Old Dominion University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wprowadzenie

Zapewniając ekscytujące możliwości uczenia się oraz wiedzę i doświadczenie światowej klasy, wielokrotnie nagradzanego wykładowca, programy internetowe Old Dominion University są idealne, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych studentów.

Jakość edukacji

Old Dominion University , położony w nadmorskim mieście Norfolk, jest przedsiębiorczym uniwersytetem doktoranckim w Wirginii z ponad 24 000 studentów, rygorystycznymi naukowcami, energiczną społecznością mieszkalną i inicjatywami, które wnoszą 2,6 miliarda dolarów rocznie w gospodarkę Wirginii. Ze swoimi zakorzenionymi korzeniami sięgającymi prawie 100 lat temu, ODU jest obecnie jednym z niewielu uniwersytetów publicznych z wyróżnieniem Fundacji Carnegie „Uniwersytety doktoranckie: wyższa działalność badawcza”. Nasi profesorowie tworzą wiedzę, a także dzielą się nią. Poświadczając o jakości swoich programów, Old Dominion University jest akredytowany przez Komisję ds. Kolegiów Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół w celu uzyskania matury, magistra, specjalisty ds. Edukacji i stopnia doktora. Ponadto liczne programy studiów na uniwersytecie są indywidualnie akredytowane przez wyspecjalizowane agencje uznane przez Radę ds. Akredytacji Szkolnictwa Wyższego.

Wygodne kursy Oferując synchroniczne i asynchroniczne kursy online, ODU umożliwia uczniom kontynuowanie edukacji i spełnianie wymagań rodziny i pracy. Dowiedz się więcej o naszym środowisku uczenia się online tutaj .

Usługi wsparcia Old Dominion University zapewnia takie same wsparcie akademickie i zasoby dla studentów online, jak dla studentów z kampusu. Przejrzyj nasze internetowe zasoby akademickie tutaj . Pomoc techniczna jest dostępna przez cały dzień i całą noc, każdego dnia w roku.

Lokalizacje

Norfolk

Address
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

VA 23529 Norfolk, Virginia, Stany Zjednoczone