New York University, Leonard N. Stern School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od pierwszego dnia, historii NYU Stern (New York University, Leonard N. Stern School of Business) odzwierciedlał, że miasta, do którego jest tak ściśle związane. Szkoła biznesu NYU została założona ponad 100 lat temu w celu zapewnienia szkolenia biznesowe dla synów i córek imigrantów. Dzisiaj, Leonard N. Stern School of Business jest w czołówce edukacji biznesowej w Ameryce i na świecie. Wartości NYU Stern W NYU Stern, mamy kształcie środowiska, które żywi liderów myślących. Stworzyliśmy najbogatszy środowisko do nauki biznesu w kraju przez naszego zobowiązania do 4 wartości.

  • Doskonałości akademickiej Wierzymy, że doskonałość nie pochodzi z wiedzy właściwych odpowiedzi, ale w zadawanie właściwych pytań. Z jednym z największych i najlepszych kierunków na świecie, nasi uczniowie rozwijają nie tylko głębsze zestaw umiejętności, ale w szerszej perspektywie roli biznesu w świecie.
  • IQ + EQ Cenimy zarówno IQ i EQ i kształt wspólnoty z ludźmi, którzy mają zarówno mocne intelektualne i interpersonalne.
  • Collaborative Społeczność Wierzymy w wartość naszej społeczności i współpracy jednoznacznie zapewniają mnóstwo możliwości przywódcze, ról zespołowych, klubach i grupach wspierania kultury wspólnego uczenia się i robi.
  • Energia centrum globalnego Wierzymy w integracji energię Nowego Jorku do naszej kultury akademickiej. Wykorzystujemy bliskość do biznesu i bogactwa kulturowe NYC w kreatywnych i innowacyjnych sposobów.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
NYU Stern
Henry Kaufman Management Center
44 West Fourth Street

10012 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: