Northern Arizona University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Northern Arizona University

Northern Arizona University to uczelnia publiczna oferuje studia licencjackie, magisterskie i zawodowe stopnie wysokiej jakości i wartości społecznych. Jako student, jesteś w centrum doświadczenia NAU, który jest prowadzony przez dedykowany i wybitnych wykładowców zobowiązała się do nauczania, indywidualnego zaangażowania i osiągnięć naukowych.

Gdziekolwiek chcesz się nauczyć

Northern Arizona University pozwala na wiele sposobów, aby zarobić swój stopień, czy planują studia na naszej uczelni Flagstaff, online, lub w jednym z naszych miejscach w całej Arizonie.

Doskonałość w badaniach stosowanych

Uczelnia jest instytucją wysokiej badania, zapewniając praktyczne rozwiązania problemów, które mają wpływ na nasz region, naród i świat. Nasi studenci i światowej sławy naukowcy wydziału współpracować, aby zbadać rozwiązania problemu zmian klimatycznych, ochrony zdrowia mniejszości nierówności, poprawa technologii protetyki oraz tworzenie zrównoważonych rozwiązań dla szerokiej gamy problemów.

Czesne i koszty

Wiemy koszty uczelni mogą czasem wydawać się trudne, ale co pozwala na doskonałą wartość jest czymś jesteśmy bardzo zaangażowani:

Twój licencjackich czesne jest gwarantowana stopa pozostanie taka sama przez 4 lata. Jeśli mieszkasz w jednym z 14 kwalifikujących się państw zachodnich, czesne wyniesie około pół stawki czesnego out-of-state. Nasi studenci mają prawie 25 procent mniej zadłużenia kredyt studencki niż średnia krajowa.

Lekka atletyka

Northern Arizona University posiada 15 NCAA Division I lekkoatletyczne zespołów. Oferujemy wyjątkowe doświadczenie uczeń-sportowiec, zakończone studiów. Nasze programy zostały kilkakrotnie wyróżniony prestiżową Big Sky Presidents Cup konferencji ", który uznaje ogólny sukces w rozgrywkach sportowych oraz w akademickich.

Nasze wartości

Doskonałość w edukacji

Oferujemy rygorystyczny, wysokiej jakości i przystępnej edukacji dla wszystkich naszych studentów. Zobacz niesamowite różnice, że wielu naszych absolwentów zostały wprowadzone.

Twój sukces

Aby zapewnić sobie sukces w przyszłości, jesteśmy zobowiązani do umieszczania potrzeby Ciebie, uczącego się, w centrum wszystkiego, co robimy. Nasze wybitnych profesorów są zobowiązane nie tylko nauczanie, ale służąc jako mentorów i pracy z Ciebie. Tutaj, hands-on nauki oraz możliwości badawczych i twórczych poszukiwań są dostępne dla Ciebie, nawet jako student.

Kształcenie na odległość

Jest to dla nas ważne, aby zapewnić wszystkim wykwalifikowanych studentów mających dostęp do szkolnictwa wyższego. Dzięki rozszerzonym kampusów Northern Arizona, można uzyskać stopień naukowy w wielu miejscach w całej Arizonie.

Różnorodność

Honorowanie i promowania różnorodności jest podstawą uniwersytetu. Aby pomóc poszerzyć swoje doświadczenie uniwersyteckie, sponsorujemy wiele możliwości międzynarodowych i wielokulturowych wydarzeń.

Promujemy integracji całej całego programu nauczania uniwersyteckiego. Dodatkowo, możemy stworzyć możliwości dla wszystkich grup zróżnicowanych dzielić ich perspektyw i wiedzy, więc wszyscy studenci otrzymują bogate doświadczenie uczenia się. Wspólnie budujemy obywatelskie zaangażowanie i szacunku klimat kampusu, gdzie wszystkie tła są przestrzegane.

Wszyscy uczniowie są zachęcani do wzięcia udziału w naszej szerokiej gamie klubów studenckich i organizacji, które sprzyjają różnorodne zainteresowania.

Uczciwość

Rzetelność i uczciwość są nie tylko cechy podziwu osoby, są one również cechy organizacji podziwu. Dążymy do tylko, że i są zobowiązane do przejrzystości i odpowiedzialności, do sprawiedliwości i uczciwości-we wszystkim co robimy. Wszystkie nasze najnowsze fakty i statystyki można znaleźć w Biurze Planowania i Badań Instytucjonalnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Med W Kształceniu Dwujęzycznym I Wielokulturowym

Stacjonarne lub online W niepełnym wymiarze czasu August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Nasz program studiów przygotowuje kandydatów do kariery jako języka angielskiego jako drugiego języka (ESL), nauczyciel w klasie, nauczyciel zasobów ESL lub nauczyciela odpowiedzialnego za dostarczenie instrukcji ESL i wsparcie w zwykłej klasie lub specjalnych ustawień. [+]

Wymagania programowe dla latach 2016-2017 Rok Akademicki Nasz program studiów przygotowuje kandydatów do kariery jako języka angielskiego jako drugiego języka (ESL), nauczyciel w klasie, nauczyciel zasobów ESL lub nauczyciela odpowiedzialnego za dostarczenie instrukcji ESL i wsparcie w zwykłej klasie lub specjalnych ustawień. Kandydaci zdobywają wiedzę, umiejętności i predyspozycje do rozwoju umiejętności ESL całej czytania, pisania i słuchania, a dla zaangażowania społeczności i rodziny jako partnerzy. Będą też opuścić program z perspektywy historycznej angielskich uczniów w Kandydatów USA będą rozwijać konkretnych umiejętności oceny angielskiego uczących umiejętności i wiedzy w obszarze zawartości, a także znajomością różnych modeli programowych. Będą one zapoznać się z dotychczasowych badań w nauczaniu ESL, i zrozumieć, jak teoria może być zorganizowany w praktyce klasie rozwijać ustnych języka i alfabetyzacji umiejętności wszystkich uczniów. Dwujęzyczny, Multicultural Education, Master of Education ma 2 nacisk: dwujęzyczny nacisk Angielskiego jako drugiego języka naciskiem Przygotować się do kariery jako dwujęzycznych lub angielskiego jako drugiego języka (ESL), nauczyciel ze stopniem tego pana. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na osoby z tego preparatu. Z tego stopnia, możesz stać się: Dwujęzyczne lub ESL szkolna Dwujęzyczne lub zasób ESL nauczyciela Nauczyciel odpowiedzialny za zapewnienie dwujęzycznych lub ESL wsparcia w placówkach szkolnych lub specjalnych Adnotacje dwujęzyczny Nacisk Jeśli chcesz, aby spełnić wymagania POTWIERDZENIE Arizona dwujęzycznych, może, poprzez staranne planowanie ze swoim doradcą, zarobić to poparcia w ciągu studiów pana twego. Musisz wykazać się biegłą znajomością języka w drugim języku. ESL Nacisk Nie musisz wykazać się biegłą znajomością języka w drugim języku. Jednakże, jeśli zdecydujesz się zarobić ani dwujęzycznego poparcia lub... [-]

Meng W Inżynierii środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Ten program nie jest przeznaczony dla teza praktykujących specjalistów i pozwala na zbudowanie dodatkowej wiedzy w dziedzinach inżynierii środowiskowych zasobów wodnych, kontroli zanieczyszczeń powietrza, zrównoważonego inżynierskich, hydrogeologicznych, biotechnologii i projektowania konstrukcji i naturalnych systemów naprawczych. [+]

wymagania stopnia Aby zdobyć ten stopień, należy wypełnić w sumie 30 godzin kredytowych: Matematyka Stosowana oczywiście w odpowiednim temacie, takie jak metody numeryczne, algebry liniowej i analizy statystycznej (3 godzin kredytowych) kurs zarządzania Inżynieria (3 godzin kredytowych) 24 godzin kredytowych z: Ogólnie technika, inżynieria środowiska, inżynieria lądowa, inżynieria mechaniczna lub geologii, wybrane za zgodą swojej komisji (15 godzin kredytowych) przedmioty do wyboru (9 godzin kredytowych), które mogą zawierać do sześciu godzin kredytowych w projekcie opcjonalnym zorientowanych na praktykę informacje Wstęp Wnioskodawcy muszą wybrać jeden główny nacisk na: inżynierii lądowej i wodnej Inżynieria elektryczna inżynieria środowiska Inżynieria mechaniczna Informatyka Wymagania / Wymagania wstępne 1. Musisz mieć stopień śniadaniem dyscypliny oraz ogólny GPA 3.0 lub nowsza. Jeśli masz stopień BS w innej dyscypliny z którym został złożony wniosek pana twego, trzeba ukończyć kurs pre-Dopuszczenie badaniu jednocześnie zdobywając klasy "B" lub wyższej we wszystkich kursach wstępnie przyjęć. Patrz link poniżej warunków wstępnych dla tej informacji. 2. Musisz mieć ogólny test GRE, chyba że uzyskał swój stopień BS NAU lub są w naszym programem zintegrowany z dyscypliny stosowania swojego pana. Jeśli jesteś międzynarodowy wnioskodawcy, którego językiem ojczystym nie jest angielski, należy również złożyć TOEFL wyniki. 3. Aplikacja musi zawierać oświadczenie, które zawiera cele edukacyjne i górne obszary zainteresowania dla badań i / lub badań. 4. Aplikacja musi zawierać trzy listy polecające. 5. Musisz być zaakceptowane przez dział. inżynierii środowiska przesłanki nacisk Kandydaci bez stopnia śniadaniem dyscypliny są wymagane do uzyskania równoważności wiedzy BS poziomie przedmiotu, zanim w pełni dopuszczone do programu MS. Równoważność jest... [-]

Meng W Elektrotechnice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Stopień Meng EE to program non-teza, że ​​skupia się na rozwijaniu zaawansowanej wiedzy elektrotechnika poprzez doświadczenia opartego na projektach. [+]

Test Stopień Meng EE Jest to program non-teza, że ​​skupia się na rozwijaniu zaawansowanej wiedzy elektrotechnika poprzez doświadczenia opartego na projektach. Absolwenci z tego stopnia posiadają zaawansowaną wiedzę i są dobrze przygotowani do pracy w różnych zastosowaniach inżynierskich elektrycznych. Studenci, którzy planują na dalszych studiów podyplomowych w Ph.D. Program może być zainteresowany w programie MSE EE tezy oparte. Program ten przygotowuje do praktyki zawodowej z szerokim, zastosowano edukację z kursów w wielu dziedzinach technicznych. Przy udziale przemysłu, Northern Arizona University stworzył szkolenia w celu zwiększenia wiedzy, zrozumienia i / lub rozwijać umiejętności krytycznych dla dzisiejszych inżynierów ćwiczyć. Co mogę zrobić z Master of Engineering w inżynierii elektrycznej? Elastyczność dyplomem inżyniera elektrycznego lub komputerowego nie może być zawyżona; Ten wysoce lukratywnym stopień może oznaczać pracę w przemyśle lotniczym, komputery, lub wielu innych dziedzinach. Licencjat będzie Ci w polu, ale magistra zapewni Ci jeszcze więcej możliwości. Jeśli szukasz w celu zwiększenia wiedzy elektrycznej i inżynierii komputerowej robiąc się bardziej rynkowe, nasz program jest właśnie dla Ciebie. Nasz program jest przeznaczony do swoich potrzeb edukacyjnych jako praktykującego inżyniera. Będziesz miał okazję do podniesienia i / lub rozwijać umiejętności, wiedzy i zrozumienia, które są krytyczne dla dzisiejszych praktykujących inżynierów. Studenci, którzy chcą zarobić na swoje licencjata i magistra mogą kwalifikować się do naszego przyspieszony program, który umożliwia studentom liczyć sześć jednostek w kierunku obu stopni, skracając czas do ukończenia szkoły. Z dalszej edukacji, jedna z tych dróg jest możliwe: Badania i Rozwój Engineer System Design Engineer Konsultant Inżynieria Komputer, elektryczny lub elektroniczny Engineer Wymagania... [-]

Meng W Budownictwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Master of Engineering jest non-teza zawodowy, oparty przede wszystkim na pracy kurs i / lub projektu inżynierskiego zaprojektowany z kierunkiem doradcy wydziału skierować potrzebę lub problem specyficzny dla danej dziedzinie inżynierii studiów (cywilnego, ochrony środowiska, elektryczne lub Mechanical Engineering). [+]

Ten stopień oferuje szeroki, edukacji praktyki oparte. wymagania stopnia Aby zdobyć ten stopień, należy wypełnić w sumie 30 godzin kredytowych: Matematyka Stosowana oczywiście w odpowiednim temacie, takie jak metody numeryczne, algebry liniowej i analizy statystycznej (3 godzin kredytowych) kurs zarządzania Inżynieria (3 godzin kredytowych) 24 godzin kredytowych z: Ogólnie technika, inżynieria środowiska, inżynieria lądowa, inżynieria mechaniczna lub geologii, wybrane za zgodą swojej komisji (15 godzin kredytowych) przedmioty do wyboru (9 godzin kredytowych), które mogą zawierać do sześciu godzin kredytowych w projekcie opcjonalnym zorientowanych na praktykę informacje Wstęp Wnioskodawcy muszą wybrać jeden główny nacisk na: inżynierii lądowej i wodnej Inżynieria elektryczna inżynieria środowiska Inżynieria mechaniczna Informatyka Wymagania / Wymagania wstępne 1. Musisz mieć stopień śniadaniem dyscypliny oraz ogólny GPA 3.0 lub nowsza. Jeśli masz stopień BS w innej dyscypliny z którym został złożony wniosek pana twego, trzeba ukończyć kurs pre-Dopuszczenie badaniu jednocześnie zdobywając klasy "B" lub wyższej we wszystkich kursach wstępnie przyjęć. Patrz link poniżej warunków wstępnych dla tej informacji. 2. Musisz mieć ogólny test GRE, chyba że uzyskał swój stopień BS NAU lub są w naszym programem zintegrowany z dyscypliny stosowania swojego pana. Jeśli jesteś międzynarodowy wnioskodawcy, którego językiem ojczystym nie jest angielski, należy również złożyć TOEFL wyniki. 3. Aplikacja musi zawierać oświadczenie, które zawiera cele edukacyjne i górne obszary zainteresowania dla badań i / lub badań. 4. Aplikacja musi zawierać trzy listy polecające. 5. Musisz być zaakceptowane przez dział. Wymagania wg naciskiem: budownictwo przesłanki nacisk Kandydaci bez stopnia śniadaniem dyscypliny są wymagane do uzyskania równoważności wiedzy BS poziomie przedmiotu,... [-]

Meng W Inżynierii Mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Master of Engineering jest non-teza zawodowy, oparty przede wszystkim na pracy kurs i / lub projektu inżynierskiego zaprojektowany z kierunkiem doradcy wydziału skierować potrzebę lub problem specyficzny dla danej dziedzinie inżynierii studiów (cywilnego, ochrony środowiska, elektryczne lub Mechanical Engineering). [+]

Test Magister inżynier jest organizacją non-teza zawodowy, oparty przede wszystkim na pracy kurs i / lub projektu inżynierskiego zaprojektowany z kierunkiem doradcy wydziału skierować potrzebę lub problem specyficzny dla danej dziedzinie inżynierii studiów (cywilne, Środowiska, elektryczne lub mechaniczne Inżynieria). Program ten stopień przeznaczony jest do szerokiego, edukacja praktyki oparte. Student rezultaty kształcenia LO1. Wykazać się umiejętnością zastosowania poziomie absolwenta umiejętności krytycznego myślenia do formułowania i rozwiązywania problemów inżynierii mechanicznej zaawansowanych: Zdobywa wiedzę na temat zaawansowanych zagadnień współczesnej inżynierii i narzędzi obliczeniowych specyficznych dla inżynierii mechanicznej. Rozwija zdolność do identyfikacji, formułowania i rozwiązywania istotnych problemów inżynierii zaawansowanych mechanicznych. Rozwija zdolność do syntezy, wyjaśniam, weryfikacji i uzasadnić rozwiązania złożonych problemów inżynierskich mechanicznych. LO2. Wykazać się umiejętnością niezależnie i twórczy, projekt, plan, oraz prowadzenia złożonych projektów inżynierii mechanicznej: Ocenia stan techniki w dziedzinie nauki. Stosuje się niezależnie i twórczo odpowiednie teorie i narzędzia techniczne w celu wypracowania trwałego rozwiązania dla projektu. Projektuje i wykonuje czynności określone w projekcie. LO3. Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się wyniki kompleksowego projektu badawczego poprzez prezentacje ustne i publikacji. Tworzy raport odzwierciedlający integrację wiedzy zdobytej w ramach projektu. Zapewnia ustnej prezentacji rówieśników podsumowujących pracę wykonywaną w ramach projektu i jego rezultatów. Syntetyzuje i przedstawia znaczenie projektu inżynierskiego w obu kategoriach technicznych i nietechnicznych. Przyjęć i wejście Mistrz Inżynierii programu (Meng) oferuje edukację zorientowanych na praktykę, która przygotowuje absolwentów do rzeczywistych wyzwań inżynierskich. wymagania stopnia Master of Engineering (Meng) wymaga ukończenia 30 godzin zajęć. Przynajmniej połowa z zajęć, a nie w tym projekcie zorientowanych na praktykę, musi znajdować się... [-]

Meng W Informatyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Ten program pomaga studentom, którzy chcą uaktualnić swoją aktualną wiedzę inżynierską sięgnięcie do współczesnej i przyszłej przodu dziedzinie informatyki. Plan wyposażony w świecie rzeczywistym trafności i elastyczność w formie kursów i dostawy na odległość. [+]

Test Stopień Meng CS Jest to program non-teza, że ​​skupia się na tworzeniu zaawansowanego informatyka wiedzę poprzez doświadczenia opartego na projektach. Absolwenci z tego stopnia posiadają zaawansowaną wiedzę i są dobrze wykwalifikowani, aby być liderem w wielu organizacjach rozwoju oprogramowania. Studenci, którzy planują na dalszych studiów podyplomowych w Ph.D. Program może być zainteresowany w programie MSE CS tezy oparte. Ten program pomaga studentom, którzy chcą uaktualnić swoją aktualną wiedzę inżynierską sięgnięcie do współczesnej i przyszłej przodu dziedzinie informatyki. Plan wyposażony w świecie rzeczywistym trafności i elastyczność w formie kursów i dostawy na odległość. Co mogę zrobić z magistra inżyniera informatyki? Informatycy użyciu algorytmów i struktur danych, aby wykorzystać niesamowitą moc obliczeniową współczesnych komputerów do konstruktywnych celów. Piszą programy, podstawowe cegiełki, które tworzą świat komputerowy. Tworzą także baz danych "Urzędem" oprogramowania, a także protokołów sieciowych u podstaw współczesnych wymagań obliczeniowych w biznesie, nauce i inżynierii. Jeśli brzmi to jak kariery dla Ciebie, możemy pomóc. Nasz program jest przeznaczony do swoich potrzeb edukacyjnych jako praktykującego inżyniera. Będziesz miał okazję do podniesienia i / lub rozwijać umiejętności, wiedzy i zrozumienia, które są krytyczne dla dzisiejszych praktykujących inżynierów. Pola są oferowane za pośrednictwem rozmaitych postaciach, w tym metodami odległość dostarczania i elastycznych formatach. Uwaga: Jeśli jesteś zainteresowany tym zaawansowanym stopniu, należy zastosować i być przyjęte do programu Mistrza Inżynierii oprócz przyjęciu na uniwersytet. Z dalszej edukacji, jedna z tych dróg jest możliwe: Badacz analityk Database konsultant Inżynieria Programista komputerowy Wymagania University Aby otrzymać tytuł magistra w Northern Arizona University, należy wykonać zaplanowaną grupy kursów... [-]

MSc

MS W Nauce I Rozwiązań Klimatycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Klimat Science and Solutions (CSS) profesjonalnego programu Science Master łączy podstawy nauki klimatu i zrównoważonych systemów badań z zawodowego i umiejętności organizacyjne, aby pomóc absolwentom sukces w rozwijającej się branży klimatu. [+]

Test Klimat Science and Solutions (CSS) profesjonalnego programu Science Master Łączy fundament nauki i badań klimatu zrównoważonych systemach z zawodowego i umiejętności organizacyjne, aby pomóc absolwentom sukces w rozwijającej się branży klimatu. Zalety programu 18-miesięczny program oparty non-teza jest zaprojektowany, aby pomóc uczniom bezpośrednie zastosowanie nauki i polityki umiejętności organizacyjnych Uczniowie spotykają się z wykładowców, specjalistów z branży, a także koordynatora kariery udoskonalić swoje zainteresowania zawodowe i rozwijać portfel swoich projektów zastosowanych Międzynarodowy Komitet Doradczy specjalistów zapewnia, że ​​program spełnia bieżące potrzeby rozwijającego się przemysłu klimatu i stanowi bezpośrednią pomoc dla studentów w rozwoju ich profesjonalnej sieci, zabezpieczając staży i postępu w ich karierze Nasi uczniowie Doskonałymi kandydatami do programu Ten profesjonalny Nauki Mistrza mają licencjackich tła w: inżynieria Nauka Badania środowiska biznes Inne obszary akademickich, które są zaangażowane w uczenie się i stosowanie nauki zmian klimatycznych Cele nauczania Zrozumieć i wyjaśnić fizyczną naturę globalnych zmian klimatycznych; Stosować normy krajowe i międzynarodowe do prowadzenia profesjonalnych wykazów gazów cieplarnianych; Oceny zewnętrzne społecznych i gospodarczych zmian klimatu; Opisać etyczne, naukowe oraz mocnych i słabych stron obecnych i proponowanych strategii łagodzenia i dostosowywania polityki; Identyfikacji, analizy, syntezy i przekazywania informacji naukowych i niepewności dla odbiorców publicznych i zawodowych; i Udziału w stażu zawodowego i rozwijania umiejętności zawodowych niezbędnych do ustalenia swoją karierę w rozwijającej się branży klimatu. wymagania stopnia Jest to program 36-kredytowej, która obejmuje pięć podstawowych kursów (18-pkt) koncentrowała się na następujących: Nauka o zmianie klimatu; ekonomika zasobów naturalnych i zmiany klimatu; nauka i zarządzanie gazów cieplarnianych; zasady zrównoważonych systemów; i Dyskurs... [-]

Magister Inżynierii Lądowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Ten program pomaga studentom, którzy chcą do dalszego kształcenia w zakresie inżynierii i zdobycie wiedzy i umiejętności do rozwiązywania ważnych utworów inżynierii naszych czasów: zrównoważony rozwój i innowacyjność. Plan studiów wyposażony w świecie rzeczywistym trafności i uważa, w jaki sposób zrównoważony ekonomii oddziaływania systemów, projektowanie i użyteczność. [+]

Ten program pomoże ci zrozumieć stosowania swoim zawodzie w kontekście dwóch najważniejszych problemów naszych czasów-zrównoważonego rozwoju i innowacji. Dzięki swojej tezy, zostanie zadanie opracowania innowacyjnych rozwiązań i poprawy na istniejących metod lepszego nasz świat. wymagania stopnia Aby zdobyć ten tytuł, trzeba ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych: 6 godzin kredytowych teza w cene 699, CS 699, EE 699, 699 EGR lub ME 699 Zaawansowane funkcje matematyczne i statystyczne (3 godzin kredytowych) 6 godzin kredytowych podstawowych kursów inżynierii (EGR EGR 501 i 502) Electives (15 godzin kredytowych) wybrane za zgodą swojej komisji informacje Wstęp Wnioskodawcy muszą wybrać jeden główny nacisk na: inżynierii lądowej i wodnej Inżynieria elektryczna inżynieria środowiska Inżynieria mechaniczna Informatyka Wymagania / Wymagania wstępne 1. Musisz mieć stopień śniadaniem dyscypliny oraz ogólny GPA 3.0 lub nowsza. Jeśli masz stopień BS w innej dyscypliny z którym został złożony wniosek pana twego, trzeba ukończyć kurs pre-Dopuszczenie badaniu jednocześnie zdobywając klasy "B" lub wyższej we wszystkich kursach wstępnie przyjęć. Patrz link poniżej warunków wstępnych dla tej informacji. 2. Musisz mieć ogólny test GRE, chyba że uzyskał swój stopień BS NAU lub są w naszym programem zintegrowany z dyscypliny stosowania swojego pana. Jeśli jesteś międzynarodowy wnioskodawcy, którego językiem ojczystym nie jest angielski, należy również złożyć TOEFL wyniki. 3. Aplikacja musi zawierać oświadczenie, które zawiera cele edukacyjne i górne obszary zainteresowania dla badań i / lub badań. 4. Aplikacja musi zawierać trzy listy polecające. 5. Musisz być zaakceptowane przez członka wydziału, który będzie służył jako przewodniczącym komisji. Engineering, Master of Science Ten program pomaga... [-]

MSE W Inżynierii środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Ten program pomoże ci zrozumieć stosowania swoim zawodzie w kontekście dwóch najważniejszych problemów naszych czasów-zrównoważonego rozwoju i innowacji. [+]

Ten program pomoże ci zrozumieć stosowania swoim zawodzie w kontekście dwóch najważniejszych problemów naszych czasów-zrównoważonego rozwoju i innowacji. Dzięki swojej tezy, zostanie zadanie opracowania innowacyjnych rozwiązań i poprawy na istniejących metod lepszego nasz świat. wymagania stopnia Aby zdobyć ten tytuł, trzeba ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych: 6 godzin kredytowych teza w cene 699, CS 699, EE 699, 699 EGR lub ME 699 Zaawansowane funkcje matematyczne i statystyczne (3 godzin kredytowych) 6 godzin kredytowych podstawowych kursów inżynierii (EGR EGR 501 i 502) Electives (15 godzin kredytowych) wybrane za zgodą swojej komisji informacje Wstęp Wnioskodawcy muszą wybrać jeden główny nacisk na: inżynierii lądowej i wodnej Inżynieria elektryczna inżynieria środowiska Inżynieria mechaniczna Informatyka Wymagania / Wymagania wstępne 1. Musisz mieć stopień śniadaniem dyscypliny oraz ogólny GPA 3.0 lub nowsza. Jeśli masz stopień BS w innej dyscypliny z którym został złożony wniosek pana twego, trzeba ukończyć kurs pre-Dopuszczenie badaniu jednocześnie zdobywając klasy "B" lub wyższej we wszystkich kursach wstępnie przyjęć. Patrz link poniżej warunków wstępnych dla tej informacji. 2. Musisz mieć ogólny test GRE, chyba że uzyskał swój stopień BS NAU lub są w naszym programem zintegrowany z dyscypliny stosowania swojego pana. Jeśli jesteś międzynarodowy wnioskodawcy, którego językiem ojczystym nie jest angielski, należy również złożyć TOEFL wyniki. 3. Aplikacja musi zawierać oświadczenie, które zawiera cele edukacyjne i górne obszary zainteresowania dla badań i / lub badań. 4. Aplikacja musi zawierać trzy listy polecające. 5. Musisz być zaakceptowane przez członka wydziału, który będzie służył jako przewodniczącym komisji. inżynierii środowiska przesłanki nacisk Kandydaci bez stopnia... [-]

MSE W Elektrotechnice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Stopień MSE EE jest Badawczo i tezy oparte Program koncentruje się na stosowaniu inżynierii elektrycznej do zrównoważonych systemów i zaawansowanej konstrukcji inżynierskich. [+]

Test Stopień MSE EE Jest to teza Badawczo i oparte Program koncentruje się na stosowaniu inżynierii elektrycznej do zrównoważonych systemów i zaawansowanej konstrukcji inżynierskich. Absolwenci z tego stopnia posiadają zaawansowaną wiedzę i są dobrze przygotowani do pracy jako liderów w zakresie zrównoważonego projektowania, laboratoriów badawczych oraz organizacji przedsiębiorczych. Stopień ten zapewnia również badania doświadczony i silny fundament dla dalszych studiów podyplomowych w Elektrycznego Ph.D. program. Studenci, którzy nie planują na dalszych studiów podyplomowych może być także zainteresowany w non-tezy programu Meng EE. Przyjmujemy studentów z szerokiej gamy środowisk edukacyjnych, ale oczekuje się, że wszyscy studenci posiadać opanowanie kluczowych fundamentalnych dziedzinach inżynierii elektrycznej. Jeśli licencjat studenta nie jest Elektrotechniki, istnieją dodatkowe wymagania merytoryczne, które należy wykonać przed student jest dopuszczony. Ten program pomaga studentom, którzy chcą do dalszego kształcenia w zakresie inżynierii i zdobycie wiedzy i umiejętności do rozwiązywania ważnych utworów inżynierii naszych czasów: zrównoważony rozwój i innowacyjność. Plan studiów wyposażony w świecie rzeczywistym trafności i uważa, w jaki sposób zrównoważony ekonomii oddziaływania systemów, projektowanie i użyteczność. Co mogę zrobić z Master of Science w inżynierii? Wiedza zdobyta podczas tego programu, w obszarze nacisk wyboru, będzie przygotować się do walki z rzeczywistych problemów technicznych, dostarczając rozwiązania złożonych problemów inżynierskich i tworzenie produktów, które przyniosą korzyści społeczeństwu. Master of Science w inżynierii pomoże Ci wejść satysfakcjonujące, produktywne i ekscytujący zawód lub kontynuować na stopień doktora. Program pomoże Ci zrozumieć aplikację swojego zawodu do trwałości i / lub zaawansowanej konstrukcji inżynierskich. Wydział są zaangażowani w badania i jego twórczego wniosku do właściwych problemów,... [-]

MSE W Informatyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Stopień MSE CS jest teza Badawczo i oparte zaprogramować, że skupia się na zastosowaniu informatyki do zaawansowanego zrównoważonego rozwoju i projektowaniu inżynierskim. [+]

Stopień MSE CS jest teza Badawczo i oparte zaprogramować, że skupia się na zastosowaniu informatyki do zaawansowanego zrównoważonego rozwoju i projektowaniu inżynierskim. Absolwenci z tego stopnia posiadają zaawansowaną wiedzę i są dobrze przygotowani do pracy w organizacjach rozwoju oprogramowania, zwłaszcza w zastosowaniach dotyczących trwałości, eksploracji danych i projektowania oprogramowania. Stopień ten zapewnia również badania doświadczony i silny fundament dla dalszych studiów podyplomowych w Ph.D. program. Studenci, którzy nie planują na dalszych studiów podyplomowych może być także zainteresowany w non-tezy programu Meng CS. Przyjmujemy studentów z szerokiej gamy środowisk edukacyjnych, ale oczekuje się, że wszyscy studenci posiadać opanowanie kluczowych fundamentalnych dziedzin informatyki. Jeśli licencjat studenta nie jest w dziedzinie informatyki, istnieją dodatkowe wymagania merytoryczne, które należy wykonać przed student jest dopuszczony. Dostępne powierzchnie wyróżnień: Inżynierii Lądowej i Środowiska - Podkreślenie Informatyka Inżynieria - Podkreślenie Elektrotechnika - Podkreślenie Konstrukcja mechaniczna - Nacisk Ten program pomaga studentom, którzy chcą do dalszego kształcenia w zakresie inżynierii i zdobycie wiedzy i umiejętności do rozwiązywania ważnych utworów inżynierii naszych czasów: zrównoważony rozwój i innowacyjność. Plan studiów wyposażony w świecie rzeczywistym trafności i uważa, w jaki sposób zrównoważony ekonomii oddziaływania systemów, projektowanie i użyteczność. Co mogę zrobić z Master of Science w inżynierii? Wiedza zdobyta podczas tego programu, w obszarze nacisk wyboru, będzie przygotować się do walki z rzeczywistych problemów technicznych, dostarczając rozwiązania złożonych problemów inżynierskich i tworzenie produktów, które przyniosą korzyści społeczeństwu. Master of Science w inżynierii pomoże Ci wejść satysfakcjonujące, produktywne i ekscytujący zawód lub kontynuować na stopień doktora. Program pomoże Ci zrozumieć aplikację swojego... [-]

MSE W Inżynierii Mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Master of Science in Engineering (MSE) jest / Badania koncentrowały studiów absolwent tezy oparte. Uczniowie ściśle współpracować z doradcą wydziału do opracowania indywidualnego planu badawczego w obrębie ich obszaru nacisk (Lądowej i Środowiska, informatyka, elektronika lub obróbka mechaniczna), która pozwala studentowi zaprojektować i wykonać oryginalne studium badawczego w obszarze ich specjalności. [+]

Test Master of Science in Engineering (MSE) jest / Badania koncentrowały studiów absolwent tezy oparte. Uczniowie ściśle współpracować z doradcą wydziału do opracowania indywidualnego planu badawczego w obrębie ich obszaru nacisk (Lądowej i Środowiska, informatyka, elektronika lub obróbka mechaniczna), która pozwala studentowi zaprojektować i wykonać oryginalne studium badawczego w obszarze ich specjalności. Program ten stopień jest cenne dla inżynierów zainteresowanych w realizacji studiów doktoranckich karier naukowych lub pracy zawodowej w dziedzinie badań i innowacyjności produktów. zrównoważone Systemy Trwałości i zaawansowanej inżynierii stylistyki naturalnie krzyżują-metody projektowania i innowacji są elementem koniecznym do pomyślnego rozwoju i wspierania zrównoważonych systemów. Zaawansowane Engineering Design Ten temat wzornictwa i innowacji może pomieścić wiele różnych obszarów badań w dziedzinie inżynierii, które są skierowane w kierunku spełnienia wymagań szybko rozwijającym interdyscyplinarnych technologii 21 wieku. Student rezultaty kształcenia LO1. Wykazać się umiejętnością zastosowania poziomie absolwenta umiejętności krytycznego myślenia do formułowania i rozwiązywania problemów inżynierii mechanicznej zaawansowanych: Zdobycie wiedzy na temat zaawansowanych zagadnień współczesnej inżynierii i narzędzi obliczeniowych specyficznych dla obszaru nacisk. Rozwijać zdolność do identyfikacji, formułowania i rozwiązywania zaawansowanych problemów technicznych odpowiednich do obszaru nacisk. Rozwijać zdolność do syntezy, wyjaśniam, weryfikacji i uzasadnić rozwiązania złożonych problemów technicznych charakterystycznych dla obszaru nacisk. LO2. Wykazać zdolność do samodzielnego i twórczego projektowania i prowadzenia badań naukowych: Ocenić stan wiedzy w danej dziedzinie nauki, w tym dokładnego przeglądu literatury Zaprojektuj studium badawczego zainteresowania i znaczenie osobistego lub zawodowego, w tym: planowanie, organizowanie, planowanie i wykonanie projektu z kierunkiem i wprowadzania ich tezy doradcą. Stosowane są niezależnie i twórczo odpowiednich teorii i narzędzi... [-]

MA

MA W Nauczaniu Języka Angielskiego Jako Drugiego Języka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 miesięcy August 2017 Stany Zjednoczone Flagstaff

Nasz stopień TESL łączy solidne podstawy teoretyczne lingwistyki stosowanej z praktycznego szkolenia w zakresie nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami ojczystymi. [+]

Nasz stopień TESL łączy solidne podstawy teoretyczne lingwistyki stosowanej z praktycznego szkolenia w zakresie nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami ojczystymi. cele programowe Główne cele programu to: dostarczenie teorii języka konieczną dla nauczycieli ESL / EFL wyposażyć nauczycieli praktycznych umiejętności potrzebnych do efektywnego nauczania języków przygotowanie uczniów do dalszej nauki w nauczaniu języka angielskiego, Lingwistyki Stosowanej i dziedzin pokrewnych UTWORY Program MA-TESL ma trzy utwory: LINGWISTYKA STOSOWANA UWAGA: Te plany zajęć są za doradzanie przeznaczona TYLKO. Są to nieoficjalne dokumenty (Zajęć Plan) nauka języka UWAGA: Te plany zajęć są za doradzanie przeznaczona TYLKO. Są to nieoficjalne dokumenty (Zajęć Plan) Nauczanie języka dla praktykujących nauczycieli Długość programu Program MA-TESL jest jeden i pół do dwóch lat studiów. Jeśli masz asystenturę nauczania, należy zaplanować na zaangażowaniu dwóch lat. Program studiów łączy solidne podstawy teoretyczne lingwistyki stosowanej z praktycznego szkolenia w zakresie nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami. Główne cele programu to zapewnienie podstawy językowe dla języka angielskiego jako drugiego nauczania / języków obcych, wyposażenie nauczycielom praktycznych umiejętności potrzebnych do efektywnego nauczania języków obcych i przygotowanie studentów do dalszych badań (w tym badań doktoranckich poziomu) lingwistyki stosowanej i dziedzinach pokrewnych. Ten zaawansowany stopień oferuje studentom możliwości kontynuowania różne kombinacje obowiązkowych i fakultatywnych zajęć do ich potrzeb. Co mogę zrobić z Master of Arts w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka? Stopień MA TESL zapewnia studentom teoretycznej i umiejętności praktycznych potrzebnych do efektywnego nauczania języków i powiązanych ścieżek kariery. Przygotowuje on również studentów do dalszych badań lingwistyki stosowanej oraz dziedzinach... [-]

Filmy

Why Did I Chose NAU?

Kontakt
Adres lokalizacji
Northern Arizona University
South San Francisco Street

Flagstaff, Arizona, AZ, 86011 US
Media społecznościowe