NewSchool of Architecture and Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ODKRYJ newschool

Newschool of Architecture & Design jest uznanym na całym świecie znana uczelnia projektowania naszych profesorów myślących, połączeń z branży i inspirującym środowisku kampusu. Nasi uczniowie są innowacyjne projektanci, którzy są pasjonatami prowadzą ekscytujące kariery w dziedzinie projektowania, Architektury i Sztuki Cyfrowej. Od pierwszego dnia w klasie, pomożemy wcisnąć swoje twórcze granice, dając narzędzia do rosną jako projektant.

Nasza współpraca z nagrodzonych szkół projektowych, takich jak Media Design School w Auckland w Nowej Zelandii i Domus Academy w Mediolanie, Włochy daje globalnej perspektywy projektowania. Będziesz miał połączenia z wpływowych firm na całym świecie za pośrednictwem naszych zrealizowanych partnerskich sieci absolwentów i przemysłu. Nasze kariera Doradcy są poświęcone pomaga przygotować się do kreatywnej kariery.

PRZEMYSŁ Partnerstwo i rozwój kariery

Nasze programy są zaprojektowane z myślą o przyszłej karierze. Będziesz pracować nad projektami świata rzeczywistego, rozwijać swoje umiejętności z standardowego oprogramowania przemysłu i uczyć się od profesorów, którzy są realizowane specjalistów pracujących w swojej dziedzinie. Nasza sieć uczelni projektowych można uzyskać połączenia do niektórych z najbardziej wpływowych firm na świecie, w tym Nokia, Sony Entertainment i Gensler.

Globalnej łączności

Projekt nie ma granic i nie ma newschool. Jesteśmy częścią globalnej sieci ponad 75 wiodących uczelni projektowych w 29 krajach. Będziesz doświadczyć prawdziwie globalnej klasie z unikalnym studiów za granicą programy, zróżnicowanej międzynarodowej organizacji studenckiej, współpracy transgranicznej lokalizacji, a światowej sławy wykładowców gości.

AKADEMICKI EXCELLENCE

Nasi studenci i wykładowcy są konsekwentnie podnosi poprzeczkę, wygrywając liczne konkursy poza klasą. Nasz Mistrz programu Architecture został niedawno w rankingu Top 30 na świecie przez magazyn ramki i nasz projekt i programy cyfrowe Sztuka zostały opracowane we współpracy z dwóch nagradzanych szkół projektowania Media Design School w Auckland w Nowej Zelandii i Domus Academy w Mediolanie.

Newschool of Architecture & Design jest akredytowany przez Stowarzyszenie Zachodniej w szkołach i na uczelniach (WASC) Senior College i University Komisji. Programowa akredytacji dla naszych profesjonalnych programach architektonicznych jest poprzez akredytacji architektoniczne Krajowego Zarządu (Naab).

CAMPUS i społeczność

Nasz kampus znajduje się w sercu ekscytującej dzielnicy East Village projektowania w centrum San Diego; domu do czołowych biur projektowych, zakładów produkcyjnych i innowacyjnych firm globalnych. Czy szkicowania w jednym z naszych wielu pomieszczeń studyjnych, projektowania renderowania w naszych state-of-the-art pracownie komputerowe, lub produkcji swój projekt na naszej drukarki 3D - newschool posiada narzędzia potrzebne przynieść swoje twórcze pomysły w życie.

MIĘDZYNARODOWE USŁUGI DLA STUDENTÓW wsparcia:

Pomoc w procesie rekrutacji Wsparcie Visa i poradnictwo Pomoc w obudowie Ciągłe wsparcie, podczas gdy na terenie kampusu
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Summer courses » Widzieć Magisterskie » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Absolwent Architektury Stopni

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat October 2018 Stany Zjednoczone San Diego

Newschool oferuje wiele programów magisterskich w dziedzinie architektury w celu rozwiązania specyficznych potrzeb naszej branży. Wiele z naszych programów są Naab akredytację. Newschool może wybrać skoncentrować swoje badania w obu Neuroscience Architektury i Urbanistyki zdrowe. [+]

Newschool oferuje wiele programów magisterskich w dziedzinie architektury w celu rozwiązania specyficznych potrzeb naszej branży. Wiele z naszych programów są Naab akredytację. Po więcej informacji na nasz prośbą Zapisy Specjalista może wyjaśnić różne propozycje programowe w sposób bardziej szczegółowy, aby pomóc Ci znaleźć drogę, która jest właśnie dla Ciebie.

Test Master of Architecture I Stopień jest Naab akredytowanym stopnia, że ​​przygotowuje studentów do kontynuowania stanu architektury uzyskaniu pozwolenia. Program podzielony jest na dwie ścieżki w zależności od studenta wykształcenia. Studenci, którzy mają kawalerów w architekturze z programu, który nie był Naab akredytowanych może zakończyć program w ciągu dwóch lat. Studenci, którzy posiadają tytuł licencjata w dziedzinie niepowiązanych będzie spędzić dodatkowy rok nauki podstaw architektury i zakończyć stopnia w ciągu trzech lat. ... [-]


Filmy

This is NewSchool of Architecture + Design

Kontakt
Adres lokalizacji
NewSchool of Architecture + Design
1249 F Street

San Diego, California, CA, 92101 US