University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Wizja

Staramy się być światowej klasy, innowacyjne, student-skoncentrowane, intensywnie i badania uczenia się społeczność, która przesuwa firm, rządów i społeczeństw.

Misja

Przygotowujemy osoby do programu Excel w ich karierze, angażują się w swoich społecznościach i sprostania wyzwaniom globalnym świecie biznesu poprzez nasze innowacyjne, edukacji i ewangelizacji opartej na badaniach.

Międzynarodowo Akredytowane Business School

Akredytacja AACSB

Test Paul College posiada odrębną zaszczyt być akredytowany przez AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), premier agencji akredytacji dla szkół biznesu na całym świecie. AACSB akredytowane szkoły potwierdzają swoje zobowiązanie do jakości i ciągłego doskonalenia przez rygorystyczny i kompleksowego przeglądu. Tylko 560 szkół międzynarodowym nie osiągnął lub przekroczył surowe normy AACSB, by zostać przyznany tej elitarnej akredytacji.

akredytacja AACSB International zapewnia interesariuszy, szkoły biznesu:

  • Zarządzanie zasobami w celu uzyskania dynamicznego i odpowiednie zadanie.
  • Działalności Advance i wiedza zarządzanie poprzez wydziału stypendium.
  • Zapewnienie wysokiej klasy jakości i nauczanie obecnego nauczania.
  • Pielęgnuj znaczącą interakcję między studentami i wykwalifikowanych wykładowców.
  • Stworzenie absolwentom, którzy osiągnięte określone cele edukacyjne.

ACPHA Akredytacyjna

Hospitality Management na University of New Hampshire jest również akredytowany przez ACPHA (Komisji Akredytacyjnej dla programów w Hospitality Administracji). ACPHA akredytacja ma dwa podstawowe cele: zapewnienie jakości programu i pomocy w poprawie instytucji lub programu.

NEASC Akredytacyjna

Wszystkie programy unh są akredytowane przez NEASC, The New England Association szkół i uczelni. NEASC, najstarszy naród regionalna agencja accreditating, służy ponad 2000 instytucji publicznych i prywatnych w Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island, Vermont i, jak również amerykańskich szkół międzynarodowych w ponad 60 krajów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć MBA » Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Stany Zjednoczone Durham

Magister ekonomii opiera się na silnym fundamencie podstawowych kursów w teorii ekonomii i ekonometrii. [+]

Mgr Pawła Kolegium ekonomii jest jednym z najbardziej restrykcyjnych w kraju. Studenci zarabiają na stopień w dziesięciu miesięcy. Program opiera się na czterech kategoriach, które biegną od końca sierpnia do końca maja. Większość klas spełniać cztery godziny tygodniowo, zapewniając odpowiednią liczbę godzin zajęć do programów opartych na semestr, które wymagają znacznie większego zaangażowania czasowego.

Kluczowe cechy 3,5 semestralne kursy zastosowane równoważne ekonometrii i statystyki Projekt badawczy zwieńczeniem w jeden-na-jeden doradztwo z wydziału specjalnego Cotygodniowe seminarium badawcze, które przyciąga badaczy z całego kraju Elastyczność do podjęcia kursów MBA i innych programów Zajęć liczy się Ph.D. stopień; Opcja kontynuować do doktoratu Nowy stan budynku sztuki z wydzielonych obszarów badawczych dla magistrantów Dydaktyczne i badawcze, staże dostępne Zapis miejsc docelowych do doradztwa, polityki rządowej i innych zadań o dużej wartości ... [-]

Kontakt

Peter T. Paul College of Business and Economics

Adres 10 Garrison Avenue University of New Hampshire
03824 Durham, New Hampshire, NH, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://paulcollege.unh.edu/
Telefon +1 603-862-1367