PATTEN UNIVERSITY

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Patten University, jesteśmy przekonani, że każdy powinien być w stanie uzyskać wysokiej jakości kształcenia uczelni. Jesteśmy zobowiązani do podejmowania szkolnictwo wyższe dostępne i przystępne dla wszystkich, bez względu na ich wiek, lokalizację, rasa lub sytuacji finansowej.

Od 1944 Patten Uniwersytet zyskał reputację starannie mentoring studentów i co zmienić w naszej społeczności. Obecnie rozszerzyliśmy nasz zasięg poprzez edukację online, utrzymując nasze zobowiązanie do wzbogacenia świata i dając studentom bliskie osobiste uwagi. Na Patten, nigdy nie jesteś tylko numerem.

Pomaga Thrive

Z naszych programów internetowych, skupiamy się na pomocy dorosłych pracujących nabywać wiedzę i umiejętności potrzebne do przodu lub zmienić swoje kariery. Nasza elastyczna platforma nauki online daje Ci wolność, aby zarobić swój stopień na Twoich warunkach, a jednocześnie cieszyć bliską interakcję z wykładowców i studentów we wciągającej środowiska uczenia się.

Jesteśmy również zaangażowani w uczynienie z edukacji przystępne, dzięki czemu studenci mogą uzyskać stopień naukowy, nie uzyskując ciężar długu. Nasz innowacyjny model czesnego i redukcja strategicznym biurokratycznej narzut pozwala nam obniżyć koszty i przekazać oszczędności do Ciebie.

Akredytacja Patten University jest akredytowany przez WASC Senior College i University Komisji ( "WSCUC"). WSCUC jest regionalną agencją akredytacyjny służąc zróżnicowaną grupę uczelniach publicznych i prywatnych w całej Kalifornii, na Hawajach, i Pacyfiku, a także ograniczoną liczbę instytucji spoza Stanów Zjednoczonych poprzez swoją pracę przeglądu w oparciu o standardy uzgodnione przez członkostwo, WSCUC zachęca do ciągłej poprawy instytucjonalnych i zapewnia członkostwa i jego zwolenników, w tym opinii publicznej, że instytucje akredytowane spełniają swoje zadania w służbie swoich uczniów i dla dobra publicznego.

Lokalizacje

Oakland

Address
2433 Coolidge Ave.
94601 Oakland, Kalifornia, Stany Zjednoczone

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone