Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie

Zapewnienie atrakcyjnych możliwości uczenia się i wiedzę i doświadczenie światowej klasy, nagradzany wydziału, line Old Dominion University programy są idealne, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych studentów.

Jakość kształcenia

Old Dominion reputacji dla wysokiej jakości kształcenia sięga do roku 1930 kiedy to został otwarty w Norfolk, VA, jako oddział College of William and Mary. Dziś ODU to jedna z niewielu uczelni publicznych z Carnegie Foundation "doktoranckie Uniwersytety: działalność badawcza wyższe" wyróżnieniem. Nasi profesorowie tworzenia wiedzy, a także podzielić się nim. Potwierdzające jakość swoich programów, Old Dominion University jest akredytowany ale Komisja w sprawie kolegiów Związku Południowej Colleges and Schools do nagród matury, magistra, wykształcenie specjalisty i stopni doktorskich. Ponadto liczne programy studiów na Uniwersytecie indywidualnie akredytowane przez wyspecjalizowane agencje uznanych przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego na.

Wygodne Kursy Oferowanie synchronicznych i asynchronicznych kursy online, ODU umożliwia studentom kontynuowanie nauki i nadal sprostać wymaganiom rodziny i pracy. Dowiedz się więcej na temat naszego środowiska uczenia się on-line tutaj.

Usługi wsparcia Old Dominion University zapewnia te same wsporniki akademickich dla studentów i zasobów internetowych, jak dla studentów na kampusie. Przeglądaj naszych zasobach akademickich tutaj, Pomoc techniczna jest dostępna przez cały dzień i całą noc, każdy dzień roku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Location address
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

Norfolk, Virginia, VA 23529 US
Social Media