przywództwo

Prairie View A & M University pobudzi, inicjowanie i wdrażanie programów i usług w obu inspirowanie i studentom, wykładowcom i pracownikom w rozwijaniu ich pewności siebie, samodyscypliny i inne przybory do stania liderami w swoich zawodach i w swoich społecznościach ; Ponadto, Uniwersytet kampusu będzie oferować programy edukacyjne oparte na odległość i do zwiększenia szans życiowych dla osób w swoich dziedzinach usług.

Stosowność

Prairie View A & M University odpowie na potrzeby wysoce wykształconych, kompetentnych technicznie wykształconych absolwentów do Excela w 21 wieku siły roboczej; Ponadto, Uniwersytet przedłuży produktów swoich badań i usług na obawy i rozwiązywania problemów, takich jak przemoc, nadużycia i nadużyć; nadużywanie narkotyków i alkoholu; psychiczne, fizyczne i psychologiczne zaniedbania; Niesprawiedliwość środowiska; i inne formy dysonansu społecznego, które zagrażają jakości życia obywateli.

Odpowiedzialność społeczna

Prairie View A & M University będzie promować aktywny udział w konstruktywnej zmiany społecznej poprzez wolontariat, przywództwa i działań obywatelskich ze strony swoich wykładowców, pracowników i studentów; Ponadto, Uniwersytet będzie wykorzystywać kanały dostępne do wpływania na politykę społeczną na poziomie lokalnym, stanowym, krajowym i międzynarodowym.

Misja

Prairie View A & M University jest stanem wspomaganiem, publiczne, wszechstronna instytucja grant ziemia wyższych. Uczelnia została wyznaczona w 1984 roku poprawki do konstytucji Teksasu jako "instytucja pierwszej klasy". Jest on dedykowany do osiągnięcia doskonałości i przydatność w nauczaniu, badaniach i usług. Jego celem jest inwestowanie w programy i usługi, które dotyczą zagadnień i problemów wpływających na zróżnicowanej populacji etnicznych i społeczno-ekonomicznych Teksasu i szerszego społeczeństwa, w tym na arenie międzynarodowej.

Uczelnia dąży do zapewnienia wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne dla uczniów, którzy po zakończeniu kawalerów, kapitanów lub doktora stopni, posiadają samowystarczalności i kompetencji zawodowych. Doświadczenie jest przeniknięta wartościami instytucji w tym, ale nie ograniczając się do dostępu i jakości, odpowiedzialności, różnorodność, przywództwa, znaczenie i odpowiedzialność społeczną.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Prairie View A&M University

Master of Science w programie księgowym jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych szkoleń w zakresie rachunkowości w celu przygotowania specjalistów rachunkowości ... [+]

Test Master of Science w dziedzinie rachunkowości Program koncentruje się na dostarczaniu zaawansowanych przygotowań księgowego do pracy w rachunkowości i zarządzania finansami w sektorze publicznym i prywatnym. Studenci uczą się efektywnie ocenić sytuacje etyczne księgowy lub dyrektor finansowy może napotkać w otoczeniu biznesowym poprzez wprowadzenie przepisów i norm dotyczących sprawozdawczości finansowej oraz znaczenie integralności osobistej. Absolwenci wykazać także zdolność do krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów księgowych.

Dlaczego Wyższe rachunkowości od Prairie View A & M University? Program przeznaczony jest dla profesjonalistów, jak i dorosłych pracujących Zajęcia są zaplanowane w godzinach wieczornych lub w soboty w Houston w PVAMU Northwest Houston Center Klasy są małe, dzięki czemu wydziału dostarczyć szczegółową informację i pomoc Kursy prowadzone są przez doświadczonych CPA i profesorów, którzy mają stopnie terminali w swoich dziedzinach nauki Wszystkie programy są akredytowane przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), złoty standard akredytacji Business School Rachunkowość 4 + 1 Programu ... [-]
Stany Zjednoczone Widok prerii
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku