Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

College of Computing and Engineering NSU wspiera niszowe specjalizacje i cieszy się znakomitą reputacją w kraju

Witamy w College of Computing and Engineering (CCE) na Nova Southeastern University. Od rewolucji przemysłowej inżynierowie i naukowcy są na czele innowacji i zmian na świecie. Dzisiaj stoimy przed dynamicznym, pełnym wyzwań światem, który wymaga pilnych rozwiązań w celu zrównoważenia zarówno ludzkich potrzeb, jak i naturalnych problemów. Zapotrzebowanie na liderów zajmujących się rozwiązywaniem problemów z biegłością inżynierską i obliczeniową nigdy nie było większe. Główną siłą innowacji edukacyjnych jest College of Computing and Engineering, który wyróżnia programy edukacyjne przygotowujące studentów do pełnienia funkcji kierowniczych w dziedzinie technologii informatycznych. Do mocnych stron uczelni należą wyróżniający się wykładowcy, najnowocześniejszy program nauczania oraz elastyczne formaty online i kampusowe dla programów licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

W CCE kształcimy dzisiejszych inżynierów i specjalistów obliczeniowych, aby byli liderami w rozwiązywaniu problemów w przyszłości dzięki innowacyjnym programom nauczania i działaniom badawczym. Nasz wybitny wykładowca angażuje studentów w unikalne, interaktywne środowisko uczenia się, które ułatwia doskonałość akademicką i przygotowuje naszych studentów do przyszłej kariery, gdy zdobędą tytuł licencjata, magistra lub doktora. stopień. Wszystkie programy umożliwiają pracującym profesjonalistom zdobycie tytułu magistra lub doktora. bez przerywania kariery. Firmy poszukujące nowych źródeł talentów patrzą na naszą uczelnię z powodu naszego zaangażowania w naszych studentów i programów jakości.

126129_pexels-photo-1438072.jpeg

Nasza historia

W 1964 r. Nova University of Advanced Technology została uchwalona jako absolwentka nauk fizycznych i społecznych. Nova Southeastern University znajduje się na terenie, który wcześniej był Foreman Field, polem treningowym dla lotników morskich podczas II wojny światowej, znajdującym się w Davie na Florydzie. W 1961 r. Prezydent John F. Kennedy wyznaczył teren o powierzchni 300 akrów wyłącznie do celów edukacyjnych.

Począwszy od 1975 r., Wraz ze stworzeniem absolwenta programu informatycznego pod kierunkiem dr Edwarda Simco, szkoła była pionierem w dziedzinie badań i edukacji komputerowej. Wraz z pierwszym komputerem ogólnego przeznaczenia, VAX 11/780, szkoła zaczęła oferować programy online w 1983 roku i stworzyła pierwszą elektroniczną salę lekcyjną w 1985 roku.

W 1981 r. Dr. John Scigliano i Abraham Fischler przeprowadzili burzę mózgów w związku z perspektywą rozpoczęcia doktoratu w dziedzinie nauk informatycznych dla profesjonalistów zajmujących się bibliotekami informacyjnymi, wykorzystujących telekomunikację jako główny środek przekazu.

Centre for Computer-Based Learning (CBL) powstało w 1983 r. W celu opracowania nowego mechanizmu dostarczania do uczenia się komunikacji za pośrednictwem komputera w celu uczenia się „online”. Rozpoczyna się doktorat z zakresu informatyki (DAIS).

Szkoła tworzy pierwszą elektroniczną klasę (ECR) w 1985 roku z programem online Master of Science in Computer-Based Learning. Program ten miał osiem wspólnych kursów podstawowych i siedem specjalizacji studiów, w tym szkolenia i uczenie się (MSTL), zarządzanie zasobami informacyjnymi (MIRM) i systemy informacyjne (MIS).

W 1989 r. Centrum Nauczania Komputerowego (CBL) i Centrum Informatyki (CCS) łączą się, tworząc Centrum Informatyki i Nauk Informacyjnych (CCIS). Nowa szkoła wspierała teraz obszary specjalizacji w dziedzinie informatyki, systemów informatycznych, systemów informatycznych, informatyki i technologii komputerowych w edukacji. Dr Edward Lieblein, dziekan szkoły w latach 1993 - 2009.

Szybkie fakty

  1. College of Computing and Engineering przygotowuje liderów na wyzwania XXI wieku.
  2. Pracujący specjaliści cenią elastyczne formaty do ukończenia studiów bez przerw w karierze.
  3. NSU służy narodowi jako Narodowe Centrum Doskonałości Akademickiej w Zapewnieniu Informacji
  4. Od 1975 r. NSU jest regionalnym pionierem badań i edukacji informatycznej.
  5. Wybitni wykładowcy prowadzą badania i uczą różnych systemów i nowych technologii.
  6. Zaktualizowane programy nauczania sprawiają, że nasze programy studiów licencjackich i magisterskich są naprawdę aktualne.
  7. College był online w 1983 roku i stworzył pierwszą klasę elektroniczną w 1985 roku.
  8. Koncentracje w naszych programach dla absolwentów obejmują dziedziny o pilnych potrzebach, takie jak cyberbezpieczeństwo, inżynieria oprogramowania i analiza danych.
  9. Absolwenci pracują w organizacjach z listy Fortune 500, różnych agencjach federalnych i rządowych oraz uniwersytetach na całym świecie.

Absolwenci

Ponad 4500 studentów ukończyło College of Computing and Engineering. Absolwenci są wyjątkową częścią społeczności College of Computing and Engineering i jesteśmy z nich dumni; nasi absolwenci osiągnęli sukces w branży, szkolnictwie wyższym i rządzie.

Nasi absolwenci pracują w dużych organizacjach, takich jak Boeing, IBM, Apple, Microsoft, Google i różnych agencjach rządowych Stanów Zjednoczonych, a także w szkołach wyższych i uniwersytetach na całym świecie na wydziałach i stanowiskach administracyjnych.

Stowarzyszenie Absolwentów NSU oraz College of Computing and Engineering oferują szeroki wybór imprez dla absolwentów przez cały rok na Południowej Florydzie i w całym kraju. Dołącz do byłych kolegów z klasy, aby ponownie połączyć się, nawiązać kontakty, nawiązać kontakty towarzyskie, uczyć się i bawić. Zachęcamy do częstego sprawdzania skrzynki pocztowej, poczty e-mail i strony internetowej Stowarzyszenia Absolwentów, aby uzyskać informacje o nadchodzących wydarzeniach w Twojej okolicy.

Lokalizacje

Fort Lauderdale

Address
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone