Northwood University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misją Northwood University jest rozwój przyszłych liderów społeczeństwa globalnego, wolnej przedsiębiorczości.

Oświadczenie Podstawowe wartości

Wierzymy w:

zalety w przedsiębiorczości, społeczeństwa wolnej przedsiębiorczości. wolność indywidualna i osobista odpowiedzialność. funkcjonuje od podstaw etyki i uczciwości. promowaniu i wykorzystaniu globalnej, różnorodne i wielokulturowy charakter przedsięwzięcia.

Rdzeń komunikat Cel

Celem rdzeń jest rozwój liderów, menedżerów i przedsiębiorców z charakteru i umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych osobiste, organizacyjne i społeczne sukces.

Wyniki i Atrybuty

Kodeks etyczny

Społeczność studentów, wykładowców i pracowników Northwood University potwierdza ten kodeks etyki jako zachowań, które wcześniej nasze wspólne wartości.

Wolność: Będziemy korzystać z wolności osobistej, podczas gdy ubezpieczenie inni powinni być wolni od arbitralnej ingerencji z powodu warunków i okoliczności, ubezpieczenia, że ​​wolność będzie ograniczona tylko przez naszą odpowiedzialność za jego konsekwencje.

Szacunek: Będziemy traktować wszystkich innych, z uwzględnieniem ich sytuacji i przemyślany odniesieniu do ich wartości jako istot ludzkich.

Empatia: Będziemy starać się zrozumieć uczucia, myśli i wyobrażenia o innych, tak, że współczucie i uczciwość naszych działań może doprowadzić.

Duchowość: Będziemy dążyć do rozwoju duchowego niezbędne dla naszego szczęścia i wzrostu i zachęcać środowisko, które obsługuje ten wzrost dla wszystkich.

Uczciwość: Będziemy ogarnąć prawdziwości, bezstronności, uczciwości oraz żądać braku oszustwa lub podstępu w siebie i innych, z którymi będziemy działać.

Osiągnięcia: Będziemy wykonywać nasze umiejętności, aby stworzyć wysokiej osiągnięcia i pochwalić wysoką osiągnięcia innych.

Integralność: We wszystkich naszych działań, będziemy się kierować kodeksem zachowań, które odzwierciedla nasze wartości, utrudniane przez okoliczności, osobistego zysku, ciśnienia publicznego lub pokusy prywatnego.

Odpowiedzialność: Będziemy odpowiedzialni za opiekę i dobro innych i odpowiedzialności za zamierzonych i niezamierzonych konsekwencji naszych działań.

Wyższym wykształceniem jest więcej niż oferowanych kursów i doświadczeń udostępnione. To jest architektura tych elementów, mających na celu stworzenie zdefiniowane wyniki. Jako wspólnoty edukacyjnej, koncentrujemy nasze wysiłki na realizacji następujących wyników i atrybutów.

Nasi absolwenci:

 1. Zrozumieć tradycję wolności.

 2. Mają szerokie praktyczne zrozumienie wybranej dziedzinie.

 3. Zapoznał się z ideami jazdy liderów korporacyjnych.

 4. Skutecznego porozumiewania się w mowie i piśmie.

 5. Zrozumienia złożonych problemów globalnych.

 6. Mają stałą atrakcją dla nowych pomysłów.

 7. Można wyjaśnić ich wartości osobistych.

 8. Zrozum, estetyczne, twórcze i duchowe elementy życia.

 9. Samorządy są skuteczne oceniający.

 10. Są zorientowane na działanie.

 11. Są wykwalifikowani w wykrywaniu i rozwiązywaniu problemów.

 12. Szukajcie edukacji przez całe życie.

The Northwood Idea

Postrzegamy wykształcenie Northwood University jako inwestycję w przyszłość. Każda osoba, która poświęca czas na edukację Northwood daje się możliwość, aby poświęcić ten czas na wszystkich innych zajęć on lub ona może angażować się w tym czasie.

Wartość idei

Wierzymy, że konkurencyjność, wydajność wysiłku można pokonać przeszkody, rozwiązywać problemy i osiągać cele; że człowiek może coś zmienić w świecie, w którym żyją; że wolność polityczna i gospodarcza mają ogromne znaczenie w wydaniu kreatywność i produktywność; że ofiara - oszczędności - jest koniecznym warunkiem postępu; że równość szans w oparciu o składki i nierówności nagrody stosując te same kryteria są nie tylko właściwe, ale konieczne warunki; w systemie nie zmusił do zgodności z jakiegoś planu; że różnice między nami, które czynią us interesujące i użyteczne do siebie; w wolności na porażkę. Musimy być wolne ponieść pozytywne i negatywne konsekwencje naszych działań; że w systemie konkurencyjnym, wszyscy, którzy uczestniczą z nich korzystać; poświęcamy się do likwidacji sztucznych barier równości szans wszystkich ludzi. Rasowe, religijne i seksualne bariery są przekleństwem dla nas; że zrozumienie i docenienie sztuki i nauk humanistycznych jest podstawowym źródłem ubogacenia człowieka w życiu produktywnych ludzi; że edukacja nie jest coś, że jedna osoba może zrobić na inny. To raczej coś zrobić razem dwie osoby. Oznacza to, że instytucja edukacyjna jest, przede wszystkim, czynnikiem ułatwiającym wiedzy.

Ćwiczymy zdrowy sceptycyzm dużym i silnym rządem, ponieważ uważamy, że historia pokazała, że ​​takie konstrukcje szybko przejść od bycia z ludźmi w kierunku bycia nad ludźmi, a wolność jest zagubiony w równowadze. Nasza nietolerancja monolitycznej władzy jest spójne w całej działalności, pracy i spektrum rządu. Podejrzewamy ponadto, że jako społeczeństwo nie jesteśmy w stanie uzyskać od ustanowienia monopoli prawnych, z wyjątkiem bardzo nielicznych i ograniczonych okolicznościach.

Jest to Northwood pomysł.

historia

W dniu 23 marca 1959 roku, dwóch młodych mężczyzn z idei, celu i pragmatycznej filozofii, aby ją objąć wszystkich, oderwała się od swojej kariery w tradycyjnej strukturze uczelni, aby stworzyć nową koncepcję edukacji.

Ich odkrywczy pomysł stał się rzeczywistością, kiedy dr Arthur E. Turner i dr R. Gary Stauffer naukę 100 uczniów w Northwood Institute, przy użyciu 19-wieczny dwór w Alma, Michigan, w budynku szkoły, małej ilości pożyczonych pieniędzy do kosztów operacyjnych, oraz dużą ilość determinacji.

Northwood powstała jak świat się zmienia. Rosjanie uruchomiła Sputnik i Ameryce wkrótce do naśladowania. Stauffer i Turner oglądałem wyścig do przestrzeni kosmicznej. Oni przewidywał nowy typ uczelni-jednego, gdzie nauczanie zarządzania prowadził. Podczas gdy granice przestrzeni zostały ujawniając swoje tajemnice, Stauffer i Turner rozumieć wszelkie starania - techniczne, produkcja, sprzedaż, sprzedaż detaliczna, każdy rodzaj działalności - potrzebne state-of-the-art, zarządzania ukierunkowanego na etykę.

Czas zatwierdzone sukces, co ci dwaj młodzi pedagodzy nazwie "The Northwood Idea" - zawierające wnioski z amerykańskiego społeczeństwa wolnej przedsiębiorczości w klasie college'u.

Dr David E. Fry przejął ster w 1982 roku, a następnie dr Keith A. Całkiem w 2006 roku, każdy nadal te same ideały jak Stauffer i Turner, nie wahający się od podstawowych wartości, Uniwersytet rosły i dojrzewały. Programy akademickie rozszerzona; Northwood wyszedł z bycia Instytut do akredytowanego Uczelni, DeVos Graduate School of Management został stworzony, a następnie rozszerzony; Program Adult Degree Program i jego ośrodki rozszerzona do ponad 20 lokalizacjach w ośmiu krajach; Program międzynarodowe ośrodki powstały w Malezji, Republiki Ludowej, na Sri Lance i Szwajcarii; i znaczące budowy jak Miasteczko Studenckie Centrów Wiejskiego wartość dodaną do doświadczeń uczniów Northwood. Nowe starania, takie jak badania rynku wtórnym, rozrywki i sportu i mody zarządzania merchandisingu oraz partnerstwa kampusu w Montreux, Szwajcaria, pokazują, wzbogacony doświadczeniem dla wszystkich naszych studentów.

Z jasno sformułowane zadania do opracowania przyszłych liderów społeczeństwa globalnego, wolnej przedsiębiorczości, Northwood Uniwersytet rozwija swoją obecność w miejscach krajowych i międzynarodowych. Profesorowie są zaangażowane w dialog gospodarczej i politycznej; pojawiają się jako uczniowie mistrzami w krajowych konkursach regionalnych i akademickich. Na wszystkich uczelniach i we wszystkich działach, Northwood University jest pobudzony i aktywnie realizuje programowanie dynamiczne i zwiększone wpływy.

Northwood Uniwersytet kształci menedżerów i przedsiębiorców - wysoko wykwalifikowanych i etycznych przywódców. Z ponad 35.000 absolwentów i tętniącej życiem przyszłości przyszłość, Northwood Pomysł jest żywy i dobrze.

Lokalizacje

Midland

Address
4000 Whiting Dr

48640 Midland, Michigan, Stany Zjednoczone